Články k osobnosti

Fancy

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Fancy »
 

Kamila Nývltová na chatu: Prozradila jméno přítele!

 
Mladá zpěvačka Kamila Nývltová (22) byla hostem na chatu v redakci Blesk.cz. Kamilu v pátek 9. 3. čeká poslední koncert s její kapelou Fancy Free, pak začne připravovat vlastní repertoár. Kamila současně zpívá v muzikálech Quasimodo, Kat Mydlář, nastupuje do muzikálu Tři mušktetýři do role proradné MyLady de Winter a v dubnu 2012 bude mít premiéru kabaretní show Lidoskop, kde se Kamila postará o hudební doprovod. Je patronkou pěvecké soutěže Česko zpívá a letos na jaře natočí videoklip k písni Něco jsi slíbil. Podívejte se na její odpovědi do chatu!
05.03.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Fancy (4 články) , Kamila Nývltová (263 článků) , Quasimodo (39 článků)

Kamila Nývltová: Kopance bolí, ale mě posunuly nahoru

 
Opravdu nabitý program má teprve dvaadvacetiletá zpěvačka, která momentálně hraje v muzikálu Kat Mydlář, zkouší roli Lily v chystaném muzikálu Quasimodo a připravuje nové CD. Kamila zpívá již od dětství. Ze sedmi tisíc účastníků televizní soutěže X Factor se probojovala až do finálové top pětky. Stala se vítězkou kategorie do 25 let. Od roku 2008 působí jako sólistka Divadla Brodway a Divadla Hybernia... Jedinečnou možnost přivítat na domácí půdě zpěvačku Kamilu Nývltovou mělo před několika dny publikum na Boni Art festivalu, kde vystoupila s kapelou Fancy Free. I v nabitém programu si našla pár minut, aby odpověděla na pár otázek.
27.06.2011 03:15 |

podobné články

Osobnosti: Fancy (4 články) , Kamila Nývltová (263 článků) , Quasimodo (39 článků)

Vydražili NEJDRAŽŠÍ diamant světa. Za 834 milionů

 
Vzácný růžový diamant Fancy Intense Pink se v úterý prodal za rekordních 46,16 milionů dolarů (834,5 milionu korun). Informovala o tom agentura AFP.
17.11.2010 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků) , Fancy (4 články)

Nývltová s odhalenými stehny sváděla zadaného herce Hraběte!

 
Zpěvačka Kamila Nývltová (21) zřejmě začíná pomalu chápat, o čem že je ten velký svět showbyznysu. Mladice nedávno pokřtila svou novou kapelu Fancy Free, se kterou zároveň odehrála první společné vystoupení. Kdo ale přišel zatvrzele nezadanou zpěvačku nečekaně podpořit a žádostivě se přitisknout na její pružné tělo?
11.11.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Fancy (4 články) , Kamila Nývltová (263 článků)
« Předchozí 1 Další »