Články k osobnosti

Filip Tomsa

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Filip Tomsa »
 

Policie Modrava se po tříletém čekání vrátila s poslední sérií: Diváci si úvodní díl vesměs pochvalují

 
Dlouhé tři roky si museli diváci počkat na novou sérii oblíbeného krimiseriálu Policie Modrava. V neděli večer se konečně dočkali a dobře známé postavy s tvářemi Filipa Tomsy, Soni Norisové nebo Jaroslava Satoranského se opět vrátily na televizní obrazovky. A podle hodnocení na ČSFD si nevedly vůbec špatně.
04.09.2022 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Jaroslav Satoranský (47 článků) , Jaroslav Tomsa (24 článků)

Žhavá Policie Modrava: Tomsu ve skutečném nočním klubu rozptylovaly krásky u tyče

 
Natáčení seriálu Policie Modrava nebylo pro Filipa Tomsu jen nekončící dřinou, ale mělo to i své skvělé chvilky. Řeč je o momentech, kdy natáčel scénu v nočním klubu. Tvůrci uvedli pro eXtra.cz, že se totiž točilo v pravém podniku. A nejen to! I tanečnice, které se v seriálu také objeví, byly profesionálky.
04.09.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Diváci se mohou v nové řadě Policie Modrava těšit i na Filipa Tomsu

 
V nové sérii Policie Modrava se objeví opět i herec Filip Tomsa ve známé roli poručíka Kamila Sedláčka. Jako celá řada jiných herců je u natáčení už od první série a do malebného kraje na Šumavě se vrací rád už řadu let.
24.08.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Filip Tomsa z Policie Modrava a Slunečné: Jak s herectvím začínal a co říká na úspěch Slunečné?

 
Filipa Tomsu jste v poslední době mohli vídat v oblíbeném seriálu Slunečná. O pár let dříve však hrál také v Policii Modrava a objevil se i v mnoha filmových rolích. Jak začínal, v jakých rolích hrál, jak žije dnes a co říká na úspěch Slunečné? Čtěte dále!
17.02.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Filip Tomsa: Miluje přírodu

 
Ačkoli chce být Filip Tomsa otcem na plný úvazek, natáčení Modravy ho často zavane dál od domova. S rodinou přesto udržuje co největší kontakt. Alespoň maličkou odměnou mu může být krásná Šumava. Filip má totiž k přírodě velmi blízko.
03.12.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Jak žije hlavní „záporák“ ze Slunečné Filip Tomsa a proč je pro něj nejdůležitější divadlo?

 
Filip Tomsa hraje jednoho ze „záporáků“ seriálové Slunečné. Proč žije tak trochu s hlavou v oblacích a jak se mu hraje seriálový Roman?
10.11.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Drama ve Slunečné: Roman drží Sylvě nůž pod krkem!

 
S Pupíkem alias Filipem Tomsou to jde v oblíbeném seriálu TV Prima Slunečná z kopce. Ze všech těch průšvihů se mu zamotala hlava a přestává mít jasnou mysl. Do toho všeho Sylva v podání Báry Jánové chce stále zpět statek Slunečná, který je v rukou právě Pupíka a Anny.
21.10.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Barbora Jánová (118 článků) , Drama Drama (311 článků)

Hvězda Modravy Michal Holán: Divoké noci při natáčení

 
Je to už třináct let od natočení pilotního dílu k seriálu Policie Modrava. Po celou dobu je jednou z nejvýraznějších postav Michal Holán (37) alias Krásný Jája. A protože s Filipem Tomsou (37) patří na place k hlavním šprýmařům, o zážitky z natáčení i mimo něj nemá nouzi.
15.08.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Michal Holán (17 článků)

Nejmladší z týmu Policie Modrava: Nastoupil jako svobodný mladík, dnes je z něj ženatý otec dvou dcer

 
Do oblíbeného seriálu, jehož natáčení probíhá na Šumavě, se vrátil i jeho nejmladší herec Filip Tomsa (37). A jak nám během pauzy řekl, připadal si, jako by vůbec neskončili.
23.06.2021 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Veselka pod vlivem sedativ. Mrkněte, ja to krásce ze Slunečné slušelo ve svatebních šatech

 
Herečka Kateřina Klausová  (29) si oblékla svatební šaty. Ač by si to přála i v reálném životě, jednalo se pouze o svatbu seriálovou. Ve Slunečné se coby bohatá nevěsta Klára Matějková provdala za vypočítavého Romana Maxu v podání herce Filipa Tomsy.
04.05.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Kateřina Klausová (17 článků)

Ze zákulisí seriálu: Jak to bylo s podivnou svatbou ve Slunečné?!

 
Už čtvrtá svatba v seriálu Slunečná! Milovníci romantiky si ale na své moc nepřijdou, tohle je spíš drsná fraška. Proradný podnikatel a novopečený starosta Slunečné Roman Maxa v podání Filipa Tomsy (37) dokonce neváhá dát své nastávající do pití sedativa, jen aby ji dostal pod čepec.
04.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Slunce, Slunečná a pár facek!

 
Koledoval si o ni dlouho. Filip Tomsa (37) dnes dostane coby Roman řečený Pupik v seriálu Slunečná facku.
29.01.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Vánoce ve Slunečné: Štědrý den podle Burešové, Jiráka, Benešové i Tomsy

 
Seriálovým hitem končícího roku 2020 byla bezpochyby Slunečná. Její herecké tváře pro týdeník 5plus2 prozradily, jak vypadají jejich rodinné Vánoce. Eva Burešová například trávila řadu Štědrých večerů ve Španělsku, Filip Tomsa zase klidně dá před kaprem přednost sushi.
24.12.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Eva Burešová (737 článků)

Strach z koronaviru politici zneužili, je přesvědčený herec Filip Tomsa

 
Zdá se, že se mu vše daří. Seriály, ve kterých hraje, mají velký divácký úspěch: Policie Modrava, Slunečná... Ale pozor, skutečný život Filipa Tomsy (36) není bezstarostná jízda a nekonečná spokojenost.
02.07.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Akční natáčení seriálu Slunečná: AUTO SHOŘELO DVAKRÁT!

 
Scéna připomíná akční film. V romantickém seriálu Slunečná hoří auto hlavního hrdiny Janka alias Marka Lambory (24). Jeho televizní bratranec Roman v podání Filipa Tomsy (36) nasadil mafiánské praktiky. Je z toho pěkně horká noc.
02.06.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Marek Lambora (224 článků)

Městský cápek a buran z vesnice: Takhle spolu vychází herci ze Slunečné ve skutečnosti

 
Seriál Slunečná nepřináší divákům jen zajímavé příběhy, ale i čtyři sympaťáky, kteří zamotali hlavu nejedné seriálové hrdince. Jedná se o Marka Lamboru, Filipa Tomsu, Lukáše Langmajera a Romana Tomeše. Tito fešáci jsou oblíbení především u dámského publika, ale nemusí tomu tak být... Který z těchto krasavců je vám nejvíce sympatický a jak spolu vychází herci ve skutečnosti?
15.04.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Lukáš Langmajer (99 článků) , Roman Tomeš (162 článků) , Marek Lambora (224 článků) , Mark Romano (8 článků)

Filip Tomsa se po řadě klaďasů dočkal krysy v primácké Slunečné

 
Herec Filip Tomsa, který si diváky získal jak v Ordinaci v růžové zahradě, tak v krimi seriálu Policie Modrava, se stal jedním ze záporáků úspěšné Slunečné TV Prima. Jeho seriálová postava sice zpočátku vypadá jako sympaťák, ale postupně se ukazuje, co je vlastně zač…
28.02.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Filip Tomsa ze seriálu Slunečná: Velký seriálový přestup!

 
Přešel ke konkurenci! Z veskrze kladného poručíka Kamila Sedláčka z novácké Policie Modrava se Filip Tomsa (35) převtělil v nafoukaného podnikatele Roberta Maxu přezdívaného Pupík v novém primáckém seriálu Slunečná, který ve sledovanosti dál drtí Ordinaci v růžové zahradě.
30.01.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Robert Sedláček (115 článků)

4 noví seriáloví fešáci: Zaujme vás brácha Langmajera, polozáporák ze statku, nebo traktorista?

 
Hned na čtyři fešáky se mohou těšit diváci nového seriálu Slunečná. O srdce hlavních hrdinek ze statku Týny v podání Evy Burešové  (26) a Sylvy, kterou hraje Barbora Jánová  (30) , se utkají Roman Tomeš  (31) , Lukáš Langmajer, Filip Tomsa a Marek Lambora  (24) . Na své si tak přijdou i dámy.
11.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků) , Lukáš Langmajer (99 článků) , Roman Tomeš (162 článků) , Eva Burešová (737 článků) , Barbora Jánová (118 článků) , Marek Lambora (224 článků)

V divadle jsou Eva Holubová a známý slovenský herec manželé, ale před kamerou spolu budou poprvé. Podívejte se, v jaké roli

 
Eva Holubová  (60) a slovenský herec Maroš Kramár se spolu poprvé objeví před kamerou Jsou sice dlouholetými kolegy a v divadle si dokonce zahráli na manželský pár, před kamerou se ale doposud společně neobjevili. To se změnilo s novým seriálem Slunečná, kde se Maroš představí coby zámožný podnikatel. „Je za vodou. Firmu, která mu vydělává, nechává na synovi a užívá si život. Má rád mladé slečny a občas na to doplatí,“ prozrazuje něco málo ze zákulisí slovenský herec. Eva Holubová bude jeho asistentkou, která se pečlivě stará o chod firmy. „Moje postava je napsaná tak, že mě hned tak něco nevyvede z míry. Ve firmě se pohybuji jako ryba ve vodě,“ popsala herečka své pocity z role. Mimo firmu dohlíží také na Marošova seriálového syna, kterého ztvární mladý fešák Marek Lambora  (24) . Svého svěřence si Eva moc pochvaluje. „Setkání s Markem bylo upřímné a otevřené. Neměla jsem vůbec pocit, že se neznáme. Musím se ale zmínit ještě o dvou členech našeho čtyřlístku. Filip Tomsa a Lukáš Langmajer. Se všemi se mi moc dobře pracuje i povídá,“ raduje se herečka.
19.12.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (401 článků) , Maroš Kramár (189 článků) , Filip Tomsa (68 článků) , Lukáš Langmajer (99 článků) , Marek Lambora (224 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »