Články k osobnosti

George George

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George George »
 

„Tady umřu!“ Floyd (†46) měl při zatýkání strach, ukazují to záběry kamer policistů

 
Na veřejnost se dostaly dosud nepřístupné záznamy ze služebních kamer dvou nyní už bývalých amerických policistů, kteří se 25. května účastnili zatýkání černocha George Floyda (†46). Z videa je patrné, že Floyd měl strach, omlouval se a vzdoroval mužům v policejním voze krátce před svou smrtí. Strážník Derek Chauvin, který byl kvůli smrti neozbrojeného muže obviněn z vraždy, nakonec zaklekl Floydovi krk, což skončilo smrtí zadrženého. Incident v Minneapolisu spustil protesty proti rasismu a policejní brutalitě v USA. Video nyní zveřejnil britský list Daily Mail.
04.08.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Kate Middletonová zveřejnila utajený snímek prince Louise: Stejný detail jako u bráchy George!

 
Kate Middletonová (38) je zdatná fotografka a jejím nejmilejším objektem jsou dva roztomilí princové a jedna princeznička. Fotografie obvykle sdílí k uctění jejich narozenin, teď se ale na sociálních sítích objevil dosud neviděný snímek malého Louise (2), který si vévodkyně šetřila pro jinou speciální událost.
04.08.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků) , Kate Kate (390 článků)

Jeho manželkou byla i Madonna, teď si slavný herec vzal o 31 let mladší přítelkyni. Oddávali je online

 
Herec Sean Penn (59) už je zase ženatý muž. V rozhovoru se Sethem Meyersem potvrdil, že si vzal svou přítelkyni Leilu George (28).
04.08.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (220 článků) , Seth Meyers (3 články) , Leila George (2 články) , George Meyers (1 článek) , George George (709 článků) , Meyers Meyers (2 články)

Svrhnout Trumpa? Black Lives Matter a Antifa nespí. Vážná slova

 
Významný spolupracovník Gatestone Institute v New Yorku Soeren Kern se rozepsal o tom, že Antifa využívá smrti George Flodya v Minnesotě. Poukazuje na to, že jedním z širších cílů je dokonce odstranění prezidenta Donalda Trumpa z funkce.
29.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5099 článků) , Matter Matter (83 článků) , George George (709 článků)

Záhadná smrt sestry (†55) George Michaela (†53): Po sedmi měsících příčina odhalena!

 
Záhadné úmrtí sestry legendárního zpěváka George Michaela (†53), jejíž tělo bylo nalezeno v bratrově domě v den třetího výročí jeho smrti, má konečně objasnění. Melanie Panayiotouová (†55) upadla do diabetického kómatu a už se neprobudila.
27.07.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Z účtu lidem mizely peníze a nemohli zaplatit. Česká spořitelna se za chybu omluvila

 
Klienti České spořitelny v sobotu řešili problémy s placením kartou. Po aktualizaci internetového bankovnictví George hlásili uživatelé, že se jim duplikují platby a z účtu jim začaly mizet peníze. Česká spořitelna chybu řešila a následně opravila. Na sociálních sítích se však objevily stížnosti a popisy trablů, které to způsobilo.
26.07.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Princ George oslavil 7. narozeniny: Vědci odhalili, jak by měl vypadat v dospělosti

 
Princ George, který je třetím v pořadí v následnictví na britský trůn, před pár dny oslavil své 7. narozeniny. Prvorozený syn prince Williama (38) a Kate Middleton (38) roste jako z vody. Zdá se, jako by ještě včera byl malé miminko, které pyšní rodiče ukazovali před porodnicí světu. Čas ale plyne velmi rychle a forenzní vědci předpověděli, jak bude princátko vypadat za pár let.
25.07.2020 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1002 článků) , George George (709 článků)

Narozeninové fotky prince George (7): Důležitého detailu si nikdo nevšiml!

 
Malý princ George oslavil před pár dny své 7. narozeniny. K této příležitosti jeho maminka Kate Middletonová (38) jako tradičně zveřejnila několik autorských fotografií svého syna. Podobnost s mladým Williamem (38) nikoho nepřekvapila. Jednoho důležitého detailu si ale téměř nikdo nevšiml!
25.07.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků) , Kate Kate (390 článků)

Sedmé narozeniny prince George: Neviňátko i... Drzounek?!

 
Britský princ George roste jako z vody. Včera už oslavil své sedmé narozeniny a pomalu se chystá do třetího ročníku prestižní školy Thomas´s Battersea v Londýně.
23.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Budoucí britský král slaví 7. narozeniny a posílá fanouškům rošťácký úsměv

 
Nejstarší ze tří potomků vévody a vévodkyně z Cambridge Williama  (38) a Kate  (38) , princ George  (7) , dnes slaví narozeniny. Při té příležitosti zveřejnil Kensingtonský palác, jako už tradičně, nové portréty oslavence. Snímky pořídila jeho maminka, která každoročně zaznamenává, jak jejich následník trůnu roste.
22.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků) , Kate Kate (390 článků)

Princ George slaví 7. narozeniny: Kate Middleton zveřejnila nové rozkošné fotky

 
Zatímco donedávna byl princ George ještě v plenkách, dnes už je z něj rozkošný sedmiletý chlapec. Jeho maminka, vévodkyně Kate Middleton (38), u příležitosti princových narozenin zveřejnila nové rozkošné snímky, na kterých je vidět, jak rychle v pořadí třetí následník trůnu roste.
22.07.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1002 článků) , George George (709 článků)

Princ George slaví sedmé narozeniny, Kate se pochlubila novými fotkami

 
Nejstarší syn prince Williama George slaví 22. července narozeniny. Budoucímu králi je sedm let. Jeho maminka vévodkyně Kate, která je vášnivou fotografkou, zveřejnila dva nové portréty oslavence.
22.07.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků) , Kate Kate (390 článků)

Princ George slaví 7. narozeniny. Kate mu vyfotila roztomilou mezírku mezi zuby! Co to obyčejné triko?

 
Roste jako z vody! Britský princ George slaví 22. července své už sedmé narozeniny. Maminka a vévodkyně z Cambridge Kate ho při této příležitosti vyfotila. Na veselých snímcích to princátku velmi sluší. Fotky dokonce odhalily jeho roztomilou mezírku mezi zuby.
22.07.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků) , Kate Kate (390 článků)

Jdou po nás, uhodila první dáma Trikolóry. A Kalouska neradno podceňovat

 
ROZHOVOR „Část americké černošské komunity nikdy nepřijala onen běžný způsob života americké společnosti, totiž že ráno vstanete, jedete do práce a máte rodinu, ve které vychováváte děti,“ říká Zuzana Majerová-Zahradníková, poslankyně a místopředsedkyně hnutí Trikolóra (původně zvolena za ODS). Podle ní revolucionáři všech barev a odstínů jen čekají na záminku k nepokojům, a tentokrát posloužila smrt George Floyda. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž vysvětlila, proč není radno podceňovat Miroslava Kalouska nebo proč je výroční zpráva ministerstva vnitra ostudou předsedy ČSSD Jana Hamáčka.
21.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7104 článků) , Jan Hamáček (1967 článků) , George George (709 článků)

Ivo Cerman: Až se zjistí, co dělali černoši, bude se klekat opačně. Co v ČT nebylo a je to děsivé

 
ROZHOVOR Dění posledních týdnů v USA se už ani nedá nazývat protesty, ale blíží se občanské válce. Historik, publicista a vysokoškolský pedagog Ivo Cerman je přesvědčen, že to je tvrdý boj o moc, při němž jsou zastrašováni zastánci odlišných názorů. Za zcela šokující pak považuje, že smrt zločince a recidivisty George Floyda vyvolala celosvětové protesty, ale dětské oběti následných nepokojů za žádnou pozornost nestojí. Nevěřícně kroutí hlavou nad přístupem České televize, která je při informování o těchto událostech úplně mimo realitu. Ani nemůžeme říci, že by ji zkreslovala, protože ji úplně ignoruje.
20.07.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

„Nejsem špatný člověk,“ říkal umírající Floyd (†46). Klečeli na něm tři policisté, odhalilo video

 
Byly zveřejněny další záběry ze zatčení Afroameričana George Floyda (†46), který na následky brutality policistů zemřel. Video pochází z kamer, které měla čtveřice dnes už bývalých strážníků na těle, na snímcích je vidět, že v jednom momentu na Floydovi klečeli hned tři policisté. Kromě slov „nemůžu dýchat“, která se stala heslem mohutných protestů proti rasismu a policejní brutalitě, je rovněž slyšet, jak Floyd opakuje, že „není špatný člověk“. Místo úlevy se umírajícímu muži dostalo jen uštěpačných poznámek strážníků, napsal list Daily Mail.
16.07.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)

Chtějí mazat naši identitu, aby nás pak mohli lépe ovládat. Legenda kapely Olympic už má dost šílenství kolem BLM

 
ROZHOVOR Ničení historických symbolů vývoje či úspěchů jednotlivých národů je ničením celého našeho židovsko-křesťanského kulturního dědictví. Je to stejný zločin jako přepisovat národní dějiny a vymývat mozky školní mládeži. Ti, co si usmysleli vládnout světu, se snaží všemi těmito agresivními činy vymazat naši identitu, aby nás mohli v budoucnu lépe ovládat. Tak se k událostem, které provázejí protesty po smrti George Floyda, staví publicista Pavel Chrastina. Spoluzakladatel skupiny Olympic vzpomíná, že během prvního roku jeho pobytu v USA nejrůznější vrahouni a grázlové prchající před spravedlností zabili celkem 176 policistů ve službě.
15.07.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Chrastina (22 článků) , George George (709 článků)

Rudolf Mládek: Nesnesitelná bělost bytí... Joe Biden

 
„Po mnoha týdnech hanebného využívání tragické smrti George Floyda pro vlastní politické štěstí, pan Biden konečně identifikoval zdroj, ba přímo samotné prameny Bílých privilegií v Americe. Našel to v zrcadle,“ píše Chartler Hurt, komentátor The Washington Times.
13.07.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (64 článků) , George Washington (23 článků) , George George (709 článků) , Washington Washington (37 článků) , Washington Washington (37 článků)

Zlost na Křečka za jeho slova o Romech. Češi mají předsudky, padlo. A pak oponent připomněl Vietnamce

 
Protesty proti rasismu pod heslem Black Lives Matter, které vyvolala smrt černocha George Floyda při policejním zásahu, se z Ameriky rozšířily do světových měst. O tom, zda existuje systémový rasismus a diskriminace menšin v Česku, diskutovali v pořadu Pro a proti v Českém rozhlasu Plus komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk a publicista a ředitel Občanského institutu Roman Joch.
11.07.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (83 článků) , George George (709 článků)

Kde se vzaly „antifašistické“ mlátičky? Historie hnutí, které chce zavést nový svět

 
Z násilností a rabování, které zachvátily Spojené státy po násilné smrtí černocha George Floyda při policejním zákroku, viní americký generální prokurátor William Barr Antifu – militantní „antifašistické“ hnutí, informuje server Neviditelnýpes.cz.
10.07.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: George George (709 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »