Články k osobnosti

Eugenie Bouchard

  tenistka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eugenie Bouchard »
 

Půvabná tenistka prohrála sázku: Co musela absolvovat se studentíkem?

 
Eugenie Bouchard je krásná tenistka, která oslňuje nejen na kurtu, ale i na sociálních sítích. Není divu, že po sportovní krásce muži šílí. Jeden mladík ji zkusil "sbalit" pomocí sázky a světe, div se, ono to zabralo!
17.02.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Eugenie Bouchard (7 článků)

Chystá se snad na filmy pro dospělé: Nejkrásnější tenistka světa už ukázala ODHALENÁ ŇADRA I ZADEČEK, s čím přijde příště?

 
Její sportovní kariéra sice stagnuje, ovšem to se na jejím vzhledu nijak negativně neodráží. Spíše naopak. Kanaďanka Eugenie Bouchard (22) je krásnější snad den ode dne. Navíc je hodně sebevědomá a své křivky se nebojí ukázat všem svým fanouškům!
23.11.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Eugenie Bouchard (7 článků)

Nejkrásnější tenistka všech dob chce podojit soudy o miliony! Její NEJŽHAVĚJŠÍ snímky naleznete v naší fotogalerii!

 
Kanadská tenistka Eugenie Bouchard (22) nebojuje aktuálně tolik na kurtu jako spíše u soudu. Evidentně se jí zdá jednodušší si peníze vysoudit než je vydělat kvalitními výkony na kurtu.
12.09.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Eugenie Bouchard (7 článků)

Tenisová sexbomba Bouchard: Podívejte se, jak nádherné má sestry, mohly by z fleku fotit pro Playboy!

 
Tak to je povedená rodinka. Známá tenisová Barbie Eugenie Bouchard, kterou známe z wimbledonského finále, kde dostala nandáno od Petry Kvitové, má stejně sexy sestry, jako je ona sama. No posuďte sami.
02.06.2016 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků) , Eugenie Bouchard (7 článků)

Nejhezčí tenistka světa zvolila na dovolenou fádní bikiny. Jejímu příteli stačily dokonce slipy

 
Tenisová hvězda Maria Šarapovová (27) žal po neúspěchu na letošním Wimbledonu zaháněla velmi příjemně. Sbalila sebe i přítele a odletěla na několik dní do Mexika. Tam se v proslulém letovisku jménem Cabo San Lucas rozvalila na lehátko na pláži a možná prošvihla i to, jak naše Petra Kvitová doslova rozstřílela ve finále sebevědomou Kanaďanku Eugenii Bouchard.
14.07.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1525 článků) , Eugenie Bouchard (7 článků)

11 opravdu žhavých fotek sexy tenistky Eugenie Bouchard, která bude dnes soupeřit s Kvitovou

 
Vycházející hvězda ženského tenisu, Kanaďanka Eugenie Bouchard (20) je čím dál víc populární a oblíbená dokonce i mezi celebritami. Bouchard dnes nastoupí na "tenisový kurt ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/tenista-nick-kyrgios-v-zapase-proti-nadalovi-na-wimbledonu-predvedl-strelu-roku-podivejte-se-na-ni ve "finálovém duelu":http://www.extra.cz/kvitovou-mozna-vyzve-ve-finale-rumunka-zlodejka-ktera-okradla-sportovni-divaky-o-prsa s naší "Petrou Kvitovou":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova. Stala se tak vůbec první Kanaďankou v historii, která prošla do finále dvouhry seniorského Grand Slamu.
05.07.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eugenie Bouchard (7 článků)
« Předchozí 1 Další »