Články k osobnosti

Eva Sakálová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Sakálová »
 

Kdo je tahle překrásná modelka? Nenápadná slovenská herečka se změnila k nepoznání

 
Kráska na přehlídkovém mole není žádnou světoznámou modelkou, jak by se mohlo na první pohled zdát. Za výrazným líčením se skrývá jindy nenápadná slovenská herečka Eva Sakálová  (27) , kterou si diváci pamatují coby nesmělou Marii ze seriálu Dokonalý svět.
04.06.2012 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Sakálová (5 článků)

Tuhle krásku hýčkal v náručí Saša Rašilov

 
Slovenská herečka Eva Sakálová (26) ukázala své půvaby při focení kalendáře. Kvůli její kráse si ji vybrali i do českého seriálu z prostředí modelek Dokonalý svět, kde hrála milenku Saši Rašilova. Ten měl tak co dělat, aby nepodlehl i mimo kameru.
01.08.2011 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Saša Rašilov nejml. (62 článků) , Saša Rašilov (245 článků) , Eva Sakálová (5 článků)

Sexy fotky slovenské krásky, která sbalila Sašu Rašilova!

 
Slovenská herečka Eva Sakálová (26), která si v seriálu Dokonalý svět zahrála milenku Saši Rašilova (39), se ukázala jako zkušená modelka na žhavých fotkách.
31.07.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Saša Rašilov nejml. (62 článků) , Saša Rašilov (245 článků) , Eva Sakálová (5 článků)

Koukejte: Rajcovní milenka Saši Rašilova tak, jak ji neznáte. Máme úžasné fotky

 
To je pohled. Slovenská herečka Eva Sakálová  (26) dostala nabídku nafotit kalendář pro síť luxusních hotelů a hned po nafocení první fotky bylo jasné proč. Sakálová, která je v Česku známá spíš jako milenka Saši Rašilova Marie ze seriálu Dokonalý svět, je totiž k nakousnuti.
28.07.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Sakálová (5 článků)

Eva Sakálová: Na molu jsem se na okamžik stala hvězdou

 
Hlavní postavu, asistentku Marii, nového seriálu Dokonalý svět z prostředí luxusního módního časopisu hraje nová tvář na našich obrazovkách - pětadvacetiletá slovenská herečka Eva Sakálová. Na Slovensku ji na rozdíl od Čech znají dobře, nejenže vystupuje v řadě divadelních představení, především na bratislavských divadelních scénách, ale také získala roli Lenky ve slovenské Ordinaci v růžové zahradě. Kromě toho se objevuje v polském seriálu Ratownicy… Její Marie, nová asistentka módního oddělení, přijela do Prahy se sestrou ze slovenské Seredě. Je přirozeně chytrá, příjemná a milá. Zná svou hodnotu, má své názory i „modelkovský“ potenciál. Je loajální a čestná, má ráda romantiku a věří v prince na bílém koni…
30.09.2010 03:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Sakálová (5 článků)
« Předchozí 1 Další »