Články k osobnosti

Eva Holubová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Holubová »
 

Rozjuchané hvězdy na Hradě: Svěrák, Holubová a Dejdar si hráli na prezidenta, ostatní si šli zakouřit

 
Největší faux pas prezidentské inaugurace nemá na svědomí Petr Pavel ani Markéta Adamová Pekarová, která popletla jméno první dámy. Pomyslnou smetanu slízli nakonec známí herci v čele s Martinem Dejdarem, Zdeňkem Svěrákem a Evou Holubovou, ti se totiž vyklonili z okna na Pražském hradě a mávali občanům, jako kdyby právě oni byli novou hlavou republiky, jak zaznamenali reportéři eXtra.cz.
10.03.2023 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Martin Dejdar (541 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Eva Adamová (6 článků) , Eva Martino (127 článků)

Vyznání Evy Holubové. Padlo slovo, které nadzvedlo Slováky

 
„Mám radost z nového prezidenta a jeho ženy, miluju papeže Františka, já obdivuju Churchilla, on je pro mne ten, kdo porazil Hitlera, byť 2. světovou válku vyhrál a vítězství uchvátil Stalin,“ píše na svém instagramovém profilu herečka Eva Holubová. Svěřila se s tím, jak se svými přáteli řeší politiku, mimo jiné zmínila i jméno pražské zastupitelky Hany Marvanové.
06.03.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků)

Obrovská smršť urážek a ponížení: Eva Holubová se vysmála Zemanovi a Babišovi, reakce byla drsná

 
Nedráždi kobru bosou nohou, říká se. A právě to udělala populární herečka Eva Holubová (63), když si na svém facebookovém profilu zavtipkovala na adresu končícího prezidenta Miloše Zemana (78) a neúspěšného kandidáta na jeho nástupce Andreje Babiše (68). Tak likvidační odezvu nečekala.
22.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Andrej Babiš (25786 článků) , Miloš Zeman (27865 článků)

Eva Holubová odtajnila svůj chorobopis: Občas mi to v hlavě vypne, přiznala

 
Vždy plná legrace, a přitom tolik trápení… Jedna z nejpopulárnějších českých hereček Eva Holubová (63) se s fanoušky na Facebooku podělila o výčet svých nemocí, který rozhodně není malý.
20.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků)

Už to jede, budete cálovat. A žádný volební podvod to není, dezoláti. Vyskočila dorazila slova Marka Bendy

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „A už to jede! Důchody snížit, platy ústavních činitelů zvýšit. Zvýhodněné cestovné důchodců a studentů – pryč s tím!“ komentuje s dávkou sarkasmu novinky z politické scény Ivan Vyskočil a dostává se i k tolik diskutované dani z nemovitosti. Zamýšlí se, cože to vlastně měly koaliční strany ve volebním programu? Ohledně „kauzy Feri“ zmínil syndrom ředitele zeměkoule a poslal vzkaz našim zákonodárcům. V souvislosti s PR generála Pavla vzpomenul na Masarykovu brožurku. Evě Holubové pak připomněl petici S komunisty se nemluví, kterou prý sama před lety podepsala.
19.02.2023 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (378 článků) , Eva Holubová (408 článků) , Ivan Vyskočil (377 článků) , Marek Benda (656 článků) , Pavel Marek (351 článků) , Pavel Marek (367 článků)

Ivan Vyskočil: Předák ODS se holedbal, jak s nějakým dědkem praští o zem. A Babiše vyzývali k omluvě?! Čumím!

 
„Jak ti zapřisáhlí a halasní ‚antikomunisté‘ se náhle až hystericky radovali. Ač Petr Pavel nebyl můj kandidát, tak musím říct, že tu lepkavou přízeň Evy Holubové mu snad ani nepřeju,“ vrací se k volbě prezidenta herec Ivan Vyskočil. Podivil se nad postojem Jana Hrušínského a vzkaz poslal Michaelu Kocábovi. Rozebral také často avizovanou slušnost. Nevynechal Řeporyjce Pavla Novotného, Džamilu Stehlíkovou nebo primáře Straku. „Dobře, vyhráli jste, budiž vám přáno, ale nevím, proč je nutné stále pokračovat v kampani Antibabiš?“ ptá se Babišových odpůrců.
05.02.2023 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (378 článků) , Eva Holubová (408 článků) , Ivan Vyskočil (377 článků) , Džamila Stehlíková (183 článků) , Pavel Novotný (1253 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Michal Novotný (92 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Michal Novotný (89 článků) , Michal Straka (9 článků)

Dětské hvězdy Jakub Barták a Nico Klimek: Herectví se chceme věnovat i v dospělosti

 
V poslední době se v českých filmech i seriálech objevuje stále více mladých hereckých talentů. Mezi nimi jsou i dětští herci Jakub Barták a Nico Klimek, kteří zazářili po boku hvězd, jako jsou Eva Holubová, Jaroslav Dušek nebo Veronika Khek Kubařová. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradili, jak zvládají skloubit natáčení a školu a kdo z herců jim přirostl nejvíce k srdci. 
30.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Jaroslav Dušek (115 článků) , Veronika Kubařová (202 článků)

Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války

 
Prezidentské volby vrcholí. Příznivci obou kandidátů dávají znát, na čí straně jsou jejich sympatie. Česká televize si pro svoje natáčení vybrala dva zástupce herecké profese. Eva Holubová byla často k vidění i na veřejnosti jako velká podporovatelka Petra Pavla, zatímco Ivan Vyskočil se netajil svými sympatiemi k Andreji Babišovi. V případě neúspěchu svého kandidáta je Holubová připravena dál bojovat. Vyskočil bude vítěze volby s úctou respektovat.
28.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (378 článků) , Eva Holubová (408 článků) , Ivan Vyskočil (377 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Petra Holubová (10 článků) , Eva Petra (89 článků)

Vesmír zakřičel na Evu Holubovou: Havel i Pavel, oba jsou ŘÁD. Mají nepřítele

 
Možná nejznámější podporovatelka generála Petra Pavla, která ho neváhala následovat ani do televizního studia, se na svém instagramu svěřila se svými pocity ohledně prezidentské volby a neváhala prozradit ani to, co na ní dnes zakřičel vesmír. Propagátorka řádu a empatie ale Romy považuje v naší zemi za cizince. Pavel podle ní nebude nikomu stranit, neboť není členem žádné strany. K volbám půjde vesele a radostně, důstojně a slavnostně.
27.01.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Petra Holubová (10 článků)

Zákulisí duelu Petra Pavla s Babišem obrazem: Plyšový slon, poslanci na mobilu a "generál" Holubová

 
Předposlední televizní debata na CNN Prima News přinesla další souboj mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem. Do studia si oba kandidáti přivedli i své podporovatele, mezi nimiž bylo i několik známých osobností. V týmu Petra Pavla jsme tak mohli natrefit na herečku Evu Holubovou, mladé moderátory i jeho syna, u Andreje Babiše pak na bývalé ministry jeho vlády a vždy elegantní Moniku Babišovou. Atmosféru ze zákulisí pro vás nafotila fotoreportérka eXtra.cz.
26.01.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Andrej Babiš (25786 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Petra Holubová (10 článků)

Eva Holubová promluvila k voličům Babiše: Prezident nemůže vyhlásit mobilizaci, vzkázala jim a řekla, co si myslí o expremiérovi

 
Známá herečka Eva Holubová rozhodně nepatří k osobnostem, kterým by byl osud naší země lhostejný. Naopak nyní v době prezidentských voleb více než kdy jindy bojuje, aby na pomyslný trůn Pražského hradu usedl prezident, který bude tohoto místa podle jejího názoru hoden. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč je pro ni generál Petr Pavel pravým kandidátem a co by vzkázala voličům Andreje Babiše. 
19.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Andrej Babiš (25786 článků) , Petr Pavel (2029 článků)

Hvězdné páry na premiéře: Klus se svými holkami, zamilovaný Drahokoupil a Decastelo s novou Evičkou

 
Filmová premiéra se jen hemžila zamilovanými páry. Ty si nenechaly ujít slavnostní uvedení snímku Přání k narozeninám, na kterém nechyběla ani redakce eXtra.cz. Film režisérky Marty Ferencové si na portálu ČSFD vysloužil hezkých 71 procent. Hlavních rolí se ujali například Eva Holubová, Tomáš Klus, Jaroslav Dušek a spoustu dalších českých oblíbenců.  Stejná plejáda hvězd se sešla i v pražské Lucerně, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.
17.01.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Jaroslav Dušek (115 článků) , Tomáš Klus (1183 článků) , Marta Ferencová (23 článků) , Eva Decastelo (1041 článků) , Marta Holubová (6 článků)

„Pavel komunista? Neva.“ A pak Holubovou nespasila ani Havlová

 
Petr Pavel je kandidátem herečky Evy Holubové. Té nevadí, že byl komunista, protože komunistou byli třeba i spisovatel Pavel Kohout nebo socioložka Jiřina Šiklová. A současně Pavla uznával Václav Havel, uvedla herečka. Tu pochválila i někdejší první dáma Dagmar Havlová. „To jste mě zklamala,“ vyslechla si pak Holubová, která poté vzrušeně vysvětlovala, že opravdu „nechce na Východ“. Babiš není ani Čech, ani Moravan, tudíž ho prý volit nemůže.
08.01.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6395 článků) , Eva Holubová (408 článků) , Pavel Kohout (257 článků) , Dagmar Havlová (1487 článků) , Jiřina Šiklová (140 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Pavel Čech (179 článků)

„Veselá“ Eva Holubová s Petrem Pavlem. Občan se podivil a schytal to od ní natvrdo

 
Herečka Eva Holubová se ohradila proti slovům, kterých se dočkala na sociální síti. Důvodem byla zřejmě její podpora generála Petra Pavla pro prezidentský post, která některé uživatele překvapila. „Míval jsem vás rád, ale držte se raději svého kopyta,“ poznamenal například jeden z uživatelů. „Nevím, co je vaše kopyto, že si osobujete právo mi něco přikazovat, vy, který se obáváte, že budete muset poslouchat příkazy a rozkazy, sám hned přikazujete mně, co mám dělat. A vidíte, vlastně vás poslouchám. Držím se svého občanského kopyta,“ uvedla Holubová.
19.12.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Petr Pavel (2029 článků) , Petra Holubová (10 článků) , Eva Petra (89 článků)

Evu Holubovou ničí následky koronaviru. Ztrácím paměť a těžko se soustředím, svěřila se

 
Eva Holubová (63) se nakazila v minulém roce koronavirem a následky nemoci si s sebou nese dodnes. Herečka na svém Instagramu popsala, že ztrácí pamět a těžko se soustředí, až jí je z toho někdy do pláče. 
27.11.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků)

Ožerem se. Hlavně že mi netopí Putin. Holubová ohromila za vaše peníze

 
Ministerstvo životního prostředí se rozhodlo Čechy vzdělávat o změně klimatu, rozhodnutích EU a dalších s tím spojených tématech. A to formou podcastu. Vede ho bývalý ministr životního prostředí Ladislav Miko a častým hostem je také herečka Eva Holubová, která se hned v prvním dílu zasazovala o topení dřevem a je ráda, že netopí „Putinovým plynem“. Ovšem biolog jí musel řadu věcí vysvětlit.
21.11.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Ladislav Miko (26 článků)

Eva Holubová: Z kartářky a skvělé osobní asistentky ve Slunečné semetrikou v Hořkém světě

 
Herečka Eva Holubová už ztvárnila tolik filmových a seriálových rolí, že se snad ani nedá říct, ve které byla lepší a která je divácky oblíbenější. Oceňovaná herečka se v posledních letech zapsala do diváckého povědomí také v seriálu Slunečná a nyní přeskočila do novinky Hořký svět.
28.09.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků)

Volby: Eva Holubová slibuje, že se Čechům vláda vrátí, když zvolíte podle ní

 
Česko už za pár hodin čekají volby do zastupitelstev obcí a třetiny Senátu. Některé známé osobnosti neváhají voličům dávat svá doporučení, komu dát hlas. Se svými preferencemi se netají herečka Eva Holubová, vyzdvihuje například kandidáty SPOLU pro Prahu – Hanu Kordovou Marvanovou nebo Jiřího Pospíšila.
23.09.2022 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků)

Hořký svět u diváků zatím boduje: V seriálu o výrobě piva září okatá kočka ze Zoo

 
Seriál Hořký svět TV Prima patří podle ohlasů diváků na první díl k těm povedenějším, které tato sezona přinesla. Matouš Ruml prozradil redakci Prima Ženy, co za úspěchem vězí. Jde o tři věci: téma pivovarnictví, samotný děj seriálu a skvělí herci. Kromě Rumla se v hlavních rolích objevili Berenika Kohoutová, Eva Holubová, Bolek Polívka. V seriálu září také Bára Černá. Kdo tato vycházející herecká hvězda je a koho si v Hořkém světě zahrála?
07.09.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Bolek Polívka (669 článků) , Matouš Ruml (115 článků) , Barbora Černá (24 článků) , Bára Černá (24 článků) , Barbora Černá (17 článků) , Berenika Kohoutová (411 článků)

Instalatér z Tuchlovic rozdělil diváky: Kohák za chvíli vyskočí i ze sklenice od okurek

 
Komedie z prostředí vesnice Instalatér z Tuchlovic patří podle diváků mezi klidné snímky, které nenadchnou, ale ani neurazí. Hlavní role instalatéra se ujal Jakub Kohák (47). Lubošovi uniká společenský život a jeho matka, kterou hraje Eva Holubová (63), mu marně hledá ženu. Diváci napsali své dojmy z filmu na portál ČSFD a mají na něj rozporuplné názory. Jedni film pochválili, druhý tábor ale tuhle "komedii" raději už nikdy neuvidí. Mnozí se pak shodují, že Koháka vidí na každém rohu i v běžném životě.
07.08.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (408 článků) , Jakub Kohák (263 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »