Články k osobnosti

Eva Burešová

  herečka, zpěvačka, muzikálová herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Burešová »
 

Záhada vyřešena: Přemek Forejt prozradil, proč dali synovi jméno Tristan William

 
Narození miminka je pro každého novopečeného rodiče obdobím nekonečné radosti a štěstí, a právě to nyní zažívá nesmlouvavý porotce soutěže MasterChef a vynikající šéfkuchař Přemek Forejt (35), který se svou partnerkou zpěvačkou Evou Burešovou (28) přivítal na světě prvního společného potomka. Novorozenému chlapečkovi dali velmi netradiční jméno Tristan William, čímž rozdělili národ na dva tábory. Pro server TN.cz nyní Forejt prozradil, proč syna pojmenovali zrovna takhle.
18.08.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Tajemná předtucha Evy Burešové: Podruhé si předpověděla den porodu

 
Eva Burešová (29) se před porodem syna Tristana Williama rozhodla jít štěstí naproti, stejně jako během očekávání Nathaniela. Den před příchodem svého druhého syna na svět se na Instagramu pochlubila, že našla v trávě několik čtyřlístků, a hned další den už měla svůj poklad v náruči. Dodržela Eva podmínku, aby jí mocný symbol štěstí právě to štěstí skutečně přinesl?
17.08.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Glosa: Burešová s Forejtem podlehli boomu zvláštních jmen. Tristan William je předurčen k věhlasu

 
Slavný český šéfkuchař a porotce kulinářské soutěže MasterChef Přemek Forejt (35) a jeho partnerka zpěvačka a herečka Eva Burešová (29) se stali rodiči zdravého chlapečka. Jejich první potomek dostal jméno Tristan William a tím se hrdě zařadil mezi pouhých pár desítek nositelů obou netradičních přízvisek v České republice. Důvodů, proč se slavný pár rozhodl zrovna pro takové spojení jmen, může být více, inspirovat se mohli v keltské i germánské mytologii, hudbě či dramatu. 
17.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Jméno syna Burešové a Forejta rozdělilo Česko na dva tábory: Chudák dítě, píší lidé

 
Evě Burešové (29) a Přemkovi Forejtovi (35) se narodil syn, který dostal velice neobyčejné jméno. Pár jméno představil veřejnosti na svém Instagramu. I když je pojmenování dětí zcela na rodičích, přesto se najdou tací, kteří se o rozhodnutí obou partnerů pouhý den po narození miminka už nehezky vyjadřují. Jméno Tristan William Forejt rozdělilo Čechy na dva tábory. 
16.08.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Eva Burešová ze ZOO porodila syna, s Přemkem Forejtem mu vybrali hodně netradiční jméno

 
Oblíbená herečka a zpěvačka ze seriálu Zoo Eva Burešová (29) porodila! Spolu se svým partnerem, známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35), dnes na světě přivítali svého prvního společného potomka. Pohlaví miminka dlouho tajili. Je to tedy kluk nebo holka? A jaké jméno mu šťastní rodiče dali?
16.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Porod Evy Burešové zbořil sociální sítě: Gratulace od celebrit i mekáče

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (29) přivedla na svět druhého syna. S partnerem Přemkem Forejtem (35) mu dali vznešené jméno Tristan William Forejt a narození jejich prvního společného potomka způsobilo na sociálních sítích pořádný rozruch. Pár se dočkal více než statisícové podpory fanoušků a tisíců krásných vzkazů. Tohle páru přejí celebrity z Česka i Slovenska.
16.08.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Eva Burešová ze ZOO to má za sebou, na světě je kluk jako buk

 
Herečka Eva Burešová dnes porodila zdravého chlapečka. Už před pár dny se v médiích objevilo, že to bude kluk, ale Eva ani její partner Přemek Forejt to nepotvrdili a nechali si malé tajemství pro sebe. Zatím není známo, zda to oblíbená hvězda stihla do porodnice v Krnově, kde porod plánovala.
15.08.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Tajemství jména malého Forejta: Přemek s Evou se inspirovali u legend

 
Eva Burešová a Přemek Forejt dnes přivítali do rodiny malého chlapečka. Jak pár prozradil na Instagramu, svého potomka pojmenovali Tristan William Forejt, přičemž je patrné, že se inspiroval u legend. První jméno totiž pochází z keltských bájí, druhé pak zase nosili největší středověké osobnosti.
15.08.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Rodinka se rozrostla! Eva Burešová porodila, Forejt prozradil honosné jméno miminka

 
Přemek Forejt a Eva Burešová slaví šťastnou událost! Pár dnes na svět přivedl miminko a rodina se tak už rozšířila na pět členů. Šéfkuchař radostnou zprávu sdílel na svém instagramu, kde prozradil pohlaví i jméno děťátka.
15.08.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Eva Burešová si pochvaluje, že má partnera, který by jí snesl i modré z nebe

 
Oblíbená herečka primáckého seriálu ZOO už sice netočí další epizody, ale rozhodně se nevyhýbá médiím a zásobuje tak své fanoušky novinkami ze života. Nestydí se podělit o nadšení i obavy z nadcházejících dnů, kdy přivede na svět druhého potomka.
25.07.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Už si nejsme tak podobné jako v dětství, tvrdí dvojčata a herečky Černé

 
V nové sezoně seriálu Zoo se objeví i nové tváře. O hlavní rozruch se postarají dvojčata Lucie a Barbora Černé, které hrají nevlastní sestry Evy Burešové alias Viky. Pro herečky je to po delší době společná práce.
24.07.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (21 článků) , Eva Burešová (656 článků) , Bára Černá (21 článků) , Barbora Černá (14 článků) , Lucie Burešová (9 článků) , Lucie Černá (17 článků)

Eva Salvatore Burešová ze seriálu ZOO slaví dnes narozeniny

 
V posledních letech velmi oblíbená herečka Eva Burešová oslaví své 29. narozeniny 22. července. V jakých rolích jsme ji již viděli a jaká dějová linka ji čeká v seriálu ZOO?
22.07.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Eva Burešová těsně před třicítkou: Slunečná jí změnila život, pod srdcem nosí dítě šéfkuchaře

 
Eva Burešová, hvězda seriálů Slunečná a Zoo, slaví 29. narozeniny. Okaté brunetce změnila role v primáckém seriálu po boku Marka Lambory život o sto osmdesát stupňů. Z umělkyně, která byla dříve známá spíše jako zpěvačka, se v průběhu pár let stala jedna z nejvyhledávanějších hereček, které se již "šijí role na míru". Samotná herečka si je ale vědoma, že jí kariéra do náruče nespadla jen tak, naopak se k ní musela dopracovat. Nyní ale bude muset práce stranou, Eva totiž již brzy porodí druhé dítě, které čeká s Přemkem Forejtem.
22.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků) , Marek Lambora (219 článků)

Vzpomínáte na duet Lady X a Petra Kříže? Koukněte na video

 
Herečka Eva Burešová přivádí diváky k šílenství. K televizním obrazovkám je přikovala už coby Týna Popelková a chladné je nenechává ani jako Viki Janečková, tedy znovu hodná holka, která má ale tentokrát dvě tváře. Osud jí do cesty přivedl sympatického soudce, který ovdověl a na své děti zůstal sám. Tomu Viki hlídá děti a zároveň ho zbavuje smyslů coby vášnivá Lady X. Pamatujete na jejich společný duet?
20.07.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků) , Eva Petra (50 článků) , Tomu Tomu (308 článků)

Eva Burešová se pochlubila novým členem rodiny: Chlupáči dala krásné jméno

 
Krásná zpěvačka a herečka Eva Burešová (28) se těší z životního štěstí. Nejenže se s partnerem Přemkem Forejtem (35) již nemohou dočkat svého potomka, ale ještě před porodem se Eva na Instagramu pochlubila, že se rozrostli o jednoho nového člena rodiny. Pár si totiž pořídil rozkošného chlupáče. 
18.07.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Eva Burešová toho má dost: Zpražila kritické fanoušky. Nevím, kdo se má stydět více! hlásí herečka

 
Herečce Evě Burešové došly nervy. Ostře vrátila úder neostýchavým sledujícím tak, jak se oni běžně pouští do ní. Na denní bázi čelí kritickým zprávám, reagujícím na její těhotenství a s ním spojené prezentování na internetu. “Nevím, kdo by se měl stydět více, jestli já, nebo ta paní, co mi tohle píše,” napsala a zveřejnila screenshot drzých zpráv na svůj Instagram. Co jí lidé vytýkají?
13.07.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)

Noid brání ponižovanou Evu Burešovou: Hnusná, zlá kritika, chtějí jí jen ublížit

 
Nový videoklip Žena z oceli, v kterém vystupuje Eva Burešová (28) se svým přítelem Přemkem Forejtem (35), sklízí ze všech stran nejen pochvaly od fanoušků, ale i nelítostnou kritiku. Autor videa i songu Václav Noid Bárta (41) ale svůj výtvor i spolupracovníky hájí. „My jsme spokojení. Ta kritika se nedá ani číst. Chtějí jen ublížit, není konstruktivní,“ řekl eXtra.cz.
13.07.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků) , Václav Bárta (1327 článků)

Eva Burešová dotočila poslední klapku a než přiletí čáp, tak bude spát a jezdit se kochat svým novým domovem

 
Se seriálem ZOO se Eva Burešová sice formálně na čas rozloučila, ale podle Lenky Hornové, ředitelky obsahu TV Prima, si diváci oblíbenou herečku budou v seriálu i nadále užívat. Nejenže stihla natočit nové epizody, ale bude nadále v seriálu „na dálku“.
13.07.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Hornová (49 článků) , Eva Burešová (656 článků)

Videoklip Evy Burešové a Přemka Forejta: Fraška, neumí zpívat a všude se cpe, kritizují diváci

 
Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (35) se krátce před narozením potomka rozhodli splnit si sen a s kapelou Dymytry nazpívali rockový song Vaška Noida Bárty Žena z oceli. Zatímco věrní fandové herečky a zpěvačky jsou u vytržení, ozývá se i mnoho z těch, kteří nechápou, proč si Eva myslí, že umí dobře zpívat. A kritizují i text, který prý podle nich musel stvořit náhodný generátor slov.
12.07.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků) , Václav Bárta (1327 článků)

Eva Burešová prošla radikální proměnou: Nový účes a slova o napíchaných rtech

 
Těhotná Eva Burešová se rozhodla radikálně změnit účes, protože se potřebovala zbavit zničených vlasů, jak se svěřila na Instagramu. Prozradila také, jak se to má s jejími rty, o kterých se fanoušci domnívají, že k jejich plnosti přišla uměle. 
05.07.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (656 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »