Články k osobnosti

Harry Harry

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Harry Harry »
 

Astroložky promluvily: Šokující věštba pro Meghan a Kate!

 
Dvojice astroložek Francesca Oddie a Ann-Louise Holland prozradily, co v letošním roce čeká prince Williama s Kate a prince Harryho s Meghan. Pokud se jejich předpovědi splní, královská rodina se dočká nového přírůstku.
02.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Holland (1 článek) , Kate Kate (247 článků) , Louis William (5 článků) , Harry Harry (294 článků)

Mračna nad vztahem Meghan a Harryho: Královský rozvod?!

 
Ohledně vztahu Meghan Markleové a  Harryho se za poslední rok objevilo hned několik spekulací. Mnohé naznačovaly, že královský pár jde od sebe. Poté, co vévodkyně oznámila těhotenství, objevila se informace, že čeká dvojčata! Tato zpráva měla být údajně důvodem k jejich rozvodu.
02.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Babiši, ty zasr***… Žer slimáky! zaznělo od elity Pirátů. A to nebylo vše

 
Pirátskou europoslankyni pořádně naštval novoroční projev premiéra Andreje Babiše. Šéf vlády v proslovu použil formulaci, že kdyby byl čaroděj Harry Potter s kouzelnou hůlkou, z České republiky by bylo Švýcarsko. Pirátka Gregorová se na svém instagramu rozhodla odhodit korektnost.
02.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17409 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Harry Harry (294 článků)

Babiš: Být já Harry Potter, je Česko druhé Švýcarsko. „Vzdušné zámky,“ kárá ho opozice

 
Sérii novoročních projevů uzavřel 1. ledna večer premiér Andrej Babiš (ANO). Lidem slíbil prosperující, bohaté a úspěšné Česko. A chválil mj. Národní investiční plán. Kdyby prý byl Harrym Potterem, mávl by kouzelnickou hůlkou, proměnil všechny projekty z plánu ve skutečnost a Česko by se ihned stalo druhým Švýcarskem. Opozice to však tak růžově nevidí. A do Babiše šije za růžové brýle i vzdušné zámky.
01.01.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17409 článků) , Harry Potter (1401 článků) , Harry Harry (294 článků)

Princ Harry a vévodkyně Meghan myslí na fanoušky: Ukázali nový snímek syna Archieho

 
Princ Harry a jeho žena Meghan se na konci roku dostali pod kritické oko veřejnosti. Bylo jim vyčítáno, že sobecky myslí hodně na sebe a nechtějí nést břímě monarchie. Na konci roku se Harry a Meghan pokusili veřejnost uspokojit novou fotkou malého Archieho.
01.01.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Princ Harry a vévodkyně Meghan zveřejnili novou fotografii malého Archieho

 
Ostře sledovaný pár královské rodiny princ Harry a jeho žena Meghan minulý rok ztratil značnou část podpory veřejnosti kvůli několika nešťastným výrokům. Přesto, či spíše právě proto, je každý jejich příspěvek na sociálních sítích veřejností bedlivě sledován a každá nová fotka jejich potomka prince Archieho nadšeně vítána. Jedné takové si všimli fanoušci při sledování koláže fotek z roku 2019, kterou pár zveřejnil na svém instagramovém účtu.
01.01.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

SKANDÁL! Královští rebelové na milionářské chatě

 
Co naplat, že tradice britské královské rodiny velí, aby její členové byli přes Vánoce pospolu. Princ Harry (35) s vévodkyní Meghan (38) a synkem Archiem dali přednost společnosti tchyně Dorie (63) a raději si odskočili do Kanady. Pobyt tam měli zařízený v pohádkové haciendě neznámého milionáře!
01.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Chtěli je připravit o titul, jenže… Meghan a Harry vrací úder

 
Zdá se, že na královský pár ze Sussexu si hned tak někdo nepřijde. Zatímco se ve velké části jejich hrabství sepisuje petice s požadavkem, aby jim byly sebrány tituly, oni na to jdou od lesa.
31.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Otřesné chování Meghan a Harryho: NEODPUSTITELNÁ OSTUDA

 
Královská rodina jako tradičně trávila Vánoce na panství v Sandringhamu. A zatímco všichni intenzivně mysleli i na prince Filipa, který musel být těsně před svátky hospitalizovaný, královský pár ze Sussexu se bez skrupulí přesunul do Kanady. Nejenže letos porušili společnou tradici, ale neobměkčila je dokonce ani nemoc manžela královny Alžběty II., ze kterého se zbytek rodiny modlí.
30.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Harry a Meghan se schovali před rodinou: Vánoce strávili u ruského oligarchy!

 
Tradice jim nic neříkají. Princ Harry s Meghan netrávili vánoční svátky a konec roku se zbytkem královské rodiny, jak je zvykem. Místo toho pláchli do Kanady! Už to by samo o sobě stačilo na menší skandál. Nové zjištění britských médií ale může vyvolat ještě větší pobouření – prominentní dvojice totiž prý se synkem Archiem tráví konec roku v luxusním sídle ruského miliardáře!
30.12.2019 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Meghan nebo Kate? Královská expertka promluvila o těhotenství jedné z nich!

 
Přestože ani jedna z nich těhotenství nepotvrdila, podle královských expertů je více než jisté, že Meghan a Harry nebo Kate s Williamem začátkem nového roku oznámí, že čekají další přírůstek do rodiny.
28.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (247 článků) , Harry Harry (294 článků)

Voldemort nebo Kazisvět na Novém Zélandu? Vichřici bičující hlavní město hledají jméno

 
Novozélandské hlavní město Welligton patří mezi největrnější místa na světě, tamní vichřice jsou pověstné. Místní historikové se domnívají, že wellingtonské větry by měly dostat vlastní název a zařadit se například po bok mistrálu nebo bóry, a už dokonce začali vybírat vhodné jméno. Na jedné straně žebříčkům o pojmenování větru vévodí maorský výraz Hoha, což znamená otravný, na druhé by se vítr mohl jmenovat po černokněžníkovi z Harry Pottera Voldemort, uvedl deník The Guardian.
28.12.2019 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1401 článků) , Harry Harry (294 článků)

Princ William se pochlubil roztomilou fotkou: A Harry s Meghan se postarali o trapas

 
Na sociální síti prince Williama a Kate Middleton se objevila opravdu roztomilá fotka, na které je vévoda z Cambridge a jeho tři ratolesti. Zatímco si většina britské královské rodiny užívá možná poslední společné Vánoce, Meghan s Harrym se opět postarali o pořádný trapas. Na svátky, které se mají trávit především s rodinou, odcestovali do vzdálené Kanady a vzali s sebou i malého Archieho. Vzhledem ke zdravotnímu stavu prince Philipa (98) byli vyzváni k návratu, na což nereagovali.
27.12.2019 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (986 článků) , Harry Harry (294 článků)

Dusno u královny?! Fotka Harryho a Meghan zmizela z Alžbětina stolu!

 
Když královna Alžběta II. (93) natáčela svůj každoroční vánoční proslov, málokomu kromě poselství samotného unikl fakt, že na stole mezi fotografiemi nejbližších chybí ta s princem Harrym (35) a jeho chotí Meghan (38). Důvod absence jejich fotky v královnině pracovně je pro Brity tématem podobně ožehavým jako třeba Brexit.
26.12.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Dusno v královské rodině: Alžběta si na stole nevystavila Harryho, Meghan ani Archieho

 
Poštvali na sebe Harry (35) a Meghan (38) hněv královny Alžběty (93)? Zdá se, že princova babička je na otce malého Archieho (7 měsíců) skutečně naštvaná. Když promlouvala v tradičním vánočním poselství ke své zemi, nikomu ten detail na jejím stole neunikl.
25.12.2019 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Velký vánoční skandál Meghan: Nechala se prý zkrášlit photoshopem, píšou v Británii

 
Britskou královskou rodinou otřásá podle tamních médií nepříjemný vánoční skandál. Na první pohled je zřejmé, že vévodkyně ze Sussexu Meghan (38) a jejich syn Archie jsou na vánočním snímku daleko ostřejší než její manžel princ Harry (36).
25.12.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Autorce slavného vánočního snímku Williama, Kate, Harryho a Meghan se povedl další úlovek

 
Britská královská rodina dorazila na tradiční vánoční mši do kostela sv. Máří Magdaleny v Sandringhamu v oslabení. Chyběli vévoda a vévodkyně ze Sussexu, kteří tráví svátky v Kanadě, i vévoda z Edinburghu, jenž bojuje s vleklými zdravotními potížemi.
25.12.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (247 článků) , Harry Harry (294 článků)

Tohle Kate nevydýchá: Velká pocta od královny pro Meghan!

 
Přestože vztahy v královské rodině jsou velmi napjaté, dříve to tak nebylo. Alžběta II. se vždy snažila, aby se noví členové cítili dobře.  Pod svá křídla si vzala také manželku prince Harryho, Meghan. Současná vévodkyně ze Sussexu se během svých začátků dokonce od královny dočkala velké pocty.
25.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (247 článků) , Harry Harry (294 článků)

Meghan odtajnila Vánoce s miminkem! Pozornost jí ale sebral někdo jiný

 
Chtěli ukázat, jak tráví první Vánoce s neposedným miminkem, ovšem nakonec vévodkyně Meghan (38) a princ Harry (35) neshrábli veškerou slávu. Nejradostnější zpráva dne totiž přišla o něco později - princ Philip (98) se vrátil z nemocnice domů.
24.12.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (294 článků)

Takhle roste malý Archie: Meghan Markle a princ Harry poslali rozkošné vánoční přání

 
V královské rodině je zvykem posílat vánoční přání. Ačkoliv Meghan Markle (38) a princ Harry (35) letošní svátky tráví v Kanadě, na své blízké nezapomněli a rozeslali jim rozkošnou pohlednici. Na té je vidět, že malý Archie roste jako z vody a rodiče si s ním užijí spoustu legrace.
24.12.2019 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (713 článků) , Harry Harry (294 článků)