Články k osobnosti

Eva Petra

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Petra »
 

Eva Pavlová zazářila na zahájení Pražského jara: S prezidentem Pavlem si vyslechla dlouhé ovace

 
Na zahájení Pražského jara se objevily mnohé známé tváře včetně prezidenta Petra Pavla a jeho manželky Evy. Slavnostní ceremoniál probíhal v prostorách Národního divadla, kde se vzácní hosté usadili do čestné lóže. Eva Pavlová byla tradičně velmi elegantně oblečená a doprovázela svého manžela po celou dobu akce, během níž si vychutnali bouřlivé ovace. 
13.05.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Petr Pavel a první dáma na korunovaci: Prezident navštívil svoji školu, paní Eva tají outfit

 
S více než denním předstihem přicestoval do Londýna na slavnostní korunovaci krále Karla III. a jeho manželky Camilly český prezidentský pár Petra a Evy Pavlových. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz hlava státu například prozradila, jak „volný den“ v anglické metropoli využila, první dáma Eva Pavlová zase promluvila o tom, proč se na historickou událost těší.
05.05.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Eva Pavlová si podmanila Ceny Anděl: Okouzlující první dáma i silné gesto lásky

 
Největší překvapení Cen Anděl? Jednoznačně účast prezidenta Petra Pavla, který dorazil v doprovodu své manželky Evy. A minimálně podle ovací vestoje, když hlava státu vystoupala na podium, aby uvedla do Síně slávy Zdeňka Svěráka, je jasné, že šlo o překvapení příjemné. Ještě víc než prezident ale zazářila první dáma. Ta, jak ji zachytili fotografové eXtra.cz, rozdávala úsměvy na všechny strany a dlužno dodat, že jí to náramně slušelo.
16.04.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Pavel Anděl (45 článků) , Eva Petra (92 článků)

Dobrosrdečná Eva Pavlová: Po boku manžela procestovala tři země za 9 dní. V Německu se dojala

 
Eva Pavlová to ve své roli první dámy nemá jednoduché. Stejně jako na jejího chotě Petra Pavla je na ni upoutaná veškerá pozornost veřejnosti. Za devět dní navštívila tři země, Německo, Slovensko a Polsko, aby představila, na co všechno se ona soustředí ve svém programu. Z tiskové zprávy, kterou máme k dispozici, jde poznat, že Eva má opravdu srdce na pravém místě.
24.03.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Eva Pavlová zářila na Slovensku: První dáma vystřídala troje šaty, jedny zrecyklovala

 
Eva Pavlová svým šarmem okouzlila Slováky. Naši sousedé na ní mohli oči nechat a svou úlohu první dámy tak splnila na jedničku. Manželka prezidenta Petra Pavla doprovodila svého muže na setkání s prezidentkou Zuzanou Čaputovou, uctili společně památku zavražděných v LGBT klubu Tepláreň a podporovala ho z hlediště během televizní debaty. Během dvou dnů vystřídala celkem troje šaty, které naše fotoreportérka zaznamenala.
15.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Zuzana Čaputova (78 článků) , Eva Petra (92 článků)

Eva Pavlová se pochlubila krásnou dcerou (31): K fotkám připojila dojemný vzkaz

 
Na inauguraci Petra Pavla samozřejmě nemohla chybět jeho rodina, včetně synů a nevlastní dcery Evy Friedlové (31). Ta se do kandidatury svého nevlastního tatínka nezapojila tolik, jako Jan a Petr, a bylo proto překvapením, když se vlastně poprvé ukázala před zraky médií. Nyní její maminka Eva Pavlová sdílela na Instagramu společné fotky a přidala dojemný vzkaz.
14.03.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Petra Friedlová (22 článků) , Eva Petra (92 článků)

První zahraniční cesta Petra Pavla: Čaputová přijala pár v černé, Eva Pavlová vsadila na červeno-béžovou kombinaci

 
Nový prezident ČR Petr Pavel je na své první zahraniční cestě v roli prezidenta. Pár dní po inauguraci zamířil autem na Slovensko spolu se svou ženou Evou Pavlovou. Před prezidentským palácem v Bratislavě přivítala dopoledne český pár slovenská hlava státu Zuzana Čaputová spolu se svým partnerem. Na místě je i redakce eXtra.cz, která dvoudenní návštěvu u sousedů průběžně mapuje. Podívejte se, jak to oběma dámám slušelo. 
13.03.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Pavel Nový (540 článků) , Pavel Nový (393 článků) , Eva Petra (92 článků)

Tajemná dcera Evy Pavlové: Kdo je nenápadná žena v zeleném na inauguraci nevlastního otce

 
Nenápadná dcera Evy Pavlové se na veřejnosti na rozdíl od svých nevlastních bratrů prakticky neukazuje. Čestnou výjimkou byla inaugurace jejího nevlastního otce Petra Pavla, kdy Eva Friedlová (31) zaujala místo v první řadě spolu s ostatními členy rodiny, jak poukázal Blesk. 
12.03.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Petra Friedlová (22 článků) , Eva Petra (92 článků)

GLOSA: Prezidentský pár si získává srdce Čechů, Pavlovi dojímají svým láskyplným vztahem

 
Prezidentský pár Petr a Eva Pavlovi si pomalu ale jistě získávají srdce národa. Není za tím přitom žádný složitý kalkul, ale jejich přirozenost, vstřícnost, úcta, s jakou se k sobě vzájemně chovají, a v neposlední řadě otevřenost k lidem. Z Kafkova zámku, jakým Pražský hrad léta byl, se přes noc stala sympatická instituce, a tomu se těžko odolává i lidem, kteří Petra Pavla nevolili.
11.03.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Nejlepší momenty z inaugurace Petra Pavla: Bučení, slzy a opuštěný Babiš

 
Česko má nového prezidenta. Petr Pavel, kterého doprovodila manželka Eva i oba synové, složil slib před zraky celé země ve čtvrtek ve Vladislavském sále na Pražském hradě. Slavnostní událost, během které nebyla nouze o slzy, si nenechaly ujít tisíce hostů a ani redakce eXtra.cz. Připomeňme si ty nejlepší momenty z inaugurace.
10.03.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Prezidentský oběd: Šmrncovní Eva Pavlová zastínila mdlou Ivanu Zemanovou

 
První dámy se sladily. Eva Pavlová a Ivana Zemanová doprovodily své muže na slavnostní oběd, který předchází slavnostnímu složení prezidentského slibu Petra Pavla. Snímky z jejich setkání se objevily na sociálních sítích. Obě přítomné dámy vsadily na modrou.
09.03.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (425 článků) , Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Petr Pavel přijel na Hrad v doprovodu své ženy a synů: Eva Pavlová zvolila královskou modř a originální brož

 
Celé Česko dnes sleduje inauguraci Petra Pavla. Nový prezident spolu se svou rodinou dorazil na Pražský hrad kolem 11:50. Jako první ho čeká slavnostní oběd s Milošem Zemanem a jeho chotí. Na místě vše sleduje redakce eXtra.cz.
09.03.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27905 článků) , Petr Pavel (2209 článků) , Pavel Nový (540 článků) , Pavel Nový (393 článků) , Eva Petra (92 článků)

Eva Pavlová se připravuje na roli první dámy: Lidé už ji zaplavili požadavky i květinami

 
Manželka nově zvoleného prezidenta Petra Pavla se připravuje na převzetí role první dámy. Jak se blíží datum inaugurace jejího muže, pomalu začíná měnit svou náplň práce a lidé už ji zahrnuli nejen dary, ale i návrhy a náměty, čemu se v budoucnu věnovat. Svou současnou náplň práce sdílela Pavlová se svými sledujícími na Instagramu.
26.02.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Škatulata na Primě a velký návrat Perkausové: Moderátorka se vyjádřila k situaci

 
Nová primácká moderátorská dvojice si sedla na první dobrou. Krásná Eva Perkausová zářila po boku Petra Suchoně a během vysílání se hezky doplňovali, jako kdyby spolu vysílali už léta. I když po Evině návratu z mateřské dovolené se moderátorské dvojice hodně proházely a blondýnka ohledně změn dostávala dotazy ze všech stran, tak i přesto se s tím dokázala hezky vypořádat. Na svém Instagramu dokonce sdělila detaily celé situace.
22.02.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (636 článků) , Eva Petra (92 článků)

Setkání prvních dam: Pavlová a Zemanová si vyměnily květiny a probraly módu i mazlíčky

 
Eva Pavlová jde ve stopách svého muže a rozhodně neztrácí čas. V pondělí se setkala s Ivanou Zemanovou na Pražském hradě, kde řešily charitativní činnosti a specifika role první dámy, jak naši redakci informovala tisková mluvčí Petra Pavla, Markéta Řeháková.
20.02.2023 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (425 článků) , Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Kolář vedle Pavla? Žádná dominantní postava při prezidentovi, jinak... Politoložka varuje

 
Kabinet Petra Fialy (ODS) zhodnotila v rozhovoru s moderátorem Čestmírem Strakatým v pořadu Prostor X politoložka Eva Lebedová. „Zdá se mi, že komunikace vlády není úplně dobrá,“ zmínila mimo jiné Lebedová. ANO má podle jejích slov nakročeno vyhrát volby.
20.02.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5348 článků) , Pavel Lebeda (38 článků) , Eva Petra (92 článků)

Z vojandy první dámou: Motorkářka a svobodná matka Eva Pavlová si prošla trnitou cestou

 
Jaká byla cesta Evy Pavlové (58), než se stala první dámou? Manželka nového českého prezidenta Petra Pavla (61) to v životě umí rozjet, a to doslova. Nejenže vystudovala vojenskou školu v Bratislavě a stala se podplukovnicí české armády, ale také si udělala papíry na velkou motorku, na kterou s manželem občas ráda vyrazí, jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.
29.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Tajemství šperků Evy Pavlové: Stříbrná brož ve tvaru květu má svůj příběh

 
Novou první dámou České republiky se stala Eva Pavlová. Z výsledku voleb měla takovou radost, že na pódiu vedle svého muže Petra Pavla horko těžko zadržovala slzy štěstí. Redakce eXtra.cz si na místě všimla jejích blyštivých šperků a zjistila jejich příběh.
28.01.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války

 
Prezidentské volby vrcholí. Příznivci obou kandidátů dávají znát, na čí straně jsou jejich sympatie. Česká televize si pro svoje natáčení vybrala dva zástupce herecké profese. Eva Holubová byla často k vidění i na veřejnosti jako velká podporovatelka Petra Pavla, zatímco Ivan Vyskočil se netajil svými sympatiemi k Andreji Babišovi. V případě neúspěchu svého kandidáta je Holubová připravena dál bojovat. Vyskočil bude vítěze volby s úctou respektovat.
28.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (388 článků) , Eva Holubová (408 článků) , Ivan Vyskočil (387 článků) , Petr Pavel (2209 článků) , Petra Holubová (10 článků) , Eva Petra (92 článků)

Příběh plyšového slona Evy Pavlové: Manželce prezidentského kandidáta ho přivezla malá Sofinka

 
Ikonický talisman v podobě plyšového slona s sebou na předvolební debaty nosila Eva Pavlová, manželka Petra Pavla. Nyní se na sociálních sítích objevil příběh, jak k tomuto plyšákovi Pavlová přišla. Napsala ho na Facebooku maminka malé Sofinky, která ho přijela Pavlové osobně předat.
28.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »