Články k osobnosti

Ezra Miller

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ezra Miller »
 

Herec Ezra Miller: Sex provozuju ve skupině stálých partnerů

 
Herec Ezra Miller nedávno přiznal, že se odmítá přiradit k jakékoli sexuální orientaci. Sex je přitom podstatnou součástí jeho života. Šestadvacetiletá hvězda filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny si přitom udržuje stabilní skupinu milenců, kteří prošli pečlivým castingem. A v této skupině se prý všichni navzájem milují. Nejen fyzicky.
19.11.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Ezra Miller (4 články)

Herečka z Fantastických zvířat je těhotná! „Tina Goldstein“ ukázala bříško!

 
Na úterní premiéře se kromě neobvyklé modní kreace mladého herce Ezry Millera (26) řešilo těhotenství herečky Katherine Waterston (38), která v tomto snímku ztvárňuje hlavní ženskou roli, kouzelnici Tinu. Až nyní totiž potvrdila svůj jiný stav nepřehlédnutelným bříškem, které se rýsovalo pod jasně žlutými šaty.
14.11.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Katherine Waterston (7 článků) , Ezra Miller (4 články)

Ezra Miller: Lidé v Hollywoodu záměrně potlačují svou sexuální identitu

 
Ezra Miller (26) na sebe na premiéře filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny strhl veškerou pozornost svým extravagantním outfitem. Herec se odmítá hlásit k jednoznačné pohlavní identitě, přestože je fyzicky mužem. Odmítá také sexuální orientace.
09.11.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ezra Miller (4 články)

Herec Ezra Miller: Hnutí Me Too jsou sračky Wonder Woman

 
Šestadvacetiletý Ezra Miller, hvězda filmů Liga spravedlnosti a Fantastická zvířata a kde je najít, moc nefandí hnutím Me Too a Time’s Up. Stále přemýšlí, k čemu jsou dobrá. Podle něj je nejvyšší čas, aby tyhle „sračky Wonder Woman“ skončily a muži byli konečně rehabilitováni.
07.11.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ezra Miller (4 články)
« Předchozí 1 Další »