Články k osobnosti

Felicity Jones

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Felicity Jones »
 

Herečka Felicity Jones se provdala

 
Herečka Felicity Jones o víkendu vstoupila do manželství s britským režisérem Charlesem Guardem. Manželské sliby si vyměnili v celebritami oblíbeném Cotswolds v hrabství Oxfordshire. Čtyřiatřicetiletá hvězda filmu Teorie všeho tajila svatbu do poslední chvíle.
03.07.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Felicity Jones (6 článků)

Eddie Redmayne a Felicity Jones, další Oscarová kombinace?

 
Dvojice Eddie Redmayne a Felicity Jones fungují na stříbrném plátně výborně. Svědčí o tom vyhraný Oscar za Teorii všeho, mnoho nominací a spousta chvály.
05.12.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Redmayne (54 článků) , Felicity Jones (6 článků) , Eddie Jones (2 články) , Eddie Jones (2 články)

Disney není spokojený s novými Star Wars. V létě se budou kvůli "odlehčení příběhu" přetáčet

 
Film Rogue One: Star Wars Story, který se má dějově odehrávat před Epizodou IV - Novou nadějí, čeká v létě přetáčení některých scén. Podle serveru Hollywood Reporter byl film promítnut šéfům studia Disney a připadal jim atmosférou odlišný od Star Wars ságy. Cílem přetáček, které začnou v půlce června, bude celkové "odlehčení nálady, příběhu a obnovení zábavného ducha dobrodružství". Snímek bude vyprávět o tom, jak rebelové získali plány Hvězdy smrti. Režisérem filmu je Gareth Edwards (Godzilla), hlavní roli ztvární Felicity Jones, ve vedlejších se objeví Forest Whitaker, Donnie Yen nebo Diego Luna. Do kin Rogue One: Star Wars Story dorazí v prosinci 2016.
01.06.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Forest Whitaker (23 článků) , Diego Luna (4 články) , Donnie Yen (2 články) , Gareth Edwards (27 článků) , Felicity Jones (6 článků) , Gareth Edwards (26 článků) , Star Jones (12 článků)

Brownovo Inferno v prvním pekelném traileru: Stárnoucí Langdon i akční Felicity Jones

 
Premiéru má sice až na podzim, fanoušci filmových podob příběhů Dana Browna už však dlouho čekají na první ukázky Inferna v éteru. Teď se rouška tajemství lehce odhalila v prvním traileru.
11.05.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Dan Brown (93 článků) , Felicity Jones (6 článků)

První trailer na nové Star Wars: Povstalce proti Hvězdě smrti povede zase žena

 
Nové Hvězdné války vyprávějí příběh mezi III. a IV. epizodou o skupině povstalců, kterým se podaří získat plány k Hvězdě smrti.
07.04.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Gareth Edwards (27 článků) , Felicity Jones (6 článků) , Gareth Edwards (26 článků) , Gary Jones (5 článků) , Star Jones (12 článků)

Ochrnutý fyzik Hawking ukázal svou první ženu: Sblížili se opět díky filmu!

 
Milovali se, ale láska jim nepřála, takže se nakonec rozvedli. Cesty osudu je však opět sblížily. Fyzik Stephen Hawking (72) dorazil na londýnskou premiéru svého biografického snímku Teorie všeho se svou první ženou. Bývalí manželé se přišli podívat, jak je ztvárnili herci Eddie Redmayen a Felicity Jones.
10.12.2014 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Hawking (109 článků) , Felicity Jones (6 článků) , Eddie Jones (2 články) , Eddie Jones (2 články)
« Předchozí 1 Další »