Články k osobnosti

Grace Kelly

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Grace Kelly »
 

Monacká princezna Caroline opět babičkou. Její dcera má syna Raphaëla

 
Dcera monacké princezny Caroline a vnučka kněžny Grace Kelly se stala matkou. Sedmadvacetiletá Charlotte Casiraghi v úterý večer porodila syna, který dostal jméno Raphaël. Otcem je francouzský komik Gad Elmaleh. Další články k tématu: Vnučka Grace Kelly je těhotná. Dítě čeká s francouzským komikem Vnučka Grace Kelly nechce být modelkou, je na to prý příliš chytrá Vnučka Grace Kelly míří do reklamy, bude tváří kampaně Gucci Vnučka Grace Kelly zdědila krásu po babičce kněžně i mámě princezně
18.10.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Gad Elmaleh (3 články) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Londýnská výstava šatů Grace Kellyové je školou stylu

 
Výstava nazvaná Grace Kellyová: Ikona módy nabízí ode dneška na 40 módních kreací, stejně jako klobouky, šperky a další doplňky z jejího šatníku.
20.04.2010 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

Někdejší superhvězda Grace Kelly jako ikona módy!

 
Módní nadšence, retro nostalgiky i fanoušky někdejší filmové hvězdy a pozdější monacké princezny Grace Kelly potěší výstava, kterou připravilo londýnské Victoria and Albert Museum. Výstava nazvaná Grace Kelly: Ikona módy nabízí od neděle na 40 módních kreací, stejně jako klobouky, šperky a další doplňky z jejího šatníku. „Přesně věděla, jak se dobře oblékat v soukromí i ve filmech. Rozuměla jazyku odívání," řekla ČTK kurátorka výstavy Jenny Lister. „I jako monacká princezna se snažila udržet si základní jednoduchost, kterou měla ráda v 50. letech... Myslím, že to je základ jejího stylu."
18.04.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Victoria (261 článků) , Victoria Kelly (1 článek)

Grace Kelly: ROZČAROVANÁ KNĚŽNA

 
Dcera milionáře, žena s krásnou tváří, úspěšná herečka a nakonec milovaná kněžna a hrdá matka. Život Grace Kelly (*12. 11. 1929 - † 13. 9. 1982) jako by neměl chybičku. Nebo ano? Čtěte seriál Šípu Odvrácená STRANA SLÁVY.
09.03.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

Vnučka Grace Kelly nechce být modelkou, je na to prý příliš chytrá

 
Dcera monacké princezny Caroline, pětadvacetiletá Charlotte Casiraghi, nafotila kampaň pro značku Gucci. Mladá kráska tak má cestu k modelingu otevřenou. To ji ale neláká. Podle novinářky Stéphane Bernové, která se léta pohybuje v blízkosti Charlotte i její rodiny, se z ní modelka nestane. Kampaň prý nafotila jen pro peníze. Další články k tématu: Vnučka Grace Kelly míří do reklamy, bude tváří kampaně Gucci Vnučka Grace Kelly zdědila krásu po babičce kněžně i mámě princezně
13.02.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Taťána Kuchařová (924 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

VIDEO: Z Cristiana Ronalda se stal bezdomovec a lidé se mu vyhýbali

 
Na náměstí Plaza de Callao v Madridu mohli lidé spatřit obtloustlého, zarostlého, ušmudlaného žebráka, který ovšem předvádí slušné kousky s fotbalovým míčem. Pár lidí se pousmálo, ale většinou byli k muži lhostejní a spíš od něj utíkali. Nevěděli, že je to jeden z nejslavnějších fotbalistů světa.
01.06.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Eva Herzigová nažhavila manžela - Co se dělo v podpalubí?

 
CANNES – Blond účes ve stylu Marilyn Monroe, decentní šaty. Obdivné »hmmm« vzbudila česká topmodelka Eva Herzigová (36), když teď přijela na filmový festival ve francouzském Cannes. Na jachtě módního návrháře Roberta Cavalliho fotila kolekci snímků, která má připomenout styl hereček velkého formátu (Grace Kelly či Sophie Loren).
19.05.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (416 článků) , Grace Kelly (87 článků) , Eva Herzigová (432 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »