Články k osobnosti

Falco

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Falco »
 

Vinou posádky Concordie se opozdila pomoc, tvrdí svědek

 
Posádka havarované lodi Costa Concordia nejprve nehodu zamlčovala a tím znemožnila rychlejší záchranu cestujících. V procesu s kapitánem ztroskotaného plavidla to dnes vypověděl Gregorio de Falco z velitelství pobřežní stráže, který se po loňském lednovém ztroskotání obří výletní lodi podílel na záchranných operacích. O život tehdy přišlo 32 lidí. 
09.12.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)

Retro eXtra: Tento klip by dnes nikoho nešokoval, v době vydání ale vyvolal bouři: Rakouský zpěvák Falco zpívá o nahotě

 
Jmenuje se celkem výmluvně Naked, tedy Nahá, a přestože vyšel už v celkem otřepaných letech 1996, vzbuzoval i tehdy kontroverzi. "Falco":http://www.extra.cz/6-slavnych-osobnosti-ktere-nasly-svou-smrt-v-aute-zabijela-nepozornost-a-vysoka-rychlost (†40), jediný rakouský zpěvák, který se dokázal prosadit i v USA, vydal tento klip dva roky před svou smrtí a byl to jeho poslední hudební počin.
07.12.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)

Záchranná stanice pro zvířata na Litoměřicku má díky Lesům ČR novou odchovnu mláďat

 
O záchranné stanici pro volně žijící zvířata Falco v Dolním Týnci u obce Třebušín na Litoměřicku v Ústeckém kraji bylo slyšet naposledy při červnových povodních. Tato stanice byla jednou z nejpostiženějších. Velká voda ji odstřihla nejen od okolního světa, ale také od dodávky vody a elektřiny. Pracovníci záchranné stanice mají nyní, a to i díky dobré spolupráci se státním podnikem Lesy České republiky, o starost míň. Podařilo se jim zrealizovat projekt, díky němuž mohli zrekonstruovat odchovnu mláďat a zařízení intenzivní péče. V současné době se tak může um pracovníků spojit s odpovídajícím zařízením – na odborné vyšetření každého zvířete na vyšetřovacím stole s příslušným osvětlením nyní navazuje následná péče v nových klecích a voliérách, případně ve vyhřívaném boxu.
03.10.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)

Falco Tribute Band: Nebudeme skládat nové písně

 
Na letošním Sázavafestu pořadatelé připomněli patnácté výročí úmrtí rakouského zpěváka Falka. Vystoupila na něm rakouská skupina Falco Tribute Band, jehož zpěvák Martin Böhm Právu odpověděl na několik otázek.
05.08.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)

Na Sázavafest Hadouken! i Falco Tribute Band

 
Britští elektroničtí rockeři Hadouken!, rakouský Falco Tribute Band, americká písničkářka Maia Vidal, Francouzi Lyre Le Temps či britská elektropopová kapela Monarchy patří k hlavním hvězdám letošního Sázavafestu.
01.08.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)

Legendární Falco by se dožil 55 let

 
VIDEO. Vídeňský rodák Falco, narozený 19. února 1957, byl po Arnoldu Schwarzeneggerovi druhý Rakušan, který dokázal dobýt Ameriku. Nezazářil v kulturistice ani v akčních filmech, ale v 80. letech se jako první německy zpívající umělec prosadil do čela amerických hitparád.
18.02.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (667 článků) , Falco (8 článků)

Příběhy pejsků z útulků: Falco je svobodomyslný krasavec!

 
Velký, asi tříletý müsterlanský ohař čeká na nového majitele v útulku Animal Rescue v Českých Budějovicích. Je velmi svobodomyslný a temperamentní. Určitě ocení sportovně založené a aktivní páníčky.
14.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)

Falco: Smrt pod koly autobusu

 
Po prašné cestě kdesi v Dominikánské republice jel plně obsazený autobus. Najednou se proti němu vyřítil džíp. Čelní srážka byla neodvratná a řidič terénního auta neměl sebemenší šanci na přežití. Tak zemřel jeden z nejslavnějších evropských zpěváků 80. a 90. let.
30.07.2010 07:54 |

podobné články

Osobnosti: Falco (8 článků)
« Předchozí 1 Další »