Články k osobnosti

Evo Morales

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Evo Morales »
 

Prezident musel na operaci, odstranili mu druhý nádor. Morales se cítí fit

 
Bolivijský prezident Evo Morales (58) podstoupil operaci údajně „malého tumoru“, na který se přišlo při běžné zdravotní prohlídce. Morales to ve středu uvedl na Twitteru. Ujistil, že se mu vede „velmi dobře, na 100 procent“.
05.07.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Evo Morales (7 článků)

Evo je vrah? Bolívie bojuje s nejhorším suchem za čtvrt století

 
"Voda je život, Evo je vrah". Tento nápis se objevil na transparentu jedné z mnoha demonstrací, které se v posledních dnech staly každodenní součástí života velkých bolívijských měst. Nejchudší stát v Jižní Americe totiž sužuje nejhorší sucho za posledních 25 let a "Evo", tedy bolivijský prezident Evo Morales, se zatím marně potýká s jeho následky.
29.11.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Evo Morales (7 článků)

Prezident Bolívie chce vidět syna: Myslel, že je mrtvý

 
Řada latinskoamerických médií, ale i některé evropské noviny probírají již několik dní aféru z nejvyšších příček bolivijské politiky, která připomíná telenovelu. Protagonisty jsou prezident Evo Morales, jeho někdejší přítelkyně a podnikatelka, toho času ve vězení, a jejich syn. Bolivijci s napětím očekávají informaci, zda chlapec Ernesto Fidel žije.
03.03.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Evo Morales (7 článků)

Papežský plivanec do tváře umučených? František přijal Krista ukřižovaného na srpu a kladivu!

 
Prezident Bolívie Evo Morales dal papeži sošku Krista. Ježíš je ukřižovaný na srpu a kladivu. Papež František tento bizarní dárek přijal. Někteří katolíci to cítí jako plivnutí do tváře, jiným se chce zvracet.
12.07.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Evo Morales (7 článků)

Tak tohle se soudruhu prezidentovi příliš nepovedlo. Ze sociálních sítí prší nazlobené komentáře

 
Papež František ukončil svoji osmidenní návštěvu Jižní Ameriky. Nejvíce pozornosti vzbudilo jeho setkání s levicovým bolivijským prezidentem Evo Moralesem, který mu předal dar v podobě vyřezávaného Ježíše Krista na srpu s kladivem. Celou aférou se zabývá americký server International Business Times.
12.07.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Evo Morales (7 článků)

Srp s kladivem pro papeže? Čeští lidovci dali průchod svému zhnusení

 
Papež František dostal při své návštěvě Bolívie od levicového prezidenta země Evo Moralese velmi neobvyklý dárek – krucifix vyřezávaný ze dřeva, kde je ovšem Ježíš ukřižován namísto na tradičním kříži na kladivu, které je navíc překryto srpem. Co tomu ale říkají čeští komunisté anebo lidovci? Třeba lidovecký europoslanec Pavel Svoboda se přímo zhrozil. „To je nejen nevhodné zobrazení a současně i provokace,“ řekl ParlamentnímListům.cz Svoboda.
11.07.2015 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (370 článků) , Pavel Svoboda (369 článků) , Pavel Svoboda (370 článků) , Pavel Svoboda (370 článků) , Evo Morales (7 článků)

VIDEO Věřící čtenáře trefí šlak, komunisty možná taky: Papež dostal tento dar od levicového prezidenta. Opravdu neuvěřitelné

 
Papež František dnes se svým doprovodem přistál v bolívijském přístavu Santa Cruz, kde by měl strávit zbytek svého turné po Jižní Americe. Z rukou levicového prezidenta země Evo Moralese převzal podle agentury AP velmi neobvyklý dárek.
09.07.2015 14:02 |

podobné články

Osobnosti: Evo Morales (7 článků)
« Předchozí 1 Další »