Články k osobnosti

Francis Veber

  herec, scénárista, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Francis Veber »
 

Drž hubu! zdařile navazuje na zlatou éru francouzských komedií. Proč se u ní královsky pobavíte?

 
Francouzská komedie Drž hubu! vznikla pod režijní taktovkou Francise Vebera v roce 2003. Dodnes patří k velmi úspěšným a televize tento film pravidelně reprízují. Proč?
26.05.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Francis Veber (4 články)

V Divadle Palace chystají Únos?! od mistra francouzských komedií

 
V pražském Divadle Palace se v pátek uskuteční premiéra komedie Únos?!, kterou napsal francouzský mistr daného žánru Francis Veber.
08.10.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Francis Veber (4 články)

Legendární François Pignon se vrací v komedii Chlap na zabití v Divadle Palace

 
Pražské Divadlo Palace do své dramaturgie zařadilo úspěšný text francouzského dramatika Francise Vebera. Chystaná inscenace má název Chlap na zabití a v pátek 31. října se v premiéře a v překladu Jiřího Žáka objeví v režii Jakuba Nvoty. Připravil ji s Miroslavem Vladykou, Filipem Blažkem, Alžbětou Staňkovou, Michalem Slaným, Jaroslavem Šmídem a Milanem Šimáčkem.
29.10.2014 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (127 článků) , Michal Slaný (2 články) , Francis Veber (4 články) , Milan Šimáček (63 článků) , Miroslav Vladyka (65 článků) , Milan Šimáček (62 článků) , Jiří Žák (49 článků) , Jiří Žák (49 článků) , Jaroslav Šmíd (90 článků) , Jiří Žák (46 článků) , Jaroslav Žák (8 článků)

Na Silvestra zaplní pražská divadelní jeviště komedie, v opeře se bude tančit

 
Pražská divadla zakončí rok zvesela. O silvestrovském odpoledni zhlédnou diváci ve Stavovském hru Ivana Stodoly Čaj u pana senátora a Divadlo Bez zábradlí pobaví návštěvníky dvěma reprízami jednoho ze svých největších hitů, francouzské komedie Francise Vebera Blbec k večeři v režii Jiřího Menzela.
29.12.2010 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Francis Veber (4 články)
« Předchozí 1 Další »