Články k osobnosti

Guy Ritchie

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Guy Ritchie »
 

Nová DVD: Gentlemani, Frčíme, Ježek Sonic a Cesta zpátky

 
Gentlemani je gangsterka v komediálním stylu, jak je točí Guy Ritchie. Vychází i rodinný animovaný fantasy film Frčíme. K největším videoherním legendám patří modrý superrychlý Ježek Sonic. Ben Affleck hraje hlavní roli ve sportovním dramatu Cesta zpátky.
16.06.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (265 článků) , Guy Ritchie (87 článků) , Sonic Sonic (7 článků)

Svého přítele zatím neukázala na sociálních sítích ani doma na Slovensku. Andílek z Victoria’s Secret ale září štěstím

 
Již jsme vás informovali o tom, že Michaela Kociánová  (31) je znovu spokojená a ve vztahu. Po boku této slovenské krásky se objevil britský režisér Guy Ritchie, slovenský fotbalista Filip Šebo, kosmopolitní playboy a fotograf Dylan Don Dirk , český moderátor Leoš Mareš nebo britský finančník Arran Yentob .
01.03.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3179 článků) , Guy Ritchie (87 článků) , Michaela Kociánová (123 článků) , Filip Šebo (6 článků) , Michael Ritchie (11 článků) , Don Ritchie (1 článek) , Don Don (12 článků)

RECENZE: Gentlemani Guye Ritchieho se zařadí k nejlepším akčním komediím

 
Akční komedie Gentlemani potvrzuje, že Guy Ritchie, Colin Farrell, Hugh Grant a Matthew McConaughey bývají zárukou slušné zábavy. Podobné příběhy i styl jsme sice viděli mnohokrát, ale Ritchie nedokáže nudit ani po letech.
29.01.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (190 článků) , Colin Farrell (107 článků) , Guy Ritchie (87 článků) , Colin Farrell (106 článků) , Colin Farrell (1 článek)

Guy Ritchie: Rozvod s Madonnou byl pro mě jako smrt

 
Režisér Guy Ritchie na rok 2008 nevzpomíná dobře. Tehdy mu Madonna oznámila, že s ním končí a hodlá se rozvést. Popová královna se poté vrátila z Londýna do New Yorku, za což zaplatila synem Rockem. Ten se totiž předloni rozhodl žít s otcem, což nesla dost nelibě. Nicméně Guy poprvé o rozvodu před devíti roky promluvil veřejně a přiznal, že ho to tak zdrtilo, jako by mu umřel nejbližší člověk.
16.05.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků)

Režisér Guy Ritchie: „Hunnam mě na konkurzu tak otravoval, až jsem mu tu roli dal...“

 
Tento týden vypukne i v českých kinech nové filmové dobrodružství režiséra Guye Ritchieho (48) Král Artuš: Legenda o meči. Jak tento autor, který zručně pracuje s legendami, na téma přišel a proč do hlavní role obsadil především ženskou částí publika oblíbeného Charlieho Hunnama (37)? I na to odpovídá v následujícím rozhovoru.
09.05.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Hunnam (32 článků) , Guy Ritchie (87 článků)

Král Artuš je v novém filmu Guye Ritchieho sexy akční hrdina

 
Mýty nejsou od toho, aby se na ně nesahalo! To si řekl uznávaný režisér Guy Ritchie (48), známý i jako exmanžel popové královny Madonny (58). Zajímavější než jeho vztahy je ale nápad vzít tak známý příběh, jako je ten krále Artuše, a představit ho v nové podobě a s tváří seriálové hvězdy Charlieho Hunnama (37).
04.05.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Hunnam (32 článků) , Guy Ritchie (87 článků)

Guy Ritchie si na svém panství zbuduje luxusní kemp

 
Anglický slovník má nové heslo – glamping. Je spojením slova glamour (luxusní, noblesní) a camping. Luxusní kempování je velmi populární u nejbohatších lidí a využít toho hodlá také britský režisér Guy Ritchie. Na svém panství v hrabství Somerset hodlá jeden luxusní kemp – glamp – zbudovat.
21.03.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků)

Guy Ritchie by měl režírovat příští bondovku

 
Režisér Guy Ritchie opustil Londýn a zamířil do Los Angeles. Cestu podnikl kvůli pracovním záležitostem, do Hollywoodu ho pozval producent Michael G. Wilson, který se podílí na tvorbě bondovek. Bývalý manžel zpěvačky Madonny by měl převzít štafetu po Samu Mendesovi a stát se autorem dalšího filmu o agentovi 007.
20.09.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Sam Mendes (71 článků) , Michael Ritchie (11 článků) , Michael Wilson (4 články) , Michael Wilson (4 články) , Guy Wilson (1 článek) , Michael Michael (1526 článků)

Marešova ex topmodelka Kociánová v bikinách a ruku v ruce s britským boháčem!

 
Postelí krásné Slovenky Michaely Kociánové (27) prošla slušná řádka slavných mužů. Mimo jiné exmanžel Madonny Guy Ritchie (47) nebo moderátor Leoš Mareš (40). Momentálně modelka randí s britským finančníkem Arranem Yentobovem.
04.05.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3179 článků) , Guy Ritchie (87 článků) , Michaela Kociánová (123 článků)

Synkové Beckhama a Madonny spolu natočí film

 
Jako jejich slavní tátové David Beckham a Guy Ritchie, budou spolu Brooklyn Beckham a Rocco Ritchie natáčet. Slavný britský režisér angažoval fotbalistu do svého filmu Krycí jméno U.N.C.L.E. a potkali se také při natáčení reklamy na spodní prádlo H&M. Jejich synové navštěvují střední školu se zaměřením na umění a dostali za úkol společně vytvořit krátký film.
04.05.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1080 článků) , Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků) , Brooklyn Beckham (72 článků)

Prominentní synáčkové: Potomci Madonny a Beckhama jsou noví nejlepší kamarádi

 
Režisér Guy Ritchie se spřátelil s fotbalistou Davidem Beckhamem, když spolu natáčeli reklamu na spodní prádlo H&M. Jejich kamarádství se však přeneslo i na jejich nejstarší syny Rocka Ritchieho a Brooklyna Beckhama. Dvojici teď často vídají společně v ulicích Londýna.
02.03.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1080 článků) , Guy Ritchie (87 článků) , Brooklyn Beckham (72 článků)

Guy Ritchie napravuje na synovi škody, které na něm napáchala matka Madonna

 
Režisér Guy Ritchie (47) hodlá 2. března odejít od soudu s tím, že jeho syn Rocco bude mít trvalé bydliště u něj v Londýně a matku Madonnu  (57) bude pouze navštěvovat. Patnáctiletý potomek slavné dvojice v prosinci od popové zpěvačky utekl za otcem a odmítá se vrátit do New Yorku. Matku neviděl ani na Vánoce. Režisér u soudu hodlá dokázat, že ona v jeho výchově chybovala a mladíkovi bude lépe pod jeho kontrolou.
20.02.2016 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků)

Guy Ritchie napravuje na synovi škody, které na něm napáchala matka Madonna

 
Režisér Guy Ritchie hodlá 2. března odejít od soudu s tím, že jeho syn Rocco bude mít trvalé bydliště u něj v Londýně a matku Madonnu bude pouze navštěvovat. Patnáctiletý potomek slavné dvojice v prosinci od popové zpěvačky utekl za otcem a odmítá se vrátit do New Yorku. Matku neviděl ani na Vánoce. Režisér u soudu hodlá dokázat, že ona v jeho výchově chybovala a mladíkovi bude lépe pod jeho kontrolou.
16.02.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků)

Madonna má trumf proti manželovi. Syna Rocka vyfotili s cigárem

 
Režisér Guy Ritchie má průšvih. Tvrdí, že je patnáctiletému synovi Rockovi líp u něj než u matky Madonny. Jenže mladíka teď vyfotili na South Bank v Londýně s cigárem v ruce. A navíc si ho vyměňoval se skupinou přátel, což naznačuje, že obsahem válečku byla marihuana. Podle deníku The Sun Rocco používal tabák Golden Virginia a zabalil ho do lékořicového papíru.
09.02.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků)

Exmanžel Madonny: Je příliš přísná matka

 
Režisér Guy Ritchie si myslí, že jeho bývalá manželka Madonna je příliš tvrdá matka. A hodlá na tom postavit boj o syna, jehož společně počali. Patnáctiletý Rocco nechce s popovou královnou žít a raději by pobýval trvale v Londýně u otce a jeho druhé ženy Jacqui Ansleyové.
18.01.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků)

Exmanžel Madonny bojuje o syna: Najal si exkluzivního právníka!

 
Až do minulého podzimu spolu bývalí manželé Guy Ritchie a Madonna prý vycházeli dobře. Jenže se mezi ně postavil jejich společný biologický potomek Rocco. Tomu se mnohem víc líbí v Londýně u otce než v New Yorku u matky. Ta mu ale přikázala, aby Vánoce trávil s ní. Odmítl. Tak spěchala k soudu pro příkaz. Rocco i tak neuposlechl a zůstal v Anglii. Popová královna se rozhodla s exmanželem soudit o to, komu syna teď svěří do péče.
06.01.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků)

Madonnin exmanžel se chystá bojovat o syna. S exkluzivním právníkem

 
Ještě na podzim minulého roku spolu bývalí manželé Madonna (57) a Guy Ritchie (47) vycházeli. Teď jsou ale na nože a posílají na sebe právníky. Za vším stojí jejich společný syn Rocco (15).
06.01.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků) , Rocco Ritchie (27 článků)

"Moderní" rodiče: Madonna a Guy Ritchie řeší na sociálních sítích osobní válku o syna Rocka

 
I když je Madonně sedmapadesát a režisérovi Guyi Ritchiemu sedmačtyřicet, chovají se poslední dny jako pubertální a emočně nevyzrálí jedinci. Na sociálních sítích ventilují své vzájemné neshody týkající se sdílené péče o syna Rocka. Vše začalo na Vánoce, kdy popová královna nařídila synovi, aby za ní přiletěl do New Yorku. On to odmítl a chtěl zůstat u otce Guye v Londýně. Zpěvačka si u soudu obstarala příkaz.
31.12.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků)

Madonna a Guy Ritchie řeší na sociálních sítích osobní válku o syna Rocka

 
I když je Madonně sedmapadesát a režisérovi Guyi Ritchiemu sedmačtyřicet, chovají se poslední dny jako pubertální a emočně nevyzrálí jedinci. Na sociálních sítích ventilují své vzájemné neshody týkající se sdílené péče o patnáctiletého syna Rocka. Vše začalo na Vánoce, kdy popová královna nařídila synovi, aby za ní přiletěl do New Yorku. On to odmítl a chtěl zůstat u otce Guye v Londýně. Zpěvačka si u soudu obstarala příkaz.
29.12.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Guy Ritchie (87 článků)

David Beckham má jasno: Nehodlám se stát hercem

 
Fanoušci fotbalisty Davida Beckhama rozjeli na internetu kampaň, v níž žádají producenty bondovek, aby jejich miláčka obsadila do role agenta 007. Manžel návrhářky Victorie Beckham však Bondem být nechce. A přestože ho teď do maličkých rolí obsadil jeho kamarád Guy Ritchie, čtyřicetiletý sportovec tvrdí, že se hercem nestane. Nebude to jeho nová kariéra po sportovní, kterou nedávno zakončil.
21.09.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1080 článků) , Victoria Beckham (868 článků) , Guy Ritchie (87 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »