Články k osobnosti

George Soros

  investor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George Soros »
 

Proč by „mixoval EU s černochama“? Drsná obhajoba George Sorose. A nakopnutí TV Prima

 
George Soros. Toto jméno je se stalo v Maďarsku v určitých kruzích sprostým slovem a i na sociálních sítích je možné najít dost a dost materiálů proti jeho osobě. Reportáž o tomto americkém miliardáři maďarského původu uvedla i TV Prima. A Petr Bittner z Deníku Referendum si stěžuje, že reportáž Primy byla manipulativní. „Populisté z celého světa dnes mávají Sorosovým jménem právě proto, že za jeho vyřčením rezonuje celá ideologie,“ říká a dodává, že toto schéma je nutné rozbít. „Proč by tak bohatý člověk využíval k tak epickému plánu něco tak politicky, ekonomicky a personálně slabého, jako je nezisková organizace?“ ptá se.
22.01.2019 11:16 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků) , Petr Prima (21 článků)

Soroš, korýtka? Telička pochválil Štětinu a vyhlásil velké politické plány, lidé reagují po svém

 
Europoslanec a místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička má obavy z toho, jakým směrem by se mohla dál vyvíjet politická situace v České republice. Proto vážně zvažuje, že zůstane veřejně aktivní a s novým hnutím znovu vstoupí do bran Evropského parlamentu. Na sociálních sítích se však dočkal reakcí, které ho pravděpodobně nepotěšily. Prý jen čeká na noty od George Sorose.
18.01.2019 22:05 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Z toho se posadíte: Nové informace o působení George Sorose. Jde i o Českou republiku, velmi známá jména. Neziskovky, peníze...

 
Senátor Ivo Valenta se pozastavil nad únikem informací, podle kterých docházelo k ovlivňování veřejného mínění americkým miliardářem Georgem Sorosem při volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 pomocí volebních projektů, které měly zabránit stranám kritizujícím Evropskou unii a její proimigrační politiku, aby dosáhly vysokých volebních výsledků. „Pravda zvítězila!“ napsal na svém Facebooku k této zprávě a zmínil se i o bývalém náměstkovi brněnského primátora Matěji Hollanovi.
17.01.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Senátor Valenta: Pravda zvítězila

 
Komentář na facebookovém profilu ke skutečnostem okolo George Sorose.
17.01.2019 06:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Sorosův student, který není Maďar, mluvil v ČT o Orbánovi. U nás byl na Klinice a proti Babišovi. A proč pořád protestuje? Čtěte

 
K tématu maďarských protestů proti tzv. otrockému zákonu byli do Událostí, komentářů tentokrát pozváni dva hosté – politolog z ODS Petr Sokol a Adrien Beauduin, student Středoevropské univerzity, kterou založil a financuje George Soros. „Jak udržuje tu moc? Je to jasně díky tomu, že má obrovský vliv v médiích a v ekonomice, to není normální a to není demokratické,“ říká student původem z Belgie a Francie o Orbánovi. Petr Sokol na to ale opáčil, že protesty jsou sociálního charakteru a týkají se jednoho zákona a nejsou nějakým důkazem nedemokratičnosti Maďarska.
04.01.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Liberálové, to vážně nemáte v zásobě nikoho lepšího než spekulanta Sorose? Tak to jste na tom dost špatně, píše komentátor

 
Amerického miliardáře George Sorose vyhlásil deník Financial Times mužem roku. Prý si to zaslouží už tím, jak srdnatě bojuje za liberální demokracii. Publicista Jan Klesla má však za to, že pokud liberálové nemají v zásobě někoho lepšího, jsou na tom vlastně dost špatně. Soros má totiž i své stinné stránky, které Klesla připomněl v sobotních Lidových novinách.
29.12.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

„Starší muži neevropského vzhledu“ objímají mladé studentky. Polská kauza, která může poškodit George Sorose

 
Naši slovanští sousedé na sever od nás řeší potenciální skandál, který se týká studentů. Jde o školský projekt Euroweek Foundation. Unikly fotografie, na kterých se „starší muži neevropského vzhledu“, zřejmě učitelé na kurzech, objímají s mladými polskými studentkami. O problému informoval server časopisu Reflex.
25.12.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Okamura (SPD): Soros jako praporečník otevřené společnosti a liberální demokracie

 
Komentář na facebookovém profilu k vyhodnocení George Sorose jako osobnosti letošního roku.
24.12.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

George Soros je ztělesněné zlo. Nezastaví se před ničím, budou čmuchat a šikanovat lidi všude, říká o neziskovkách sociolog Hampl

 
ROZHOVOR Vyhlášení George Sorose osobností roku 2018 deníku Financial Times paradoxně zakončilo rok, kdy byl příběh o hrdinných pomocnících z neziskového sektoru zpochybněn více než kdy dříve. ParlamentníListy.cz o dalším vývoji tohoto fenoménu hovořily se sociologem Petrem Hamplem, který je dlouhodobým kritikem propojených elitářských struktur, kterým říká „nová aristokracie“.
22.12.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Ivo Strejček: Soros „osobností roku 2018“ je signálem zkázy

 
S každým končícím rokem jsou publikovány nejrůznější žebříčky (údajně) podstatných událostí uplynulého roku či (obvykle sporných) osobností roku. S jednou takovou „osobností“ přišel i deník Financial Times, když vyhlásil osobností roku 2018 George Sorose za to, že „reprezentuje hodnoty liberální demokracie a otevřené společnosti“ a že „denně čelí nacionalistickým a populistickým silám, které proti liberální demokracii otevřeně bojují“.
22.12.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků) , Ivo Strejček (148 článků)

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

 
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
21.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , George Soros (210 článků) , Václav Svoboda (227 článků)

„Antikrist“ Soros dostal významné ocenění. A dál čelí „brutálním útokům“

 
Americký finančník maďarského původu George Soros je podle výběru britského listu Financial Times (FT) osobností letošního roku. Prestižní noviny jej označily za praporečníka liberální demokracie, která je v obležení populistů. V minulosti byli osobnostmi roku zvoleni například americký prezident Donald Trump či německá kancléřka Angela Merkelová.
19.12.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , George Soros (210 článků) , Angela Merkelová (2478 článků)

Čelí nenávisti všude po světě! Oslavný článek na George Sorose, osobnost roku 2018

 
Britský deník Financial Times vyhlašuje každoročně, podobně jako třeba magazín Time, svou „osobnost roku“. Výsledky za rok 2018 byly oznámeny právě dnes a nepochybně vyvolají rozruch. Osobností roku se stal „filantrop a obránce liberální demokracie proti populistům“ George Soros.
19.12.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Jiří Vyvadil: Tu začínající francouzskou revoluci Soros určitě nefinancuje…

 
Od roku 1989 zažil svět desítky barevných revolucí, jen v Československu speciálně sametové, které ve svém souhrnu směřovali ekonomicky ke kapitalismu a politicky na Západ. Zpravidla vždy za nimi stál světový finančník George Soros.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Veřejnoprávní televize se pustila do Sorose. „Žid s chapadly“ už byl ale moc

 
Podnikatel maďarského původu je „Žid s chapadly v USA“. S takovými antisemitskými výrazy častovala amerického miliardáře George Sorose nizozemská veřejnoprávní televize NOS. Na televizi se za zvolený slovník spustila lavina kritiky a musí se tak omlouvat, informoval magazín Newsweek.
25.10.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Týden před americkými volbami: Clintonová, Obama a Soros měli dostat balíčky s výbušninou

 
Zahraniční média přinášejí informace o tom, že americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) zachytil podezřelé balíčky, které obdrželi 44. prezident USA Barack Obama, demokratická prezidentská kandidátka Hillary Clintonová, která prohrála ve volebním klání s Donaldem Trumpem, a americký miliardář a filantrop George Soros.
24.10.2018 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , George Soros (210 článků) , Barack Obama (2439 článků)

Po pokusu o atentát na Sorose byly nalezeny trhaviny v poště Clintonových i Obamy

 
Po pondělím pokusu o atentát na miliardáře George Sorose se v úterý a ve středu měli stát obětí neznámého útočníka i manželé Hillary a Bill Clintonovi a exprezident USA Barack Obama. Ve všech třech případech bylo výbušné zařízení včas zjištěno v poštovní zásilce a bezpečně zničeno. Pachatel není znám, pátrají po něm kromě prezidentské ochranky i agenti FBI a newyorská a washingtonská policie.
24.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (264 článků) , George Soros (210 článků) , Barack Obama (2439 článků)

Atentát na Obamu a Clintonovy: Útočník jim poslal bombu

 
Série podezřelých balíčků obsahujících výbušniny, která byla adresovaná významným americkým politikům, se ve středu objevila v Americe. Výbušninu v poštovní schránce našla policie v rezidenci manželů Clintonových a v poště pro exprezidenta Baracka Obamu. Podezřelý balíček také obsahovala korespondence televizi CNN a mediální společnost Time Warner. Bomba byla v pondělí nalezena i v poště pro miliardáře George Sorose. Dřívější zprávy o nebezpečném balíku pro Bílý dům se podle agentury Reuters nepotvrdily.
24.10.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků) , Barack Obama (2439 článků) , Bill Clinton (264 článků) , Hillary Clinton (92 článků)

V Sorosově rezidenci našli výbušninu. Kdo chce miliardáře zabít?

 
Americká policie v pondělí našla výbušninu v poštovní schránce rezidence miliardáře George Sorose ve státě New York. Oznámil to na svém webu list The New York Times. Přivolaní pyrotechnici nálož zneškodnili, Soros v době nálezu doma nebyl. Případem se zabývá Federální úřadu pro vyšetřování (FBI).
23.10.2018 06:45 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)

Petr Brandtner: Vyšlo nové číslo časopisu Šifra

 
Jak George Soros ovlivňuje česká média? Jak se kradou státy a jak funguje globální impérium? A proč se „demokraté“ radikalizují?
21.09.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (210 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »