Články k osobnosti

Errol Flynn

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Errol Flynn »
 

Nová DVD: Zmizelá, Poslední láska Robina Hooda a Imaginární lásky

 
Niterná tajemství moderního manželství, to je téma thrilleru Davida Finchera Zmizelá. Životopisné drama Poslední láska Robina Hooda mapuje závěr života slavného herce Errola Flynna. Film Imaginární lásky je studií zamilovanosti, odhaluje celou paletu fází lásky a jejího subjektivního vnímání.
03.03.2015 07:06 |

podobné články

Osobnosti: David Fincher (29 článků) , Errol Flynn (3 články)

Staňte se Errolem Flynnem v Risen 2

 
Předposlední z vývojářských deníčků Risen 2 se zaměřuje na souboje, které mají stát i v jádru samotné hry. Oproti prvnímu dílu ubylo zbraní, ale existuje víc způsobů, jak je používat, a vaše postava se v tom během hraní zlepšuje. Například v šermířských soubojích šlo vývojářům hlavně o ten správný pocit, abyste si připadali třeba jako v pirátském filmu...
08.12.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Errol Flynn (3 články) , Dmitrij Medveděv (328 článků)

Brit prý ví, kde přesně hledat bájný poklad, vyráží do Kostariky

 
Brit Mike Munroe věří, že našel místo, kde se ukrývá velký poklad, údajně v ceně několika miliard korun. Jeho historická hodnota je však nevyčíslitelná. Podle nadšence jde o poklad, který zmizel v roce 1820 z hlavního města Peru. Brit je přesvědčen o tom, že uspěje v tom, v čem již dříve pohořeli například herec Errol Flynn či závodník Malcolm Campbell.
28.07.2010 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Errol Flynn (3 články) , Malcolm Campbell (1 článek)
« Předchozí 1 Další »