Články k osobnosti

Hana Zagorová

  herečka, zpěvačka, textařka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Hana Zagorová »
 

Tajemný doprovod Štefana Margity. Pěvec se na premiéře Svaté pochlubil krásnou neteří

 
Štefan Margita (67) po delší době zavítal do společnosti. Známý operní pěvec si stejně jako řada dalších celebrit nenechal ujít slavnostní premiéru očekávaného filmu Svatá. Vdovec po Haně Zagorové (†75) nedorazil do kina Lucerna sám, společnost mu dělala půvabná blondýnka. Redakce eXtra.cz zjistila, o koho se jedná. 
20.05.2024 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Utajené manželství Vlastimila Harapese. Před Zagorovou si vzal hvězdu z Návštěvníků, se Strupkovou přitom měli oba jinou orientaci

 
Vlastimil Harapes (†77) o své orientaci sice nikdy veřejně nemluvil, ale jeho záliba v mužích nešla přehlédnout. I přes svůj osudový vztah s dramatikem Josefem Topolem (†80) byl dvakrát ženatý. Zatímco o zpěvačce Haně Zagorové (†75) všichni věděli, o herečce Eleně Strupkové (75) nikoli. Podle informací Blesku byla přitom právě Elena jeho vůbec první manželka.
20.05.2024 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (191 článků) , Josef Topol (29 článků) , Hana Zagorová (751 článků)

Bolestivé manželství s Hanou Zagorovou: Vlastimil Harapes z něj měl doživotní trauma

 
Nedávno zesnulý baletní mistr Vlastimil Harapes (†77) pečlivě tajil své soukromí, veřejně se ale vědělo, že kdysi tvořil manželský pár s Hanou Zagorovou (†75). I když šlo jen o formální sňatek, oba si z něj odnesli velice bolestivý zážitek, jak řekli například autorovi knihy Naprosto nezbytná Hana Zagorová.
18.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (191 článků) , Hana Zagorová (751 článků)

Štefan Margita připustil konec kariéry. V plánu má velkou oslavu i pompézní rozloučení

 
Před necelými dvěma lety se Štefan Margita (67) musel vyrovnat s bolestivou ztrátou milované partnerky, legendární zpěvačky Hany Zagorové (†75). V současnosti se už podle svých slov cítí mnohem lépe a s radostí nahlíží do svého nabitého pracovního diáře. Známý operní pěvec nedávno vydal album lidových písní s názvem Rež, rež, rež a plánuje s ním koncertní turné. "Do Vánoc máme ještě 37 koncertů s lidovkami," sdělil pro eXtra.cz Margita, který chce po příchodu jubilejní sedmdesátky postupně skončit s vystupováním na operním jevišti.
15.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Ivetě Bartošové ubližovali partneři, má jasno Margita. Byla v otřesném stavu, její sebevraždy se bála i Zagorová

 
Štefan Margita (67) byl blízký kamarád Ivety Bartošové (†48), která před deseti lety skočila pod vlak. "Ten den, kdy Iveta zemřela, jsem měl křtít svou novou knihu, ale křest jsme odvolali," svěřil se eXtra.cz Margita. Smutná zpráva o smrti kolegyně a dobré přítelkyně zasáhla i jeho životní partnerku Hanu Zagorovou (†75). Ta podle jeho slov tušila, že si Bartošová jednoho dne sáhne na život. 
09.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Jakeš aspoň věděl, kolik bere Zagorová. Fiala? Holec se rozjel

 
Komentátor Petr Holec a politolog Jan Kubáček se sešli v pořadu Na férovku. „I Milouš Jakeš byl blíž realitě než Petr Fiala, protože třeba věděl, kolik bere Hana Zagorová,“ poznamenal mimo jiné komentátor Petr Holec na adresu premiéra Petra Fialy (ODS), který podle politologa Jana Kubáčka poslední dobou volá o pomoc.
17.02.2024 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Petr Fiala (6391 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jan Fiala (514 článků)

Divy uctily Hanu Zagorovou: Zlatá Machálková, nestárnoucí Vondráčková a dojatá Čvančarová

 
V úterý celá O2 arena vzpomínala na Hanu Zagorovou. Uskutečnil se tam vzpomínkový koncert, kde vystoupila i řada českých umělců. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, zcela k nepřehlédnutí byla ve svých zlatých šatech Leona Machálková. Na jedničku vypadala i Monika Bagárová. 
07.02.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (522 článků) , Hana Zagorová (751 článků) , Monika Bagárová (1006 článků)

Potoky slz pro Hanu Zagorovou: Plakala dojatá Absolonová, Vondráčková i Čvančarová

 
V O2 areně se konal vzpomínkový koncert na zesnulou zpěvačku Hanu Zagorovou. V průběhu galavečera došlo na hodně dojemných momentů. Většina zpěváků a zpěvaček se rozplakala – jako například Helena Vondráčková, Monika Absolonová či vdovec Štefan Margita. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
07.02.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1244 článků) , Helena Vondráčková (1059 článků) , Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Koncert pro Haničku Písničku: Margita měl čestné místo v hledišti, zazpívali Rezek i David

 
V O2 aréně se uskutečnil koncert nazvaný Pocta Haně Zagorové. Původně mělo jít o vystoupení s názvem Konečně spolu!. Skon slavné zpěvačky však všechno změnil. Čestné místo na akci, kterou přímo na místě sledovala redakce eXtra.cz, měl vdovec Štefan Margita. Ještě před začátkem pak na přípravy dozoroval i Leoš Mareš.
06.02.2024 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3474 článků) , Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků) , David David (1880 článků) , David David (1410 článků)

Margita rozmlouvá se svou Haničkou i po její smrti. Často ji navštěvuji na hřbitově, cítím tam obrovskou sílu, říká

 
Už je to pár měsíců, co operní pěvec Štefan Margita uložil urnu s ostatky své milované manželky zpěvačky Hany Zagorové. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil, jak se po tomto zásadním rozhodnutí cítí.
27.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Štefan Margita v objetí krásné blondýnky: To je nová Hanička, všímají si fanoušci

 
Štefan Margita (67) v náručí krásné blondýnky? Ano, ale ne tak, jak se může zprvu zdát. Známý zpěvák totiž na svých sociálních sítích sdílel fotku se zpěvačkou Martou Kovaříkovou, s níž připravuje nový videoklip s názvem Intimity. V podstatě ihned se začaly pod fotkou objevovat komentáře od fanoušků, kteří jsou u vytržení z toho, jak je Marta podobná zesnulé Hany Zagorové. 
16.09.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Standa Hložek koncertuje i v důchodu. V jeho stopách jde i fešný syn Matyáš, který prorazil i jako model

 
Populární český zpěvák Stanislav Hložek dnes slaví 69. narozeniny. S důchodem na něj ale nechoďte. Neustále je aktivní a během léta vystupoval i několikrát do týdne. Na konci roku se opět sejde i s Petrem Kotvaldem, se kterým během koncertu v Lucerně zavzpomíná na Hanu Zagorovou. Jak prozradil pro Super, dojde i na hit Můj čas.
16.09.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (126 článků) , Hana Zagorová (751 článků) , Stanislav Hložek (143 článků)

Těžký osud Hany Zagorové: Kvůli vážné nemoci nemohla mít děti, o holčičku ji připravili

 
Je tomu už více než rok, co zemřela legendární zpěvačka Hana Zagorová. Ta by přitom nyní oslavila 77. narozeniny. Zagorová rozdávala úsměvy do všech stran, v životě však bojovala s nástrahami. Trápila ji vážná nemoc, kvůli které dokonce nemohla mít děti. Jak ji citoval deník Blesk, lékaři jí těhotenství nedoporučovali. Mohlo totiž mít smutný konec.
06.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků)

Zdrcený Štefan Margita se konečně rozloučil s Haničkou: Doposud měl urnu u sebe

 
Je tomu již více než rok, co všechny zasáhla smutná zpráva, že do hudebního nebe odešla Hana Zagorová, které se neřeklo jinak než Hanička Písnička. Zanechala tu po sobě milujícího manžela Štefana Margitu. Ten si doposud nechával urnu doma. Jak ale prozradil na svém Facebooku, nastal čas Haničku uložit. 
04.09.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Štefan Margita po roce uložil urnu s ostatky Hany Zagorové

 
Uplynul rok a několik dní od smrti zpěvačky Hany Zagorové (†75). Až nyní se její manžel Štefan Margita (67) rozhodl uložit urnu s ostatky do hrobu. Obřad proběhl na Vyšehradě v tichosti a v rodinném kruhu.
04.09.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Štefan Margita prozradil datum odloženého pohřbu milované Hany Zagorové

 
Štefan Margita konečně oznámil datum pohřbu Hany Zagorové. Ta má sice rodinnou hrobku na Vyšehradě, kterou nechala vystavět a kam přesunula i hroby svých rodičů, její urna se v ní ale stále nenachází. Má ji její manžel doma. Ve speciálním vysílání CNN Prima News Rok bez Hanky teď prozradil termín, kdy se popel jeho milované ženy konečně přesune do hrobky.
26.08.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Zdrcený Štefan Margita: Ani rok po smrti milované Haničky se přes ztrátu nepřenesl

 
Ačkoliv jsme v poslední době operního pěvce Štefana Margitu již vídali s úsměvem na tváři, nyní se opět zahalil do smutku. V sobotu to bude rok, co zemřela jeho milovaná manželka Hana Zagorová. Na tiskové konferenci k představení bankovky věnované slavné české zpěvačce, kde nechyběl ani tým eXtra.cz, bylo patrné, že se hudebník přes svou ztrátu ještě stále nepřenesl.  
26.08.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Rok od úmrtí legendární Haničky Písničky: Lidé nezapomínají, hrob zaplavily květiny

 
Uplynul přesně rok od smutné zprávy, že do hudebního nebe navždy odešla legendární zpěvačka Hana Zagorová, které nikdo neřekl jinak než Hanička Písnička. Zpěvačka, která proslula hity jako Bludička Julie, Já se vznáším či Biograf láska, zemřela na vleklé zdravotní komplikace. Lidé ale nezapomínají. Fotografové agentury Herminapress nafotili zpěvaččin hrob, který je stále plný květin, andělíčků a hořících svíček. 
26.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Julie Julie (255 článků)

Hana Zagorová posmrtně rozzáří Lucernu: Na pódiu bude ale chybět její milovaný Štefan Margita

 
Dvakrát musela Lucernu odříct, nebo zrušit. Zanedlouho uplyne rok od úmrtí zpěvačky Hany Zagorové (†75) a ona bude mít hned dva posmrtné koncerty. Jeden se uskuteční v únoru v pražské O2 areně a druhý bude již letos v prosinci v její milované Lucerně. A na pódiu bude tentokrát chybět operní pěvec Štefan Margita (67), jak informoval web Aha!
23.08.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Poslední neuskutečněný sen Zagorové se naplní posmrtně. Před diváky zazpívá ze záznamu v Lucerně

 
Zpěvačce Haně Zagorové (†75) by se takové rozloučení jistě líbilo. Kromě toho, že bude mít příští rok v únoru ohromný koncert v pražské O2 areně, se chystá ještě jeden. Jak informoval web Aha!, druhý koncert se uskuteční letos v prosinci v její milované Lucerně.
19.08.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »