Články k osobnosti

Evangeline Lilly

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Evangeline Lilly »
 

Seriálová hvězda, která se nechala slyšet, že si cení víc svobody než zdraví, se kaje: Z karantény poslala srdceryvnou omluvu

 
Evangeline Lilly (40) zažila v posledních dnech nejspíš krušné chvilky, protože se konečně rozhodla nasypat si popel na hlavu. Herečka nedávno prohlásila, že si cení víc svobody než vlastního zdraví a karanténu v období pandemie koronaviru nedodržuje. Dokonce se pustila do debaty se sledujícími na Instagramu a v komentářích rozjela nejrůznější konspirační teorie.
27.03.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků)

Hvězda Hry o trůny reagovala na herečku, která si cení víc svobody než zdraví: Ohrozíte tím všechny, varovala fanoušky

 
Svým prohlášením, že si svobody cení víc než zdraví , a rozhodně nehodlá zůstat doma v izolaci, herečka Evangeline Lilly (40) minulý týden rozhořčila nejen řadu fanoušků, ale i některé celebrity. Jednou z nich byla i hvězda Hry o trůny, herečka Sophie Turner  (24) .
23.03.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků) , Sophie Turner (25 článků) , Sophie Turner (25 článků)

Hvězda Ztracených se vysmívá koronaviru: Kvůli chřipce do izolace nejdu!

 
Zatímco lidé bez příznaků koronaviru se dobrovolně izolují ve svých domovech, herečka ze seriálu Ztraceni Evangeline Lilly (40) se i přes sníženou imunitu a nachlazení volně potlouká městem, odváží děti na kroužky a nedbá ani na bezpečí svého rakovinou stiženého otce, se kterým žije. Omezení pohybu je podle ní zneužití moci vrcholových politiků.
20.03.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků)

Herečka (40) odmítá karanténu: Tohle všechno jen kvůli chřipce. Cením si víc svobody než zdraví

 
Hvězda filmu Ant-Man a Wasp, herečka Evangeline Lilly (40), se rozhodla ignorovat veškerá doporučení ohledně izolace. Doma nezůstává ani ona, ani její děti. Na Instagramu se podělila o informaci, že potomky odvezla na gymnastický tábor, a vše probíhá normálně. Herečka má dvě děti s partnerem Normanem Kalim, osmiletého syna jménem Kahekili a pětileté dítě, jehož identitu bedlivě střeží.
20.03.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků) , Norman Kali (1 článek) , Man Man (271 článků)

Hvězdná cesta Evangeline Lilly od Ztracených až po Wasp

 
Oblíbená herečka Evangeline Lilly, která se díky své kráse a půvabu již od mládí živila modelingem, vstoupila do filmového světa v roce 2003. Nejvíce ji proslavila role Kate Austen v mysteriózním fantasy seriálu Ztraceni, který si během krátké doby podmanil diváky po celém světě. Další velký úspěch sklidila jako elfská lučišnice Tauriel, v druhé a třetí části filmové trilogie Hobit. Naposledy na sebe upozornila v marvelovkách Ant-Man a Wasp a Avengers: Endgame. Přečtěte si vše o této krásné herečce.
04.12.2018 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků) , Kate Austen (1 článek) , Man Man (271 článků)

Hvězda seriálu Ztraceni přivedla na svět druhé dítě. Bude krásné po mamince?

 
Herečka Evangeline Lilly přivedla na svět druhého potomka. Dvakrát na Zlatý glób nominovaná hvězda seriálu Ztraceni prý chce mít velikou rodinu. Přítel Norman Kali, jenž je otcem jejích obou potomků, ji v tom podporuje. Ale zřejmě všechny děti neporodí sama Evangeline.
26.10.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků)

Catherine Zeta-Jones zuří: Douglas flirtuje s touhle kráskou

 
Michael Douglas se údajně zakoukal do Evangeline Lilly. A jeho manželce se to pochopitelně ani trochu nelíbí.
26.11.2014 21:03 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (484 článků) , Evangeline Lilly (11 článků) , Michael Jones (30 článků) , Michael Michael (1811 článků)

Evangeline Lilly se neZtratí: V bílé róbě s výstřihem oslnila Hugha Jackmana

 
VIDEO: Americká herečka Evangeline Lilly (32), známá ze seriálu Ztraceni, ohromila na červeném koberci svou krásou nejen kolegu Hugha Jackmana, ale i fanoušky. Herečka si na červený koberec vyšla na premiéru svého nového filmu Real Steel v bílých šatech s hlubokým výstřihem a že bylo, na co se dívat! Herečka ukázala postavu štíhlou jako proutek a to je teprve pět měsíců po porodu.
03.10.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Jackman (197 článků) , Evangeline Lilly (11 článků)

Evangeline Lilly je těhotná

 
Herečka Evangeline Lilly je poprvé těhotná. Hvězda seriálu Ztraceni čeká miminko se svým přítelem Normanem Kalim. Evangeline přitom o své graviditě mlčela, ale fotografové ji zachytili s velkým bříškem na pláži na Havaji.
16.04.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků)

Vanessa Hudgens,Madonna… hvězdy co zrovna nezáří!

 
Vanessa Hudgens, Leona Lewis, Jessica Simpson, Sharon Stone,Evangeline Lilly,Madonna….to se moc nepovedlo! Také se Vám stalo,že nemáte zrovna svůj den a Váš vzhled děsí okolí? Nejste v tom samotní…. Která hvězda zrovna neměla stylistu/ku po ruce a zapomněla zářit??Hlasujte…. Vanessa Hudgens Leona Lewis Madonna Evangeline Lilly Jessica Simpson Autor: Simča
11.10.2009 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Sharon Stone (308 článků) , Jessica Simpson (160 článků) , Evangeline Lilly (11 článků) , Vanessa Hudgens (82 článků) , Leona Lewis (29 článků) , Lewis Stone (1 článek) , Jessica Stone (2 články) , Jessica Lewis (2 články)

Dnes slaví divukrásný Štefan Margita a prdlá Evangeline Lilly

 
13:15 – Zub času hlodá i slavné. Kdo z nich má dnes narozeniny?
03.08.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Evangeline Lilly (11 článků) , Štefan Margita (321 článků)
« Předchozí 1 Další »