Eva Nývltová

bežkyně na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Nývltová »

Vstup do světové atletiky Nývltová zvládla. Do bílé stopy se zatím nevrátí

Byl to její první atletický závod na světové scéně. Poprvé také běžela jen s ženami. Vstup do "seriózní" atletiky Eva Vrabcová-Nývltová zvládla. Na mistrovství Evropy v Amsterdamu doběhla na půlmaratonu osmá.
10.07.2016 15:25 |

Osobnosti: Eva Nývltová (23 článků)

Vrabcová-Nývltová splnila olympijský limit. Jen těsně zaostala za českým rekordem

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová  splnila při Pražském maratonu limit pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Třicetiletá závodnice zaostala časem 2:30:10 o pouhé tři minuty za českým rekordem Aleny Peterkové a mezi ženami obsadila šestou příčku.
08.05.2016 19:40 |

Atletika má přednost! Vrabcová-Nývltová chce vynechat zimní sezonu

Nejlepší česká lyžařka posledních let Eva Vrabcová-Nývltová, jejímž kariérním maximem je páté místo z olympijského závodu na třicet kilometrů volně, se v letošní sezoně hodlá plně soustředit na atletiku. Rozhodla se proto vynechat zimní sezonu, k běhu na lyžích by se však v budoucnosti ráda vrátila.
28.04.2016 12:50 |

Vrabcová-Nývltová překonala zdravotní problémy a začíná znovu trénovat

Nejlepší česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová je zpátky v plném tréninku. Po měsíční zdravotní pauze odjela devětadvacetiletá závodnice na Kanárské ostrovy. Do Světového poháru by se chtěla vrátit v polovině února.
09.01.2016 13:50 |

Vrabcová-Nývltová už je v domácím léčení, ještě v této sezoně se chce vrátit do SP

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová byla dnes propuštěna do domácího léčení. Devětadvacetiletá závodnice byla poslední dva týdny hospitalizována v brněnské nemocnici, navzdory zdravotním problémům však už plánuje začít s lehkým tréninkem a chce se ještě v letošní sezoně vrátit do Světového poháru.
14.12.2015 22:25 |

Vrabcová-Nývltová přerušila sezonu. Jsi anorektička, obvinila ji soupeřka

Nejlepší česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová kvůli vážné nemoci přerušila sotva započatou sezonu Světového poháru. Z finského Kuusama zamířila rovnou do brněnské nemocnice.
28.11.2015 18:40 |

Neskutečný výkon! Nývltová zaběhla v Ústí historicky druhý nejrychlejší čas

Přestože Eva Vrabcová Nývltová běhá mimo lyžařskou sezónu už nějaký čas a mezi vytrvalci není žádným nováčkem, letos předvádí mimo bílou stopu neskutečnou jízdu. Běžecké úspěchy korunovala v sobotu na půlmaratonu v Ústí nad Labem, kde zaběhla vůbec druhý nejlepší čas v české historii 1:12:11. Na této trati přitom debutovala. Zkušená lyžařka a účastnice tří zimních olympiád obsadila první místo mezi českými ženami, celkově doběhla pátá. Na zlatou Keňanku Peres Jepchirchirovou ztratila necelé čtyři minuty.
12.09.2015 21:26 |

Vrabcová-Nývltová zajela na MS skvěle. Skončila devátá

Česká reprezentantka v běhu na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová dojela ve švédském Falunu v závodu na 30 kilometrů s hromadným startem devátá. Pro Nývltovou je to nejlepší jízda na mistrovství světa v kariéře. Závod suverénně ovládla Therese Johaugová z Norska. Druhá skončila krajanka Marin Björgenová a třetí dojela Charlotte Kallaová ze Švédska.
28.02.2015 19:26 |

Osobnosti: Therese Johaugová (9 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Vrabcová-Nývltová dojela ve skiatlonu na MS v elitní desítce. Muži předvedli strhující finiš

Česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová dosáhla ve Falunu na své nejlepší umístění na světových šampionátech v kariéře. Ve skiatlonu na 15 kilometrů si dojela pro krásné 10. místo. Zlato vybojovala Norka Therese Johaugová.
21.02.2015 15:40 |

Jděte si zaběhat do Stromovky a pomozte tím dobré věci!

Závod na pět kilometrů, volný běh pro děti na pět set metrů. Účast olympioniků Evy Nývltové, Petra Koukala a Ondřeje Synka. Výtěžek akce bude věnován na podporu sportování znevýhodněných dětí.
25.03.2014 11:55 |

Osobnosti: Petr Koukal (121 článků) , Ondřej Synek (136 článků) , Petr Koukal (121 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Vrabcová doběhla ve třicítce pátá a dosáhla nejlepšího výsledku v kariéře

Lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová doběhla na olympijských hrách v závěrečném závodu na 30 km volnou technikou pátá a dosáhla nejlepšího výsledku v kariéře. Maraton ovládly Norky v čele s Marit Björgenovou, která získala třetí zlato v Soči a šesté celkově a stala se nejúspěšnější ženou v historii zimních her. Za ní skončily Therese Johaugová a Kristin Störmer Steiraová.
22.02.2014 12:40 |

Chce být jako zlatá Eva Samková? Koukněte, jak to na snowboardu sekne krásné Kamile Nývltové

Půvabná zpěvačka Kamila Nývltová brázdila kopce v Žacléři při své týdenní dovolené. A že skutečně ve sjezdu na snowboardu byla jemnost krásné Kamily ta tam, to mohli vidět všichni lyžaři a snowboardisté, kteří trávili posledních několik dní na stejné sjezdovce. Vždy křehce působící tělo zpěvačky se mrštně pohybovalo v rytmech psaných svahem. Trénuje snad, aby byla jako naše aktuální zlatá olympionička Eva Samková?
18.02.2014 06:00 |

Osobnosti: Kamila Nývltová (222 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Björgenová vyhrála olympijský skiatlon, Vrabcová-Nývltová skončila jedenáctá

Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová se v Soči stala olympijskou vítězkou ve skiatlonu na 2x7,5 km. Hlavní favoritka porazila ve finiši Švédku Charlotte Kallaovou a získala čtvrté olympijské zlato, třetí byla další Norka Heidi Wengová. Eva Vrabcová-Nývltová skončila jedenáctá.
08.02.2014 12:10 |

Osobnosti: Eva (24 článků) , Charlotte Kalla (1 článek) , Eva Nývltová (23 článků)

Běžci na lyžích jsou na OH připraveni. Zdravotní potíže měl pouze Jakš

Čeští běžci na lyžích jsou připraveni na vrchol sezony a chtějí na olympijských hrách bojovat nejméně ve třech disciplínách o pozice do šestého místa. Potíže měl Martin Jakš, který svůj program v Soči přizpůsobí podle aktuální situace, přednost přípravě v nižší nadmořské výšce na rozdíl od týmových kolegů dal Lukáš Bauer, největší česká naděje na cenný kov. Ženy věří zejména Evě Vrabcové-Nývltové.
29.01.2014 21:55 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Bauer začne v Soči patnáctkou

Pětice běžců na lyžích a trio žen má jistou nominaci na olympijské hry do Soči. Tým mužů se opírá o zkušeného Lukáše Bauera a šanci dostane i Petr Novák, mezi ženami nechybí Eva Vrabcová-Nývltová. Ještě je ale možné, že se počet českých běžců navýší, což se rozhodne koncem ledna.
08.01.2014 13:40 |

Osobnosti: Petr Novák (178 článků) , Lukáš Bauer (162 článků) , Petr Novák (178 článků) , Petr Novák (172 článků) , Petr Novák (172 článků) , Petr Novák (172 článků) , Petr Novák (172 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Vrabcová skončila v Tour de Ski osmá, Jakš byl jedenáctý

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová skončila v Tour de Ski osmá a dosáhla druhého nejlepšího českého výsledku mezi ženami v historii.
05.01.2014 16:00 |

Lyžařka Vrabcová-Nývltová: Olympijské cíle mám vysoko, nechám si je pro sebe

Velmi nadějně odstartovala olympijskou sezonu česká reprezentantka v běhu na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová (27). Před dvěma týdny doběhla v závodu ve finském Muoniu třetí ve volné desítce a o víkendu skvěle zvládla i úvodní podnik Světového poháru (Kuusamo, Finsko).
02.12.2013 13:35 |

Bauer ve sprintu nestačil a na Tour de Ski se propadl

Norka Marit Björgenová a Rus Alexej Morilov vyhráli ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, šestou etapu seriálu Tour de Ski. Eva Nývltová postoupila do semifinále a obsadila desáté místo, Martin Jakš vypadl ve čtvrtfinále a skončil šestnáctý.
04.01.2012 16:30 |

Osobnosti: Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Kowalczyková a Krjukov vyhráli sprint v rámci Tour de Ski

Čeští lyžaři Eva Nývltová a Martin Jakš vypadli ve třetím závodě Tour de ski ve čtvrtfinále.
31.12.2011 16:55 |

Začíná Tour de Ski. Bauer se chce rvát o špičku

Prologem začne dnes v německém Oberhofu 6. ročník prestižního seriálu Tour de Ski, který je součástí SP v běhu na lyžích. Český tým tvoří Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Aleš Razým, Ondřej Horyna, Eva Nývltová a Ivana Janečková.
29.12.2011 07:25 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Jiří Magál (6 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)