Články k osobnosti

Ghost Ghost

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ghost Ghost »
 

Krvavý masakr samurajů! Recenze Ghost of Tsushima

 
Píše se rok 1274 a začala mongolská invaze do Japonska. Jako první byl napaden ostrov Cušima, kde došlo ke krvavému masakru samurajů. Většina z nich byla pobita, když se hrdinně postavila na odpor okupaci. Jin Sakai však krveprolití přežil a v nové videohře Ghost of Tsushima určené exkluzivně pro PlayStation 4 hodlá zachránit svůj lid i domov sužovaný útlakem.
14.07.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ghost Ghost (7 článků)

Rolling Stones vydali singl Living in a Ghost Town

 
Rolling Stones překvapivě vydali novou píseň po osmi letech. Singl se jmenuje Living in a Ghost Town a tak trochu popisuje aktuální atmosféru, i když vznikl už dříve.
24.04.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Ghost Ghost (7 článků)

CzechTourism: Cenu Tourfilm si odneslo Znojmo, Humpolec i strašidelná Praha

 
Agentura CzechTourism vyhlásila na veletrhu Holiday World vítěze mezinárodního festivalu filmů s cestovatelskou tématikou Tourfilm. Vítězství z jednotlivých kategorií si odnesly snímky Znojemské vinobraní 2018, Zóna pro umění 8smička v Humpolci, amatérský snímek Zákaz vstupu a webové stránky McGee's Ghost Tours of Prague, které zároveň získaly i cenu poroty.
18.02.2020 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Ghost Ghost (7 článků)

Režisér Peter Hirjak: Měl jsem nápad, chuť a určitou vizi

 
Dokument Křídla pro Coldplay, který měl premiéru 2. února v pražském Rudolfinu, vypráví životní příběh výtvarnice Míly Fürstové. Mapuje její cestu z rodného Hořepníku na Vysočině do britského Cheltenhamu, v němž nyní žije. Rekapituluje však především spolupráci výtvarnice s celosvětově známou poprockovou skupinou Coldplay, které vytvořila design alba Ghost Stories. Film natočil režisér Peter Hirjak za čtyři roky.
13.02.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (74 článků) , Ghost Ghost (7 článků)

Kulka přímo mezi oči! Recenze Sniper Ghost Warrior Contracts

 
Nastal čas vzít opět do ruky odstřelovací pušku. Sniper Ghost Warrior Contracts je pokračování oblíbené série, která není ratatata střílečkou, ale taktickou akcí, v níž hrají hlavní roli strategický a plíživý postup. Tentokrát zamíříme na Sibiř zmítanou krvavými konflikty.
09.12.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ghost Ghost (7 článků)

Ben Affleck chystá film o zvěrstvech v Kongu

 
Ben Affleck bude režírovat drama King Leopold’s Ghost, které je inspirováno skutečnými historickými událostmi. Zprávu přinesl internetový magazín Deadline Hollywood. Scenáristou chystaného snímku bude Farhad Safinia (Apocalypto).
07.12.2019 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (265 článků) , King Kong (39 článků) , King King (38 článků) , Ghost Ghost (7 článků) , King King (22 článků)

Sedět zakázáno. Američtí Ghost-Note předvedou future funk

 
V pondělí 28. října zavítají do pražského Jazz Docku Ghost-Note, americká partička, kterou založili bubeníci ze Snarky Puppy.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Ghost Ghost (7 článků)
« Předchozí 1 Další »