Prkno má po konci sezony schované v garáži. Teď poutá Evu Samkovou (24) lano. Leze po skalách u sousedů v
20.04.2018 12:00 |

Osobnosti: Eva Samková (87 článků)

15.04.2018 05:20 |

Oslava medailí z Koreje: Rozjásaný Staromák, mejdan ve Vrchlabí

Zlatem v super-G zaskočila sebe i celý svět. A včera znovu zírala údivem. To když Ester Ledeckou (22) po návratu z Koreje vítaly v Praze davy fanoušků. A slavilo se také ve Vrchlabí, kde měli mejdan další medailisté Eva Samková, Michal Krčmář a Karolína Erbanová.
27.02.2018 05:05 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (44 článků) , Michal Krčmář (24 článků) , Eva Samková (87 článků) , Ester Ledecká (140 článků)

OLYMPIJSKÁ FANTAZIE: Stříbrná Sáblíková a bronzová Samková

Skvělý den pro české barvy! Snowboardcrossařka Eva Samková (24) vybojovala těsně bronz, rychlobruslařka Martina Sáblíková (30) brala dokonce stříbro. A pro obě měly medaile cenu zlata!
20.02.2018 15:15 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Eva Samková (87 článků) , Eva Martino (95 článků)

17.02.2018 05:10 |

Vypadalo to, že bude poslední: Samková získala na olympiádě bronz ve snowboardcrossu!

Snowboardkrosařka Eva Samková (24) na olympiádě v Pchjongčchangu vyhrála bronzovou medaili. Čtyřiadvacetiletá česká snowboardistka s tradičně nakresleným knírkem zažila při boji o medaili opravdové drama. K bronzu se propracovala až v závěru z posledního šestého místa.
16.02.2018 08:00 |

Fantastická Samková! Na olympiádě vybojovala bronz

Dokázala to! Eva Samková získala pro Česko třetí medaili. Při obhajobě olympijského zlata ve snowboardcrossu dojela třetí. Vyhrála Italka Moioliová.
16.02.2018 05:20 |

Medaili z olympiády chce i Samková

Jihokorejské šílenství startuje. Dnes ve 12:00 zahájí slavnostní ceremoniál 23. zimní olympijské hry. Češi vytáhnou k medailím sešikovaní za mladou válečnicí – snowboardistkou Evou Samkovou (24).
13.02.2018 12:15 |

Trapas Evy Samkové na Olympiádě: Z plných plic do mikrofonu zanadávala dop*delééé

Pěknou ostudu si v Koreji uřízla Eva Samková (24). Hned na začátku olympijských her se totiž objevily první potíže. Samkové, která je vlajkonoška, nešla rozmotat vlajka, a tak si z plných plic do mikrofonu zanadávala.
09.02.2018 18:20 |

Začíná zimní olympiáda v Pchjongčchangu: Českou vlajku nese zlatá medailistka Eva Samková

Sportovní výpravy z 91 zemí se už netrpělivě chystají na slavnostní ceremoniál. Zimní olympiáda v jihokorejském Pchjongčchangu začíná přesně v poledne středoevropského času. Přímo na místě bude osm hodin večer. České sportovce na zahájení povede snowboardistka Eva Samková (24), která hrdě ponese českou vlajku.
09.02.2018 11:55 |

09.02.2018 05:05 |

Snowboardistka Samková: Dárek od zesnulého otce

Sbalila si tolik věcí, že jí přišlo trapné brát si i saxofon. Ale na ovečku Shaun by snowboardistka Eva Samková (24) našla místo v batohu vždycky. Plyšáka totiž dostala od táty Romana, který před třemi týdny zemřel.
06.02.2018 12:15 |

Samková v slzách: Dárek do nebe pro milovaného tátu

Tři tisíce kilometrů od domova ji zasáhla ta nejsmutnější zpráva: Zemřel ti tatínek. Eva Samková (24) se i přesto rozhodla závodit a do nebe mu poslala dvakrát stupně vítězů.
22.01.2018 12:05 |

Snowboardistka Eva Samková: Výhra pro mrtvého tátu

Do Turecka jí přišla nejhorší možná zpráva: Zemřel ti tatínek. Eva Samková (24) dva dny váhala, jestli se má sbalit a odjet domů. Nakonec ale zůstala, závod vyhrála a triumf poslala do nebe!
21.01.2018 05:00 |

Obrovská tragédie: Olympioničce Samkové zemřel otec

Necelý měsíc před obhajobou olympijského zlata v Pchjongčchangu vyhrála Eva Samková (24) závod Světového poháru ve snowboardcrossu v tureckém Erzurumu. Výhru věnovala svému otci, který prohrál boj s nádorem na mozku.
20.01.2018 15:30 |

Obrovský žal olympioničky Samkové: Zemřel jí milovaný táta! Eva poslala dojemný vzkaz

Životní tragédie zasáhla naši olympijskou vítězku Evu Samkovou (24). Před nedávnem Evě totiž zemřel její milovaný tatínek. Dlouhou dobu bojoval s nádorem na mozku, ale bohužel prohrál. Šampionka se snaží nést ztrátu svého otce statečně a na sociálních sítích mu poslala dojemný vzkaz.
20.01.2018 13:40 |

Eva Samková kvůli zranění přerušila trénink: Se závody má utrum!

Snowboardcrossařka Eva Samková znovu řeší zranění levého ramene. Poranila si ho ve středu během pádu na tréninkové jízdě ve Val Thorens. Kvůli zranění musí vynechat všechny závody až do Vánoc.
15.12.2017 11:20 |

Dolínek (ČSSD): Olympijská vítězka je vlajkonoškou Prahy

Po loňském titulu Praha Evropské hlavní město sportu (PEHMS) metropole ani letos nepřestává s podporou sportovních aktivit. Důkazem toho bylo i slavností přijetí olympijské vítězky, snowboardistky a ambasadorky tohoto titulu (PEHMS) Evy Samkové.
01.04.2017 10:10 |

Baví mě být svobodná jako vlk, pochvaluje si Samková

Eva Samková je na novou sezonu připravená a cítí se být v dobré formě. Olympijská vítězka ve snowboardcrossu má plán na sezonu jistý - chce vyhrát Světový pohár, mistrovství světa a kvalifikovat se na olympiádu. Odvahu a volnost jí budou symbolicky dodávat vlci, kteří jí zdobí helmu.
13.12.2016 14:00 |

Radnice v Modřanech o víkendu otevře „pumptrack“: Bude to tak trochu jiný skatepark

Během nadcházejícího víkendu se lidem v Praze 12 otevře nová pumptracková dráha. Ta bude sdružovat lidi kolem terénních kol, skateboardů a dalších moderních prvků pouliční městské zábavy. Slavnostního otevření se zúčastní také olympijská vítězka Eva Samková.
25.11.2016 14:45 |