Články k osobnosti

Eva Burešová

  herečka, zpěvačka, muzikálová herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Burešová »
 

Burešová si Smetanu namazala na chleba: Zůstává královnou Primy, ta s ní má velké plány

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) se po neúspěchu seriálu Eliška a Damián udržela na neochvějném trůnu televize Prima. Nemá absolutně žádnou konkurenci. A podle nových zpráv, které získala redakce eXtra.cz, její kralování na této stanici jen tak neskončí. Už mají plány na její budoucnost.
21.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Nejvtipnější rozhovor s Hámou a Sokolem: Náš vztah bychom přirovnali k intimním hrátkám ve vězení, smějí se

 
Sázka na jistotu i třaskavé hlášky. Tak by se dalo nazvat angažování moderátorů Aleše Hámy a Ondřeje Sokola. Právě ostřílená dvojka bude znovu provázet večerem během předávání Českého slavíka a už nyní je jasné, že diváci budou pukat smíchy stejně jako loni. Tehdy si Háma se Sokolem vzali na paškál třeba manžele Vémolovy, Evu Burešovou, Felixe Slováčka či Jaromíra Soukupa. Velice břitký byl i rozhovor s moderátory, kteří se pro eXtra.cz rozpovídali nejen o svém kamarádství.
17.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (273 článků) , Ondřej Sokol (453 článků) , Felix Slováček (1560 článků) , Eva Burešová (788 článků) , Ondřej Soukup (354 článků)

Eva Burešová promluvila o rivalitě mezi ní a Emmou Smetana. Je to neúnosné a jsem v koncích, přiznává

 
Eva Burešová ještě donedávna platila za největší hvězdu TV Prima, jenže v posledních měsících ji zdánlivě zastínila Emma Smetana. Její jméno je stále častěji promované samotnou stanicí a všechno jako by se najednou točilo kolem bývalé moderátorky. Dokonce se začalo mluvit o odchodu Burešové z Primy či o krocích, které hodlá proti Emmě údajně podniknout. O rivalitě mezi dvěma kráskami se nyní Burešová rozpovídala na svém Instagramu, a jak z jejích slov vyplývá, nic z výše zmíněného není pravda. 
01.09.2023 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků) , Emma Smetana (677 článků)

Drbárna ze ZOO: Tak jsme se dočkali a ZOO se vrací na televizní obrazovky. Překvapení už asi moc nebude

 
Kolem Evy Burešové je vždy živo a bývalá seriálová královna jen těžce nese, že Prima v podzimním plánu vůbec ZOO nepropaguje. Dokonce jí údajně bylo řečeno, že na slavnostní představení podzimních pořadů ani chodit nemusí.
28.08.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Eva Burešová neví, dokdy jí potečou statisíce za roli v Zoo: Je zajištěná, zní z TV Prima

 
Nepřijde na buben. Populární herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) byla na TV Prima hvězdou nejdřív seriálu Slunečná, dnes přitahuje týden co týden diváky ke sledování show s názvem Zoo. Jak dlouho se bude ještě vysílat? A nemohlo by ho ohrozit a urychlit konec tohoto aktuálního seriálu, kdyby se svou novou fantasy sérií uspěla „konkurentka“ Emma Smetana (35)? Redakce eXtra.cz vyzpovídala své dokonale informované zdroje na Primě.
22.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků) , Emma Smetana (677 článků)

Eva Burešová a její nejistá budoucnost na Primě. Teď hraje o všechno, ve hře je i Nova, zní ze zákulisí

 
Herečka Eva Burešová (30) stojí na kariérní křižovatce a události, ke kterým dojde na podzim, mohou s její budoucností pořádně zamávat. Redakce eXtra.cz získala z Primy i její konkurence Novy neoficiální informace, které naznačují, jak to s ní může být dál.
09.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Nejhorší obavy Evy Burešové se naplnily. Emma Smetana ji absolutně válcuje

 
Předpověď se vyplňuje. Eva Burešová (30), dosavadní největší hvězda TV Prima, by se pomalu měla začít bát o svou zatím neotřesitelnou pozici. Na tiskovce k podzimnímu vysílání jako by ani nebyla, vše se točilo kolem Emmy Smetany (35). „Ani na pódium Evu, na rozdíl od Emmy, vůbec nepozvali. Jako by tam byla do počtu,“ všiml si zdroj eXtra.cz z televize, který přidal další zajímavé postřehy toho, co vše se děje kolem Burešové.
07.08.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků) , Emma Smetana (677 článků)

Eva Burešová přiznala krizi ve vztahu s Forejtem: Máme to nahoru a dolů, říká herečka rok po narození syna

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) si ani chvilku neodpočine. Jen co se vrátila z dovolené v New Yorku, kde byla se svým partnerem Přemkem Forejtem, se opět vrhla na pracovní povinnosti. Na cestách je hodně věcí překvapilo, jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz. Mnoho fanoušků spekulovalo, že se jednalo o předčasné líbánky, to ale herečka zavrhla. Vdávat by se však prý chtěla.
05.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Třicetiny Evy Burešové: V New Yorku se pořádně odvázala a ukázala bradavky

 
Hvězda seriálu Slunečná a ZOO, Eva Burešová, oslavuje třicítku ve velkém stylu, a to tak, že dokonce ukázala bradavky. Na společném výletu, který si pro ni Přemek Forejt připravil jako překvapení, vytahuje pěkně odvážné modely. Ačkoliv Eva poslední roky slavila narozeniny v Brně, letos se šéfkuchař plácl přes kapsu a vytáhl ji na velkolepou oslavu do New Yorku, o čemž oba informovali prostřednictvím Instagramu. 
26.07.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Žhavé maminy se vyletnily: Romantická Decastelo, kovbojka Burešová a sladká Korolová

 
Nejen zpěvačka Eva Burešová (29), ale také herečka Ivana Korolová (34) nebo Eva Decastelo (44) si vyrazily z kopýtka. Všechny tři jsou už maminkami a ukázaly, jak moc si umějí užívat života. Sice se jednalo o pracovní akci Blue Style Prima Fest, ale zábavy také nebylo málo. Navíc jim to neskutečně slušelo, jak nafotil web Herminapress.
18.07.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Ivana Korolová (89 článků) , Eva Burešová (788 článků)

Eva Burešová zavětřila nebezpečí. Emma Smetana má dost velkou šanci ji svrhnout z pozice seriálové královny na Primě

 
Její domovská televize zahájila masivní propagaci nového romantického seriálu Eliška a Damián. Reakce diváků jsou veskrze pozitivní, a dokonce se ozývají hlasy, že Robert Urban a Emma Smetana vedle sebe doslova září a chemie funguje na jedničku.
18.07.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků) , Robert Urban (46 článků) , Emma Smetana (677 článků) , Robert Urban (34 článků)

Klusův bosý trapas, kovbojka Burešová i bohémská Decastelo s růžovými vlasy. Víkendová módní divočina hvězd Primy

 
S letními měsíci jsou spjaté také festivaly. Jeden takový se uskutečnil v zábavním parku Šikland na Vysočině a nenechala si ho ujít spousta celebrit. Mezi pozvanými hvězdami byli třeba Eva Burešová, Lucie Šteflová, Eva Decastelo s partnerem Tomášem Třeštíkem nebo Pokáč. V galerii se podívejte, jak se osobnosti na Bluestyle Prima Fest oblékly.
17.07.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Lucie Šteflová (39 článků) , Eva Burešová (788 článků) , Lucie Burešová (14 článků)

Žhavá Eva Burešová ukázala postavu rok od porodu. Překvapila vypracovanými břišáky

 
Herečka Eva Burešová (29) je rok od porodu zase jako proutek. Na akci Prima Fest vystupovala se svou kapelou v odvážnějším modelu a ukázala nejen své krásné nohy, ale také ploché bříško. Zpěvačce to moc slušelo. Fotky poskytl portál Herminapress. 
17.07.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Eva Burešová ukázala postavu v plavkách: Plácla bych se po zadku, pochválila samu sebe

 
Zpěvačka a herečka Eva Burešová (29) šla s kůží na trh. Už to bude skoro rok po druhém porodu a zpěvačka přiznala, že je sama sebou konečně spokojená. Na Instagram přidala fotku v plavkách a popsala různé fyzické nedostatky, za které se ale nestydí, ba naopak. Sice si trochu postěžovala na diastázi, ale třeba strie u žen bere jako přednost a přitažlivou záležitost. Každopádně po dvou dětech vypadá skvěle. 
12.07.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

KVÍZ: Eva Burešová – hlavní hrdinka seriálu ZOO

 
Připomeňme si společně hlavní postavu oblíbeného televizního seriálu ZOO, kterou ztvárnila talentovaná herečka Eva Burešová. Tento seriál si zamilovalo mnoho diváků, a to především díky napínavým příběhům, zajímavým postavám a úchvatné, v Česku tolik oblíbené herečce Evě Burešové. Abychom zjistili, jak dobře znáte tento oblíbený seriál, připravili jsme pro vás speciální kvíz, ve němž se dozvíte, zda jste opravdovými fanoušky, nebo pouze náhodnými diváky.
03.07.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Hrozba pro Evu Burešovou: Diváci jsou jí přesycení, víc se jim líbí Emma Smetana

 
Na to nemusí být ani moc ješitná, aby se jí neozvaly varovné signály a nereagovaly všechny vnitřní radary. Bezkonkurenční jednička TV Prima, Eva Burešová (29), dosud válcovala všechny ostatní herečky a její pozice se zdála neotřesitelná. Jenže na obzoru se objevila hrozba. „A Eva o ní moc dobře ví a docela dost na ni v poslední době přichází řeč,“ dozvěděli jsme se v eXtra.cz od důvěryhodných zdrojů.
01.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků) , Emma Smetana (677 článků)

Eva Burešová dojemně přála synovi k narozeninám: Jsi můj dar od Boha, můj parťák v dobrém i zlém, vzkázala mu

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (29) to se svým prvním synem neměla jednoduché. Na jeho výchovu totiž zůstala sama. Otec malého Nathaniela rodinu opustil rok po porodu. Nyní chlapeček slaví 6 let a jeho maminka mu napsala srdceryvný vzkaz na Instagramu. 
22.06.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Eva Burešová se navezla do Primy: Všechny hvězdy točí u moře a já v ateliérech, obořila se

 
Herečka Eva Burešová (29) si na svém Instagramu postěžovala. Označila vedení Primy a řekla, že jí nikdo nedal příležitost natáčet v exteriérech. Narážela například na herečky Saru Sandevu (25) nebo Sandru Novákovou (41), které momentálně natáčejí u moře v Chorvatsku. 
15.06.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (292 článků) , Eva Burešová (788 článků) , Sara Sandeva (134 článků)

Drbárna ze ZOO: Eva Burešová prozradila, jak to vlastně má se svým seriálovým synem

 
Přestože se herečka nikde nezmínila, že do seriálu přibere vlastního potomka, hodně se o tom spekulovalo, a tak to Eva vše uvádí na pravou míru. Seriálový Petřík se stává jejím synem pouze v okamžiku, kdy se potkají na natáčení.
15.06.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)

Eva Burešová má v Zoo syna: Seriálového Péťu si lidé pletou s Tristanem, herečka to nechápe

 
Eva Burešová (29) se jako Viky do děje seriálu Zoo vrátila s malým miminkem, seriálovým Péťou. Na place tak má za parťáka prcka, se kterým se sice nedomluví, ale o to více jej zbožňuje. Jaké je to pro herečku točit s miminkem, které není její, a navíc musí být ve dvojím provedení? To redakci eXtra.cz prozradila v krátkém rozhovoru.
13.06.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (788 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »