Články k osobnosti

František Koukolík

  publicista a lékař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o František Koukolík »
 

Vlády tropí hlouposti. Víte o nich?

 
Věda prokázala, že hustota hlupáků mezi členy vlád je stejná jako mezi pravidelnými návštěvníky restaurací nižších cenových skupin, tvrdí neuropatolog František Koukolík. Něco na tom bude. Přesvědčte se.
19.10.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: František Koukolík (4 články)

Mocní mají informace, které my nemáme. Hrozí globální jaderná válka. V Americe se politici zbláznili, jsou snad pod vlivem halucinací, varoval lékař

 
REPORTÁŽ Zhruba tři desítky lidí, včetně příslušníka Armády ČR, si ve středu vpodvečer našly cestu do pražského komunitního centra Prádelna, aby vyslechly přednášku neuropatologa a spisovatele Františka Koukolíka o tom, proč lidé válčí. Mnozí z nich odcházeli s těžkou hlavou, protože se dozvěděli, že riziko války je nemalé, aniž by měli šanci hrozbu odvrátit.
24.09.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: František Koukolík (4 články)

Pribula (ANO): Vládnou po celém světě psychopati?

 
Vládnou po celém světě úplní či částeční psychopati? Politikům rozhodujících o životě mas, válce, míru, bídě, životní úrovni - povinné neurologické testy! František Koukolík na hrad?
21.08.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: František Koukolík (4 články)

Mensa ČR udělila Čestné uznání MUDr. Františku Koukolíkovi, DrSc., FCMA

 
Neuropatolog MUDr. František Koukolík, DrSc, FCMA se stal dalším nositelem Čestného uznání Mensy ČR. Tím Mensa každoročně oceňuje osobnosti ze všech oblastí společenského.
26.06.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: František Koukolík (4 články)
« Předchozí 1 Další »