Články k osobnosti

Filipe Filipe

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Filipe Filipe »
 

Zaorálek řval na celou Sněmovnu: Bartoši, Fialo, Jurečko, toto půjde na vaše hlavy. Pak křičel i na Piráta na empiru a došlo na sprostá slova

 
Velmi se u řečnického pultíku rozhorlil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). „Pane předsedo Bartoši, pane předsedo Rakušane, pane předsedo Fialo, pane předsedo Filipe, Okamuro, Jurečko, paní předsedkyně Pekarová, ty lidi na těch JIP, to, co poroste nahoru, to jde na vaše hlavy! A půjde to na vaše hlavy,“ rozčílil se Zaorálek. Zaujal též myšlenkou, že by měla být vyslovena „nedůvěra opozici“.
11.02.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2799 článků) , Filipe Filipe (4 články)

Filipe, omluv se! ODS tlačila a tlačila, marně. Komunista to ale schytal i tak, Rakušan uspěl

 
Předseda hnutí Starostové a nezávislí Vít Rakušan vyzval Sněmovnu, aby se distancovala od slov předsedy komunistů Vojtěcha Filipa, který v ruských armádních novinách vyjádřil za české občany pochopení pro to, že se ruská stana nestará o pomníky československých legionářů, protože ti se nijak nezasadili o Velkou říjnovou socialistickou revoluci. Podle Rakušana je takovéto chování nepřijatelné. Lidovecký poslanec Marek Výborný mu dal za pravdu. Ozval se i historik Pavel Žáček.
05.06.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1506 článků) , Vít Rakušan (151 článků) , Pavel Marek (289 článků) , Pavel Marek (305 článků) , Filipe Filipe (4 články)

„Bolševickej cenzor. Co si to dovolujete, pane Filipe?!“ Ve Sněmovně se strhl pořádný křik

 
Během dnešní mimořádné schůze Poslanecké sněmovny, týkající se koronaviru, došlo i k napjatým chvílím. Během řečnění místopředsedy pirátských poslanců Jana Lipavského totiž místopředseda Sněmovny a šéf komunistů Vojtěch Filip (KSČM) pojal podezření, že Lipavský nehovoří k tématu, kterým bylo informování vlády o nákupech zdravotnického materiálu a podílů v soukromých firmách či jiných zvažovaných intervencích, a pirátského poslance v jeho projevu utnul. „Bolševickej cenzor,“ znělo následně Sněmovnou.
04.06.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1506 článků) , Filipe Filipe (4 články)

„Vaše strana vraždila lidi a zavřela hranice.“ Křičící komunista Filip to schytal od ODS

 
„Soudruhu Filipe, vy jste v čele strany, která vraždila lidi, která zavírala lidi, která zavřela hranice, která způsobila mohutné emigrace mnoha skvělých Čechů.“ Těmito slovy zaútočil na Vojtěcha Filipa (KSČM) šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura během středečního jednání Sněmovny. Podobně vyhrocené momenty přitom přinesla i nedávná hádka Dominika Feriho (TOP 09) taktéž s Filipem přímo ve Sněmovně.
22.04.2020 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1506 článků) , Zbyněk Stanjura (299 článků) , Dominik Feri (309 článků) , Filipe Filipe (4 články)
« Předchozí 1 Další »