Články k osobnosti

George Soros

  investor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George Soros »
 

Nás se nezbavíte. Orbán na Brusel: Horší než odchod z EU

 
Viktor Orbán obhájil post předsedy Fideszu a povede tuto stranu do voleb v roce 2022. Při té příležitosti měl také ke straníkům proslov, ve kterém napadl Brusel, že chce Maďarsku vnutit migranty a Maďary ožebračit přes ceny topení a vody. „Nevzdáme se našeho práva bránit svoje hranice, zastavovat migranty. Trváme na tom, že manželství je mezi mužem a ženou, že otec je muž a matka je žena,“ řekl maďarský premiér. EU opouštět nehodlá, ale plánům na omezení suverenity Maďarska hodlá vzdorovat a nechce se ocitnout ve spojených státech evropských. „Ani celá levice, Brusel a armáda George Sorose nás nezastaví,“ vzkázal.
15.11.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Viktor Viktor (2 články)

Soros, USA, Brusel. Orbán se nedá: Odpálil bombu před volbami

 
George Soros, Washington a Brusel. Viktor Orbán na velkém převolebním shromáždění o víkendu jmenoval ty, kteří se údajně vměšují do politických záležitostí Maďarska. Směrem k EU také vyslal jasný vzkaz a zastal se kolegů z Polska.
26.10.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Washington Washington (142 článků) , Washington Washington (142 článků)

Dobré odpoledne, pane Bakalo. Dalo to práci, ale máme vás. Proti Babišovi jde nepředstavitelná sestava mezinárodních podnikatelů

 
AKTUALIZACE ParlamentníListy.cz se v dalším investigativním článku zabývají propojením podnikatele George Sorose, především konkrétních právnických subjektů, na české mediální prostředí. Zásadní úlohu v tomto sehrává opakovaně zmíněná Marie Němcová, předsedkyně dozorčí rady Českého centra pro investigativní žurnalistiku. To provozuje zpravodajsky orientovaný server Investigace.cz.
06.10.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků)

Sprostá kampaň, opozici to bude mrzet. Šafr a Klusák rozumu moc nepobrali, říká Tomáš Vyoral

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Babiš mladší opozici uškodí, myslí si komentátor Tomáš Vyoral. „Jak by řekl Andrej Babiš – a tady bych mu dal za pravdu –, je to kampaň. Navíc sprostá a zneužívající psychicky labilního – v lepším případě – člověka,“ říká. To, že A2larm a levice útočí na Petra Fialu, považuje za znak toho, že se liberálové melou mezi sebou, a Michael Kocáb na Hradě by se mu zamlouval jako „Michelangelův David s cecíky a pipinkou“. Na paškále měl i George Sorose a piráta Peksu.
17.09.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (751 článků) , Andrej Babiš (23854 článků) , George Soros (258 článků) , Petr Fiala (2414 článků) , Tomáš Vyoral (150 článků) , Michael David (96 článků) , David Michael (14 článků) , Michael Michael (1748 článků) , David David (1081 článků) , David David (811 článků) , Michael Michael (44 článků)

To je za Sorose? Orbán může čekat trest, Jourová promluvila

 
Maďarský zákon, který přikazoval zahraničním neziskovým organizacím zveřejňovat své dárce, porušil dle Evropské komise unijní zákony. „Podnikáme rázný krok, abychom zajistili dodržování tohoto rozsudku. Organizace občanské společnosti jsou klíčovou součástí naší demokracie,“ napsala na Twitteru eurokomisařka Věra Jourová. Zákon měl mířit proti miliardáři George Sorosovi.
19.02.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Věra Jourová (506 článků)

Jste otrok Sorose a Bakaly! Veselovský lapal po dechu a skončil. Host ho navíc převezl

 
Po Jaromíru Soukupovi se o rozhovor s poslancem Lubomírem Volným pokusil Martin Veselovský z DVTV. Vydržel necelých dvacet minut. Interview ukončil, když se zeptal Volného, zda mu může položit otázku. „A tak jo, výjimečně. Já jsem takový medvídek, tak to můžete zkusit,“ zaznělo od poslance. A jiné věci, třeba že Veselovský je otrok Bakaly a George Sorose nebo že 18 000 mrtvých v Česku zemřelo na roušky. Ale i o incidentu ve Sněmovně se mluvilo. Poslanec si videozáznam rozhovoru ještě v pondělí večer umístil na svůj facebookový profil, zatímco Veselovského DVTV ho zveřejnila až v úterý ráno.
16.02.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Jaromír Volný (3 články)

Soros dupal kvůli Maďarsku a Polsku a zvedl tím ze židle Bobošíkovou. Připsala něco k jeho textu

 
Jana Bobošíková z Institutu svobody a demokracie si všímá zahraničního komentáře amerického miliardáře a filantropa s maďarskými kořeny George Sorose, podle kterého čelí Evropská unie existenční hrozbě. To klade Soros za vinu Maďarsku a Polsku, které podle něj znevažují evropské hodnoty. EU a zejména německá kancléřka Angela Merkelová jim ale podle něj ve strachu z odchodu vychází vstříc. „Co jsou tedy evropské hodnoty, které byly podle Sorose porušeny? A které z nich porušila Angela Merkelová, které Polsko a které Maďarsko?“ ptá se Bobošíková.
15.12.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Angela Merkelová (2796 článků) , Jana Bobošíková (734 článků)

EU ustoupila Polsku a Maďarsku, George Soros zuří. Osobně napsal do novin, jak za to unie zaplatí

 
George Soros je silně morálně rozhořčen nad kompromisní dohodou o rozpočtu Evropské unie. Evropská unie prý čelí, díky dohodě Angely Merkelové s Viktorem Orbánem, existenční hrozbě. „Kleptokratický režim premiéra Viktora Orbána v Maďarsku a v menší míře i neliberální vláda Práva a spravedlnosti v Polsku ostře zpochybňují hodnoty, na nichž byla Evropská unie postavena,“ myslí si Soros
11.12.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Angela Merkelová (2796 článků)

Obracení hlasů proti Trumpovi? Firma s vazbou na Clintonovy a Sorose? Advokátka Samková předložila závažné tvrzení, které zaznělo v USA

 
Advokátka Klára Samková sdílela na svém facebooku překlad toho nejdůležitějšího, co zaznělo na tiskové konferenci právního týmu prezidenta Donalda Trumpa. Podle právníků se jedná o obří volební podvod v USA. Do celé věci je podle nich zapojena firma s vazbami na Clintonovy, Venezuelu i miliardáře George Sorose.
05.12.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5797 článků) , George Soros (258 článků)

Obracení hlasů proti Trumpovi? Firma s vazbou na Clintonovi a Sorose? Advokátka Samková předložila závažné tvrzení, které zaznělo v USA

 
Advokátka Klára Samková sdílela na svém facebooku překlad toho nejdůležitějšího, co zaznělo na tiskové konferenci právního týmu prezidenta Donalda Trumpa. Podle právníků se jedná o obří volební podvod v USA. Do celé věci je podle nich zapojena firma s vazbami na Clintonovi, Venezuelu i miliardáře George Sorose.
05.12.2020 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5797 článků) , George Soros (258 článků)

Samková

 
Advokátka Klára Samková sdílela na svém facebooku překlad toho nejdůležitějšího, co zaznělo na tiskové konferenci právního týmu prezidenta Donalda Trumpa. Podle právníků se jedná o obří volební podvod v USA. Do celé věci je podle nich zapojena firma s vazbami na Clintonovi, Venezuelu i miliardáře George Sorose.
04.12.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5797 článků) , George Soros (258 článků)

Robert Fico: Soros, největší podvodník. Spojme se, braňme se. Migranti? Proto to dělá

 
Na pozadí českých sporů běží evropský spor o to, zda se podaří přesvědčit Polsko a Maďarsko, aby přestaly vetovat evropský rozpočet, do něhož spadá i 750miliardový fond obnovy. Své si k němu řekl bývalý slovenský premiér Fico. Vynadal Igoru Matovičovi, že když drží se západem, tak se to Slovensku může vymstít. A bourá V4. „Naším úkolem je postavit se vedle Maďarska a Polska, vtáhnout do diskuse Českou republiku a promluvit si s ostatními zeměmi EU. Že zavedení trestů za odlišné názory je cesta do pekla, která může v Evropské unii skončit velkou katastrofou,“ prohlásil. A také něco na adresu finančníka George Sorose.
30.11.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Robert Fico (961 článků)

Pavel Chrastina: Podobnost čistě náhodná

 
Nedávno jsem obdržel video s podstatnými částmi projevů, které zazněly na posledním Světovém ekonomickém fóru v lednu 2020 ve švýcarském Davosu. Mezi mluvícími hlavami samozřejmě nechyběli George Soros, Bill Gates, anebo Angela Merkelová. Zastánců NWO, nového světového řádu, zejména ze západoevropských zemí se tam však sešlo mnohem více. Nu a jak jinak, všichni si hráli do noty, potvrzovali si navzájem své závěry, nezazněl ani jediný kritický nebo polemický hlas. Povím vám, že během té snad necelé půlhodiny sledování videa mně postupně tuhla v žilách krev.
28.11.2020 02:50 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (205 článků) , George Soros (258 článků) , Angela Merkelová (2796 článků) , Pavel Chrastina (29 článků)

George Soros a covid. Robert Fico udeřil, dnes bude veselo

 
Osolil to! Jeden z nejvýraznějších slovenských politiků, Robert Fico, svolal tiskovku. Schytala to neziskovka, premiér Matovič i George Soros. Jde o zakázky za miliony eur. Vláda premiéra Matoviče je prý napojena na dodavatele covidových testů. Podle Fica celý podvod zakrývá nezisková organizace a platí to miliardář Soros. Jak je to možné?
17.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Robert Fico (961 článků)

Miroslava Němcová jde na Staromák. Chce svobodné Bělorusko

 
V neděli vpodvečer proběhne na Staroměstském náměstí v Praze akce na podporu Bělorusů toužících po svobodě. Miroslava Němcová a s ní i celá ODS se postavili na stranu demonstrantů. „Ženy v bílém demonstrují v Bělorusku proti násilí, zmanipulovaným volbám a za svobodu. Přidávám se k nim,“ napsala Němcová. A brněnský právník Tomáš Tyl zareagoval. Sdělil Bělorusům, že by si rovnou mohli za prezidenta zvolit George Sorose.
16.08.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Miroslava Němcová (1654 článků)

Soros: Lidé jsou zmatení. Dělají, co škodí světu. Orbán, Salvini, EU...

 
Proklínaný i vychvalovaný mecenáš a finančník George Soros včera oslavil 90. narozeniny. K jejich příležitosti poskytl rozhovor deníku La Reppublica. Donalda Trumpa označil za podvodníka, který podrývá demokracii, nechybělo ani odsouzení Viktora Orbána, Jaroslawa Kaczyńského či Mattea Salviniho. Gigantické zadlužení 750 miliard eur na problémy EU prý nebude stačit a "šetřivé" země by prý měly přestat být sobecké. Jinak se EU může rozpadnout a to by podle finančníka byla škoda pro Evropu a pro svět.
13.08.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5797 článků) , George Soros (258 článků)

Filantrop George Soros slaví 90 let. Celý život pomáhá miliardami, přesto je nenáviděný

 
Svůj majetek získal George Soros burzovními spekulacemi, kterými do úzkých dostal i zdánlivě neotřesitelnou britskou libru. Americký investor s maďarskými kořeny se ale vymyká vžité představě o bezskrupulózním finančním žralokovi. Jeho peníze totiž z nemalé části míří na charitu, slouží k podpoře lidských práv či k financování projektů v zemích třetího světa. Finančník a filantrop Soros 12. srpna slaví 90. narozeniny.
12.08.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků)

Obdivovaný i nenáviděný George Soros slaví 90 let: Multimiliardář zasvětil život charitě. Je to stále štramák

 
Patří mezi nejsledovanější investory na světě. Jedni ho obdivují, druzí nenávidí. Multimiliardář a filantrop George Soros, o kterém se mluví jako o muži, který zruinoval britskou centrální banku, slaví 90. narozeniny. Kromě jeho kontroverzních ekonomických aktivit se už dlouhá desetiletí věnuje charitě. Jeden z jeho fondů v Česku například podporuje romské studenty.
12.08.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků)

Národní fronta Antibabiš, jako když na Slovensku porazili Mečiara, burcoval Bělobrádek. A objevilo se třaskavé video, jak to tehdy bylo. George Soros pomohl...

 
Podle bývalého lidoveckého předsedy možnost, jak porazit Babiše v dalších volbách, je vytvořit „Národní frontu Antibabiš“. „Jestli vznikne jeden konzervativní blok a druhý liberální blok, tak se Babiš nedá porazit,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima News Pavel Bělobrádek. A odkázal na porážku Mečiara. Připomínka slovenských voleb 1998 ale připomněla i zcela jiné věci.
10.08.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků) , Pavel Bělobrádek (1636 článků)

Novinář napsal o vlivu George Sorose. Obvinili ho z „konspirace“ a už je bez práce

 
Dlouholetý novinář John Kass obvinil miliardáře George Sorose z financování levicových radikálů. Následně jej tato teorie stála vedoucí pozici. Šéfredaktor deníku Chicago Tribune v návaznosti na to také plánuje oddělit zpravodajství od sloupkařské sekce. Píše to server Lidovky.cz.
31.07.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (258 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »