Články k osobnosti

Frank Marshall

  herec, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Frank Marshall »
 

Producentka Kathleen Kennedyová o Star Wars

 
Kathleen Kennedyová patří k nejvýznamnějším hollywoodským producentům. Už v roce 1978 začala spolupracovat se Stevenem Spielbergem, jako jeho asistentka se podílela v roce 1980 na Dobyvatelích ztracené archy, kde se seznámila také s Georgem Lucasem a producentem Frankem Marshallem, svým současným manželem.
19.12.2015 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (144 článků) , Frank Marshall (4 články)

Indianou Jonesem zůstává Harrison Ford. Štáb nechce střídat herce jako u bondovek

 
V novém díle Indiana Jonese si pravděpodobně opět zahraje Harrison Ford. Frank Marshall, který známou ságu produkoval, řekl časopisu Total Film, že se nechystají přeobsadit hlavní postavu. Potvrdil, že ohledně role se vyrojila řada spekulací a že hodně lidí by mohlo štafetu převzít. Vysvětlil však, že to nechtějí mít jako u bondovek, kde se herci střídají. Jednání o filmu teprve budou, práva od Paramountu koupilo studio Disney. Harrison Ford si archeologa poprvé zahrál ve filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy (1981), poté následovala tři pokračování. Režisérem série byl Steven Spielberg.
27.10.2015 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (149 článků) , Steven Spielberg (144 článků) , Frank Marshall (4 články)

Indiana Jones je jedině Ford. I v 75 letech, tvrdí producent

 
Producent Frank Marshall odmítl spekulace, že Indianu Jonese by v pokračování akční dobrodružné komedie, které se připravuje, mohl hrát někdo jiný než Harrison Ford. Je pravděpodobné, že v době natáčení mu bude okolo 75 let.
27.10.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (149 článků) , Frank Marshall (4 články)

První fotka z pátého Bournea: Polonahý Matt Damon se chystá do boje

 
Frank Marshall, který je producentem pátého dílu bourneovské série, na svém Twitteru zveřejnil první fotografii z natáčení. Do role agenta Bournea se opět vrátí Matt Damon, který postavu ztvárnil...
11.09.2015 10:03 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (169 článků) , Frank Marshall (4 články)
« Předchozí 1 Další »