Články k osobnosti

Geraldine Chaplin

  herečka, tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Geraldine Chaplin »
 

Slavný vegan a milovník marihuany se chystá do Prahy. Co Woodyho Harrelsona čeká?

 
I letos se bude Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest pyšnit účastí světově uznávaných umělců. V minulosti filmový svátek ozdobily hvězdy jako je Geraldine Chaplin, Claudia Cardinale, Kim Novak, či Charles Aznavour.
04.03.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (32 článků) , Claudia Cardinale (45 článků) , Charles Aznavour (59 článků) , Geraldine Chaplin (6 článků) , Kim Novak (22 článků) , Kim Novak (1 článek) , Novak Novak (57 článků)

Módní policie: Studenková nemá cit pro detail a Chaplin to u primátora přepískla

 
Slovenská herečka Zdena Studenková byla hostem Febiofestu. Ten poctila návštěvou i její hollywoodská kolegyně, slavná Geraldine Chaplin, kterou do své rezidence rovněž pozval pražský primátor Svoboda. Zpěvačka Michaela Nosková vyrazila na křest CD Petra Muka Duety a modelka Daniela Peštová na jednu z přehlídek výtečného Designblok Premier Fashion Weeku.
27.03.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (410 článků) , Michaela Nosková (241 článků) , Daniela Peštová (438 článků) , Geraldine Chaplin (6 článků) , Daniel Svoboda (34 článků)

Usměvavá Chaplinová uzavírá Febiofest

 
Usměvavá a charismatická herečka Geraldine Chaplinová je přesvědčena, že při výběru rolí na filmovém plátně měla "zatracenou kliku". V desítkách filmů ztvárnila tajemné krásky, intrikánky, temperamentní ženy i nezkušené dívky. "Byl vlastně jen jediný okamžik v mládí, kdy jsem chodila s jedním pánem a někdo nás vyfotil - tehdy jsem si přála být anonymní," řekla dcera slavného otce na setkání s novináři v rámci Febiofestu. V pátek večer převezme cenu Kristián za mimořádný přínos světové kinematografii.
22.03.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Geraldine Chaplin (6 článků)

Na Febiofest dorazí producent Jeremy Thomas a Richard Lester

 
Dvacátý ročník Febiofestu se bude pyšnit slavnými jmény. Vedle Geraldine Chaplinové dorazí i britský producent a "otec" Bertolucciho devítioscarového Posledního císaře Jeremy Thomas, stvořitel filmových Beatles Richard Lester a polský herec, režisér, scenárista a pedagog Jerzy Stuhr, oznámil prezident mezinárodního filmového festivalu Fero Fenič.
27.02.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jerzy Stuhr (3 články) , Geraldine Chaplin (6 článků) , Jeremy Thomas (1 článek) , Richard Lester (5 článků) , Fero Fenič (65 článků)

Febiofest přiveze Geraldine Chaplinovou či finské filmy

 
Filmový a hudební festival Febiofest proběhne letos od 14. do 22. března v Praze. Prvním zahraničním hostem je herečka Geraldine Chaplinová.
06.02.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Geraldine Chaplin (6 článků)

Geraldine Chaplinová se objeví v soutěžním snímku Moskytiéra

 
Jedna dobře situovaná rodina, šest psů a neurčitý počet koček. Na jeden dům obyvatel až příliš. Alícia je výtvarnice, ilustruje a píše dětské knihy, Miquel je akurátnější a puntičkářský otec. A mezi nimi hledá sám sebe dospívající syn Luís. Takové je základní obsazení španělského snímku Moskytiéra. Ten se v hlavní soutěži karlovarského filmového festivalu (od 2. do 10. července) utká o Křišťálový glóbus.
11.06.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Geraldine Chaplin (6 článků)
« Předchozí 1 Další »