Články k osobnosti

Geert Wilders

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Geert Wilders »
 

Soutěž karikatur proroka Mohameda nebude. Wilders ji po protestech vzdal

 
Tisíce radikálních pákistánských muslimů v pátek ukončily svůj protest proti plánované soutěži karikatur proroka Mohameda poté, co odpůrce islámu a předseda nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders ve čtvrtek oznámil, že se rozhodl klání zrušit. Wildersův záměr na uspořádání kreslířské soutěže rozhořčil množství muslimů v Pákistánu i dalších zemích vzhledem k tomu, že islám jakékoli zpodobování proroka Mohameda zakazuje.
31.08.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

VIDEO Geert Wilders to rozbalil na demonstraci v Londýně: Prodali jste nás. Dost bylo tyranie, my se umlčet nedáme

 
Za nepříliš valného zájmu mainstreamových médií proběhla v Londýně o víkendu další z demonstrací za propuštění aktivisty Tommyho Robinsona. Svoji podporu přijel britskému aktivistovi vyjádřit také Geert Wilders.
12.06.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Wilders přijede do Londýna podpořit vězněného nacionalistu

 
Nizozemský odpůrce islámu a předseda Strany pro svobodu Geert Wilders se zúčastní sobotní demonstrace svolané do Londýna za propuštění nacionalisty Tommyho Robinsona z vězení, napsala ČTK.
06.06.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

VIDEO To chcete umlčet kritiky islámu tím, že je zavřete? Geert Wilders se postavil za Tommyho Robinsona

 
Známý nizozemský kritik islámu Geert Wilders se vložil do případu zatčeného a odsouného britského aktivisty Tommyho Robinsona. Interpeloval nizozemského ministra zahraničí a poté natočil krátké video.
29.05.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Předáci evropské národovské pravice se sešli v Nice, dorazil i Okamura

 
Předáci evropských krajně pravicových stran se sešli ve francouzském Nice u příležitosti Svátku práce na pozvání vůdkyně nacionalistické Národní fronty Marine Le Penové. Akce organizované oficiálně Hnutím pro Evropu národů a svobody (MENL) se účastnili také zástupci SPD v čele s Tomiem Okamurou, informovala ČTK. Nedorazil nicméně celoevropsky známý nizozemský nacionalista Geert Wilders ani představitel euroskeptické a protiimigrační Ligy Matteo Salvini, a to kvůli vyjednávání o případném vzniku nové vládní koalice v Itálii.
01.05.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (84 článků) , Geert Wilders (37 článků)

VIDEO Wilders posílá další vzkaz a mluví v něm i o nás

 
Vůdce nizozemské euroskeptické a „protiimigrační“ Strany pro svobodu (PVV) Geert Wilders publikoval další ze svých vizí. Jeho obsah je adresován v prvé řadě nizozemským voličům, ale zároveň také všem Evropanům.
10.02.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Wilders navštívil Maďarsko a je nadšen: Žádné známky islamizace. V knihkupectí jsem viděl svou knihu, kterou se v mé rodné zemi bojí vydat

 
Jeden z nejhlasitějších kritiků liberální přistěhovalecké politiky a islámu Evropy Geert Wilders v jednom ze svých aktuálních textů chválí odhodlaný přístup východoevropskch států k pokusům o islamizaci kontinentu. Západ by se měl dle jeho pohledu ve východní Evropě inspirovat.
07.02.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Byli jsme v zákulisí setkání Okamury s Le Penovou, Wildersem a spol. Bylo to docela husté. Došlo i na fyzický útok. Tyto věci se jinde nedočtete

 
REPORTÁŽ V sobotu se uskutečnila konference aliance euroskeptických protiislamizačních stran Evropa národů a svobody (ENF), které se mimo jiné zúčastnili předsedkyně francouzské Národní fronty Marine Le Penová, šéf nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders či předseda SPD Tomio Okamura. Dorazili a vystoupili se svými projevy i zástupci dalších stran.
17.12.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2318 článků) , Geert Wilders (37 článků)

Lukáš Petřík: O čem si povídali Okamura s Geertem Wildersem

 
V pátek v podvečer dorazili do Prahy na návštěvu českého parlamentu a poslaneckého klubu SPD zástupci stran euroskeptické a protiimigrační frakce Evropského parlamentu Evropa národů a svobody (ENF). Do klubu přišel i lídr druhé nejsilnější nizozemské strany Geert Wilders.
17.12.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Geert Wilders pro PL: Češi, jste pro nás vzorem v odporu proti EU a islamizaci. Bráníte Evropu proti invazi. Západ je téměř ztracen. Česká republika potřebuje Okamuru

 
ROZHOVOR „Na Západě jsme totálně zničení. Dovolili jsme milionům lidí, aby často přicházeli z islámských zemí Blízkého východu... Myslím si, že dnes země jako Česká republika jsou pro nás dobrým příkladem a vzorem. Stojí pevně proti EU, která jim chce nadiktovat, kolik mají přijmout lidí... Přál bych Nizozemí, Belgii, Spojenému království a Francii, aby měly takové politické lídry, jako máte vy. Takové lídry, jakým je Tomio… Čím dříve se zbavíme EU, tím lépe,“ řekl ParlamentnímListům.cz předseda nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders.
16.12.2017 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Víme, o čem si za zavřenými dveřmi povídali Okamura s Geertem Wildersem. Čtěte jenom u nás

 
REPORTÁŽ V pátek v podvečer dorazili do Prahy na návštěvu českého parlamentu a poslaneckého klubu SPD zástupci stran euroskeptické a protiimigrační frakce Evropského parlamentu Evropa národů a svobody (ENF). Do klubu přišel i lídr druhé nejsilnější nizozemské strany Geert Wilders.
15.12.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Okamura chystá akci mezinárodního rozměru. Radikální levice se šikuje k odporu

 
Koncem týdne se v Praze setkají špičky evropské ultrapravice sdružené ve frakci Evropa národů a svobody (ENF). S předsedou SPD Tomiem Okamurou se setkají kontroverzní nizozemský politik a předseda Strany pro svobodu Geert Wilders a francouzská pravicová politička a předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová.
13.12.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Wilders opět zavelel do útoku. Je to prý celé šílenství!

 
Geert Wilders ve svém včerejším článku tvrdí, že evropskému kontinentu „zvoní hrana“. Poukazuje na prognózu amerického think-tanku Pew Research Center, podle které se v příštích letech dramaticky zvýší počet muslimů, a označuje přistěhovaleckou politiku EU za „šílenství“.
12.12.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

„Hvězdy“ protiimigračních hnutí z celé EU míří do Prahy. Odpůrci chystají protesty

 
Praha bude v sobotu hostit setkání představitelů evropských nacionalistických stran z frakce Evropa národů a svobody (ENF). V metropoli tak o víkendu vystoupí Marine Le Penová z francouzské Národní fronty nebo Geert Wilders z nizozemské Strany pro svobodu, přidá se také SPD. Jejich setkání ale budou provázet i protesty. Ty jsou svolané hned dva. První již na páteční večer, v sobotu by pak protestující svůj nesouhlas s názory politiků chtěli vyjádřit přímo před hotelem, kde se akce koná.
12.12.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Ne kolonizaci Evropy! Geert Wilders pozvedl hlas a vzdal čest nám, Slovákům, Maďarům a Polákům

 
Vůdce nizozemské euroskeptické a protimigrační Strany pro svobodu Geert Wilders píše o své plánované návštěvě České republiky a vyjadřuje obdiv „svobodumilovným“ obyvatelům naší země.
28.11.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Tento západní politik vyzval, abychom se učili od Ruska

 
Euroskeptičtí politici bývají obviňováni z toho, že jsou často kritičtí mnohem více k Evropské unii než k Rusku. Aktuálně se k Rusku vyjádřil také Geert Wilders, který tento týden navštívil ruské velvyslanectví v Nizozemsku.
25.11.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Okamura slaví úspěch. Do Prahy přijedou velké hvězdy boje proti islámu a migraci

 
Do Prahy přijedou „hvězdy“ klubu protiuprchlicky laděných politických stran, píše server Aktuálně.cz. V prosinci prý do hlavního města dorazí neúspěšná francouzská kandidátka na prezidentku Marine Le Penová či radikální nizozemský politik Geert Wilders.
15.11.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Komentář: Německo už má v parlamentu nácky. A hned chtějí stíhat Merkelovou

 
Hrozby z nástupu extrémistů k moci se nakonec nevyplnily ani ve Francii, ani v Nizozemsku, ale v pokojném a spokojeném Německu. Zatímco Marine Le Penová nebo Geert Wilders neuspěli, v Německu sice podle očekávání vyhrála volby CDU kancléřky Angely Merkelové, skutečným vítězem je ale s téměř 13 procenty hlasů krajně pravicová Alternativa pro Německo (AfD).
26.09.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2588 článků) , Geert Wilders (37 článků)

S prokremelskými médii se prý nemluví. Ale šéf německé diplomacie je „u Putina“ pečený vařený

 
Geert Wilders, Marine Le Penová a další euroskeptičtí politici jsou často kritizováni, když poskytují rozhovory prokremelské televizi Russia Today (RT). Nicméně německý ministr Sigmar Gabriel tak učinil dokonce dvakrát za posledních čtrnáct dní.
21.09.2017 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)

Vlastenci zvítězí! 50 tisíc teroristů v Evropě. Dnes mluvil Juncker... A my přinášíme nový projev Geerta Wilderse

 
Oponenti hlavního proudu evropské integrace jsou často obviňováni, že jen kritizují a sami nemají žádnou pozitivní vizi. Nizozemský euroskeptik Geert Wilders se pokusil dokázat, že tomu tak není. V Itálii, kde se účastnil konference Ambrosetti, představil vizi Evropy, kterou by si představoval. Představuje pozoruhodný kontrast k projevu, který dnes dopoledne přednesl před europoslanci předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker.
13.09.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (37 článků)
« Předchozí 1 2 Další »