Články k osobnosti

George Soros

  investor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George Soros »
 

George Soros. Nové nařčení, které nikdo jen tak nesmete

 
Americký prezident Joe Biden se potýká při řešení situace na prestižních univerzitách, obsazených propalestinskými protestujícími, s většími problémy, než by se mohlo zdát. Protestující, kteří vystupují proti Izraeli a americkému prezidentovi, jehož nazývají „Genocida Joe“, totiž zdaleka nejsou osamoceni, ale opírají se o peníze od vlivných podporovatelů demokratů. Nejhlasitěji vystupující skupiny podle serveru Politico získávají peníze na protesty od miliardářů, mezi nimiž nechybí jméno Billa Gatese, finančníka George Sorose či Davida Rockefellera juniora.
05.05.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (218 článků) , George Soros (282 článků) , Joe Biden (1150 článků) , David Gates (1 článek) , David David (1880 článků)

Soros dal peníze. Putovaly, putovaly, až došly k lidem, kteří Židy nemusí...

 
Jak je známo, finančník George Soros sponzoruje různé nadace. V USA je to třeba Tides, která dle Fox News sponzoruje veškeré aktivity levicových neziskových organizací. A to včetně těch, které jsou zaměřené na podporu Palestiny a proti Izraeli. Část Sorosových 22 milionů dolarů, které věnoval společnosti Tides, tak zřejmě šla na žalobu Joe Bidena, že nebrání genocidě, nebo na demonstrace proti Izraeli.
02.04.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Joe Biden (1150 článků)

Kandidát Korčok a Soros. Důkaz o setkání a pochvala

 
Slovenský prezidentský kandidát Ivan Korčok se v posledních týdnech podle svých slov setkává s tvrzeními, že jej platí americký finančník George Soros, a šířit se mají výroky o jeho přítomnosti na schůzce exprezidenta Andreje Kisky s finančníkem Georgem Sorosem. Na té však podle svých slov a informací slovenského premiéra Roberta Fica nikdy nebyl. Vítěz prvního kola slovenských prezidentských voleb se přitom netají, že se o několik let později nakonec se Sorosem sešel. Byť nešlo přímo o Sorose staršího, nýbrž o jeho syna Alexandra. Za přítomnosti českého ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti) se synem George Sorose jednali „o budoucnosti Evropy“.
01.04.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Robert Fico (1292 článků) , Ivan Ivan (2942 článků) , Ivan Ivan (520 článků)

Z vězení k Tuckeru Carlsonovi. „USA ukradli mocní. Vláda tyranů a bank.“

 
Americký moderátor Tucker Carlson souhlasí s aktivistou Jakem Chansleyem, že Spojené státy ve skutečnosti ovládá skupina mocných lidí, jakýsi stát ve státě. Tito lidé, kteří mají obrovské finanční zdroje, jako George Soros, prý ovládají americké soudy, legislativu i výkonnou moc a ukradli tak lidem Spojené státy. Zároveň skrze ovládnutí daňového systému nadále bohatnou z peněz běžných amerických občanů. „To vůbec není bláznivé, to je všechno pravda, viděl jsem to na vlastní oči,“ tvrdí Tucker Carlson.
13.03.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Válka v Kyjevě? Fico se divil. Připomněl „Sorosovu diskotéku“, co tam o víkendu pořádali

 
Slovenský premiér Robert Fico zopakoval své tvrzení, že v Kyjevě není válka, za což byl minulý týden některými kritizován. „Já jsem jenom řekl, že válka není na celém území Ukrajiny, vždyť v Kyjevě probíhá normální život,“ prohlásil Fico a odkázal se na konání koncertu Pohoda loves Ukraine, který se konal v Kyjevě v sobotu. Festival označil Fico jako „velkou party a diskotéku,“ kterou platí George Soros.
29.01.2024 17:05 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Robert Fico (1292 článků)

Rakovina a škůdci českého národa. K tomu miliony od Sorose. Politické neziskovky mají jasného nepřítele

 
Miliony z peněz daňových poplatníků i štědré dotace z kapes nadace kontroverzního finančníka George Sorose. To jsou peníze, ze kterých v České republice žije nejedna politická neziskovka. Jenže nemusí tomu být tak napořád. Alespoň Svobodní na svém víkendovém republikovém sněmu jasně prohlásili, že pokud dostanou důvěru voličů, jsou připraveni financování těchto neziskových organizací ihned zastavit. A nejen to, politické neziskovky dokonce označily za rakovinu, která postupně otravuje mysl člověka.
16.11.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Vidíme jen, co odhalí sami. A Soros? První host SOSP šel k věci

 
Společnost pro obranu svobody projevu začala se sérií rozhovorů na své hlavní téma, tedy svobody slova a s tím souvisejících politických neziskovek. Jako první host přijal pozvání politik, právník, podnikatel a programátor-analytik Robert Kotzian, který o tématu již napsal knihu. Probírán byl například vliv George Sorose, jak neziskovky fungují a co by se v jejich působení mělo změnit. Například, aby byly vidět finanční toky.
18.09.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Schyluje se k velké bitvě mezi Muskem a ADL. Co je tato organizace zač? Čtěte pozorně

 
„Téměř se jim podařilo zničit Twitter!“ Elon Musk se chce soudit s židovskou organizací Anti-Defamation League (Liga proti pomluvám), která prý lživými pomluvami odrazuje inzerenty od reklamy na platformě X, čímž měla společnosti způsobit škodu ve výši 22 miliard dolarů. ADL naopak tvrdí, že Musk na své platformě toleruje antisemitismus a napomáhá extrémistům. Vadí jí mimo jiné kritika George Sorose, popis ukrajinského prezidenta Zelenského jako „krysího pronásledovatele křesťanů“ či Trumpova slova o „vyhánění válečných štváčů, globalistů a komunistů", v nichž organizace spatřuje útok na židovskou komunitu. ADL se dříve chlubila, že každý agent FBI prochází jejím školením.
10.09.2023 07:25 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Elon Musk (322 článků)

Musk žaluje Sorosovy lidi: Šíříte dezinformace, které potlačují svobodu slova

 
Miliardář Elon Musk, majitel sociální sítě X dříve známé jako Twitter, se rozhodl zažalovat společnost Open Society Found dalšího amerického miliardáře, tentokrát miliardáře maďarsko-židovského původu, George Sorose. Soudní spor má proběhnout v Irsku a nepůjde v něm o nic menšího než o svobodu slova.
31.08.2023 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Elon Musk (322 článků)

„Zlomový okamžik.“ Soros mladší propouští, Janda propouští. Sociolog tuší proč

 
Sociolog Petr Hampl tvrdí, že se pomalu hroutí impérium miliardáře George Sorose, prostřednictvím kterého ovlivňoval dění po celé Evropě nebo Spojených státech. „Georg Soros zestárl a byl nucen předat své impérium zločinu synovi, který zatím nevykazuje žádné známky srovnatelných schopností,“ má jasno Hampl, podle nějž byl Soros „génius zla,“ který mimo jiné stojí za vyvoláním války na Ukrajině.
24.08.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (427 článků)

Drsné šetření v Sorosově neziskovce. Zejména z EU se prý chce stáhnout

 
George Soros v srpnu oslavil 93 let. Ještě před tímto jubileem však odevzdal svou nadaci OSF k vedení svému synovi. A ten v ní začal řezat. Údajně 40 % pracovníků bude propuštěno. A nadace se stáhne z Evropské unie, aby „efektivně využívala zdroje“. Podporu už budou mít jen neziskovky zabývající se Romy a zahraniční politikou. Zdroje chce nadace napřít jinam.
15.08.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Máme se bát? Poklička spadla. Soros, pětikoalice, Pavel, čeští novináři. Souvislosti. Padla i další jména a úkoly

 
MONITORING SÍTÍ „Víte, že miliardář George Soros věděl o tom, že disident Havel bude československým prezidentem, dříve než samotný Václav Havel? Víte, že si filantrop maďarského původu se silným vlivem na světovou i naši politiku sám sebe představuje jako boha? To neříkáme my, ale George Soros. A víte, že se miliardář Soros spolu s Václavem Havlem angažoval v ezoterickém hermetismu, který vyznával strýc poslance Marka Bendy?“ tak zahájila moderátorka Jana Bobošíková svůj pořad Aby bylo jasno o Georgi Sorosovi.
22.06.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , George Soros (282 článků) , Marek Benda (681 článků) , Jana Bobošíková (1038 článků) , Jan Marek (482 článků) , Pavel Marek (374 článků) , Pavel Marek (390 článků) , Jan Benda (64 článků) , Pavel Benda (12 článků) , Jan Havel (21 článků)

Mladý Soros: Orbán ho tvrdě přirovnal. V USA je zle

 
MONITORING V maďarsko-amerických vztazích to poslední dobou pořádně bublá. Republikánský senátor za stát Idaho James E. Risch nechal zablokovat dodávky zbraní Maďarsku. Šlo o dodávky v hodnotě 735 milionů dolarů. Viktor Orbán si na oplátku vzal na paškál americko-maďarského miliardáře George Sorose. A americký velvyslanec v Budapešti se obratem ozval. Orbána nepřímo zesměšnil.
15.06.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Viktor Viktor (160 článků)

Soros, finanční génius, který zlomil Bank of England, odchází do ústraní

 
George Soros předává kontrolu nad svým rozsáhlým impériem sedmatřicetiletému synovi Alexandrovi.
11.06.2023 22:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Společnost je ve zmatku, varuje George Soros. A nabízí lidem morální kompas

 
Civilizace a demokracie je podle miliardáře a filantropa George Sorose v mnohočetné krizi. Může za to prý řada faktorů, nejvýznamněji ale společenský zmatek vytváří překotný vývoj umělé inteligence, změny klimatu a také válka na Ukrajině. Soros například varuje před inteligentními roboty, kteří by mohli v příštích dvaceti letech pochopit, že lidskou civilizaci už nepotřebují. Velké starosti mu dělá také globální oteplování, které se podle něj nedaří ukočírovat, a brzy hrozí kolaps všech ekosystémů na zemi.
06.06.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Harrisová a Soros v Mnichově. Západ je jednotný, řekl Lipavský

 
Západ je v postoji ke konfliktu na Ukrajině jednotný, shrnul český ministr zahraničí Jan Lipavský hlavní závěr třídenní Mnichovské bezpečnostní konference, která v bavorské metropoli v neděli skončí. Viceprezidentka USA Kamala Harrisová tam prohlásila, že Rusko páchá na Ukrajině válečné zločiny a že Putin nesmí uspět. O ukrajinském vítězství, které by vedlo k rozpadu ruského impéria a ke konci ohrožování Evropy, na bezpečnostní konferenci promluvil také americký finančník George Soros.
19.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

George Soros hovořil před státníky v Mnichově: Ukrajinské vítězství, konec ruského impéria. To by byla obrovská změna k lepšímu

 
Americký finančník George Soros přijel na bezpečnostní konferenci do Mnichova a veřejně tam hovořil o možném vývoji války na Ukrajině. Ukrajinský útok podle něj může přinést zvrat a vítězství by mohlo znamenat konec ruského impéria.
19.02.2023 06:50 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

„Tak lžou ve škole. A nevadí to!“ Vyhozená učitelka: Nové svědectví

 
Předseda spolku Odchod.eu Matěj Gregor, který prosazuje vystoupení Česka z Evropské unie, se zastal učitelky, která žákům na základní škole vyprávěla, že se v Kyjevě ve skutečnosti nic neděje a že zprávy z ČT o Ukrajině nemohou brát vážně, neboť ji platí George Soros. Tuto učitelku potkal vyhazov a podle Gregora tady nejde o nic menšího než o šíření „té správné“ propagandy ve školách. „Ve chvíli, kdy se tam říkají nesmysly o tom, že Evropská unie je demokratická, tak to je v pořádku,“ soptil.
20.04.2022 12:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

„Kyjev? Nic.“ Vyhozená učitelka nemlčí. A další zvrat

 
Českými médii koluje kauza vyhozené učitelky Martiny Bednářové, která vyprávěla žákům o Ukrajině a prohlásila mimo jiné, že „v Kyjevě se nic neděje“ nebo že ČT je vázaná na George Sorose. Učitelka ve svém prohlášení uvedla, že se snažila žáky seznámit s názorovou pluralitou a vštípit jim, aby informace vyhledávali z více zdrojů. Za její slova však na ni vyučený prodavač a čerstvě vystudovaný advokátní koncipient Michal Krajčírovič podává trestní oznámení za schvalování trestných činů, genocidia a možná i terorismu. „Otevřené obhajování ruské agrese, popírání útoku a gumování mozku dětem snášet nebudu,“ prohlašuje.
19.04.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků)

Soros. Rusko. Moc cizinců. Orbánova slova, která zapadla

 
Maďarský premiér Viktor Orbán před několika dny pronesl svůj tradiční projev o stavu národa. Ten letošní byl o to sledovanější, že již za necelé dva měsíce zemi čekají parlamentní volby, ve kterých se Orbánovi postaví sjednocená opozice. Ta spojuje i velmi nekompatibilní elementy z krajní levice a krajní pravice. Orbán byl ve svém projevu nebývale ostrý. Došlo na téma voleb, Ruska i George Sorose. Tato slova ale v českém mediálním prostoru takřka úplně zapadla. Proto vám je zde přinášíme.
15.02.2022 11:05 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (282 článků) , Viktor Viktor (160 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »