Články k osobnosti

George Soros

  investor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George Soros »
 

Veřejnoprávní televize se pustila do Sorose. „Žid s chapadly“ už byl ale moc

 
Podnikatel maďarského původu je „Žid s chapadly v USA“. S takovými antisemitskými výrazy častovala amerického miliardáře George Sorose nizozemská veřejnoprávní televize NOS. Na televizi se za zvolený slovník spustila lavina kritiky a musí se tak omlouvat, informoval magazín Newsweek.
25.10.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Týden před americkými volbami: Clintonová, Obama a Soros měli dostat balíčky s výbušninou

 
Zahraniční média přinášejí informace o tom, že americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) zachytil podezřelé balíčky, které obdrželi 44. prezident USA Barack Obama, demokratická prezidentská kandidátka Hillary Clintonová, která prohrála ve volebním klání s Donaldem Trumpem, a americký miliardář a filantrop George Soros.
24.10.2018 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4374 článků) , George Soros (196 článků) , Barack Obama (2435 článků)

Po pokusu o atentát na Sorose byly nalezeny trhaviny v poště Clintonových i Obamy

 
Po pondělím pokusu o atentát na miliardáře George Sorose se v úterý a ve středu měli stát obětí neznámého útočníka i manželé Hillary a Bill Clintonovi a exprezident USA Barack Obama. Ve všech třech případech bylo výbušné zařízení včas zjištěno v poštovní zásilce a bezpečně zničeno. Pachatel není znám, pátrají po něm kromě prezidentské ochranky i agenti FBI a newyorská a washingtonská policie.
24.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (239 článků) , George Soros (196 článků) , Barack Obama (2435 článků)

Atentát na Obamu a Clintonovy: Útočník jim poslal bombu

 
Série podezřelých balíčků obsahujících výbušniny, která byla adresovaná významným americkým politikům, se ve středu objevila v Americe. Výbušninu v poštovní schránce našla policie v rezidenci manželů Clintonových a v poště pro exprezidenta Baracka Obamu. Podezřelý balíček také obsahovala korespondence televizi CNN a mediální společnost Time Warner. Bomba byla v pondělí nalezena i v poště pro miliardáře George Sorose. Dřívější zprávy o nebezpečném balíku pro Bílý dům se podle agentury Reuters nepotvrdily.
24.10.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků) , Barack Obama (2435 článků) , Bill Clinton (239 článků) , Hillary Clinton (92 článků)

V Sorosově rezidenci našli výbušninu. Kdo chce miliardáře zabít?

 
Americká policie v pondělí našla výbušninu v poštovní schránce rezidence miliardáře George Sorose ve státě New York. Oznámil to na svém webu list The New York Times. Přivolaní pyrotechnici nálož zneškodnili, Soros v době nálezu doma nebyl. Případem se zabývá Federální úřadu pro vyšetřování (FBI).
23.10.2018 06:45 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Petr Brandtner: Vyšlo nové číslo časopisu Šifra

 
Jak George Soros ovlivňuje česká média? Jak se kradou státy a jak funguje globální impérium? A proč se „demokraté“ radikalizují?
21.09.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Piráti nás nenávidí. Namalovali mi na krku smyčku od šibenice. Bezdomovce vytlačíme z obytné zóny, kálejí tam. Okamurův lídr v Praze hovoří

 
ROZHOVOR „Lidé volí Piráty především z neznalosti, kdo doopravdy jsou. Piráti mají internacionálu v Bruselu, kterou vede muslim Guillaume Saouli. Je to strana, kterou podporuje George Soros, de facto přebírají agendu a společenskou úlohu odumřelých Zelených a skomírající TOP 09. Jsou to neomarxisté. Realita je taková, že všude na světě vládli pouze jedno volební období, pak je lidé hnali palicemi,“ říká Jan Čížek, kandidát SPD na starostu Prahy 10 a do Zastupitelstva hl. města Prahy.
18.09.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Toto způsobil George Soros, přiznalo vysílání ČT. A Erik Best varuje...

 
Erik Best, známý americký novinář žijící v Praze, se ve svém posledním slově věnuje Maďarsku a Georgi Sorosovi a jeho vztahu s americkou vládou. Klade si důležitou otázku: Co znamená zapojení George Sorose do převratů na Ukrajině a v Gruzii? A proč mu to americká vláda dovolí?
18.09.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Varování ohledně George Sorose a na něho navázaných aktivistů. A nejen to. Policejní exprezident vystoupil před kamerou PL

 
Pořad Horké téma internetové televize serveru ParlamentníListy.cz přivítá někdejšího policejního prezidenta Stanislava Novotného, který zvedne důležité téma - svobodu slova. Proč právě ji? Protože se mu zdá, že lidé, kteří si dnes dovolí vystoupit proti stoupencům liberální demokracie, jsou všemi možnými prostředky umlčováni.
14.09.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Cenzura? V pozadí prý stojí George Soros. Unikl dokument

 
V poslední době je velmi aktuálním tématem cenzura na sociálních sítích, samozřejmě maskovaná řadou moderních hesel, jako regulace fake news nebo boj proti dezinformacím. A nejen u nás, ale například i v USA, kde je jakékoliv omezování svobody slova ještě více šokující novinkou než u nás. Za takto razantní změnou mediální kultury samozřejmě musí být mimořádně velký tlak. A nyní se podařilo odhalit, kdo tento tlak vytváří.
12.09.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Žádné nošení šátků v Česku, do Afriky poslat armádu a zakázat obcím přijímat migranty. Petr Hannig si vyšlápl do dalších voleb

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Petr Hannig se pokoušel už osmkrát vstoupit do Senátu a osmkrát pohořel. Zkouší to i podeváté. V Rozstřelu na serveru iDnes.cz popsal, co ho pudí k tomu, aby to zkoušel znovu a znovu. Hannig zmínil amerického miliardáře George Sorose i české miliardáře, kteří údajně vědí, že by jim nedal „desátek", tak ho nepodporují. Tvrdě se vymezil proti migrantům. Chtěl by prý prosadit zákon proti přijímání migrantů v českých a moravských městech.
31.08.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků) , Petr Hannig (35 článků)

Evakuované Bílé helmy ze Sýrie? Sociolog ohromil varováním o radikálech skrytých mezi nimi

 
Sociolog Petr Hampl se na stránkách Institutu Václava Klause rozepsal o tom, jak se rozkládá Evropa. Má za prokázané, že se americký miliardář George Soros snaží skrze neziskové organizace zničit západní civilizaci. Prý mu v tom notně pomáhají mnozí politici, úředníci a média. Ruku k dílu v tomto směru podle Hampla přiložila i vláda Velké Británie. Jak? Podívejte se sami.
27.08.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9329 článků) , George Soros (196 článků) , Petr Václav (781 článků)

Okamura navrhl zásah proti Georgi Sorosovi

 
Cesta do pekel, George Soros platí štvavou kampaň, Babiš lže. To vše se dozvěděl francouzský novinář Alimuddin Usmani, když mluvil s Tomiem Okamurou, místopředsedou Sněmovny a předsedou hnutí SPD. Celé interview je na YouTube.
23.07.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Zločinec! Jasné vyjádření o Georgi Sorosovi

 
Český podnikatel a pražský komunální politik Zbyněk Passer si všímá amerického miliardáře a investora George Sorose. Tvrdě kritizuje Lidové noviny za podle něj pokroucený obraz člověka, proti kterému silně brojí například maďarský prezident Viktor Orbán. Podle Passera není Soros žádným humanistou, nýbrž zločincem.
19.07.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

George Soros a novináři, kterým dává peníze? Odhalená pravda

 
Americký filantrop maďarského původu George Soros se obává, že demokracie má závažný problém. Prý je sklerotická a zapomíná na to, co se dělo před desítkami let. Rozhovor se uskutečnil pro deník New York Times. George Soros přitom do New York Times nedávno nalil přes tři miliony dolarů.
19.07.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)

Poslední Sorosova bitva vzplála. Začal rozdělovat statisíce na politickou likvidaci Donalda Trumpa

 
Představitelé mediálního mainstreamu a levicové části politického spektra často hovoří o tom, že se vliv amerického filantropa George Sorose přeceňuje. Po nedávném odhalení, že se původem maďarský miliardář finančně podílel na boji proti Brexitu, přichází další odhalení.
17.07.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4374 článků) , George Soros (196 článků)

Ovlivňování voleb v USA, anexe Krymu, Ukrajina, Soros... Na mimořádné tiskové konferenci Trumpa a Putina padlá zásadní slova

 
Jednání mezi 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem a jeho ruským protějškem skončila. Po téměř dvouhodinové schůzce prakticky jen ve dvou, pokud nepočítáme tlumočníky, předstoupili oba státníci před novináře a oznámili světu několik věcí. Došlo i na amerického miliardáře George Sorose a otázku Krymu.
16.07.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4374 článků) , George Soros (196 článků)

Jan Urbach: Kampaň prezidenta Macrona financovali Soros a Rothschild

 
Italský portál „Il Populista” publikuje informace o financování prezidentské volební kampaně Emmanuela Macrona. Mezi jmény sponzorů je také americký finanční spekulant George Soros a bankéř David Rothschild.
06.07.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků) , Emmanuel Macron (317 článků)

Podívejte se, co provádí George Soros v Africe

 
Server Česká pozice se zabývá mírou vlivu miliardáře a filantropa George Sorose v Africe. Kontinent, na kterém se má do roku 2050 zdvojnásobit počet lidí na takřka 2,5 miliardy, bude do budoucna z obchodního hlediska stále důležitější oblastí. V Africe se hraje o všechno. Nerostné bohatství, inženýrské sítě, i politický vliv. Se vším ale může zamávat jeden člověk. Donald Trump.
28.06.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4374 článků) , George Soros (196 článků)

Kam se hrabe starej Goebbels! Dosud nejtvrdší odveta proti ČT, podpořená drtivým argumentem na závěr

 
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Česká televize svým posledním vydáním pořadu Newsroom ČT24 posunula laťku propagandy a nenávisti na úroveň, která by se dala stroze okomentovat jako svinstvo. Tvrdí to člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek, podle něhož jde o jakousi permanentní vendetu vůči alternativnímu spektru, které na rozdíl od spřízněných redakcí a odborníků poukazuje jednak na přešlapy České televize ve vysílání, ale samozřejmě i na kejkle v jejím hospodaření. Kňourek se věnuje způsobu, jakým pořad ČT napadl TV Prima za způsob referování o Kramériových cenách. Ptá se: Proč ČT v reportáži o Novinářské ceně od nadace George Sorose nepřipomněla, kdo je George Soros?
26.06.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (196 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »