Články k osobnosti

Gregory Peck

  herec, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Gregory Peck »
 

100 let Gregory Pecka (†87)! Život mu prodloužili v karlovarské nemocnici!

 
Sta let by se dnes dožil legendární americký herec Gregory Peck (†87), který byl v roce 1996 hlavní hvězdou Karlovarského filmového festivalu. Právě tady musel být urgentně hospitalizován a podstoupil operaci, která mu tehdy zachránila život...
05.04.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Gregory Peck (7 článků)

Fanoušci hororů pláčou: Zemřela hvězda filmu Přichází Satan!

 
Po boku Gregoryho Pecka zazářila ve filmu Přichází Satan! (The Omen). Kariéra Billie Whitelaw (†82) pak čítala několik dalších snímků, ale žádný z nich nedosáhl takové velikosti jako kultovní horor. Herečka, která se předvedla i v divadle, zemřela ve svém domově v Londýně. Oznámil to její syn.
22.12.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Gregory Peck (7 článků) , Billie Whitelaw (2 články)

Zemřela herečka Billie Whitelawová

 
Zemřela britská herečka Billie Whitelawová, kterou diváci znají například z kultovního hororu Přichází Satan! (The Omen), v němž v roce 1976 hrála po boku hollywoodské hvězdy Gregoryho Pecka. Zemřela v neděli v Londýně ve věku 82 let. S odvoláním na jejího syna to v úterý uvedla BBC.
22.12.2014 07:21 |

podobné články

Osobnosti: Gregory Peck (7 článků)

Historie festivalu: Nejslavnější hvězdy Varů a jejich trapasy a historky!

 
Filmový festival Karlovy Vary je prestižní akcí, na kterou jsou zváni významní světoví hosté. Ani těm se nevyhýbají průšvihy a trapasy. Renée Zelweger se ztratily kufry se šaty, Gregoryho Pecka odvezli do nemocnice s akutním zánětem slepého střeva. Elijah Wood na Vary vzpomíná jako na město muslimů a DiCaprio přijel s družinou, kterou tvořila jeho babička s dědečkem.
04.07.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Elijah Wood (22 článků) , Gregory Peck (7 článků)

Nová DVD - 6 DVD Rocky komplet kolekce, Velká země, Auta 2 a Deník Bridget Jonesové

 
Sylvester Stallone jako boxer Rocky vychází v kompletní kolekci 6 DVD, v edici Největší filmové klenoty se zaskví Velká země s Gregorym Peckem, Auta pojedou znovu o závod i na závod a Bridget Jonesová si začne psát deník.
15.11.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (258 článků) , Gregory Peck (7 článků)

Takhle se má stárnout! Koukněte, jak vypadá 87letá hollywoodská hvězda Lauren Bacall

 
Americká herečka Lauren Bacall je jistě dobře známá všem milovníkům amerických filmů pro pamětníky. Dnes je této dámě stříbrného plátna padesátých let již 87 let a je poslední ženskou aktivně hrající hvězdou této doby. Bacall, jež nepatřila mezi prvoplánové krásky, ale vynikala svou smyslnou tváří s kočičíma očima a blond loknami, zářila po boku takových ikon jako byly Marilyn Monroe, Humphrey Bogart či Gregory Peck.
10.11.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Bacall (7 článků) , Humphrey Bogart (5 článků) , Gregory Peck (7 článků) , Marilyn Monroe (410 článků)

Nová DVD - Transformers 3, Mr. Bean-kolekce, Carlitova cesta a Prázdniny v Římě

 
Tento týden vychází mimo jiné třetí pokračování filmové série Transformers, v kolekci čtyř DVD vás pobaví Mr. Bean, Al Pacino je hlavní hvězdou dramatu Briana De Palmy Carlitova cesta a milovníky klasických romantických komedií potěší Gregory Peck a Audrey Hepburnová ve filmu Prázdniny v Římě.
01.11.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Al Pacino (41 článků) , Gregory Peck (7 článků) , Audrey Hepburn (59 článků) , Mr. Bean (51 článků) , Brian Peck (1 článek) , Brian Peck (1 článek)
« Předchozí 1 Další »