Články k osobnosti

Filip Rácz

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Filip Rácz »
 

Stáří a mládí už nemá mezi sebou zeď, zpívá v nové písničce Václav Neckář

 
Václav Neckář a skupina FiHa natočili společnou skladbu Zpívám, ke které teď vznikl i videoklip. Kapela s Neckářem nespolupracuje poprvé. “S Václavem jsme se setkali před třemi lety, kdy přijal pozvání na náš koncert do Ostravy. Koncert zaměřený na jeho písně ho natolik dostal, že od té doby koncertujeme často společně,” vysvětluje frontman FiHy Filip Rácz, který napsal pro Neckářovo loňské album Mezi svými píseň Tak ruku mi dej. Klip vznikl ve Zlíně a režíroval ho Adam Vopička. „Václav Neckář je i pro naši generaci obrovská legenda a tohle pro nás bylo splnění snu,“ dodal Vopička.
19.10.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (426 článků) , Filip Rácz (3 články)

Před koncertem s Neckářem jim ukradli nástroje: Kapela přišla o aparaturu za 300 tisíc a nemůže hrát

 
Tomu se říká smůla. Není to tak dlouho, co nám zpěvák Václav Neckář  (71) vychvaloval mladou ostravskou kapelu FiHA, kterou si vybral na svoje turné. Její frontman Filip Rácz dokonce napsal písničku na jeho poslední desku.
15.01.2015 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (426 článků) , Filip Rácz (3 články)

Agáta Hanychová opět šokuje videoklipem: Svedla studenta a zase byla nahoře bez

 
Agáta Hanychová  (26) se stala hvězdou nového videoklipu vycházející ostravské hvězdy, kapely FiHa. Super.cz představuje v premiéře jejich videoklip k písni Family. Ten se odehrává ve školním prostředí, kde Agáta, coby učitelka, svede jednoho ze studentů v podání frontmana kapely Filipa Rácze.
20.02.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3617 článků) , Filip Rácz (3 články)
« Předchozí 1 Další »