Články k osobnosti

Eva Martino

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Martino »
 

Příští týden v Ulici: Báječná novina pro Tonyho, neodbytná Eva a kolaudačka u Martiny

 
V Ulici to bude jedno překvapení za druhým. Šíma chce mile překvapit Valerii, ale šokuje Gábinu. Dominika připraví překvapení Tonymu a Miloš zase Evě, akorát že ta musí na jeho tajemství ohledně firmy teprve přijít. Martina během kolaudačního mejdanu také lecčím překvapí.
25.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků)

Zlatá labuť: V seriálu hraje Kryštof Bartoš uctivého prodavače, než ho ale proslavil seriál Devadesátky, živil se různě

 
V seriálu Zlatá labuť se Kryštof mění v galantního a uctivého prodavače, Martina Kantora, který prožívá první vážné milostné vzplanutí. Je trochu žárlivý a není si jistý, zda kolegyně z oddělení módy, Eva Dušková, jeho city opětuje. Je také na pochybách kvůli její touze stát se slavnou herečkou.
17.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Bartoš (22 článků) , Eva Martino (127 článků) , Eva Kantor (2 články)

Rozjuchané hvězdy na Hradě: Svěrák, Holubová a Dejdar si hráli na prezidenta, ostatní si šli zakouřit

 
Největší faux pas prezidentské inaugurace nemá na svědomí Petr Pavel ani Markéta Adamová Pekarová, která popletla jméno první dámy. Pomyslnou smetanu slízli nakonec známí herci v čele s Martinem Dejdarem, Zdeňkem Svěrákem a Evou Holubovou, ti se totiž vyklonili z okna na Pražském hradě a mávali občanům, jako kdyby právě oni byli novou hlavou republiky, jak zaznamenali reportéři eXtra.cz.
10.03.2023 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Martin Dejdar (541 článků) , Petr Pavel (2037 článků) , Eva Adamová (6 článků) , Eva Martino (127 článků)

Čtvrteční Ulice: Ája se chce přesvědčit, jestli je Martina takové terno. Nad slunným Karibikem se Evě stahují mračna

 
Ve 4434. díle Ulice se konečně některé věci dají do pohybu. Ovšem ne tak úplně podle představ těch, na které mají přímý vliv. Třeba Vítek naráží na tvrdou realitu, když zjišťuje, že jim zákazník peníze opravdu nepošle. Nemá totiž z čeho. To Ája jde na krize po svém. Seznamuje se s Martinou, aby na ni lépe viděla.
01.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků)

Seriál Sedm schodů k moci: Intriky ve vysoké politice a životní výzva Evy Podzimkové

 
Uživatelé zbrusu nové streamovací videoslužby Prima+ se mohli ve středu 8. února podívat na premiéru seriálu s názvem Sedm schodů k moci. Jedná se o osmidílné politické drama, v němž v roli hlavní hrdinky exceluje herečka Eva Podzimková, dříve Josefíková. Její postava Anny Krátké představuje mladou ženu, která uměla okouzlit, uměla si jít tvrdě za svým, milovala luxus, vlivné muže a moc. Seriál vznikl podle scénáře Josefa Klímy v režii Jiřího Chlumského a Martina Koppa a v dalších rolích představí hned několik známých tváří, jako jsou herci Pavel Batěk, Jiří Vyorálek, Tomáš Měcháček nebo Veronika Žilková, Jana Krausová či Betka Stanková. 
09.02.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Krausová (82 článků) , Jiří Vyorálek (39 článků) , Jiří Chlumský (29 článků) , Josef Klíma (237 článků) , Pavel Batěk (33 článků) , Martin Kopp (7 článků) , Jana Krausová (82 článků) , Tomáš Měcháček (76 článků) , Jan Klíma (21 článků) , Eva Josefíková (161 článků) , Eva Martino (127 článků) , Eva Krátká (3 články) , Jana Stanková (1 článek)

ZOO: Martina Hudečková, dvorní dabérka Renée Zellweger, má dnes narozeniny

 
Zkušená herečka a dabérka Martina Hudečková letos v únoru slaví 59 let. V seriálu ZOO ji znáte jako vedoucí infocentra Evu Uhlířovou, která sbírá drby a hašteří se s Lenkou Hrabalovou. Když se tak díváte, jak laškuje se starostou Bavorem, napadlo by vás, že před sebou máte hlas Bridget Jonesové?
06.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (147 článků) , Martina Hudečková (36 článků) , Eva Hudečková (23 článků) , Eva Martino (127 článků)

Marek Adamczyk z Kukaček o slavné manželce Evě Samkové: Promluvil o založení rodiny

 
Diváci České televize se mohou již brzy těšit na pokračování veleúspěšného seriálu Kukačky a s ním i na všechny své oblíbené hrdiny a jejich představitele. Mezi nimi je samozřejmě i postava Martina, kterou ztvárnil herec Marek Adamczyk. Ten v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, čeho se jako malý bál a v čem je jeho manželka, sowboardistka Eva Samková podobná jeho mamince. 
14.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků) , Eva Martino (127 článků) , Martin Marek (62 článků)

Po Burešové se ke smrti Adámka (†3) vyjádřila i Pártlová: Komu jinému měl důvěřovat, než svojí matce, nechápe

 
Vraždu malého Adámka (†3) těžce nesou i celebrity. Ke kauze se na sociálních sítích vyjádřila nejen herečka Eva Burešová (29), ale také zpěvačka Martina Pártlová (43). „Myslím, že na tuhle malou dušičku nezapomeneme nikdo už do konce života,“ napsala se smutkem Pártlová.
05.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (358 článků) , Eva Burešová (754 článků) , Eva Martino (127 článků)

Smutný osud maminky Martina Chobota: Násilníka následoval další, pak si vzala život

 
Doslova peklem si musela projít maminka známého hudebníka Martina Chobota (32). Její první manžel ji mlátil i nutil k pohlavnímu styku. "A přišly Velikonoce, kdy pánové chodí na koledu. Manžel přišel tehdy namol a rozbil vše, na co přišel, veškerou velikonoční výzdobu, kraslice, beránky, mazance, všechno to lítalo… Nakonec mě zmlátil a řekl, že to všechno dělá z lásky,“ uvedla Eva Chobotová Suchánková  (†41) v dokumentu České televize To všechno z lásky. Násilnický byl i její další partner. Eva nakonec svou složitou situaci vyřešila sebevraždou.
19.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků)

Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka latnatá, imunitní hit roku, je až 15x silnější než ostropestřec

 
Vzácní hosté a známé osobnosti se nesli na vlně účinku byliny Právenky latnaté. Vedle mistra etikety Ladislava Špačka, muzikálové divy Michaely Štikové, moderátorky a herečky Evy Decastelo, nejkrásnějšího muže světa Dominika Chabra, modelky Kateřiny Wohlmann Votavové, juniorského mistra světa v desetiboji a sportovce roku Františka Doubka a zpěváka Martina Schreinera si byliny od společnosti HERBAL WORLD oblíbilo mnoho dalších osobností včetně lékařů, umělců, sportovců a influencerů.
09.12.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1041 článků) , Eva Martino (127 článků) , Kateřina Votavová (47 článků) , František Špaček (2 články)

O mě se neboj: V soudní síni právnické eso, v soukromí bezradné dítě. Rozhodne se někdy Martin, zda chce Petru nebo Evu?

 
Ani Eva nemá úplně jasno, jak to má nastaveno s Martinem. Ví však úplně přesně, jak to chce s Kryštofem a termín rozvodu už se blíží. A potom mu zabalí kufry a konečně obrátí list. Tedy tak to má alespoň v plánu.
03.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků) , Eva Petra (89 článků)

O mě se neboj: Petra chce mít o vztahu Martina a Evy jasno. Může věřit otci, že pro ni recepční není hrozbou?

 
Eva sice vypadá, že je ve svém černobílém světě hned se vším hotová, ale tentokrát sama neví, co si myslet. Když jde o druhé, vidí všechno jasně. Jak dojde na vlastní život, trošku se ve svých pocitech plácá. A co znamenala ta pusa?
27.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků) , Eva Petra (89 článků)

O mě se neboj: Co čekat v další epizodě a kdo jsou roztomilé holčičky, které si zahrály dcery seriálové Evy

 
Evu čeká velké dobrodružství. Musí nastražit léčku, aby pomohla těhotné kamarádce, která naletěla podvodníkovi na seznamce. A něco mezi nebem a zemí způsobilo, že Eva už nevidí manžela jen jako obtížný hmyz. Jenže začíná mít i trochu zmatek v tom, co vlastně cítí k Martinovi.
13.11.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků)

O mě se neboj: Martinova přítelkyně Petra se seznamuje s Kryštofem. Uvěří mu jeho historku o poměru Evy a Martina?

 
Eva na radu Terezy vzala práci, o které ani netušila, co vlastně obnáší. S kýblem a prachovnou se dokázala vypořádat vcelku rychle. Kdyby šlo všechno vyřešit tak snadno! Jenže ono to vypadá, že si Eva v problémech libuje a pomáhat jí z průšvihu bude pro právníka Martina hodně časové náročné.
11.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků) , Eva Petra (89 článků)

Nemusela jsem desetkrát po sobě skákat do matračky, chlubí se Decastelo

 
Moderátorka a herečka Eva Decastelo (44) si vyzkoušela roli sexy letušky. S Ondřejem Sokolem, Martinem Krausem, Michalem Holánem a Annou Veselou alias Annie Camel natáčela klip pro brněnský festival Life! Inspirovali se filmem Top Gun a udělali si legraci nejen ze sebe, ale také z města Brna.
25.09.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1041 článků) , Ondřej Sokol (436 článků) , Martin Kraus (172 článků) , Michal Holán (17 článků) , Anna Veselá (5 článků) , Martin Kraus (172 článků) , Eva Martino (127 článků) , Ondřej Kraus (45 článků)

Osud prvorepublikové hvězdě Gollové uděloval tvrdé rány: Tyfus v koncentráku, nařčení z kolaborace a alkoholismus

 
Nataša Gollová patří právem mezi nejznámější prvorepublikové herečky. Ačkoliv se na divadelních prknech i před kamerou objevovala už od začátku 30. let, slávu jí přinesl až snímek Eva tropí hlouposti. Právě režisér Martin Frič jí doslova rozjel kariéru, která ale skončila stejně rychle jako začala - po válce byla kvůli vztahu s Němcem považována za kolaborantku. Do filmu se vrátila až po letech opět díky filmu Martina Friče. Bylo ale už pozdě, Gollová si přožila několik tvrdých ran, které ji dohnaly až k alkoholismu.
27.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Frič (22 článků) , Nataša Gollová (40 článků) , Eva Martino (127 článků)

Martina Pártlová opět perlí: Pepina nakrklá, všichni zpocený, komentuje fotku

 
Zpěvačka a hvězda show 3v1 Martina Pártlová (42) nedávno pobavila internet fotografií, kterou měla napodobit akrobatickou pózu moderátorky Evy Perkausové. Nyní se ze Seychel pochlubila dalším úsměvným snímkem s vtipným popiskem, na kterém Martina pózuje s partnerem Josefem Vařekou (28) a jejich dcerkou Stellou. Fotografie ovšem není tou typickou jako z rodinného katalogu, ale je autentická a z reálného života, ve kterém je dokonalost pouhou iluzí.
23.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (358 článků) , Josef Vařeka (32 článků) , Eva Perkausová (635 článků) , Eva Martino (127 článků) , Martina Stella (27 článků)

Pártlová trolí Perkausovou: Nejvtipnější fotka z pláže baví internet

 
Když dva dělají totéž, není to totéž. Zpěvačka Martina Pártlová si vtipně vystřelila z moderátorky Evy Perkausové, když se jí s partnerem Josefem Vařekem snažila napodobit v obtížné akrobatické pozici. Jelikož Pártlová cvičení nedá tolik jako Perkausová, skončila ve vtipné pozici.
14.01.2022 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (358 článků) , Eva Perkausová (635 článků) , Eva Martino (127 článků)

Nemoc, která zabila i Grosse: U ALS přicházejí myšlenky na eutanazii jako první, říká expertka

 
Příběh sedmatřicetiletého Martina Přecechtěla, který se rozhodl k podstoupení asistované sebevraždy ve Švýcarsku kvůli pokročilé fázi amyotrofické laterální sklerózy, je jedním z těch, které vracejí do veřejného prostoru diskusi o zátěži, které musí lidé s touto diagnózou, ale i jejich okolí čelit. S nevyzpytatelnou nemocí si lékaři nevědí rady a její příčiny jsou taky stále nejasné. Mnohdy se o ní mluví ve spojitosti s muži kolem padesátky a často jde o sportovce. Výjimek je ale podle ředitelky pomocné organizace ALSA Evy Bezuchové celá řada. V Epicentru Blesk Zpráv řekla, že už jen určení samotné diagnózy je zdlouhavé.
23.06.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků)

Epicentrum: Zákeřná ALS, kvůli které Martin zvažuje eutanazii. S jakými příznaky lidé přicházejí?

 
Až dvě stě lidí ročně si v Česku vyslechne extrémně závažnou diagnózu známou pod zkratkou ALS. Příběh sedmatřicetiletého Martina Přecechtěla, který se rozhodl k podstoupení asistované sebevraždy ve Švýcarsku, je jedním z těch, které vracejí do veřejného prostoru diskusi o zátěži, které musí pacienti s amyotrofickou laterální sklerózou, ale i jejich okolí čelit. Je ALS synonymem pro bezmoc a jak nadějné jsou výzkumy na její léčbu? Téma pro Epicentrum Blesku s Evou Bezuchovou, ředitelkou organizace ALSA.
22.06.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (127 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »