Články k osobnosti

Eva Petra

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eva Petra »
 

„Zapáchala Zemanem". Vyhozená diplomatka Filipi promlouvá. Některým nápadům této vlády se musela smát

 
Bývalá velvyslankyně České republiky v Sýrii Eva Filipi promluvila o vládě Petra Fialy (ODS). Konkrétně zmínila především pirátského ministra zahraničí Jana Lipavského a ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Prohlásila, že když vidí počínání těchto pánů, nutí ji to se pousmát, protože její práci oceňovali i Američané, ale Fialově vládě začala najednou vadit. Možná proto, že „zapáchala Zemanem a Asadem“.
15.07.2024 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6558 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Jan Fiala (525 článků) , Jan Rakušan (89 článků) , Jan Zeman (538 článků) , Eva Petra (119 článků)

Hlaste pohyb Petra Bystroně, žádá Policie ČR. Ozval se nám sám Bystroň

 
Policie pátrá po politikovi německé AfD s českým původem Petru Bystroňovi. Vyzývá české hoteliéry, aby se ihned ozvali policejním orgánům, pokud u nich je či byl v minulých dnech ubytován. Policejní plukovnice Eva Michálková sice skutečnost pátrání po Bystroňovi odmítla nyní komentovat, ale ani to nepopřela. Sám Bystroň o tom ví, sdělil to PL.
21.06.2024 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Petra (119 článků)

Ministerstvo spravedlnosti: Kancelář vládního zmocněnce představila nový portál mezisoudy.cz

 
Na Ministerstvu spravedlnosti se včera uskutečnila veřejná prezentace nového webu mezisoudy.cz. Jednotlivé nástroje na webu představili odborné veřejnosti i médiím náměstek ministra spravedlnosti Karel Dvořák, vládní zmocněnec pro zastupování ČR před Evropským soudem pro lidská práva („ESLP“) Petr Konůpka a jeho zástupci Eva Petrová a Vladimír Janoušek Pysk.
19.06.2024 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Dvořák (67 článků) , Karel Dvořák (67 článků) , Karel Dvořák (67 článků) , Eva Petra (119 článků) , Karel Janoušek (39 článků) , Vladimír Dvořák (50 článků)

České krásky zazářily v Cannes. Němcová ukázala nohu a Herzigová záda

 
Na letošním filmovém festivalu v Cannes opět nechybí ani české krásky. Modelky Petra Němcová (44) a Eva Herzigová (51) stihly akce šperkařské firmy Chopard, ale také premiéry některých filmů. Na jih Francie dorazila na charitativní akci i Karolína Kurková (40).
24.05.2024 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (468 článků) , Petra Němcová (664 článků) , Eva Herzigová (467 článků) , Eva Petra (119 článků)

Odešla s pohlazením v naší blízkosti, rozloučila se s Mickou Eva Pavlová

 
Eva Pavlová (59) se na sociálních sítích oficiálně rozloučila s kočkou Mickou, kterou našla před dvanácti lety jako kotě ve sněhu a o kterou před pár dny přišla. První dáma zavzpomínala i na další, jak sama říká, „zvířecí děti“, které ji a jejího manžela Petra Pavla (62) provázely životem.
18.04.2024 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Uhynula první kočka Micka, byla hvězdou Pavlovy prezidentské volební kampaně

 
První dáma Eva Pavlová (59) informovala o víkendu na Instagramu o tom, že její nalezenec, kočka Micka, vyžaduje kvůli zhoršení zdravotního stavu zvýšenou míru péče. Podle informací bulváru však už oblíbený mazlíček prezidenta Petra Pavla (62) a jeho manželky není na světě.
16.04.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Pavlová rok první dámou: S manželem jsou oba Štíři, prozradila, co ji nejvíc mrzí a jak mu radí

 
Za každým úspěšným mužem hledej ženu, říká se. Platí to i o prezidentském páru? Eva Pavlová se o své roli první dámy rozpovídala v bilančním rozhovoru pro Českou televizi při příležitosti prvního výročí Petra Pavla ve funkci hlavy státu. 
09.03.2024 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Eva Pavlová vsadila na ženskost: Skvěle ladila k prezidentovi, ten nevychytal kalhoty

 
Prezidentský pár Petr Pavel a Eva Pavlová odjeli na dvoudenní návštěvu Středočeského kraje. Plán mají opět nabitý, sejdou se například s hejtmankou Petrou Peckovou a navštíví také sklárny Kavalierglass v Sázavě na Benešovsku. Prezident opět zvolil skvěle padnoucí oblek a první dáma elegantní kabátek a dlouhou sukni v tmavě modré barvě. Skvěle také vyladila i doplňky, jak se můžete podívat v galerii na snímky od reportérů eXtra.cz.
06.03.2024 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Pavel má náhradu za Řehákovou: Novou mluvčí prezidenta bude Petra Hromádková

 
Po Markétě Řehákové představila Kancelář prezidenta České republiky Petra Pavla zbrusu novou mluvčí. Tou se podle informací z Hradu stala usměvavá a nadmíru přitažlivá brunetka Eva Hromádková, která do funkce nastoupí v polovině března. Doplňovat ji bude hradní nováček Vojtěch Šeliga.
24.02.2024 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Kam letos přiletí čáp: Radostnou novinkou se pochlubila Puskarčíková, Kvitová či Podzimková

 
Letošní rok přinese spoustu miminek. Těhotenstvím se pochlubilo hned několik krásek z českého šoubyznysu. Pro někoho bude role maminky úplně nová věc, některé hvězdy ale už mají s mateřstvím zkušenosti a do rodiny přivítají druhého potomka. Bříškem či ultrazvukem se na sociálních sítích pochlubily například tenistka Petra Kvitová, biatlonistka Eva Puskarčíková, herečka Eva Podzimková, influencerka Laura Chrebetová a mnoho dalších.
10.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1597 článků) , Eva Puskarčíková (23 článků) , Eva Petra (119 článků) , Kam Kam (670 článků)

Módní rok s první dámou: Elegance na korunovaci, barevná hravost i sofistikovaný minimalismus

 
První dáma Eva Pavlová (59) má módu v malíku. Zatímco po zvolení jejího muže Petra Pavla (62) prezidentem v módě lehce tápala, s pomocí módních profesionálů se vypracovala a v současnosti vhodně reprezentuje celou Českou republiku. Na ty nejlepší módní kreace z roku 2023 se podívejte v galerii.
26.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Oblékněte se jako oslavenkyně Eva Pavlová: Některé její módní kousky nevyjdou draho

 
První dáma Eva Pavlová slaví 59. narozeniny. Manželka prezidenta republiky Petra Pavla vrátila na Hrad ženskost a styl. A u módy zůstaneme. Redakce eXtra udělala průzkum jejího šatníku. Podobné kousky, které Pavlová za měsíce v roli první dámy vynesla, můžete pořídit za lichotivé ceny.
05.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Zlatá labuť: Bára u Petra v ložnici, Markéta s udáním na gestapu a Eva odvlečená Hessem

 
S každým dalším dílem přichází větší zlo. Všichni si to uvědomují, tedy kromě Kamila. Ten žije neustále v domnění, že celý svět se spikl proti němu, všichni ho chtějí jen okrást a využít. Už ani Marek mu nechce pomáhat a nazývá ho idiotem.
03.11.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (231 článků) , Eva Petra (119 článků)

Holubové se na Hradě točila hlava radostí. Pak přišly potíže

 
Herečka Eva Holubová se na svém instagramovém profilu pochlubila, jak se zúčastnila oslav státního svátku na Pražském hradě. A jak se jí ještě teď z toho točí hlava. Následně se však v komentářích dočkala kritiky za to, že v minulosti jí vadila komunistická minulost a u prezidenta Petra Pavla jí nevadí.
01.11.2023 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (426 článků) , Petr Pavel (2948 článků) , Petra Holubová (11 článků) , Eva Petra (119 článků)

Tajemství šatů Evy Pavlové: Rudá byla osvědčená, první dáma ji už jednou vynesla

 
Eva Pavlová opět nezklamala svým výběrem garderoby. V sobotu na předávání státních vyznamenání, kde dělala tradičně doprovod svému muži Petru Pavlovi, vynesla nádherné rudé šaty, díky kterým zářila ve Vladislavském sále jako rubín. Její model však připomněl šaty, které již v minulosti vynesla. První dámu nafotila redakce eXtra.cz.
29.10.2023 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Styl podle Evy Pavlové: Některé kousky podobné šatníku první dámy jdou sehnat za pár stovek

 
Eva Pavlová vyrazila jako doprovod svého muže Petra Pavla na služební cestu do Belgie a Francie. Samozřejmě si na společenské setkání vzala tradičně elegantní modely, které jsou již pro první dámu typické. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která zároveň udělala průzkum jejího šatníku. Podobné kousky, které měla Eva Pavlová na sobě, najdete za lichotivé ceny.
05.10.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

REPORTÁŽ: Dva dny s Petrem Pavlem: Nekonečný kvapík mítinků, žádný oddech i ovace vestoje

 
Že den státníka není žádný med, to poznala i redakce eXtra.cz, která doprovázela Petra Pavla během jeho cesty do Brugg a Štrasburku. Program prezidentovi nenabízel takřka žádný volný čas a byl vyplněn jedním setkáním za druhým, ať už s čelními představiteli evropských institucí, tak i rektory univerzit či europoslanci. Po celou dobu prezidenta doprovázela i jeho žena Eva Pavlová, ta si však manžela užila snad jen při společných cestách autem. 
05.10.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)

Zlatá labuť: Irena se stane v očích rodiny vražedkyní, Aleně půjde o život a Eva se střetne s Gruberovou

 
Rudolf se konečně dočkal! Počítá se s ním v rodinném byznysu. Užije si tak svých pár chvilek slávy, protože návrat Petra už se blíží. Ten bude mít plné ruce práce. Zhrzená Eliška z kavárny udělá kvůli odmítnutí vysněného muže strašnou věc.
28.09.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Petra (119 článků)

Zlatá labuť: Irena se stává vyvrhelem rodiny, Eva se bojí těhotenství s Gruberem a život se jí komplikuje

 
Gruber našel zalíbení v projížďkách na koni s Irenou. Při jedné takové příležitosti jí trochu posměšně sdělil, že Ditrich plánuje nepřátelské převzetí firmy její rodiny. Usoudil, že si nevybrali nejspolehlivějšího společníka. Odklizení Petra a fingované usmíření s Markétou tak na Ditricha nezabralo.
21.09.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Petra (119 článků)

Eva Pavlová mezi modelkami: První dáma vynesla šperky za miliony, šaty mohly být stylovější

 
První dáma Eva Pavlová (58) se zúčastnila vyhlášení prestižní modelingové soutěže Elite Model Look. O její styling se postarala Lenka Bernandes da Silva, která pro první dámu vybrala petrolejovou róbu a luxusní doplňky v řádech milionů korun. Manželce prezidenta Petra Pavla to v elegantní róbě opravdu slušelo, ovšem škoda, že šaty nepůsobily slavnostnějším dojmem. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz.
31.08.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2948 článků) , Eva Petra (119 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »