Články k osobnosti

Grace Kelly

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Grace Kelly »
 

První foto Nicole Kidman jako Grace Kelly: Co na ni říkáte?

 
Australská herečka Nicole Kidman  (45) v novém filmu režiséra Oliviera Dahana ztvární roli půvabné Grace Kelly. Teď světlo světa spatřil snímek, na němž se slavná hollywoodská hvězda do monacké princezny převtělila. Posuďte sami, jak se jí podobá.
21.10.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (299 článků) , Grace Kelly (87 článků) , Olivier Dahan (7 článků)

Vrásky a kruhy pod očima zmizely: Nicole Kidman díky retuši zázračně omládla

 
Australská herečka Nicole Kidman  (45) , která v novém filmu ztvární monackou princeznu Grace Kelly, se objevila na titulní straně světoznámého magazínu Harper´s Bazaar. I když je na daném obrázku bývalá manželka Toma Cruise  (50) k poznání, autor díla mohl retušovat o něco méně.
20.10.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (952 článků) , Nicole Kidman (299 článků) , Grace Kelly (87 článků)

Na jazzový festival míří mladičká Grace i Al Foster

 
Československý jazzový festival v Přerově proběhne 18. – 20. října a přivítá řadu zahraničních hvězd. Můžete se těšit na americkou altsaxofonistku Grace Kelly, saxofonistu Billa Evanse, bubeníka Ala Fostera nebo objev britské jazzové scény Anthonyho Stronga.
10.10.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

Před 30 lety zemřela v autě monacká kněžna Grace Kelly: Zabila ji dcera?

 
Bylo ráno, krátce po deváté. Kalendář ukazoval 13. září 1982. Serpentinami ve skalách nad Monte Carlem se řítil Rover P6. Poslední zatáčku ale nezvládl. Vůz vyletěl přes okraj a zřítil se ze srázu. Žena za volantem byla nalezena v bezvědomí a nedlouho poté v nemocnici zemřela. Malé knížectví na jihu Francie vyvěsilo černé vlajky. Obětí totiž byla monacká kněžna Grace (†52). Její dcera přežila. A s ní věčná otázka, zda právě dcera si nezkoušela v osudný okamžik řídit auto…
09.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

Smrtelné nehody slavných: Princezna Diana (†36), Grace Kelly (†52) a milenci z Česka (†30 a †20)

 
V pátek to bylo přesně 15 let, kdy na následky autonehody zemřela největší celebrita tehdejšího světa, britská princezna Diana. Smutná zpráva se do světa rozletěla 31.8. 1997. Bývalá manželka prince Charlese však není jedinou celebritou, která tragicky zesnula při automobilové nehodě...
03.09.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

Na tohle monacký princ jen tak nezapomene: Co vnuk Grace Kellyové v Praze vyváděl?

 
Princ Pierre Casiraghi, syn monacké princezny Caroline a vnuk hollywoodské herečky a monacké kněžny Grace Kellyové, nejel do Prahy jen za památkami . Čtyřiadvacetiletý krasavec, kterému se přezdívá párty princ, si s přítelkyní Beatricí Borromeovou vyrazil také za adrenalinovým zážitkem.
19.08.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Pierre Casiraghi (16 článků)

Velkolepá návštěva: Do Prahy dorazil vnuk Grace Kellyové, monacký princ Pierre Casiraghi

 
Praha v těchto dnech hostí vskutku královskou návštěvu. Do české metropole dorazil na pár dnů monacký princ Pierre Casiraghi, jak informoval server idnes.cz. Doprovod mu dělá jeho krásná přítelkyně Beatrice Borromeová.
18.08.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Pierre Casiraghi (16 článků)

Monacký princ byl tajně v Praze, s přítelkyní si šli zalétat

 
Pierre Casiraghi, čtyřiadvacetiletý vnuk herečky a monacké kněžny Grace Kelly, se nečekaně ukázal v Praze se svou přítelkyní. Do české metropole vyrazili tajně, aby si užili pobyt ve dvou. Zpříjemnili si ho i trochou adrenalinu. Další články k tématu: Vnuka Grace Kelly zmlátili v baru, prý si dovoloval na modelky Monacká princezna prohrála soud s německou justicí o porušení soukromí
18.08.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Pierre Casiraghi (16 článků)

To je podívaná! Nádherná vnučka Grace Kelly zdědila babiččin půvab a nafotila kampaň pro Gucci

 
Urozená Charlotte Casiraghi (25), která je vnučkou herečky a pozdější monacké kněžny Grace Kelly, pokračuje v úspěšně rozjeté kariéře modelky. Před necelým půlrokem nafotila pro světoznámou značku Gucci kampaň Forever Now oslavující 90 let od založení a nyní ve spolupráci pokračují. Tentokrát se její něžná krása vyjímá na přirozených černobílých snímcích.
04.08.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Vnučka Grace Kelly nechce být modelkou, je na to prý příliš chytrá

 
Dcera monacké princezny Caroline, pětadvacetiletá Charlotte Casiraghi, nafotila kampaň pro značku Gucci. Mladá kráska tak má cestu k modelingu otevřenou. To ji ale neláká. Podle novinářky Stéphane Bernové, která se léta pohybuje v blízkosti Charlotte i její rodiny, se z ní modelka nestane. Kampaň prý nafotila jen pro peníze. Další články k tématu: Vnučka Grace Kelly míří do reklamy, bude tváří kampaně Gucci Vnučka Grace Kelly zdědila krásu po babičce kněžně i mámě princezně
22.05.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Nicole Kidman si nejspíš zahraje ikonu Grace Kelly

 
Australská herečka Nicole Kidman (44) si nejspíš zahraje roli hollywoodské divy a pozdější monacké kněžny Grace Kelly (†52). Smlouva sice ještě podepsána nebyla, ale jednání jsou  prý v pokročilé fázi. Kráska by tak porazila Jessicu Biel (30) a Emily Blunt (29).
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (299 článků) , Jessica Biel (124 článků) , Grace Kelly (87 článků) , Emily Blunt (35 článků)

Kněžna Nicole Kidman? Herečka si zahraje Grace Kelly

 
Australská herečka Nicole Kidman by si mohla zahrát hollywoodskou divu a pozdější monackou kněžnu Grace Kellyovou. Informoval o tom na internetu časopis Variety. Urputný boj o tuto roli podle něj sváděly nejznámější hollywoodské herečky například včetně Jessicy Biel či Emily Blunt , Kidman se ale dostala do vedení.
07.04.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (299 článků) , Jessica Biel (124 článků) , Grace Kelly (87 článků) , Emily Blunt (35 článků)

Nicole Kidmanová si zahraje hollywoodskou ikonu Grace Kellyovou

 
Americký list The Hollywood Reporter (THR) zjistil, že Nicole Kidmanová vyjednává o roli Grace Kellyové ve filmu Grace of Monaco. Před lety si média smlsla na jejím téměř pohádkovém příběhu o prosté Američance, která se stala "princeznou", a poté na její předčasné smrti - podobně jako u princezny Diany.
06.04.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (299 článků) , Grace Kelly (87 článků)

Která z krásek stříbrného plátna byla podle vás ta NEJ?

 
FOTOGALERIE: Herečky Marilyn Monroe (†36), Grace Kelly (†50), Audrey Hepburn (†63). To jsou krásky minulého století, které ženy napodobují a inspirují se jimi dodnes. Která z filmových legend podle vás byla ta nejsvůdnější, nejšarmantnější, nejvíc sexy?
06.03.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (416 článků) , Audrey Hepburn (59 článků) , Grace Kelly (87 článků)

Takhle krásná je vnučka Grace Kelly. A módní značky se o ni jen perou

 
Dcera monacké princezny Caroline, Charlotte Casiraghi (25), je velmi úspěšnou mladou ženou. Díky svému urozenému původu a také neskrývané kráse, plní stránky nejrůznějších světových časopisů. V minulosti se objevila na obálce prestižního časopisu Vogue a teď se dokonce stala novou tváří italského módního domu Gucci.
06.03.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Módní ikona: Vnučka Grace Kelly se stala novou tváří Gucci

 
Monacká princezna Grace Kelly (†52) byla módní ikonou a její talent na to, jak mít styl, podědila i její vnučka Charlotte Casiraghi (25). S módním domem Gucci spolupracovala i dříve, teď se stala jeho novou ambasádorkou.
05.03.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Vnučka Grace Kelly míří do reklamy, bude tváří kampaně Gucci

 
Pětadvacetiletá Charlotte Casiraghi zdědila krásu po své babičce, monacké kněžně Grace Kelly. Dcera monacké princezny Caroline se stane novou tváří reklamní kampaně Gucci. Kráska s italskou značkou spolupracuje už delší dobu, kreativní ředitelka společnosti totiž pro ni navrhuje oblečení na jezdecké soutěže. Další články k tématu: Vnučka Grace Kelly zdědila krásu po babičce kněžně i mámě princezně Vnuka Grace Kelly zmlátili v baru, prý si dovoloval na modelky Buďte šik jako Grace Kelly. Zvolte luxusní materiály a nadčasové střihy Princezna Caroline nežije v pohádce Monacká princezna prohrála soud s německou justicí o porušení soukromí
04.03.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Charlotte Casiraghi (16 článků)

Vnuka Grace Kelly zmlátili v baru, prý si dovoloval na modelky

 
Čtyřiadvacetiletý vnuk herečky a monacké kněžny Grace Kelly Pierre Casiraghi skončil v nemocnici poté, co v newyorském baru s kamarády obtěžoval modelky. Jeden z jejich známých totiž syna monacké princezny Caroline praštil a strhla se bitka. Další články k tématu: Monacká princezna prohrála soud s německou justicí o porušení soukromí Vnučka Grace Kelly zdědila krásu po babičce kněžně i mámě princezně
21.02.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků) , Pierre Casiraghi (16 článků)

Nejstaršímu muži na světě je 112 let, noviny čte bez brýlí

 
Guinnessova kniha rekordů oficiálně uznala za nejstaršího muže na světě 112letého Japonce. Jasutaro Koide žije ve čtvrtém největším japonském městě Nagoja, celý život pracoval jako krejčí a stále dokáže číst bez brýlí.
07.02.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

To vás dojme: Seriálový Melounek Christina Applegate má tu nejrozkošnější holčičku

 
Americká herečka Christina Applegate (39), která se televizním divákům nejvíce zaryla do povědomí díky roli přihlouplé Kelly Bundové alias Melounka ze seriálu Ženatý se závazky, je šťastnou maminkou půlroční holčičky Sadie Grace. Roztomilou dcerku má s muzikantem Martynem LeNoble, s nímž se zasnoubila minulý rok na svatého Valentýna.
04.11.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Christina Applegate (43 článků) , Grace Kelly (87 článků) , Barbara Blank (159 článků)