Články k osobnosti

Gal Gadot

  herečka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Gal Gadot »
 

Gal Gadot slaví 35: Kráska s československými kořeny se z miss stala Wonder Woman

 
Herečka a modelka Gal Gadot slaví 35. narozeniny. Ačkoliv už v minulosti byla známá díky soutěžím krásy, do povědomí celého světa se dostala až díky herectví. První roli získala ve čtvrtém filmu ze série Rychle a zběsile a následně dostala možnost stát se superhrdinkou ve filmu Wonder Woman. Jen málo se ale ví, že izraelská kráska má československé kořeny.
30.04.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

Smutná zpráva: Wonder Woman 1984 se opozdí, do kin půjde až v roce 2020

 
Smutná zpráva pro všechny komiksové fanoušky a pro ty, kteří milují Wonder Woman obzvlášť. Pokračování úspěšného filmu s Gal Gadot (33) v hlavní roli se opozdí. Premiéra snímku Wonder Woman 1984 byla posunuta až na rok 2020.
25.10.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

Gal Gadot pohrozila: Ať ten zvrhlík táhne, nebo končím!

 
Kauza sexuálního obtěžování v Hollywoodu nabírá až děsivých obrátek. Herečky už si otevřeně vybírají, s kým budou ve filmech a seriálech spolupracovat, aby nebyly vystaveny riziku obtěžování. A tak například izraelská kráska Gal Gadot (32) si dala podmínku, že nebude pokračovat jako Wonder Woman ve dvojce, pokud bude spolufinancovaná společností RatPac Entertainment.
19.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

Wonder Woman 2 dorazí do kin dříve, než se čekalo

 
Fanoušci komiksu mohou zajíast. Film Wonder Woman 2 v hlavní roli s Gal Gadot (32) se objeví v kinech o něco dříve, než se předpokládalo.
14.11.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

Gal Gadot neuspěla jako Miss Universe, teď z toho dělá svou přednost a záměr

 
Pojmem kyselé hrozny označují psychologové snahu člověka učinit něco dobrého – co jim uteklo nebo se jim nepodařilo získat – jako životní nevýhodu. A dělají tedy výhodu z toho, že toho nedosáhli. Podobně se do toho zamotala i herečka Gal Gadot v rozhovoru pro magazín Rolling Stone. Jako osmnáctiletá vyhrála Miss Izrael, ale v soutěži Miss Universe už neuspěla a nedostala se ani do první patnáctky. Teď v interview tvrdila, že neuspěla záměrně, protože prostě nechtěla.
30.08.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

Wonder Woman: Sexy krásku trénoval šestinásobný mistr světa v bojových sportech z Česka

 
Jak prozrazuje už synopse filmu, ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Ten ale musela absolvovat i představitelka nebojácné a krásné hrdinky Gal Gadot (32). Jejím trenérem byl i v Hollywoodu uznávaný šestinásobný mistr světa v bojových sportech Rudolf Vrba.
10.06.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

Superhrdinka Wonder Woman je tu! Uhodnete, ve které zemi tenhle biják zakázali?

 
Do kin se přímo vřítila dlouho očekávaná novinka o komiksové superhrdince Wonder Woman! Jedná se o její první celovečerní ztvárnění, a tak není divu, že je kolem toho takový humbuk. O ten se postarala i hlavní hvězda, herečka Gal Gadot, kvůli svému izraelskému původu.
01.06.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)

7 nejslavnějších komiksových hereček v historii

 
Kritiky mluví jasně – s komiksovkou Wonder Woman, razící do kin tento čtvrtek 1.6., se filmům ze stáje DC konečně podařilo zahrát na správnou strunu! Po zklamání z Batman vs. Superman je tak důvod k oslavám. Jednou z hlavních výhod filmu je přitom zejména Gal Gadot v hlavní roli – již brzy se přitom budeme na vlastní oči moct přesvědčit, zdali se zařadí po bok nejslavnějších komiksových hereček historie. Vzpomněli jsme, které to jsou.
01.06.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (9 článků)
« Předchozí 1 Další »