Články k osobnosti

Filip Bobiňski

  režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Filip Bobiňski »
 

Podle seriálu Vyprávěj může vzniknout film

 
Na zámku v Dobříši ve čtvrtek padla poslední klapka retro seriálu České televize (ČT) Vyprávěj. V posledním díle páté řady se 14. června rozuzlí zápletky v rodinných vztazích. Oblíbený pořad, který v průměru dosud sledovalo 1,2 miliónu diváků, by mohl znova ožít v knize nebo ve filmu, řekl producent seriálu Filip Bobiňski, který už pro ČT připravuje nový seriál První republika.
09.05.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Bobiňski (6 článků)

Smutná ironie, Brzobohatý pár hodin před smrtí točil Vyprávěj: Jsem rád, že jsem se toho dožil!

 
Herecká legenda Radoslav Brzobohatý  (✝79) , jenž náhle, patrně na selhání srdce, zesnul ve středu v nemocnici, pracoval do posledního dechu. „Ještě den před svým skonem s námi natáčel scény do seriálu Vyprávěj,“ potvrdil Super.cz producent seriálu Filip Bobiňski. Kdo ví, zda mu unavené tělo nevypovědělo službu právě kvůli vysílení z pracovního vytížení.
12.09.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Brzobohatý (195 článků) , Filip Bobiňski (6 článků)

Seriál Vyprávěj: Vyhrál v Monte Carlu!

 
Na ten večer rozhodně nikdy nezapomenou tvůrci a představitelé retro seriálu Vyprávěj! Z prestižního Mezinárodního televizního festivalu v Monte Carlu si odvážejí producenti seriálu Filip Bobiňski a Petr Šizling ocenění Zlatá nymfa.
13.06.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Bobiňski (6 článků)

Seriál Vyprávěj: Vyhrál Zlatou nymfu v Monte Carlu!

 
Herci a tvůrci Vyprávěj mohou slavit! Oblíbený retro seriál získal Zlatou nymfu na prestižním mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu. Na páteční večer herci Nina Divíšková a Svatopluk Skopal, producent Filip Bobiňski a scenárista Rudolf Merkner nikdy nezapomenou. Když z úst moderátora v paláci Grimaldi Forum zaznělo, že cenu Nejlepší evropský producent dramatického seriálu dostanou producenti Wonderful Times (Krásné časy), jak se Vyprávěj v Monaku prezentovalo, celému českému kvartetu se podlomily nohy.
12.06.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Nina Divíšková (59 článků) , Svatopluk Skopal (35 článků) , Filip Bobiňski (6 článků)

Vyprávěj, jak získat prestižní ocenění

 
Ocenění Zlatá nymfa si z prestižního Mezinárodního televizního festivalu v Monte Carlu odvážejí producenti seriálu Vyprávěj Filip Bobiňski a Petr Šizling, informovala dnes Tereza Lacinová z filmové společnosti Dramedy Productions, která seriál pro ČT vyrábí.
11.06.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Bobiňski (6 článků)

Seriál Vyprávěj získal v Monaku Zlatou nymfu

 
Ocenění Zlatá nymfa si z prestižního Mezinárodního televizního festivalu v Monte Carlu odvážejí producenti seriálu Vyprávěj Filip Bobiňski a Petr Šizling. Informovala o tom Tereza Lacinová z filmové společnosti Dramedy Productions, která seriál pro ČT vyrábí.
11.06.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Bobiňski (6 článků)
« Předchozí 1 Další »