Články k osobnosti

Eva Martino

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Martino »
 

Příští týden v Ulici: Evino fakt husté video, Sonin tajný románek i rozvod Karly a Kryštofa

 
Příští týden v Ulici bude opět bohatý na trapasy. Jejich hlavními aktérkami se stanou Eva a Martina. Do smíchu však nebude Marečkovým, jelikož Kryštof a Karla vyrazí k soudu, aby se nechali rozvést. Soňa je ochotná podniknout kdeco, aby si udržela romanci na pracovišti.
17.02.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků)

Dnes v Ulici: Vendula oživuje vztah Martiny a Jirky zbrklou lží a Eva začíná Miloše už pěkně štvát

 
Někdy se zkrátka musí k věcem dojít ne úplně čistým způsobem. Zatímco Vendula si vymýšlí, že s Martinou na silvestra byla celou dobu, a dokonce ji vedla na hotelový pokoj, Eva mlží o tom, jak jí obchody jdou, ale prakticky je teď opět bez peněz a bez práce.
24.01.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Jirko (14 článků) , Eva Martino (135 článků)

Ve StarDance je rozhodnuto. Finálová trojka není velkým překvapením

 
Dnes si naposled před porotou zatančili moderátorka Iva Kubelková s Martinem Prágrem. V rozstřelu se utkali s kajakářem Vavřincem Hradilkem a Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Už od prvních epizod se probíralo v médiích, že favoritkou soutěže bude Eva Adamczyková. Překvapením se stala mladinká Darija Pavlovičová.
10.12.2023 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (816 článků) , Martin Prágr (96 článků) , Darija Pavlovičová (39 článků) , Eva Martino (135 článků)

Úterní Ulice: Eva a Miloš „Bartáčkovi“ si vystřelí ze závistivé Mileny „Novákové“

 
Oblíbenou českou komedii Zítra to roztočíme, drahoušku…! bude připomínat úterní komická snaha Miloše a Evy Knoblochových, kteří na Milenu Pumrovou sehrají pěknou habaďůru s novým firemním autem. Mezitím se líznutá Martina během dámské jízdy odhodlá napsat Jirkovi.
27.11.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Jirko (14 článků) , Eva Martino (135 článků)

V pondělní Ulici si Eva užije chvilku na výsluní, ale z růžového obláčku ji srazí Milena

 
Úspěch se zkrátka neodpouští. I když se člověk raduje ze zasloužených plodů usilovné práce, vždy se najde někdo, kdo mu do toho rád přihodí shnilý kousek. Miloš s Evou si ale na závistivou Pumrovou došlápnou. Mezitím se kritika snáší také na hlavu Martiny, která v kuchyni zmatkuje kvůli Jirkovi.
26.11.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Jirko (14 článků) , Eva Martino (135 článků)

Oblíbené uličnické dvojice: Za léta vysílání seriálu se jich sešlo hodně a vévodí jim Luděk s Vandou

 
Jsou dny, kdy se na Ulici těšíme víc než jindy, protože tam zase bude jedna konkrétní dvojice, pro kterou máme slabost. Možná jsou to Luděk s Vandou, Miloš a Eva Knoblochovi nebo kuchařka Martina se starostou Hložánkem. Jenom je škoda, že některé dobré dvojice z dřívějška už v seriálu nenajdeme.
31.10.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků)

Zlatá labuť: Nad obchoďákem krouží čáp, ale Evě asi v seriálu miminko nenadělí

 
V posledních dnech se radostnou novinkou pochlubila jedna z oblíbených hereček Beáta Kaňoková. Na sociálních sítích už lidé žertují, zda to má s Gruberem nebo s Martinem. Tajnůstkářská Beata se sice těhotenstvím pochlubila kolegyním na natáčení, ale jinak se jí podařilo bříško úspěšně skrývat.
13.10.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Beáta Kaňoková (16 článků) , Martin Gruber (2 články) , Eva Martino (135 článků)

Režisérka svlékla Martina Krause do trenýrek. Sama skončila jen v prostěradle

 
O tom, že natáčení rozhodně nemusí být nuda, nás přesvědčila režisérka romantické komedie Láska na zakázku Eva Toulová (33). Herce Martina Krause (40) přiměla vysvléknout se do trenýrek a sama byla v dané scéně ještě daleko odvážnější. „Nečekala jsem, že někdy budu režírovat jen v prostěradle,“ sdělila redakci eXtra.cz. 
23.04.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (175 článků) , Martin Kraus (175 článků) , Eva Toulová (30 článků) , Eva Martino (135 článků) , Sam Sam (749 článků)

Příští týden v Ulici: Báječná novina pro Tonyho, neodbytná Eva a kolaudačka u Martiny

 
V Ulici to bude jedno překvapení za druhým. Šíma chce mile překvapit Valerii, ale šokuje Gábinu. Dominika připraví překvapení Tonymu a Miloš zase Evě, akorát že ta musí na jeho tajemství ohledně firmy teprve přijít. Martina během kolaudačního mejdanu také lecčím překvapí.
25.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků)

Zlatá labuť: V seriálu hraje Kryštof Bartoš uctivého prodavače, než ho ale proslavil seriál Devadesátky, živil se různě

 
V seriálu Zlatá labuť se Kryštof mění v galantního a uctivého prodavače, Martina Kantora, který prožívá první vážné milostné vzplanutí. Je trochu žárlivý a není si jistý, zda kolegyně z oddělení módy, Eva Dušková, jeho city opětuje. Je také na pochybách kvůli její touze stát se slavnou herečkou.
17.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Bartoš (30 článků) , Eva Martino (135 článků) , Eva Kantor (2 články)

Rozjuchané hvězdy na Hradě: Svěrák, Holubová a Dejdar si hráli na prezidenta, ostatní si šli zakouřit

 
Největší faux pas prezidentské inaugurace nemá na svědomí Petr Pavel ani Markéta Adamová Pekarová, která popletla jméno první dámy. Pomyslnou smetanu slízli nakonec známí herci v čele s Martinem Dejdarem, Zdeňkem Svěrákem a Evou Holubovou, ti se totiž vyklonili z okna na Pražském hradě a mávali občanům, jako kdyby právě oni byli novou hlavou republiky, jak zaznamenali reportéři eXtra.cz.
10.03.2023 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (425 článků) , Martin Dejdar (552 článků) , Petr Pavel (2918 článků) , Eva Adamová (8 článků) , Eva Martino (135 článků)

Čtvrteční Ulice: Ája se chce přesvědčit, jestli je Martina takové terno. Nad slunným Karibikem se Evě stahují mračna

 
Ve 4434. díle Ulice se konečně některé věci dají do pohybu. Ovšem ne tak úplně podle představ těch, na které mají přímý vliv. Třeba Vítek naráží na tvrdou realitu, když zjišťuje, že jim zákazník peníze opravdu nepošle. Nemá totiž z čeho. To Ája jde na krize po svém. Seznamuje se s Martinou, aby na ni lépe viděla.
01.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků)

Seriál Sedm schodů k moci: Intriky ve vysoké politice a životní výzva Evy Podzimkové

 
Uživatelé zbrusu nové streamovací videoslužby Prima+ se mohli ve středu 8. února podívat na premiéru seriálu s názvem Sedm schodů k moci. Jedná se o osmidílné politické drama, v němž v roli hlavní hrdinky exceluje herečka Eva Podzimková, dříve Josefíková. Její postava Anny Krátké představuje mladou ženu, která uměla okouzlit, uměla si jít tvrdě za svým, milovala luxus, vlivné muže a moc. Seriál vznikl podle scénáře Josefa Klímy v režii Jiřího Chlumského a Martina Koppa a v dalších rolích představí hned několik známých tváří, jako jsou herci Pavel Batěk, Jiří Vyorálek, Tomáš Měcháček nebo Veronika Žilková, Jana Krausová či Betka Stanková. 
09.02.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Krausová (86 článků) , Jiří Vyorálek (47 článků) , Jiří Chlumský (29 článků) , Josef Klíma (246 článků) , Pavel Batěk (36 článků) , Martin Kopp (7 článků) , Jana Krausová (86 článků) , Tomáš Měcháček (85 článků) , Jan Klíma (23 článků) , Eva Josefíková (166 článků) , Eva Martino (135 článků) , Eva Krátká (3 články) , Jana Stanková (1 článek)

ZOO: Martina Hudečková, dvorní dabérka Renée Zellweger, má dnes narozeniny

 
Zkušená herečka a dabérka Martina Hudečková letos v únoru slaví 59 let. V seriálu ZOO ji znáte jako vedoucí infocentra Evu Uhlířovou, která sbírá drby a hašteří se s Lenkou Hrabalovou. Když se tak díváte, jak laškuje se starostou Bavorem, napadlo by vás, že před sebou máte hlas Bridget Jonesové?
06.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (150 článků) , Martina Hudečková (36 článků) , Eva Hudečková (23 článků) , Eva Martino (135 článků)

Marek Adamczyk z Kukaček o slavné manželce Evě Samkové: Promluvil o založení rodiny

 
Diváci České televize se mohou již brzy těšit na pokračování veleúspěšného seriálu Kukačky a s ním i na všechny své oblíbené hrdiny a jejich představitele. Mezi nimi je samozřejmě i postava Martina, kterou ztvárnil herec Marek Adamczyk. Ten v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, čeho se jako malý bál a v čem je jeho manželka, sowboardistka Eva Samková podobná jeho mamince. 
14.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (84 článků) , Eva Samková (159 článků) , Eva Martino (135 článků) , Martin Marek (75 článků)

Po Burešové se ke smrti Adámka (†3) vyjádřila i Pártlová: Komu jinému měl důvěřovat, než svojí matce, nechápe

 
Vraždu malého Adámka (†3) těžce nesou i celebrity. Ke kauze se na sociálních sítích vyjádřila nejen herečka Eva Burešová (29), ale také zpěvačka Martina Pártlová (43). „Myslím, že na tuhle malou dušičku nezapomeneme nikdo už do konce života,“ napsala se smutkem Pártlová.
05.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (380 článků) , Eva Burešová (826 článků) , Eva Martino (135 článků)

Smutný osud maminky Martina Chobota: Násilníka následoval další, pak si vzala život

 
Doslova peklem si musela projít maminka známého hudebníka Martina Chobota (32). Její první manžel ji mlátil i nutil k pohlavnímu styku. "A přišly Velikonoce, kdy pánové chodí na koledu. Manžel přišel tehdy namol a rozbil vše, na co přišel, veškerou velikonoční výzdobu, kraslice, beránky, mazance, všechno to lítalo… Nakonec mě zmlátil a řekl, že to všechno dělá z lásky,“ uvedla Eva Chobotová Suchánková  (†41) v dokumentu České televize To všechno z lásky. Násilnický byl i její další partner. Eva nakonec svou složitou situaci vyřešila sebevraždou.
19.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků)

Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka latnatá, imunitní hit roku, je až 15x silnější než ostropestřec

 
Vzácní hosté a známé osobnosti se nesli na vlně účinku byliny Právenky latnaté. Vedle mistra etikety Ladislava Špačka, muzikálové divy Michaely Štikové, moderátorky a herečky Evy Decastelo, nejkrásnějšího muže světa Dominika Chabra, modelky Kateřiny Wohlmann Votavové, juniorského mistra světa v desetiboji a sportovce roku Františka Doubka a zpěváka Martina Schreinera si byliny od společnosti HERBAL WORLD oblíbilo mnoho dalších osobností včetně lékařů, umělců, sportovců a influencerů.
09.12.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1074 článků) , Eva Martino (135 článků) , Kateřina Votavová (47 článků) , František Špaček (2 články)

O mě se neboj: V soudní síni právnické eso, v soukromí bezradné dítě. Rozhodne se někdy Martin, zda chce Petru nebo Evu?

 
Ani Eva nemá úplně jasno, jak to má nastaveno s Martinem. Ví však úplně přesně, jak to chce s Kryštofem a termín rozvodu už se blíží. A potom mu zabalí kufry a konečně obrátí list. Tedy tak to má alespoň v plánu.
03.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků) , Eva Petra (117 článků)

O mě se neboj: Petra chce mít o vztahu Martina a Evy jasno. Může věřit otci, že pro ni recepční není hrozbou?

 
Eva sice vypadá, že je ve svém černobílém světě hned se vším hotová, ale tentokrát sama neví, co si myslet. Když jde o druhé, vidí všechno jasně. Jak dojde na vlastní život, trošku se ve svých pocitech plácá. A co znamenala ta pusa?
27.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků) , Eva Petra (117 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »