Eva Puskarčíková

biatlonistka

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Puskarčíková »

Stíhací jízda medaili nepřinesla. Smíšená štafeta skončila sedmá

Už na prvním úseku se rozplynul medailový sen české smíšené štafety na světovém šampionátu v Hochfilzenu. Dvě trestná kola Evy Puskarčíková znamenala propad až na 21. místo. Trio  Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář nakonec vytáhlo štafetu na konečnou sedmou příčku. Zlato získali Němci před Francouzy a Rusy.
09.02.2017 19:55 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (74 článků) , Gabriela Koukalová (277 článků) , Michal Krčmář (25 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Palec se zadřenou třískou se zahojil! Koukalová pojede smíšenou štafetu

Smíšená štafeta biatlonistů na světovém šampionátu v Hochfilzenu se ve čtvrtek bude moci opřít i o Gabrielu Koukalovou, ruku se zanícenou třískou v palci má už v pořádku. Doplní ji premiérově Eva Puskarčíková a mužskou část budou tvořit Ondřej Moravec a Michal Krčmář.
08.02.2017 15:15 |

Bez Koukalové to nepůjde. Česká štafeta v Anterselvě naprosto propadla

Poslední ostrý start před mistrovstvím světa v Hochfilzenu se českým biatlonistkám vůbec nevydařil. Ve štafetovém závodě v italské Anterslevě obsadily až 16. místo. Kvůli neúčasti Gabriely Koukalové se na druhý úsek postavila Lea Johanidesová, které se však nedařilo střelecky ani běžecky a nabrala obrovskou ztrátu, se kterou už Eva Puskarčíková s Veronikou Vítkovou nemohly nic dělat. V italském středisku vyhrály Němky před Francouzkami, třetí byla Itálie.
22.01.2017 16:50 |

Osobnosti: Veronika Vítková (17 článků) , Gabriela Koukalová (277 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků) , Lea Johanidesová (1 článek)

Jedna rána vedle za druhou. Koukalová doběhla v Anterselvě až 24. a ztratila vedení

Biatlonistka Gabriela Koukalová během vytrvalostního závodu v Anterselvě chybovala na každé ze zastávek na střelnici. Nasbírala celkem šest trestných minut, což znamenalo umístění až na 24. místě. Přišla tak o vedení Světového poháru, do čela se vrátila Němka Laura Dahlmeierová. Jako nejlepší z Češek dojela Eva Puskarčíková na třináctém místě.
19.01.2017 17:00 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (277 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Zlatá Gábina je zpět! Koukalová ovládla stíhačku v Östersundu

Biatlonistka Gabriela Koukalová už zase vítězí. Svůj první letošní triumf si připsala ve stíhacím závodě v  Östersundu, když o osm vteřin porazila druhou Laurou Dahlmeierovou. Právě na německou soupeřku ztrácí v celkovém pořadí seriálu 25 bodů. Dařilo se i Evě Puskarčíkové, která ve Švédsku dosáhla svého nejlepšího individuálního úspěchu, když skončila osmá. Skvělý výsledek zajel i Michal Krčmář, který obsadil v mužské stíhačce sedmé místo.
04.12.2016 15:10 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (277 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

České biatlonistky se na střelnici trápily, přesto ovládly štafetu

Především zásluhou vynikajícího běhu ovládly české biatlonistky štafetu v americkém Presque Isle. Kvarteto Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková sice mělo na kontě čtrnáct dobíjení i jedno trestné kolo, přesto nenašlo na trati konkurenci.
14.02.2016 00:40 |

Výborně! České biatlonistky skončily druhé ve štafetovém závodu v Anterselvě

České biatlonistky si dojely pro druhé místo v dnešním štafetovém závodu Světového poháru v italské Anterselvě. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková nestačilo pouze na Francouzky a vůbec poprvé v letošní sezoně se dostalo na stupně vítězů.
24.01.2016 13:15 |

Tři trestná kola! Češky se bez Soukalové protrápily k šestému místu

Bez vedoucí ženy Světového poháru Gabriely Soukalové nastoupily české biatlonistky do nedělní štafety. Kvartetu Eva Puskarčíková, Jitka Landová, Lucie Charvátová se na střelnici nedařilo, zásluhou výborného finiše Veroniky Vítkové však berou šesté místo. Češky tak zopakovaly svůj výsledek z úvodních štafet letošní sezony v Hochfilzenu .
17.01.2016 13:10 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (277 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků) , Jitka Landová (2 články) , Jitka Charvátová (8 článků)

Soukalová skončila ve stíhačce čtvrtá, další tři Češky se umístily do patnáctého místa

Biatlonistka Gabriela Soukalová si v dnešním stihacím závodě ve slovinské Pokljuce polepšila o jedno místo oproti včerejšímu sprintu, když obsadila čtvrtou příčku. Sedmá dojela Veronika Vítková, o dvě místa za ní se umístila Eva Puskarčíková, která si podruhé během dvou dní vylepšila svoje životní maximum. Výborně zajela i Lucie Charvátová, která uzavřela první patnáctku.
19.12.2015 14:55 |

Biatlonové žně: Vítková a Soukalová skončily v první pětce, bodovaly všechny české závodnice

České biatlonistky skončily v dnešním sprintu ve slovinské Pokjuce těsně pod stupni vítězů. Na čtvrtém místě dojela Veronika Vítková, hned za ní se umístila vedoucí závodnice průběžného pořadí Světového poháru Gabriela Soukalová. Nejlepší závod kariéry má za sebou Eva Puskarčíková, která obsadila 12. příčku. Bodovaly i Charvátová a Landová.
18.12.2015 16:20 |

Biatlonistky skončily ve štafetě v Hochfilzenu šesté, vyhrály Italky

Ženská biatlonová štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Lucie Charvátová a Veronika Vítková obsadila v závodu Světového poháru v rakouském Hochfilzenu šestou příčku. Z prvního místa se radovalo italské kvarteto, které v těsném finiši vyfouklo vítězství Němkám.
13.12.2015 13:05 |

Smíšené štafety ovládlo Norsko. Česká čtveřice skončila v Östersundu třetí

Smíšená štafeta českých biatlonistům ve složení Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec skončila na Světovém poháru ve švédském Östersundu třetí, když nestačila pouze na vítězné Nory a druhé Němce. Norové opanovali i smíšenou štafetu dvojic, v níž se českému duu Eva Puskarčíková, Michal Krčmář příliš nedařilo.
29.11.2015 17:25 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (74 článků) , Gabriela Koukalová (277 článků) , Michal Krčmář (25 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)