Články k osobnosti

František Laudát

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o František Laudát »
 

František Laudát: Sabotáž je Zeman. Sabotáž pravdomluvnosti a tolerance

 
Někdejší politik za TOP 09, nyní za KAN František Laudát se na svém facebookovém profilu vyjádřil k žádosti prezidenta Miloše Zemana o prověření, zda se v době jeho choroby Senát nedopustil sabotáže.
05.07.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků) , Miloš Zeman (27384 článků)

Laudát je zklamán, že kašleme na Green Deal. Přesedlat na nové technologie se prý vždy vyplatí

 
Zelená dohoda pro Evropu v současné podobě je podle některých analytiků kvůli válečnému rusko-ukrajinskému konfliktu mrtvá. Oproti tomu se však stále ozývají názory, že Green Deal je v době krizí dalších závažnou hrozbou. Předsedu Klubu angažovaných nestraníku (KAN) Františka Laudáta velmi rozčiluje, že tyto hrozby nejsme schopni proměnit v příležitosti a přesedlat na nové ekologičtější technologie. Na resortu životního prostředí je podle něj ohledně tohoto tématu ticho po pěšině.
08.06.2022 21:45 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Kašpar nepochodil, směje se František Laudát rakouskému kancléři po cestě do Moskvy

 
Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN) František Laudát se na sociální síti opřel do rakouského premiéra, který se v pondělí setkal s ruským prezidentem a společný rozhovor označil za „otevřený a tvrdý“. „Kašpar nepochodil,“ nazval proto Laudát kancléře Karla Nehammera. Pro ukončení války na Ukrajině se podle něj dělá zoufale málo.
12.04.2022 22:30 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Vy jste dali peníze občanů do ruské banky? Sebranka, telata, neplakat, vzkazuje Laudát

 
Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN) František Laudát se na svém facebooku opřel do politiků, kteří vložili peníze z našich daní a z výnosů obecního majetku do ruské Sberbanky a teď pláčou, že jsou „obětí Putina“. „Doufám, že ministr financí pošle tahle telata do háje,“ napsal Laudát.
20.03.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

„Rusové se na Ukrajině chovají jako utržení ze řetězu“. Laudát se směje všem, které to překvapuje

 
Rusové se na Ukrajině chovají jako utržení ze řetězu, uvádí někdejší poslanec František Laudát, předseda Klubu angažovaných nestraníků. Na svém facebookovém profilu hovoří i o ruském prezidentu Vladimiru Putinovi.
08.03.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4513 článků) , František Laudát (286 článků)

František Laudát varuje Rusko: Teď hazardujete se svojí existencí

 
Podle bývalého poslance a exzastupitele Prahy Františka Laudáta by se kvůli napětí na Ukrajině mělo mít na pozoru zejména samotné Rusko. Pokud se prý „ruská agrese“ nevyřeší u diplomatických stolů, může nyní Moskva „hazardovat se svojí existencí“.
19.02.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Burcování Fischera proti hradní kanceláři? Mnozí politici tuší, co za tím je ve skutečnosti

 
ANKETA Je třeba prověřit fungování Kanceláře prezidenta republiky, a to i ze Sněmovny, jak se domnívá senátor Pavel Fischer? Názory politiků v anketě ParlamentníchListů.cz byly různé. „Je smutné, že tam, kde by pro občany měla vyzařovat jistota a uvážlivost, vychází buranství a šlendrián,“ domnívá se František Laudát. „Z pana senátora Fischera nejspíš hovoří hořkost z dosud nestrávené porážky v prezidentských volbách,“ myslí si Milan Šarapatka. „Je to jen účelovka. Tohle je kocourkov. Máme inflaci 9,9 % a nuly vyvolávají bouři ve sklenici vody. Neřeší skutečné problémy,“ uvedl Stanislav Mackovík.
15.02.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků) , Pavel Fischer (240 článků)

Á, šašek bolševik chce být zajímavý. Laudát se posmívá Babišovi

 
Bývalý poslanec TOP 09 a nynější předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN) František Laudát se obul do expremiéra Andreje Babiše a jeho snahy ukázat národu jak coby opozičník „maká“ ve výborech, když se na ně dostavil, zely však prázdnotou. Poslanci právě řešili „nelogicky“ pandemický zákon, když vláda ohlásila, že covid je u konce, klepal si na čelo bývalý předseda vlády. „Je to šašek, bolševik, chce být zajímavý,“ nešetří jej nyní Laudát.
04.02.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24632 článků) , František Laudát (286 článků)

Kníže byl pracovitý, hájil Laudát. A přilétlo číslo. Ošklivé

 
Politolog a komentátor Petr Macinka, jenž působí v institutu Václava Klause, se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke slovům někdejšího poslance za TOP 09, současného předsedy Klubu angažovaných nestraníků Františka Laudáta. Rozepři mají oba muži kvůli čestnému předsedovi topky Karlu Schwarzenbergovi. Zatímco exposlanec Laudát tvrdí, že Schwarzenberg vykonával poslanecký mandát příkladně, Macinka předkládá statistiku, že se kníže dostavil jen na necelou čtvrtinu hlasování.
23.01.2022 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10776 článků) , František Laudát (286 článků) , Petr Václav (1006 článků) , Petr Kníže (3 články)

„Prostomozek! Fujtajbl.“ Laudát ve varu z toho, co vyplouvá od Pirátů

 
Na slova pražského piráta Adama Zábranského, jenž se vyjádřil k úbytku římských katolíků dle výsledků sčítání lidu a prohlásil, že to není špatná zpráva, zareagoval na sociální síti předseda Klubu angažovaných nestraníků František Laudát. „Tento pirátský prostomozek asi netuší, o čem vůbec křesťanská víra je,“ poznamenal Laudát.
21.01.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Laudát píše Lipavskému, aby okamžitě vyhodil velvyslance v Číně. A je vážně zvědavý, jak se ministr předvede

 
František Laudát, předseda Klubu angažovaných nestraníků, se pořádně obul do velvyslance České republiky v Číně. Vyzval ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti), aby tohoto velvyslance okamžitě vyhodil. Zde je důvod.
30.12.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

František Laudát píše o zdraví prezidenta. Nevěří Ovčáčkovi

 
Prezident republiky byl nedávno propuštěn z nemocnice a již přijímá návštěvy. Trpěl prý mírnou dehydratací a únavou. To se ovšem nezdá bývalému poslanci Františku Laudátovi. „Nevím, odkdy se během hydratace dehydratované a mírně unavené hlavě státu dělá CT?“ ptá se. „Spíš to na mě dělalo dojem, že se nám v hlavě státu něco srazilo,“ pustil se na diagnostickou dráhu Laudát.
24.09.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Laudát: Zeman je trpaslíkem Ruska a Číny. Klaus je herec bez publika

 
Prezidenta Miloše Zemana označil za trpaslíka Ruska a Číny. Korupci a rozdělování dotací nazval nechutnou fraškou a uvažoval o tom, co by se muselo stát, aby český volič začal přemýšlet, pokud teď chce ještě volit premiéra Andreje Babiše. František Laudát, předseda KAN a bývalý poslanec ODS a TOP 09, rázně zhodnotil poslední události. „Část české společnosti má nehorázně obrovskou chuť neustále experimentovat, a my na to doplácíme. Kolik už jsme těch spasitelů od roku 1990 zažili, a co po nich zbylo?“ řekl mimo jiné v rozhovoru.
28.06.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24632 článků) , František Laudát (286 článků) , Miloš Zeman (27384 článků)

Laudát lamentuje: Nevzdělaní lidé. Tmářství se tu vydává za svobodu

 
Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN) František Laudát přinesl s blížícím se koncem týdne nepříjemné zjištění. Souvisí s návštěvou šéfky běloruské opozice Svjatlanou Cichanouskou, která v tomto týdnu navštívila Česko a vyzvala Senát, aby odsoudil Lukašenkův totalitní režim. Podle Laudáta to bylo jistou připomínkou, že zapomínáme, jak jsme čekali na svobodu, dokud nepřišla sametová revoluce. Dokazuje to podle něj třeba náš přístup k očkování, které by nás konečně mohlo přiblížit k normálnímu životu.
12.06.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

,,Zkraťte Zemana. Už ho můžeme měřit s Husákem." Veterán politiky k sesazení prezidenta

 
Každý den, o který bude zkráceno volební období prezidenta Miloše Zemana, bude jen dobrý. Předseda KAN a bývalý poslanec ODS a TOP 09 František Laudát není spokojen s tím, jak se hlava českého státu chová a byl by pro zkrácení jeho funkce. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zkritizoval ministra vnitra Jana Hamáčka i Piráty, jejichž představy o řízení státu považuje za nepoužitelné.
23.05.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Miloš Zeman (27384 článků) , František Husák (12 článků)

Laudát v jedné větě naložil Pirátům i Orbánovi. A kde je Havlova politika?

 
ROZHOVOR „Nedal bych jim už ani jediný den,“ říká jasně předseda KAN František Laudát k žádosti vlády o další prodloužení nouzového stavu. Bývalý poslanec ODS a TOP 09 tvrdí, že čeští politici snad ani netuší, jaká je jejich zodpovědnost. V rozhovoru mimo jiné varoval před vládou Pirátů a Starostů a nezávislých, protože často jde o mladé lidi bez zkušeností a ekonomickou krizi chtějí řešit levicovými nápady.
26.03.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Kde jsou ty prachy, páni Piráti? Příběh z Prahy jako předzvěst vlády nad republikou

 
Publicista Petr Brandtner se děsí toho, co se může stát, až se Česká pirátská strana (Piráti) chopí moci. Na příkladu řešení otravy řeky Bečvy ukazuje, kolik byrokracie mohou Piráti na Česko navalit, stanou-li se vládní stranou. Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN) František Laudát vedle toho nezávisle na Brandtnerovi ukázal, jak by Piráti mohli nakládat se státní kasou.
20.03.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

Laudát: Naše země je v úpadku

 
Exposlanec František Laudát zkritizoval českou společnost. Prý kolem sebe vidí frustrované úředníky, které dosadili hlupáci shora, a chytrolíny, kteří se odmítají dívat do budoucnosti. „Naše země sžírá sama sebe,“ varoval bývalý člen Poslanecké sněmovny.
21.02.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

František Laudát přeje do nového roku: Je na nás tlak, ale nesmíme podlehnout jako v roce 38 nebo 68

 
Česko má za sebou jeden z nejsložitějších roků a stále nemá zdaleka vyhráno. Nad koronavirovou krizi se na svém facebooku zamýšlí bývalý poslanec TOP 09 František Laudát. „Nejúčinnějším nástrojem, jak v krizi uspět, je zachovat chladnou hlavu,“ píše současný předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN).
01.01.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (286 článků)

„Jsem z Pirátů nervózní.“ František Laudát ukazuje na lidi kolem nich. Chystají „brutální útok na střední třídu“

 
ROK S COVIDEM A TEN PŘÍŠTÍ Nejhorším možným koktejlem pro Českou republiku je populistická politika premiéra Andreje Babiše v koronavirové krizi a v kombinaci se selháním v obou vlnách. Tak komentuje rok 2020 František Laudát, předseda KAN a bývalý poslanec ODS a TOP 09. V rozhovoru vyjádřil rovněž obavy ze sbírání elektronických dat, což označil za noční můru svobody: „Data soukromého občana jsou jeho soukromým vlastnictvím a je třeba s nimi nakládat stejně jako s fyzickým majetkem. Kdo ukradne data, jako by ukradl kus domu,“ vysvětlil Laudát.
22.12.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24632 článků) , František Laudát (286 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »