Články k osobnosti

Hana Mašlíková

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Hana Mašlíková »
 

Hanka Mašlíková: I jako svalnatý chlap můžu být sexy, směje se! André vyhrožuje rozvodem

 
Hana Reinders (40) má tělo jako vytesané z kamene i několik měsíců po úspěchu v soutěži v bikini fitness. Tentokrát se na Instagramu pochlubila snímkem ve spodním prádle z profesionálního focení a fanouškům vzala opět dech. Známá blondýnka redakci eXtra.cz prozradila, jak se aktuálně udržuje v kondici a dokonce se svěřila, že by se na prkna ráda ještě postavila. To se ale nelíbí jejímu manželovi André Reindersovi (41), který její náročnou přípravu těžko snášel a dokonce promluvil o rozvodu.
05.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: André Reinders (46 článků) , Hana Mašlíková (544 článků)

Lidi, používejte antiperspiranty!, apeluje Hanka Mašlíková a ukázala bicáky

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (40) ukázala na sociálních sítích své vypracované paže a popsala každoroční letní zkázu v MHD. A tak, dnes už můžeme říct influencerka, apeluje na své sledující, aby používali antiperspiranty. 
25.07.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Hora svalů Hanka Mašlíková: Já jsem pořád malinkatá droboulinká holčička, směje se

 
Bývalá modelka a moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders Mašlíková (40) v poslední době slaví velké úspěchy na sportovním poli. Nedávno se maminka malého Andrease blýskla v soutěži bikini fitness, kde získala hned dvě medaile a jako dárek ke svým letošním kulatinám si odnesla zlato a bronz. Krásná manželka MMA bojovníka Andrého Reinderse, kterou jsme potkali na narozeninách vaflárny waf-waf, se eXtra.cz pochlubila, co jí soutěž dala a jak si teď hlídá jídelníček. 
10.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Hana Mašlíková si ze soutěže bikini fitness odnesla zlato a bronz

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se ve svých čtyřiceti letech poprvé zúčastnila soutěže kulturistiky a fitness Mr. Universe Prague a okamžitě bodovala. V kategorii Beginners získala během sobotního klání zlatou medaili, v Masters pak bronzovou.
22.05.2022 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Obrovský úspěch Hany Mašlíkové! V bikini fitness slaví zlato a bronz

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se po několikaměsíční přípravě postavila na prkna soutěže v bikini fitness a bodovala hned dvakrát! Slavila zlato a bronz, o čemž informovala ve stories na svém Instagramu. Její manžel André Reinders jí ještě těsně před začátkem akce poslal na svém Instagramu povzbudivé vzkazy, které Haně evidentně pomohly.
21.05.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , André Reinders (46 článků)

Napětí Hany Mašlíkové roste. Manžel jí před bikini fitness poslal dojemný vzkaz

 
Odpočítává poslední minuty. Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se po několikaměsíční přípravě postaví na prkna soutěže v bikini fitness a napětí v jejím těle sílí. Její manžel André Reinders jí těsně před začátkem akce poslal na svém Instagramu povzbudivý vzkaz.
21.05.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , André Reinders (46 článků)

Razantní proměna Hanky Mašlíkové, která oslavila 40: Ze silikonové provokatérky ohromnou motivací

 
Hana Mašlíková oslavila své 40. narozeniny, avšak dort a skleničku sektu si zřejmě nedala. Již v sobotu ji totiž čeká soutěž v bikini fitness, kde předvede svou nejlepší životní formu. Její cestu za vysekanou postavou vidí mnozí fanoušci jako motivaci. Když se totiž chce, tak všechno jde i se čtyřicítkou na krku nebo jako maminka a Hanka je toho krásným příkladem. Mrkněte se, jakou razantní proměnou Hanka Mašlíková Reinders za dobu, co je známou osobností, prošla. Povedenými snímky se to na jejím Instagramu jen hemží.
20.05.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Mašlíková ukázala svůj pekáč buchet a sklidila obdiv. Krainová tiše závidí, píšou jí fanoušci

 
Moderátorka Hana Mašlíková (39) opět vytřela zrak svou vymakanou postavičkou. Na svém Instagramu se pochlubila fotkou vyrýsovaného bříška. “Pečeme buchty! S mákem, nebo povidly?” směje se Hana, která už nedočkavě odpočítává zbývajících pár dnů do soutěže bikini fitness. 
03.05.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Nikdy dříve jsem nemusela držet dietu, říká osvalená Hana Mašlíková

 
Původně modelka, nyní moderátorka Hana Mašlíková (39) prozradila, že nikdy nedržela diety. Změnilo se to až nyní, když se intenzivně věnuje přípravě na soutěž Bikini Fitness. Součástí je totiž i striktní jídelníček.
28.04.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Svaly na úkor krásy: Propadá se mi obličej i prsa, přiznala Mašlíková a promluvila o rozvodu

 
Měsíce dřiny a odříkání. Právě to nyní zažívá bývalá modelka a nyní influencerka Hana Reinders Mašlíková (39). Ke svým čtyřicátinám si nadělila vypracované tělo, se kterým plánuje soutěžit v rámci disciplíny bikini fitness. "Obličej se začne propadat, jsou mi vidět žíly, což není ideální," vysvětlila v Show Jana Krause, čím právě prochází. "Jestli ještě budu dál závodit, tak se rozvedeme," dodala v nadsázce Mašlíková, která už si jednou vztahovou krizí se svým současným manželem prošla.
27.04.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1206 článků) , Hana Mašlíková (544 článků)

Mašlíková ukázala svaly z kamene: Fanoušci mluví o Terminátorce, ona sama o monstru

 
Moderátorka Hana Mašlíková (39) opět překvapila nabušenými svaly a vyrýsovanou postavou. V příspěvku na Instagramu ukázala, jak se připravuje na soutěž bikini fitness. "Já po takové formě vždy toužila a jsem na ni pyšná," vzkazuje svým kritikům a přirovnává se k monstru.
15.04.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Ze sexbomby Mašlíkové je hora svalů: SuperMašle!

 
Ke svým kulatým čtyřicátým narozeninám si modelka Hana Mašlíková (39) "nadělila" poněkud svérázný dárek – účast na soutěži Bikini Fitness. Pilně na sobě maká a již teď vypadá naprosto neuvěřitelně, jako vysekaná ze žuly. Jak ale sama předem hlásí, ještě stále ve formování svého těla nekončí!
08.04.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Otevřená zpověď Hanky Mašlíkové po návratu k manželovi: Není vše zalité suncem, řekla eXtra.cz

 
Influencerka Hana Reinders (39), která před vdavkami nosila příjmení Mašlíková, loni všechny překvapila, když po roce odloučení a krutých hádek vzala zpátky na milost manžela Andrého (40). „Jsme spokojení a už v sobě nic nedusíme. Umí už mi dát najevo, že mě má rád,“ řekla eXtra.cz Hanka.
10.03.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Jste odporná, píší lidé svalnaté Mašlíkové trénující na fitness soutěž

 
Hana Mašlíková (39) se připravuje na soutěž Bikini Fitness. Modelka a moderátorka nabrala v poslední době v posilovně svaly, kterými se teď často chlubí na sociálních sítích. Podle mnoha jejích sledujících však nyní vypadá s širokými rameny a svalnatýma rukama nehezky a velmi nežensky.
08.03.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Svalnatá Mašlíková předvedla vypracovanou figuru: Tohle už není hezké, píší lidé

 
Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (39) se pořádně vrhla do trénování a na sociálních sítích ukázala svou vypracovanou figuru. Blíží se totiž závody Bikini fitness, na něž se pečlivě připravuje. Lidé v komentářích jí však píšou, že tolik svalů je už příliš.
08.03.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Sexy Mašlíková formuje tělo na fitness soutěž: Místo pochval kritika! Jste odporná, vzkazují jí fanoušci

 
Počátkem února oznámila modelka a moderátorka Hana Mašlíková (39) na sociálních sítích, že hodlá zamakat na své postavě a zúčastnit se soutěže bikini fitness. Skoro přesně po měsíci se pochlubila s výsledky své dřiny v posilovně, ale bohužel, místo pochval se dočkala i dost negativních ohlasů...
05.03.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Důvod zažehnání krize u Mašlíkové? Neměla koule podat žádost o rozvod

 
Manželská krize mezi modelkou Hanou Mašlíkovou (39) a MMA trenérem Andrém Reindersem (40) je, zdá se, zažehnaná a vypadá to, že se z minulých chyb oba poučili. Jak se změnil jejich recept na spokojené manželství?
13.02.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)

Svérázný dárek ke 40. narozeninám: Hanka Mašlíková v soutěži pro fitness bohyně!

 
Že by nový trend mezi celebritami? Další slavná kráska se rozhodla, že i s čtyřicítkou „na krku“ začne pracovat na své figuře a vyladí jí k takové dokonalosti, že se s ní dokonce zúčastní soutěže svalovkyň.  Po Ivě Pazderkové (41) se odhodlala jít do soutěže bikini fitness i modelka a moderátorka Hana Mašlíková (39)!
03.02.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , Iva Pazderková (422 článků)

Mašlíková, Rolins, Bezděková a další krásky: Utekly před covidem k moři!

 
Nejen před zimou, ale i před covidem pláchly mnohé krásky za sluncem a slanou vodou. Hana Mašlíková (39) třeba tráví rodinnou dovolenou v Ománu. A nezapomíná tam ani na plážovou akrobacii s manželem André Reindersem (40). A kam zmizely další krásky?
27.01.2022 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , André Reinders (46 článků)

Mašlíková po návratu k manželovi: Reklama na lásku!

 
Jako kouzlem se z nich zase stala fungující rodina. Hana Mašlíková (39) nedávno po roce odloučení oznámila návrat k manželovi Andrému Reindersovi (40), bojovníku MMA, se kterým má syna Andrease (4). Od té doby vypadají jako reklama na štěstí a na lásku. A v Muzeu fantastických iluzí mu ale dala co proto a nebyli sami, kdo popustil uzdu fantazii...
14.01.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »