Články k osobnosti

Gordon Gordon

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Gordon Gordon »
 

Hasič zachránil ještěrku masáží srdce

 
Neobvyklý zákrok má za sebou jeden z hasičů stanice ve městě Gordon nedaleko australského Sydney. Děti vylovily z bazénu téměř utopenou ještěrku a hasič prstem provedl resuscitaci, po které se ještěrka probrala k životu. Video sdílela hasičská stanice na svém účtu, aby lidem připomněla, jak je znalost kardiopulmonální resuscitace důležitá.
06.02.2020 05:31 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Trump na Kyjev tlačil, připustil velvyslanec. Prezidentovi dal milion, ten ho prý nezná

 
Americký diplomat Gordon Sondland při dnešním veřejném slyšení v Kongresu připustil, že na pokyn prezidenta USA naléhal na Kyjev, aby dodal informace zvýhodňující Donalda Trumpa ve volbách. Sondland, Trumpův stoupenec a sponzor jeho volební kampaně, promluvil ve výboru Sněmovny reprezentantů pro kontrolu zpravodajských služeb, který chce usvědčit Trumpa, že se na Kyjevě domáhal informací poškozujících jeho možného volebního soka Joea Bidena.
20.11.2019 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5045 článků) , Joe Biden (56 článků) , Gordon Gordon (75 článků)

Filmové premiéry: Doktor Martin, Smrtelné stroje, Ve spárech ďábla, Záhada Silver Lake či Útěk

 
Jeden z příběhů doktora Martina přichází i na plátno ve filmu Doktor Martin: Záhada v Beskydech. Mimi a Líza: Záhada vánočního světla je pásmo animovaných filmů pro děti od čtyř do osmi let. O tom, jaké to bude, až lidstvu začnou docházet zdroje, je sci-fi Smrtelné stroje. Dětem je určen i švédský animovaný film Gordon a Paddy. Hororový thriller nese příznačný název Ve spárech ďábla. Záhada Silver Lake sleduje muže, který se po zmizení mysteriózní sexy sousedky pouští do pátrání. Útěk je psychologické drama, inspirované skutečným příběhem.
06.12.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Doktor (216 článků) , Gordon Gordon (75 článků)

Gordon a Paddy: Napínavé dobrodružství ze severu, tentokrát výhradně pro děti

 
Kdo jsou Gordon a Paddy? Především hrdinové švédského animovaného filmu pro děti. Ropušák a myška v příběhu plném dobrodružství i sněhu, postavičky oblíbené stejně jako náš krteček. Nyní je mohou poznat i malí čeští diváci.
28.11.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Herec Joseph Gordon-Levitt se vysekal na motorce a leží v nemocnici

 
Herec Joseph Gordon-Levitt musel být ošetřen v nemocnici po nehodě na motorce. Sedmatřicetiletá hvězda natáčí sci-fi thriller Power, v němž se prohání na dvoukolém vozidle. Jenže jednostopý dopravní prostředek ho zradil a Joseph nezvládl jeho řízení. Vysekal se a musel do nemocnice.
05.11.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Gotham odhalil svého Banea: Jim Gordon od něj dostane přes držku

 
Pátá a zároveň poslední série komiksového TV seriálu Gotham se pomalu blíží a natáčení probíhá na plné obrátky. Sami tvůrci nyní zveřejnili, jak bude vypadat jejich verze legendárního padoucha Banea – jednoho z úhlavních nepřátel Batmana.
24.10.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Štěpán Křeček: Benzín je nejdražší od prosince 2014. Cenu ropy ovlivňuje bouře Gordon

 
V souladu s naší minulou prognózou došlo v uplynulém týdnu k růstu cen pohonných hmot. V úterý 4. září dosahovala průměrná cena benzínu hodnoty 33,49 koruny, což bylo nejvíce od konce roku 2014. Zdražování můžeme pozorovat i u nafty, která však prozatím nepřekonala průměrnou cenu z července letošního roku.
05.09.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Ministerstvo zahraničí varuje před topickou bouří Gordon

 
V souvislosti s výskytem tropické bouře Gordon nad Mexickým zálivem, která se blíží k území USA, varuje Ministerstvo zahraničních věcí před cestami do států Louisiana, Mississippi nebo Alabama.
05.09.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

A byli to Rusové! Případ Skripal i nadále v médiích. Nové informace

 
Britské úřady údajně identifikovaly tým šesti lidí, který pravděpodobně stál za útokem na bývalého ruského agenta Sergeje Skripala. Hlavním organizátorem měl být muž vycvičený ještě v sovětské KGB, kterého britské úřady znají pod jménem Gordon. Jde o muže, který vystudoval práva, dobře se vyzná v bojových uměních a dovede pracovat s jedy. Je inteligentní a nemilosrdný.
24.04.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Otrava Skripalů: Stopy míří k tajemnému Gordonovi, zabijáku KGB. A k snoubenci Julije

 
Britští policisté mají v případu otravy otce a dcery Sergeje a Julije Skripalových dvě horké stopy, obě se však ztrácejí v Rusku. Podle informací, které zveřejnil list Daily Mail, je hlavním podezřelým snoubenec Julije Skripalové Stěpan Vikejev. Ten pracuje pro záhadnou organizaci, která podle všeho jen zakrývá spojení s ruskou zpravodajskou službou FSB. Další média však informují o novém hlavním podezřelém - Rusovi (54) s přezdívkou Gordon, který se v KGB, předchůdkyni FSB, vycvičil v bojových uměních a byl připravován na zabíjení.
22.04.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Otřesné chování matky mrtvého miminka! S vrahem vlastní dcery prováděla něco odporného

 
V matčině nepřítomnosti Gordon McKay (38) opakovaně třásl s pětiměsíční dcerkou a tím jí způsobil masivní krvácení do mozku. Dívenka musela být ihned hospitalizována. Pro příjezdu partnerů do nemocnice se její matka Catherine Davidson více věnovala partnerovi než své dceři!
06.04.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Žena (34) poskytla orální sex ženatému přísedícímu ve vlaku: Důvod šokuje!

 
Média a veřejnost v Austrálii šokoval incident, který se stal ve vlaku nedaleko Sydney. Čtyřiatřicetiletá Chantelle Gordon si přisedla k osmatřicetiletému Shaneu Brennanovi. Nejprve pánovi dělala dobře rukou, to jim ale zdaleka nestačilo a tak se žena odhodlala k orálnímu sexu. Vyšetřovatelům poté vyrazila dech, když jim sdělila důvod jejího chování.
22.03.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Joseph Gordon-Levitt se stal otcem druhého dítěte

 
Herec Joseph Gordon-Levitt má doma miminko. Druhorozeného syna mu v červnu porodila manželka Tasha McCauleyová. Ačkokli mluvčí potvrdil, že manželé přivítali na světě chlapečka, odmítl komentovat další detaily týkající se kojence.
31.07.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Zedníčková: Lidé, kteří se živí humorem, pro něj často smysl nemají

 
Lucie Zedníčková (49) pronikla do herecké branže už ve svých pěti letech. Nyní přiznala, že herectví pro ni bylo a je především zábavou. Herečka, která si díky své němčině zahrála i v zahraničí, prozradila, že velkým protiúkolem pro ni byla role princezny.
22.07.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Newt Gingrich: Stane se toho hodně

 
Newt Gingrich patří mezi nejbližší poradce nového prezidenta Donalda Trumpa. Přinášíme výtah z rozhovoru, který s ním vedl Gordon Repinski z německého týdeníku Der Spiegel.
31.01.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5045 článků) , Newt Gingrich (4 články) , Gordon Gordon (75 článků)

Zabil a snědl policistu: Kanibal v Londýně jednal ve jménu Satana

 
Soud rozplétá děsivý případ zabití policisty. Gordon Semple (†59) odpověděl na inzerát na gay seznamce. Ale touha po divokém sexu ho stála život. Narazil totiž na šíleného kanibala.
23.10.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)

Za smrt dcery Whitney Houston Bobbi Kristiny může její expřítel

 
Zvrat ve vyšetřování smrti dcery Whitney Houston (†48)! Soud zasedající v Atlantě dnes rozhodl, že za smrt Bobbi Kristiny Brown (†22) je zodpovědný její expřítel Nick Gordon!
16.09.2016 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (483 článků) , Gordon Brown (41 článků) , Gordon Brown (25 článků) , Gordon Gordon (75 článků) , Nick Brown (3 články) , Gordon Brown (2 články)

Joseph Gordon-Levitt: Kouřil jsem trávu s Oliverem Stonem

 
Herec Joseph Gordon-Levitt získal hlavní roli ve filmu Olivera Stona, který se pokusil převyprávět příběh Edwarda Snowdena, jenž vyzradil skandální informace o odposleších americkou Národní bezpečnostní agenturou. Aby se lépe poznali před začátkem natáčení, pozval prý Stone pětatřicetiletého herce k sobě domů. Pustil mu válečný film a nabídl marihuanu.
16.09.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Oliver Stone (89 článků) , Edward Snowden (25 článků) , Gordon Gordon (75 článků) , Joseph Stone (3 články) , Gordon Stone (3 články)

Představitel Edwarda Snowdena: Je to staromódní gentleman

 
Režisér Oliver Stone natáčí film o Edwardu Snowdenovi, bývalému zaměstnanci americké Národní bezpečnostní agentury, který zveřejnil tajné dokumenty týkající se etiky sledování osob. Hraje ho Joseph Gordon-Levitt, který se s ním osobně setkal.
02.09.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Oliver Stone (89 článků) , Edward Snowden (25 článků) , Gordon Gordon (75 článků) , Joseph Stone (3 články) , Gordon Stone (3 články)

V džungli našli pětimetrového hada: Nejdelší anakonda světa!

 
To je ale macek! V Ekvádoru našli anakondu měřící 5,18 metru! Rekordmanku chytl v džungli reportér televize BBC Gordon Buchanan v rámci své reality show – samozřejmě s pomocí místního kmene.
19.03.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (75 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »