Články k osobnosti

Fang Fang

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Fang Fang »
 

Marian Kechlibar: Krátký příběh novináře Lee Fanga aneb Proč je horší být kacířem než nevěřícím

 
Lee Fang pracuje jako reportér pro online magazín The Intercept. Politicky je spíš doleva, jenže v tom „spíš“ se skrývá nepříliš kladný vztah k dnešní fixaci levice na rasové a jiné identity.
19.06.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)

Odhalili čínskou pravdu? Zmizelý novinář se objevil, slavné autorce vyhrožují, další jsou fuč

 
Čína se během pandemie koronaviru snažila umlčet každého, kdo informoval o tíživé situaci, které země čelila, či kritizoval přístup vlády ke krizi. Na internetu a v tisku „řadili“ cenzoři, novináři, právníci, bloggeři či lékaři byli vyslýcháni policií, několik z nich dokonce beze stopy zmizelo. Po pětadvacetiletém žurnalistovi Li Ce-chuaovi se na 2 měsíce slehla zem, podle vlastních slov tuto dobu strávil pod dohledem policie v nucené karanténě, uvedl deník The Guardian. Do problémů se rovněž dostala slavná spisovatelka a držitelka prestižního ocenění, ceny Lu Süna, Fang Fang, autorka z Wu-chanu plánuje vydat zápisky o koronavirové krizi.
24.04.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)

Číňan učí děti o sexu: Je v něm víc než jen pohlavně přenosné choroby!

 
S pomocí kondomů natahovaných na banány a dalších podobně názorných pomůcek uspořádal v Pekingu sedmačtyřicetiletý čínský expert Fang Kang už třetí ročník letních vzdělávacích kurzů sexu pro děti a dospívající ve věku od 11 do 18 let. Snaží se tak mezi nimi šířit osvětu, protože až 85 procent čínských rodičů se svými dětmi o sexu nikdy nemluví!
08.08.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)

To se může stát jenom v Číně: Žena se narodila s otočenými chodidly, to jste ještě neviděli

 
Třicetiletá servírka Wang Fang "z Číny":http://www.extra.cz/tema/cina je na první pohled úplně obyčejná mladá žena, když se ale podíváte pozorně, budete mít pocit, že se díváte na obrázek Josefa Lady, kde si kozel nasadil boty předkem dozadu.
08.10.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Lada (44 článků) , Fang Fang (8 článků)

Májové koncertní tipy - Fang Island a The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble

 
Začátek května bude velmi bohatý na zajímavé koncerty. Redakce Tiscali.cz vybrala dvě akce, které byste určitě neměli vynechat. Do Prahy přijíždí například alternativní rockeři Fang Island z USA či experimentální jazzová kapela The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble z Nizozemska.
01.05.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)

Trapas: Moderátorka přišlápla čínské herečce šaty bez ramínek a svlékla ji

 
Pořádně perné chvilky zažila při pózování před fotografy na červeném koberci mladinká čínská herečka Sun Feifei (30) během společenské události Esquire Awards v Pekingu. Moderátorka akce Fang Ling totiž krásné Feifei přišlápla část dlouhé róby a ve chvíli, kdy se herečka odebrala k odchodu, šaty bez ramínek se sesunuly a herečce kromě bujného dekoltu vykoukla i podprsenka tělové barvy, kterou pod šaty ukrývala. Světová média však spekulují, zda nebyl celý incident proveden schválně.
15.12.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)

Čínská herečka ukázala podprsenku, kolegyně jí přišlápla šaty

 
Menší trapas se stal čínským herečkám v Pekingu. Herečka Sun Feifei na červeném koberci nechtěně ukázala své spodní prádlo. Kolegyně Fang Ling jí totiž šlápla na šaty. Další články k tématu: Trapas: Heiglové z Chirurgů se při přebírání ceny utrhlo ramínko Trapas filmové Hermiony: na premiéře ukázala kalhotky OBRAZEM: Trapasy hvězd? Neposlušné kalhotky i těsné podprsenky Trapasy celebrit roku 2006 - nahoře i dole bez
14.12.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)

Čínská prababička předvádí své pružné tělo v parku

 
Pružnost by dvaaosmdesátileté Čao Jü-Fang mohli závidět i mnozí o mnoho let mladší jedinci. Tato prababička s oblibou cvičí své tělo a udržuje se fit i díky každodennímu tréninku v parku poblíž svého domova v Pekingu. Kolemjdoucí jen nevěřícně zírají, jak je stařenka vitální a plná energie. Čao je mistryní v čínských bojových uměních kung-fu a taj-či a také více než 70 let cvičí jógu.
10.12.2010 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (8 článků)
« Předchozí 1 Další »