Články k osobnosti

Gaia Gaia

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Gaia Gaia »
 

Nová alba: Gaia Mesiah, Kesha, Lordi, Louis Tomlinson i Meghan Trainor

 
V minulých dnech vyšla především nová alba výrazných představitelů popového světa. Patří mezi ně Kesha, Louis Tomlinson i Meghan Trainorová. Se svou trochou do mlýna přicházejí i naši rockeři Gaia Mesiah či finští metalisté Lordi.
05.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Louis Tomlinson (57 článků) , Meghan Trainor (5 článků) , Gaia Gaia (4 články)

Kapela Gaia Mesiah nahrála živák ve studiu

 
Refresh In Golden Hive (Live), to je název živého alba kapely Gaia Mesiah. Vyjde 5. února a ve stejný den je čtveřice představí v plzeňském Divadle Pod Lampou. Den poté ho pokřtí v pražském Lucerna Music Baru za podpory ekvádorských indiánů Pedra a Carla a české rap metalové kapely Phatlip v roli předskokana.
04.02.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Gaia Gaia (4 články)

Chlupáčům veselejší Vánoce: Dary vydavatele Blesku zaplní misky dvou útulků

 
Už pošesté zpříjemnili pracovníci vydavatelství Czech News Center, pod které spadá i deník Blesk, Vánoce opuštěným zvířatům. Letos spolu s Blesk tlapkami přivezli několik set kilogramů granulí, konzervy, pamlsky a řadu dalších věcí do Psího domova U Lišky ve Střílkách na Kroměřížsku. Další část sbírky ještě poputuje do kočičího útulku Gaia na Šumpersku.
21.12.2019 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Gaia Gaia (4 články)

Hvězda Lásky nebeské má krásnou dceru. Vyvedla i mladšího manžela, který jí před lety pomohl z depresí

 
Herečku Emmu Thompson (60) znají fanoušci z mnoha filmů, jen namátkou: z dramatu Soumrak dne, z komedie Horší už to nebude, z fantasy ságy Harry Potter nebo z romantického filmu Láska nebeská. Hercem je i její manžel Greg Wise (53) a ve stopách rodičů kráčí také jejich dvacetiletá dcera Gaia. Všichni se sešli na uvedení filmu Last Christmas, v němž jednu z hlavních rolí hraje právě Thompson.
02.12.2019 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Thompson (33 článků) , Greg Wise (3 články) , Harry Potter (1404 článků) , Greg Wise (1 článek) , Gaia Gaia (4 články) , Harry Harry (323 článků)
« Předchozí 1 Další »