Články k osobnosti

František Kopecký

  bývalý senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o František Kopecký »
 

Zchvácená Ivana Chýlková na tanečním tréninku! První adeptka do StarDance?

 
Do chvíle než Ivana Chýlková (55) vstoupila na parket s profesionálním tanečníkem Františkem Kopeckým, tak si myslela, že umí tancovat. Po prvním tréninku změnila názor a byla ráda, že vůbec odešla po svých.
17.01.2019 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (287 článků) , František Kopecký (3 články) , Ivan Kopecký (4 články)

Pavel Kopecký: Mráz přichází z Hradu?

 
V České republice budou v nejbližších dnech volby. A to volby hlavy státu, která vždy měla mezi Čechy obzvláštní, historicky podmíněnou roli. Původní císařsko-královská autorita Františka Josefa I. se přetavila v uctívaného Prezidenta Osvoboditele, jenž se stal „republikánským monarchou". De facto doživotním prezidentem státu, o nějž se výjimečnou propagandistickou aktivitou zasloužil. Takže není dvakrát divu, že i komunistické Československo – přes veškeré politické přemety – unikátně nezrušilo funkci prezidenta. Byť se ji „slušelo" pojit s předsedáním KSČ...
08.01.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (203 článků) , František Kopecký (3 články)

Supraphon vydává archivní mluvené nahrávky s Filipovským, Medřickou a Kopeckým

 
Sedmidiskový komplet s nejoblíbenějšími pohádkami s předními interprety, osobité úvahy herce Miloše Kopeckého a legendární nahrávku románu Bylo nás pět s nenapodobitelným Františkem Filipovským se v říjnu objeví v nabídce vydavatelství Supraphon. Znovu se tak může veřejnost zaposlouchat do vyprávění Dany Medřické, Karla Högera, Radoslava Brzobohatého a dalších.
11.10.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (192 článků) , František Filipovský (60 článků) , Miloš Kopecký (102 článků) , Dana Medřická (33 článků) , Karel Höger (20 článků) , František Kopecký (3 články)
« Předchozí 1 Další »