Články k osobnosti

Eva Decastelo

  herečka, modelka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Decastelo »
 

Jak šel čas s Evou Decastelo: Ve 45 letech vypadá snad líp, než v době, kdy pózovala pro Playboy

 
Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Slavná herečka a moderátorka Eva Decastelo slaví 45. narozeniny. Jak šel čas s bývalou hvězdou natáčení filmů pro dospělé? Redakce eXtra.cz si připravila ohlédnutí za jejím životem. 
12.09.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

Decastelo promluvil o neshodách po rozvodu: Zveřejňování vyzývavých fotek Evě vytýkám už dlouho, říká

 
Scenárista známých českých seriálů René Decastelo (50) prozradil, jaký vztah má se svou exmanželkou Evou Decastelo (44). Nedávno se totiž na svém Instagramu ohradil vůči jejímu sdílení vyzývavých fotografií, což má prý negativní vliv na jejich děti. Pro eXtra.cz se na tiskové konferenci TV Prima rozpovídal nejen o tomto tématu, ale také o své nové partnerce. 
07.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , René Decastelo (29 článků)

Takhle ho z dob s exmanželkou neznáme: René Decastelo se ukázal s novou láskou, cvrlikají jako hrdličky

 
Exmanžel moderátorky Evy Decastelo scenárista René Decastelo se na veřejnosti příliš neukazuje, při příležitosti tiskové konference TV Prima však udělal výjimku. Na akci přivedl svou přítelkyni Evu Korniovou a partneři na události tak trochu oslavili své 1. výročí! Přesně před rokem se na téže události pár poprvé ukázal ruku v ruce na veřejnosti. S novou láskou po boku září jako snad nikdy dříve.
04.08.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , René Decastelo (29 článků)

Eva Decastelo dostala za pikantní fotky studenou sprchu: Odnáší to naše děti, stěžuje si exmanžel

 
Exmanžel Evy Decastelo se pořádně rozlítil na svém Instagramu. Scenáristu oblíbených českých seriálů Reného Decastela naštvala diskuze, kterou si přečetl pod článkem o moderátorce, s níž má dvě děti.
31.07.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

Žhavé maminy se vyletnily: Romantická Decastelo, kovbojka Burešová a sladká Korolová

 
Nejen zpěvačka Eva Burešová (29), ale také herečka Ivana Korolová (34) nebo Eva Decastelo (44) si vyrazily z kopýtka. Všechny tři jsou už maminkami a ukázaly, jak moc si umějí užívat života. Sice se jednalo o pracovní akci Blue Style Prima Fest, ale zábavy také nebylo málo. Navíc jim to neskutečně slušelo, jak nafotil web Herminapress.
18.07.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Ivana Korolová (89 článků) , Eva Burešová (788 článků)

Zamilovaní Decastelo a Třeštík: Vztah nejdřív zarytě tutlali, teď je od sebe nejde odtrhnout

 
Fotograf Tomáš Třeštík a modelka Eva Decastelo zpočátku svůj vztah utajovali a na veřejnosti se spolu nechtěli moc ukazovat. Časy se mění a hvězdný pár se od sebe nemůže odtrhnout, což předvedli na sobotní akci. Jak zachytili fotografové agentury Herminapress, na páru bylo vidět, jak to mezi nimi jiskří a že láska mezi nimi jenom kvete. 
18.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

Klusův bosý trapas, kovbojka Burešová i bohémská Decastelo s růžovými vlasy. Víkendová módní divočina hvězd Primy

 
S letními měsíci jsou spjaté také festivaly. Jeden takový se uskutečnil v zábavním parku Šikland na Vysočině a nenechala si ho ujít spousta celebrit. Mezi pozvanými hvězdami byli třeba Eva Burešová, Lucie Šteflová, Eva Decastelo s partnerem Tomášem Třeštíkem nebo Pokáč. V galerii se podívejte, jak se osobnosti na Bluestyle Prima Fest oblékly.
17.07.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Lucie Šteflová (39 článků) , Eva Burešová (788 článků) , Lucie Burešová (14 článků)

S rolí v novém Harrym Potterovi nepočítá. Nesnažím se o to, říká Radcliffe

 
Fanoušci Harryho Pottera se můžou těšit na nový seriál vycházející ze sedmi knih od J. K. Rowlingové. Ve filmech se před lety proslavil tehdy Daniel Radcliffe (34). Herec a představitel hlavního hrdiny si od nové adaptace žádnou roli neslibuje.
11.06.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

Hvězdy se vyletnily: Krásná Decastelo, odvážná Mottlová a ležérní Langmajer

 
Krásná Eva Decastelo v květovaných šatech, herečka a zpěvačka Bára Mottlová v odvážném outfitu či ležérní Lukáš Langmajer. Všechny zmíněné osobnosti se sešly na zahájení Havajského léta v pražském Aquapalace, kde nechyběly havajské tanečky, plážové outfity, krájení dortu a v neposlední řadě spousta zábavy. Na fotografiích od Herminapress se můžete podívat, jak se akce vydařila a kdo všechno dorazil. 
09.06.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Barbora Mottlová (296 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků)

Eva Decastelo o nehodě i lásce s Třeštíkem: Jsem pod prášky a s Tomášem je to čím dál lepší

 
Eva Decastelo měla v minulých dnech obrovské štěstí v neštěstí. S hereckými kolegy měla ošklivou autonehodu, vše ale dobře dopadlo, zejména díky řidiči Lukáši Langmajerovi a jeho pohotovým reakcím. V sobotu se dokonce herečka a moderátorka objevila na Miss Czech Republic společně se svým partnerem, fotografem Tomášem Třeštíkem. Naší redakci poskytli rozhovor. 
15.05.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Tomáš Lukáš (7 článků)

Krása střídala nádheru: Červený koberec ovládla Krainová s obřím výstřihem, potlučená Decastelo byla za hrdinku večera

 
Dnes večer se Česko dozví, kdo se stane novou Miss Czech Republic. Na finálový večer dorazila spousta českých celebrit. Největší pozornost rozhodně upoutala Eva Decastelo, na které bylo vidět, že je stále otřesená po nedávné autonehodě. Naštěstí jí byl oporou přítel Tomáš Třeštík. 
13.05.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

Třeštík popsal poslední momenty s Evou Decastelo před děsivou nehodou. Nejdřív příjemný oběd, pak strach o život

 
Byla to děsivá nehoda, ze které všichni vyvázli s obrovským štěstím. Michael Třeštík, otec přítele Evy Decastelo Tomáše, sdílel na svých sociálních sítích fotografie, které ho zachycují s Evou Decastelo jen okamžiky před dopravní nehodou, kterou prožila spolu se svými hereckými kolegy. Do vozu, jejž řídil Lukáš Langmajer, narazilo BMW a jen díky hercově šikovnosti nehoda nedopadla tragicky.
13.05.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků) , Michael Michael (1883 článků) , Michael Michael (179 článků)

Vážné zdravotní komplikace Evy Decastelo. Po děsivé nehodě má poraněná játra a obratle

 
Čtyři herci a herečky, čtyři zachráněné životy. Lukáš Langmajer (42), Lucie Zedníčková (54), Eva Decastelo (44) a Libor Jeník se v sobotu při cestě na představení nechtěně stali účastníky nehody, která pro ně, nebýt šoférských schopností Langmajera, mohla skončit tragicky. Auto vypadá jako totálka, kromě toho jsou všichni potlučení. Eva Decastelo eXtra.cz popsala své zdravotní následky. Jsou horší, než se původně zdálo na místě nehody.
13.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků) , Lucie Zedníčková (145 článků) , Libor Jeník (3 články)

První foto z následků děsivé nehody, při níž šlo o život: Langmajer, Decastelo a Zedníčková přežili jen zázrakem

 
Stačilo méně šoférského umu a hned několik rodin by dnes nemohlo dělat nic jiného než truchlit. Jak jsme již informovali, Lukáš Langmajer (42), Lucie Zedníčková (54), Eva Decastelo (44) a Libor Jeník v sobotu jeli do Slezska odehrát dvě představení a u Brna jen zázrakem přežili v relativním zdraví drsnou dopravní nehodu. Redakce eXtra.cz má fotografii z místa a vyjádření nejen umělců, ale i všech složek integrovaného záchranného systému.
12.05.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků) , Lucie Zedníčková (145 článků) , Libor Jeník (3 články)

Smrti unikli jenom o vlásek. Zedníčková, Decastelo a Langmajer se po děsivé nehodě na dálnici znovu narodili

 
Na tu chvíli už do konce života nezapomenou. Lukáš Langmajer (42), Lucie Zedníčková (54), Eva Decastelo (44) a Libor Jeník v sobotu jeli do Slezska pobavit tamní publikum svou divadelní hrou, těsně před Brnem ale došlo k na první pohled tak vážné dopravní nehodě, že nad nimi museli stát všichni strážní andělé. Vyvázli totiž sice potlučení, ale nakonec naštěstí bez vážnějších následků. Redakce eXtra.cz hovořila se třemi účastníky nehody a má jejich vyjádření.
12.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , Lukáš Langmajer (104 článků) , Lucie Zedníčková (145 článků) , Libor Jeník (3 články)

Tváře umouněné od popela, ale kominík to není. Eva Decastelo se chystá na slet čarodějnic

 
Pálení čarodějnic je už za rohem a připravuje se na něj i moderátorka Eva Decastelo. Dokazuje to fotka, kterou umístila na svůj Instagram a na níž pózuje s kamarádkou Alicií Bendovou. Snad se krásky nechystají na hranici!
27.04.2023 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

Tečka za dlouhým manželstvím: Eva Decastelo a René se po 13 letech rozvedli

 
Minulost hodili za hlavu a konečně jsou svobodní lidé. Třináct let po svatbě ve středu odpoledne udělali Eva (44) a René Decastelo (49) definitivní tečku za svým manželství u Obvodního soudu pro Prahu 9. „Ano, je to pravda,“ potvrdil eXtra.cz René.
22.03.2023 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků) , René Decastelo (29 článků)

Hořká pilulka pro Radku Třeštíkovou: Snažila se vyštípat Evu Decastelo, teď se jí to vrátilo

 
Není to tak dávno, kdy fotograf Tomáš Třeštík (45) a jeho láska Eva Decastelo (44) museli s ohledem na raněné city spisovatelky Radky Třeštíkové (41) mazat z Instagramu společné fotky. Jestli bylo účelem, aby si Evu veřejnost nespojovala s Radčiným exmanželem, vůbec se to nepovedlo. Reportéři eXtra.cz si na Českých lvech všimli, že Tomášovy nejbližší příbuzné už moderátorku přijaly do rodiny.
06.03.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

První společné narozeniny Tomáše Třeštíka s Decastelo: Dojemná slova vděku

 
Fotograf Tomáš Třeštík oslavil 45. narozeniny. Ty strávil poprvé s novou partnerkou Evou Decastelo, které věnoval i speciální poděkování. "V určitým věku vám dojde, že to nejcennější, co máte, jsou vaši blízcí," uvedl na sociálních sítích. Jak oslava vypadala? 
04.03.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)

10 let eXtra.cz: Eva Decastelo a Ornella Koktová popsaly neuvěřitelný punk

 
Dnes je to přesně deset let od chvíle, kdy se poprvé na českém internetu objevil nový společenský web eXtra.cz. Jak na spolupráci s ním vzpomínají naše bývalá redaktorka Ornella Koktová (30) a exmoderátorka Eva Decastelo (44)?
01.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1057 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »