Články k osobnosti

Genny Ciatti

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Genny Ciatti »
 

Děsivý úraz hvězdy Ordinace: Pád z kola a vážná zlomenina

 
Herečka z nekonečného seriálu Genny Ciatti (27) se nedávno objevila na tiskové konferenci k projektu bojujícímu proti šikaně se zlomenou rukou. Fyzické násilí na ní ale prý nikdo podle webu Super.cz nepáchal. K ruce v sádře se nechtěně „dopracovala“ sama.
01.07.2019 11:58 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

V kapesní velikosti, ale tak akorát do ruky: Maličká muzikálová zpěvačka předvedla, jak jí sluší bikiny

 
Loni si nadělila exotičtější dovolenou, když vyrazila do Indonésie, ale ani letos nestrádá zimou. Zpěvačka Genny Ciatti, kterou známe z mnoha muzikálových produkcí a také z revivalového seskupení Abba Stars, už si zase užívá u moře.
09.01.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Česká zpěvačka si po 15 letech ostříhala vlasy, aby vypadala starší. Co říkáte na účes ve stylu Kleopatry?

 
Zpěvačka a hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti prošla výraznou proměnou. Nechala si ostříhat vlasy, které měla až do pasu a roky na ně nesměl nikdo sáhnout. Hlavní změnou je ostříhaná ofina, kterou v životě neměla. S novou image vypadá jako Kleopatra.
30.03.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Hvězda Dětí ráje ukázala své první tetování. Budete se divit, co si nechala zvěčnit!

 
Hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti si splnila sen. Překonala strach a jako předvánoční dárek si nadělila svoje první tetování. "Tetování jsem chtěla už dlouho, ale jsem trochu citlivka a bála jsem se toho. Hlavně jsem pořád nevěděla co. Nechtěla jsem jen tak zajít do salónu a vybrat si nějaký hezký obrázek. Tetování je na celý život, a proto by mělo mít nějaký význam," řekla Super.cz Genny, která si nakonec nechala vytetovat iniciály svých rodičů.
21.11.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Chtěl se kvůli ní prát známý fotbalista: Kráska z Dětí ráje tvrdí, že s nikým nechodí a neumí zpívat. Věříte jí?

 
S muzikálovou zpěvačkou Anetou Vrzalovou, která bude hlavní hvězdou nové hudební komedie s hity Michala Davida  (55) Decibely lásky, jsme se potkali na křtu desky její muzikálové kolegyně z Dětí ráje Genny Ciatti. A nedalo nám, abychom se nezeptali, zda ona taky někdy vydá desku. Přiznává totiž, že ve zpěvu má ještě mezery, lépe hraje a tančí.
08.11.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1523 článků) , Genny Ciatti (23 článků) , Aneta Vrzalová (22 článků)

Noční můra pro rodiče: Kdo by nechtěl jako partnery svých dětí Sagvana a Agátu?

 
Bořek Slezáček  (48) byl jedním z kmotrů desky zpěvačky Genny Ciatti, která v muzikálu Děti ráje hraje přítelkyni jeho muzikálového syna. Takže vlastně svojí snaše. A protože jsme se nedávno bavili o tom, že je rád, že nemá dceru, protože by mohla přivést domů někoho, jako je Sagvan Tofi  (51) , zajímalo nás, zda má i nějakého strašáka v případě skutečné snachy, kterou by si přivedli jeho dva synové.
03.11.2015 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (322 článků) , Bořek Slezáček (242 článků) , Genny Ciatti (23 článků)

Mlsní kocouři se musí olizovat jinde: Kráska z muzikálů kariéru přes postel odmítá

 
Zpěvačku Genny Ciatti známe od jejích sedmnácti, kdy dostala jednu z hlavních rolí v pražské verzi muzikálu Děti ráje. Teď vystupuje v té brněnské a vydala svoji první desku. A razantně nám řekla, že ona tedy rozhodně kariéru přes postel nedělá a nikdy ani neměla nic se svými kolegy z muzikálu.
01.11.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Před devíti lety měla skončit na vozíku, dnes září v muzikálu! Genny Ciatti má šrouby v páteři a o jedno žebro míň

 
Muzikálová zpěvačka Genny Ciatti (23) ve 14 letech podstoupila několikahodinovou operaci páteře! Aby vůbec chodila, tak jí lékaři odebrali jedno žebro, které použili na štěpy místo meziobratlových plotének, páteř jí zpevnili čtrnácti šrouby a dvěma tyčemi.
29.10.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Bříško jí roste jako Monice Absolonové: Těhotná kráska z Počátků rodí až za 4 měsíce, ale už se hodně zvětšila

 
O tom, že je muzikálová herečka a hvězda seriálu Doktoři z Počátků Michaela Sejnová těhotná, už jsme informovali. Ale konečně jsme její rostoucí bříško viděli naživo. Vyrazila na křest desky svojí kamarádky Genny Ciatti, s níž se alternovala v roli mladé Evy v muzikálu Děti ráje.
28.10.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1057 článků) , Genny Ciatti (23 článků) , Michaela Sejnová (24 článků)

Krásná česká zpěvačka s italskými kořeny ukázala přítele. S tímhle fešákem chodí už skoro rok

 
Herečka a zpěvačka Genny Ciatti už je skoro rok zamilovaná do přítele Patrika Mitáše, který kdysi hrál profesionálně fotbal, ale kvůli zranění už je jen jeho rekreačním koníčkem. Genny prozradila, že je velmi šťastná a je ráda, že nemá partnera z branže.
05.09.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Kam se budete koukat dřív? Hvězda Dětí ráje si nechala neuvěřitelně zmalovat obličej a ukázala vypracované bříško

 
Hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti si vyzkoušela práci modelky. Genny se v polovině července vážně zranila. Upadla a následkem byl těžký otřes mozku, naražená krční páteř, kyčel a ruka. Tři týdny musela nosit speciální límec.
08.08.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Hvězda Dětí ráje upadla: Půvabná zpěvačka má otřes mozku, poraněnou krční páteř a pohmožděniny

 
Zpěvačka Genny Ciatti má vážné zdravotní problémy. Leží doma s otřesem mozku a má naraženou krční páteř. Půvabná brunetka byla v úterý na svatbě své kamarádky Lindy a nešťastnou náhodou se skácela k zemi.
16.07.2015 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Sázavafest má svou hymnu

 
Michal Malátný, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Tomáš Hájíček (Krucipüsk), Support Lesbiens, Sto zvířat, Elis, Lukáš Pavlásek, Michael V. (J.A.R.), Vincent Richards (Švihadlo), Gabriela Urbánková (Glanc), Thom (Imodium), Bořek Slezáček či Genny Ciatti. Ti všichni se zapojili do jednorázového hudebního projektu Sázava Klan a natočili hymnu letošního Sázavafestu.
31.05.2015 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Střihavka (138 článků) , Bára Basiková (650 článků) , Michal Malátný (110 článků) , Bořek Slezáček (242 článků) , Genny Ciatti (23 článků) , Lukáš Pavlásek (257 článků) , Michael Richards (1 článek) , Michael Michael (1584 článků) , Michael Vincent (1 článek)

Po sedmi letech jí sundali rovnátka: Proč u toho ale měla krásná česká zpěvačka v puse takové monstrum?

 
Zpěvačku Genny Ciatti jsme před pár lety poznali díky muzikálu Děti ráje, kde alternovala hlavní dívčí roli. A postava náctileté dívenky jí sedla, i když už oslavila dvacetiny. Jedním z důvodů byla i rovnátka, která půvabná brunetka nosila dlouhých sedm let.
07.08.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Na divadle je za ošklivku, ale ve skutečnosti je krásná: Pánové, tahle mladá kočička je volná

 
Mladou brunetku Genny Ciatti známe z muzikálu Děti ráje, kde hrála dceru hlavní hrdinky. Nyní už trošku zestárla, ale přesto ne tolik, aby jí režiséři přidělovali role skoro o generaci starších žen. Ale ona si to prý užívá.
25.06.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Tohle je nejmenší česká muzikálová zpěvačka: Nosí v dětské velikosti nejen šaty, ale i boty

 
Už si myslela, že pro ni nenajdou šaty, anebo se budou muset zkracovat a zabírat. Nakonec se ale naše nejmenší muzikálová zpěvačka, půvabná brunetka s italským jménem po tatínkovi, do jedné svatební róby o velikosti 32 nasoukala. "Dokonce jsem musela vydechnout, aby se daly zapnout," řekla Super.cz Genny Ciatti, kterou známe třeba z muzikálů Děti ráje nebo Kapka medu pro Verunku.
10.01.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Hvězda muzikálu Děti ráje ruší vystoupení: Je po náročné operaci! Víme o tom vše

 
Hvězda muzikálu Děti ráje, Genny Ciatti, ruší vystoupení. Kvůli akutnímu zánětu slepého střeva skončila v Nemocnici na Homolce a čekala ji operace. "Milí fanoušci a kamarádi, je mi moc líto, ale dnes večer mě bohužel neuslyšíte na udílení cen Šarmantní osobnost roku na ČRo Hradec Králové, ani o víkendu na Dětech ráje, protože jsem v nemocnici po operaci akutního apendixu," poskytla oficiální vyjádření Genny, kterou dnes pustili z nemocnice domů.
10.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Děti ráje ukončily sezónu nebezpečným pádem: Zpěvačka si vykloubila rameno

 
Muzikál Děti ráje o víkendu skončil. Teď bude mít pauzu až do listopadu. Naštěstí pro jednu z představitelek  hlavních rolí, zpěvačku Genny Ciatti. Ta totiž skončila s nepříjemně vykloubeným ramenem.  "Na scéně jsem při jednom z čísel spadla," řekla Super.cz Genny, která měla ruku upevněnu ve speciální ortéze.
06.06.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)

Hvězda Dětí ráje Genny - Bude to druhá Ewa Farna?

 
Většina teenagerů dělá vše pro to, aby se ve školních lavicích vyskytovali co nejméně. Zpěvačka Genny Ciatti (18) se ale ve škole objevuje, i když nemusí. Mladičká hvězdička, která je prý následovnící Ewy Farne, má za sebou první videoklip. A stejně jako kdysi Farna, využila k natáčení vlastní školu.
26.02.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1220 článků) , Genny Ciatti (23 článků)

Hvězda z Dětí ráje Genny Ciatti bourala

 
Hvězda úspěšného muzikálu Děti ráje Genny Ciatti (18) jen o vlásek unikla smrti. Na jedné ze svých pravidelných cest po představení z Prahy do domovské Opavy její auto bouralo na dálnici D1.
26.11.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Genny Ciatti (23 článků)
« Předchozí 1 2 Další »