Články k osobnosti

George George

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George George »
 

Zběhl do Ruska. Americký diplomat, který už nevydržel politiku USA

 
George Dusoe sloužil v americkém diplomatickém sboru 15 let. Ale letos v lednu rezignoval a odešel do Ruska. Nesouhlasí s americkou zahraniční politikou, na vlastní kůži ji zažil v Afghánistánu, ale nesouhlasí ani s tím, jak USA přistupují k Ukrajině nebo ke Gaze. A podle něho teď v USA není uvnitř státního aparátu možná kritika. Rozhovor s ním vedl britský novinář v Moskvě, Johnny Miller.
18.06.2024 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Miller (5 článků) , Johnny Miller (1 článek) , George George (888 článků)

Princezna Kate zveřejnila dojemnou fotku ke Dni otců, William popřál králi

 
Princezna z Walesu na Den otců zveřejnila fotku prince Williama s jejich dětmi u moře. Snímek doplnili princ George, princezna Charlotte a princ Louis dojemným vzkazem. Sám princ William připomněl svého otce, krále Karla III., fotkou z dětství.
16.06.2024 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Louis George (21 článků) , William Karel (30 článků) , George George (888 článků) , Kate Kate (904 článků) , Louis William (48 článků)

Biden se rozplýval: George Floyd změnil svět

 
Prezident USA Joe Biden připomíná 4. výročí od úmrtí Afroameričana George Floyda, jenž v roce 2020 zemřel krátce po zásahu policistů v Minneapolisu. „Změnil svět. Pojďme nyní jednat na jeho památku,“ vyzývá při připomínce muže, který zemřel v důsledku kontroverzního zásahu policistů a intoxikace fentanylem. Vzpomenul i na následné protesty, které byly v mnoha případech provázeny nepokoji a rabováním. Podle Bidena šlo o „největší novodobé hnutí za občanská práva v dějinách národa“.
26.05.2024 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1174 článků) , George George (888 článků)

Čtyři partneři za jeden den. Nicholas Galitzine popsal postelové scény

 
Práce na historických dramatech může být pro herce obzvlášť náročná. Své o tom ví i Nicholas Galitzine (29), který v novém seriálu Mary & George hraje vévodu z Buckinghamu George Villierse. Herec si v žertu postěžoval na natáčení postelových scén.
26.04.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Nicholas Galitzine (1 článek) , Mary Mara (514 článků) , George George (888 článků) , Mary Mary (218 článků)

Zemřela nejstarší siamská dvojčata. Lori a George Schappell sdíleli část mozku, přesto vedli oddělené životy

 
Zemřela nejstarší siamská dvojčata. Ačkoli Lori a George Schappellovi původně neměli nadějné vyhlídky na dlouhý život, nakonec se dožili neuvěřitelných 62 let. Měli srostlou část lebky a společně sdíleli životně důležité cévy a 30 % mozku. Jak uvádí web People, zemřeli v pensylvánské nemocnici. 
14.04.2024 12:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (888 článků)

Nemocná princezna Kate: Její děti Charlotte, George a Louis projevují velkou statečnost

 
Princezna Kate nedávno šokovala celý svět zprávou, že bojuje se zákeřnou nemocí. A ačkoliv si všichni mysleli, že nejhůře to budou nést její děti, Charlotte, George a Louis, tak ty jsou paradoxně její největší oporou, jak zmínil blízký zdroj pro deník People.
04.04.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Louis George (21 článků) , George George (888 článků) , Kate Kate (904 článků)

,,To zkoušejte na dvacetiletý parchanty.” Česká spořitelna neuvidí ráda

 
Systém internetového bankovnictví George, který provozuje Česká spořitelna, rozzlobil jednu z klientek banky. Ve vzkazu klientské podpoře, který banka neuvidí ráda a který se začal šířit po internetu, si stěžovala, že se do systému nemůže dostat. Rozhořčilo ji i to, že jí bankovní komunikace oslovuje ,,Lenko". ,,Ty vaše korporátní newspeaky si zkoušejte na dvacetiletý parchanty," napsala spořitelně, jejíž představitelé v poslední době vstupují do politické a společenské diskuse.
03.04.2024 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (888 článků)

,,To zkoušejte na dvacetitelý parchanty.” Česká spořitelna neuvidí ráda

 
Systém internetového bankovnictví George, který provozuje Česká spořitelna, rozzlobil jednu z klientek banky. Ve vzkazu klientské podpoře, který banka neuvidí ráda a který se začal šířit po internetu, si stěžovala, že se do systému nemůže dostat. Rozhořčilo ji i to, že jí bankovní komunikace oslovuje ,,Lenko". ,,Ty vaše korporátní newspeaky si zkoušejte na dvacetiletý parchanty," napsala spořitelně, jejíž představitelé v poslední době vstupují do politické a společenské diskuse.
03.04.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: George George (888 článků)

Digitálně mu uříznu hlavu... Nejdříve hrozby, pak výbuch ve studiu. Známý rabín a kritik Izraele v sobě

 
Genocida, nebo sebeobrana? Ve vyhrocené debatě o válce v Gaze, kterou moderoval slavný britský moderátor Piers Morgan, se utkal politolog a dlouholetý kritik Izraele Norman Finkelstein s vlivným rabínem Shmuleym, někdejším „duchovním poradcem“ zpěváka Michaela Jacksona, který se mimo jiné proslavil tím, že společně se svou dcerou prodává certifikované košer vibrátory. Rabín Shmuley v debatě přirovnal útok Hamásu 7. října k policejní vraždě Afroameričana George Floyda; stejně tak jako měli prý američtí černoši v roce 2020 právo pořádat protesty Black Lives Matter, mají teď Izraelci právo bombardovat Pásmo Gazy. Zatímco Finkelstein viní Izrael z vraždění palestinských dětí, podle rabína Shmuleyho by Palestincům bez židovského státu vůbec nebylo lépe. Vytkl jim mimo jiné netolerantní vztah k LGBT.
25.02.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1765 článků) , Piers Morgan (41 článků) , Michael Jackson (98 článků) , Matter Matter (146 článků) , George George (888 článků) , George Norman (1 článek) , Norman Norman (8 článků)

Balet, elektrická kytara, zahradničení a další oblíbené koníčky královských dětí

 
Mohlo by se zdát, že královské děti budou vyrůstat v přepychu a pohodlí daleko od všech aktivit, během kterých by se mohly zaneřádit jako běžní smrtelníci. Pravdou ale je, že George, Charlotte a Louis si nejraději hrají právě venku, třeba s mámou na zahradě, kde se mohou klidně zašpinit.
07.02.2024 07:15 |

podobné články

Osobnosti: George Pravda (3 články) , Louis George (21 článků) , George George (888 článků)

V roli tvrdý komisař, v soukromí trpěl. Seriálového Schimanského osud nešetřil

 
Nosil nejslavnější policejní bundu. Představitel komisaře Schimanského z cyklu Místo činu a předtím jeden z hrdinů několika mayovek. Tvář Götze George, ať už s knírem nebo bez něj, znají všichni moc dobře. Skrýval však řadu tajemství. Třeba se dlouho nemohl vyrovnat se zmizením svého otce a trvalo půl století, než se dozvěděl, co se s ním vlastně stalo.
29.12.2023 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Götz George (26 článků) , George George (888 článků)

Záhada portrétu královské rodiny: Kate a Williamovi chybí noha, nejmladšímu princi zase prst

 
Zdá se, že rodinný portrét v ležérním stylu, který minulý týden zveřejnila rodina prince Williama, je pro řadu fanoušků záhadou. Společná vánoční fotografie – na níž kromě prince a princezny z Walesu pózují i jejich děti, princezna Charlotte a princové George a Louis – totiž vyvolává řadu kuriózních otázek. Britský list Daily Mail píše, že podle některých pozorovatelů na snímku Williamovi a Kate chybí noha a Louis má na ruce o prst méně.
14.12.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Louis George (21 článků) , George George (888 článků) , Kate Kate (904 článků) , Louis William (48 článků)

Princezna Kate je oddaná maminka: Malému Georgeovi pomáhá s učením na zkoušky

 
Desetiletý princ George, syn prince Williama a princezny Kate Middleton, se chystá na školní zkoušky. S těmi mu pomáhá i jeho matka, která ho podle svých slov připravuje na test z matematiky. Princezna z Walesu to uvedla během své návštěvy ve velšském Cardiffu, jak informoval britský deník Mirror.
09.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1097 článků) , George George (888 článků)

Clooney se obrátil k Meghan a Harrymu zády: Hvězdy nechtějí mít problémy s Williamem a Kate

 
Meghan Markle ztrácí přízeň slavných. Po konci přátelství vévodů ze Sussexu s Davidem a Victorií Beckhamovými se od americké herečky distancuje i hollywoodský krasavec George Clonney, jak uvádí Mirror. Hvězda filmů Dannyho parťáci se měla připojit k těm, kteří nechtějí s královským párem nic mít.
03.08.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (985 článků) , George Clooney (824 článků) , George George (888 článků) , Kate Kate (904 článků) , David David (1905 článků) , Danny Danny (73 článků) , David George (3 články) , George David (3 články)

Schimanski, nejznámější německý inspektor, se proslavil dobrodružstvím s indiány

 
Zvláštní jméno Götz mu vymyslel otec, německý herec Henrich George, který se později zapletl s Hitlerem. Po válce si ho odvedli Rusové a už ho nikdy neviděl. Hercem se stal tak trochu z trucu, protože od matky věděl, že by si to otec nepřál.
29.07.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Götz George (26 článků) , George George (888 článků)

Budoucí britský král princ George slaví 10. narozeniny novým portrétem

 
Syn prince Williama (41) a princezny Kate (41) slaví desáté narozeniny. Královská rodina ukázala prince George na novém snímku, který tentokrát nefotila jeho maminka, ale profesionální portrétní fotografka Millie Pilkingtonová.
22.07.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (888 článků) , Kate Kate (904 článků)

Slavní na Wimbledonu: Divoce fandící děti Williama a Kate i hollywoodští hezouni v publiku

 
Poslední den Wimbledonu si nenechala ujít spousta hollywoodských celebrit včetně královské rodiny. Finále mužů v All England Clubu sledoval například poslední představitel Jamese Bonda Daniel Craig s manželkou Rachel Weisz, americká legenda Brad Pitt s režisérem Guyem Ritchiem, zpěvačka Ariana Grande a spousta dalších hvězd, jak informoval web Daily Mail. Na utkání dorazila i královská rodina v podobě Kate Middleton, prince Williama a jejich potomků, George a Charlotte.
17.07.2023 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1969 článků) , Rachel Weisz (61 článků) , Daniel Craig (389 článků) , Kate Middleton (1097 článků) , James Bond (716 článků) , Ariana Grande (102 článků) , Daniel Bond (6 článků) , George Craig (5 článků) , George George (888 článků) , Charlotte Ritchie (1 článek) , Ariana George (1 článek) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (1126 článků) , Daniel Daniel (396 článků)

Vladimír Ustyanovič: Prezidente Petře Pavle, můžete překročit svůj stín?

 
Začnu trošku ze široka. Bývalý prezident Václav Havel předpokládal, že získá Nobelovu cenu míru. Chyba lávky, Nobelovu cenu míru získal prezident Spojených států Barack Obama, který se vrátil s vojenskými jednotkami Spojených států do Iráku, pokračoval ve válečném tažení v Afghánistánu, které podle falešných zpráv zahájil jeho předchůdce George Bush mladší.
03.07.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6485 článků) , Barack Obama (2518 článků) , George George (888 článků)

Biden zase mimo! Putin prý prohrává válku v Iráku

 
Podle prezidenta USA Joea Bidena ruský prezident Vladimir Putin válku prohrává. Kterou? To není úplně zřejmé, Biden zmínil tu v Iráku. Putina označil za „vyvrhela“. Podobného přešlapu se před rokem dopustil i bývalý prezident George W. Bush, když namísto Putinovy invaze na Ukrajinu odsoudil svou vlastní invazi do Iráku z roku 2003.
28.06.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5371 článků) , Joe Biden (1174 článků) , George George (888 článků)

Zemřel Treat Williams, kterého proslavila role ve Formanových Vlasech

 
Při nehodě na motorce v pondělí zemřel americký herec Treat Williams, který se proslavil rolí George Bergera ve filmu  Vlasy  Miloše Formana. Herci, který začínal v muzikálech na Broadwayi, bylo 71 let.
13.06.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Treat Williams (3 články) , Miloš Forman (543 článků) , George Williams (8 článků) , George George (888 článků) , George Williams (7 článků) , George Williams (2 články) , George Williams (2 články) , George Williams (2 články) , George Williams (2 články)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »