Články k osobnosti

Emmanuel Macron

  politik, 25.prezident francie, bývalý investiční bankéř

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Emmanuel Macron »
 

Oleg v tísni! Člověk v tísni běduje nad hladovějícím vězněm Putina. Přidal se Hilšer i Emmanuel Macron

 
Jak se má hladovkář Sencov v ruském vězení? Názory se různí. Podle Respektu je na pokraji smrti, podle vězeňské správy je jeho stav „uspokojivý“. O jeho stav se stará i prezident Francie. A na jeho podporu se organizace Člověk v tísni chystá uspořádat instagramovou kampaň.
13.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Macronová brázdila moře se strážcem. Manželova „exmilence“ propírají kvůli jinému muži

 
První dáma Francie Brigitte Macronová (65) si užívala dovolenou na Azurovém pobřeží. V neděli se se svým bodyguardem proháněla po moři na vodním skútru a ve svých zářivě červených plavkách a záchranné vestě stejné barvy byla nepřehlédnutelná. Na riviéru s ní podle deníku Daily Mail vyrazil i její manžel prezident Emmanuel Macron (40), při vodních radovánkách ji ale nedoprovázel. Může za to snad skandál s exbodyguardem Alexandrem Benallou?
13.08.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Francie bojuje proti plastům: zvýhodní recyklované obaly a zakáže nádobí na jedno použití

 
Francouzská vláda chce příští rok zavést finanční zvýhodnění výrobků prodávaných v recyklovaných obalech. Podle nedělní zprávy týdeníku Le Journal du Dimanche by úspora mohla činit až desetinu ceny. Prezident Emmanuel Macron ve své kampani sliboval, že Francie do roku 2025 bude plasty recyklovat ze sta procent, nyní je na 25 procentech.
12.08.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Po „exmilenci“ další skandál: Macron nepřijel na významnou pietu, zůstal na dovolené

 
Francouzského prezidenta Emmanuela Macrona se poslední dobou drží jeden skandál za druhým. Nejdříve čelil obviněním, že jeho bývalý bodyguard Alexandre Benalla, který v Paříži napadl dvě osoby, je jeho milencem. Aféra vyvolala dokonce hlasování o důvěře vládě. A nyní francouzská média opět prezidenta kritizují – Macron se rozhodl nezúčastnit pietního setkání ke 100. výročí bitvy u Amiens, která vedla ke konci první světové války. Raději se svou manželkou Brigitte zůstal na dovolené, píše server Politico.
10.08.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Kauza Macronova „exmilence“ spustila hlasování o důvěře celé vládě ve Francii. Přežila jej

 
Aféra Benalla už téměř dva týdny otřásá francouzskou politikou. Došlo kvůli ní dokonce na to, že francouzská vláda dnes čelila hlasování o nedůvěře. Kvůli kauze bývalého spolupracovníka prezidenta Emmanuela Macrona jej vyvolala opozice. Alexandre Benalla je bezpečnostní poradce, bývalý bodyguard a dle některých spekulací snad i někdejší Macronův milenec (což prezident popřel). Čelí nyní stíhání kvůli násilnostem, kterých se dopustil během prvomájové demonstrace v Paříži.
31.07.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Macronův vyhozený muž a údajný exmilenec má na krku další problém. Nové vyšetřování

 
Francouzská justice dnes oznámila, že zahájila nové vyšetřování Alexandra Benally za násilnosti, kterých se dopustil 1. května v Paříži ještě několik hodin před střety, kvůli kterým byl bývalý bezpečnostní poradce prezidenta Emmanuela Macrona již obviněn. Aféra se stala nejvážnější politickou krizí od Macronova zvolení do nejvyššího úřadu, napsala agentura AFP. A je spojena i s řadou divokých spekulací. Mj. s tou, že je Benalla bývalým milencem Macrona, což prezident veřejně popřel.
30.07.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Propad. Obrovský. Angele Merkelové i Emmanuelu Macronovi se rozpadá jejich kariéra

 
Popularita Angely Merkelové a Emmanuela Macrona se propadá. V nových výzkumech se popularita její vlády dostala na dvanáctileté minimum a její křesťanské demokraty by nyní volila méně než třetina dotazovaných. Macronovi zase uškodil skandál s bodyguardem. Informovala o tom agentura Reuters.
30.07.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2256 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

Macronova tajná láska? „Není můj milenec,“ tvrdí prezident o vyhozeném bodyguardovi

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron (40) odmítl spekulace, že je Alexandre Benalla (26) jeho milenec. Do minulého pátku byl Benalla Macronovým bodyguardem, pak byl ale vyhozen v souvislosti s obviněním z napadení, uvedl Daily Mail. A roztočilo se kolo spekulací, zda v tomto případě nejde ve skutečnosti o něco jiného. Macronovo soukromí přitahuje pozornost dlouhodobě. A to především kvůli o 25 let starší první dámě Brigitte.
29.07.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Bodyguard Benalla, muž, který otřásá Elysejským palácem

 
Aféra Benalla. Macronova Francie se v těchto dnech otřásá v základech. Nemine dne, aby ze země galského kohouta nepřicházely nové informace v aféře Benalla, pojmenované podle bývalého osobního strážce prezidenta Emmanuela Macrona. V médiích, stejně jako v parlamentu, se ta slova neustále opakují: státní aféra, státní aféra. Elysejský palác se zmítá ve víru zničujícího mediálního vulkánu. V neděli poprvé svolal prezident Macron krizový štáb – a slíbil „zásadní reorganizaci“.
28.07.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Hannig (Rozumní): Časovaná bomba (k volbách do velkých měst)

 
Ještě máme v živé paměti názor francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, že když nebudou chtít přijímat migranty jednotlivé státy EU, měly by je mít možnost přijímat města (obce) těchto států.
27.07.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Emmanuel Macron má problém. Snažil se prý tajit vážný přečin

 
V Čechách se opisuje, ve Francii se mlátí demonstranti. Prezident Macron propustil svého poradce a plánuje velkou reorganizaci personálu potom, co se ukázalo, že tento poradce zasahoval na demonstraci proti demonstrantům, aniž by byl policistou. Na videu je možné vidět, jak „pacifikuje“ ženu a posléze bránícího se muže. Zprávu přinesla britská BBC.
23.07.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Matteo Salvini: Macron moc pije. Příští rok může nastat zlom

 
Bruselský server Politico si všímá podobných cílů francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a šéfa Ligy severu a italského ministra vnitra Salviniho, kteří chtějí reformovat Evropskou unii. Oba k tomu však používají jiné prostředky a představují si výslednou změnu naprosto odlišným způsobem.
19.07.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (41 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

Macron přihlížel sérii trapasů. Den Bastily Paříž oslavila ve velkém stylu

 
Francie za účasti prezidenta Emmanuela Macrona oslavila státní svátek Den Bastily tradiční vojenskou přehlídkou. Během více než dvouhodinové podívané před diváky defilovalo na 4200 vojáků a 220 vozidel, do přehlídky se zapojila zhruba stovka letadel. Přehlídce se ale nevyhnuly menší zádrhely, při synchronizované jízdě do sebe vrazili dva policisté na motocyklech a jeden z letounů při průletu nad metropolí vypouštěl špatnou barvu při tvorbě francouzské trikolory.
14.07.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Jan Urbach: Kampaň prezidenta Macrona financovali Soros a Rothschild

 
Italský portál „Il Populista” publikuje informace o financování prezidentské volební kampaně Emmanuela Macrona. Mezi jmény sponzorů je také americký finanční spekulant George Soros a bankéř David Rothschild.
06.07.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (184 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

Vymývárna mozků, největší neziskovka ve Francii, většina armády imigrantský původ... Ekonom Pikora vidí jasné postranní úmysly, proč Macron vrací povinnou vojnu

 
Emmanuel Macron prý chce povinnou vojenskou službu. Proč si Macron hraje na vojáčky? Za čí cíle a za jakou Evropu by měli naši synové bojovat? Takové otázky si klade ekonom Vladimír Pikora v komentáři pro reflex.cz
06.07.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Macron v Nigérii „zapařil“ v nočním klubu. S jeho o 25 let starší ženou to nebylo

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron si oficiální návštěvu Nigérie zpestřil bujarým večerem. Užíval si v nočním klubu Svatyně nová Afrika, kde se Nigerijci scházejí k tanci i oslavám. Příležitost využil k prezentaci plánovaného festivalu africké kultury, který se má v roce 2020 konat v Paříži. Obvyklé exotické tanečnice i pokuřování marihuany ale tentokrát v místním klubu chyběly, napsala agentura AP. Ale nebyla u toho ani Macronova o čtvrt stolelí starší první dáma Brigitte Macronová.
05.07.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Opilý Kalousek smrdí už v poledne. Jaromír Soukup drtil „vydloubnutou“ TOP 09

 
V pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa se tentokrát mediální magnát a vlastník TV Barrandov věnoval nejen svému oblíbenému politikovi Miroslavu Kalouskovi, ale také vrcholným evropským činitelům, jako jsou Angela Merkelová nebo Emmanuel Macron. Pozornosti neušel ani Rambohafík Karly Šlechtové.
02.07.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2256 článků) , Miroslav Kalousek (6513 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

Babiš: Největší úspěch naší vlády. Žádní migranti. A takto jednám s Macronem

 
Co si člověk nepochválí sám, to prostě nemá. Andrej Babiš zveřejnil svou reakci na summit členů EU, dohodu o migračních centrech a setkání s Emmanuelem Macronem na síti Facebook. Popisuje náročné jednání a své úspěchy.
01.07.2018 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13736 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

Babiš: Největší úspěch naší vlády. Žádní migranti. A takto jednám s Macronem

 
Co si člověk nepochválí sám, to prostě nemá. Andrej Babiš zveřejnil svou reakci na summit členů EU, dohodu o migračních centrech a setkání s Emmanuelem Macronem, na síti Facebook. Popisuje náročná jednání a své úspěchy.
01.07.2018 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13736 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

Premiér Babiš podepsal s francouzským prezidentem akční plán

 
Předseda vlády Andrej Babiš podepsal v Paříži v sobotu 30. června 2018 společně s prezidentem Francouzské republiky Emmanuelem Macronem Akční plán strategické spolupráce pro období následujících čtyř let. Během bilaterálního jednání hovořili o otázkách Evropské unie a vzájemné spolupráci obou zemí.
30.06.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13736 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »