Články k osobnosti

Emmanuel Macron

  politik, 25.prezident francie, bývalý investiční bankéř

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Emmanuel Macron »
 

„Je arogantní!“ schytal to Macron od Brigitte. A na věk je háklivá

 
Francouzskému prezidentovi Emmanuelovi Macronovi (40) se přezdívá „prezident bohatých“, mnoho lidí ho rovněž považuje za symbol arogantní elity. Macron to podle nových zjištění schytal i od své manželky Brigitte (65), i ona ho považuje za „arogantního a uštěpačného“. Byla by proto ráda, aby ho na jeho chování upozorňovali i jeho poradci. Deník Le Parisien přinesl souhrn poznatků o Macronovi v biografii prvního páru.
15.10.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Debata v Liberci, iniciovaná Emmanuelem Macronem. Hosté nadšeně chválili EU, ale pak dostali mikrofon lidé a vše se zvrhlo

 
REPORTÁŽ Francouzský prezident Macron vyhlásil sérii občanských konzultací, které se konají po celé Evropě. Ve středu se jedna uskutečnila ve Fryčově knihkupectví v Liberci. Cílem je sbírat podněty od občanů, které pak budou prezentovány na půdě Evropské rady. Mezi pozvanými hosty převažovali velcí příznivci Unie, u diváků to tak jednoznačné nebylo. V diskusi zazněla i peprná kritika. Například starší divák okomentoval Evropský parlament: „Mám známého, který je v Evropském parlamentu. Bavíme se o různých problémech, zahnutých okurkách, banánech a podobných kravinách. Říkal mi – když jsem jezdil do Evropského parlamentu před lety, bylo tam pár rozumných lidí. Teď je to tam jeden vůl vedle druhého.“
11.10.2018 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macron v objetí mladíků: Naběhl si na prostředníček!

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron (40) si pěkně zavařil. Pranýřují ho kvůli fotce, kde je v objetí dvou mladíků tmavé pleti, z nichž jeden ukazuje do kamery vztyčený prostředníček!
10.10.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macron v objetí mladíků: Naběhl si na prostředníček!

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron (40) si pěkně zavařil. Pranýřují ho kvůli fotce, kde je v objetí dvou mladíků tmavé pleti, z nichž jeden ukazuje do kamery vztyčený prostředníček!
06.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macronovi se to začíná hroutit. Už ho opustil sedmý spojenec

 
Bruselský server Politico se věnuje klesající popularitě francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a jeho zjevným neúspěchům, které se v poslední době hromadí na domácí i zahraniční scéně.
05.10.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Českého řidiče odsoudili ve Francii kvůli migrantům. Ministerstvo krčí rameny. Tomáš Zdechovský, který pomáhá od začátku, se velmi naštval

 
Český řidič Jiří Šagan byl ve Francii odsouzen k 1,5 roku vězení, v jeho kamionu se počátkem července našlo patnáct Iráčanů. Velké usilí na to, aby se dostal zpět domu ke své rodině, vynakládá europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který se do případu sám vložil. Na plénu Evropského parlamentu se řidiče zastal a obrátil se také přímo na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Reakce ministra zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD), že v tuto chvíli Česká republika však nemůže nic dělat, europoslance rozpálila doběla. Podrobně se ke kauze proto vyjádřil na sociální síti Facebook a přinesl i dobrou zprávu.
03.10.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1059 článků) , Emmanuel Macron (270 článků)

Ministr vnitra kvůli volbám skončil. Macron přijal demisi až na druhý pokus

 
Francouzský ministr vnitra Gérard Collomb končí ve funkci kvůli plánu kandidovat na starostu města Lyon. Prezident Emmanuel Macron v úterý večer přijal jeho demisi a pověřil premiéra Édouarda Philippea výběrem ministrova nástupce. Podle francouzských médií to v noci oznámil Elysejský palác.
03.10.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků) , Philippe Lyon (1 článek)

Robejšek: Politika Macrona povede k nenávisti a rozpadu

 
Přívrženci hesla „více Evropy“ s oblibou srovnávají Evropskou unii se Spojenými státy americkými. Když to mají až takhle, tak by se měli poučit i z chyb, které při svém vzniku USA udělaly, píše na blogu serveru Aktuálně.cz politolog Petr Robejšek. „Společné ručení za dluhy, po kterém dnes volá Emmanuel Macron a s ním celý jih Evropy, by nevedlo ke sjednocení,“ říká politolog a dodává, že něco takového by prý eurozónu přivedlo do slepé uličky, kterou již Amerika zmapovala před více než dvěma sty lety.
03.10.2018 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Ta FOTKA je tak teplá! Emmanuel Macron je pro smích. A šíří se zvěsti

 
Francouzský prezident Macron navštívil zámořské území Francie Svatý Martin a nechal se fotografovat s místními. Fotografie, kde je se zářivým úsměvem v srdečném objetí s dvěma černošskými mladíky, přidala vodu na mlýn těm, kdo pochybují o sexuální orientaci prezidenta. Nemluvě o gestech, která mladíci ukazují. O rozhořčení Marine Le Penové informoval server iDnes, a fotku také komentovaly známé osobnosti z české politické a mediální scény.
02.10.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macron pod palbou kritiky. Opozice cupuje prezidenta za zdvižený prostředníček

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron si proti sobě poštval opozici. Politiky rozčílila fotka, která se v neděli rozšířila na sociálních sítích. Jedná se o snímek, kde je prezident v objetí dvou mladíků tmavé pleti, z nichž jeden ukazuje do kamery vztyčený prostředníček, uvádí deník Le Monde. Macron následně na tiskové konferenci uvedl, že „miluje každé dítě Republiky“.
01.10.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macronův „milenec“ má další průšvih: Číšnici mířili pistolí s kumpány na hlavu

 
Bývalý blízký spolupracovník francouzského prezidenta Emmanuela Macrona Alexandre Benalla míří spolu s dalšími muži na téhle fotce jeho zbraní na hlavu servírky. Snímek uveřejnil francouzský investigativní server Mediapart.fr a jedná se prý přitom o stejnou zbraň, kterou Benalla používal i během své práce pro prezidenta. Někdejší Macronův blízký muž je vyšetřován kvůli květnovému incidentu, kdy v policejní výstroji napadl demonstranty v Paříži. Spekulovalo se o něm také jako o Macronovu milenci.
30.09.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Silný úder Václava Klause z amerického deníku: Z Ruska strach nemám. Zato Merkelová, Macron a Juncker!

 
Ruska rozhodně není třeba se bát, říká bývalý český prezident Václav Klaus. Hlavní hrozbou podle jeho slov jsou staré politické elity v čele s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem, které cíleně likvidují národní státy a zavádějí bruselskou diktaturu. Exprezident to sdělil v rozhovoru pro americký list The Washington Time, napsal server Novinky.cz.
27.09.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9266 článků) , Angela Merkelová (2348 článků) , Emmanuel Macron (270 článků)

Trump přebírá gesto Merkelové? Sepjaté ruce a vážení hosté. Za ČR je v USA Hamáček

 
Sepjatýma rukama do tvaru „diamantu“ proslula především německá kancléřka Angela Merkelová. Americký prezident Donald Trump podobné gesto předváděl i nyní - při sérii návštěv na pozadí startujícího Valného shromáždění OSN v New Yorku, kde vystoupí i Emmanuel Macron či Theresa Mayová. Zatímco s Macronem se Trump již sešel, setkání s Mayovou ho čeká.
25.09.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4241 článků) , Angela Merkelová (2348 článků) , Theresa Mayová (186 článků) , Emmanuel Macron (270 článků)

Nevychovaný fracek. Neuvěřitelná drzost a arogance. EU nás považuje za póvl. Francouzský prezident nám vyhrožoval kvůli nepřijímání imigrantů a toto řekli kníže, Filip, Keller, Fiala či Okamura

 
ANKETA Server iDNES.cz informoval, že prezident Francie Emmanuel Macron v Salcburku řekl, že země, které v migrační otázce neprojevují solidaritu, by měly být vyloučeny ze schengenského prostoru. Narážel tak podle iDNES.cz na vytrvalý odpor východoevropských zemí jako ČR či Maďarsko přijímat uprchlíky.
24.09.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macronova hvězda padá. Prezidentova obliba je nejnižší od nástupu do funkce

 
Popularita francouzského prezidenta Emmanuela Macrona klesla na dosud nejnižší úroveň od jeho nástupu do funkce v květnu 2017. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění institutu Ifop, na který se odvolává francouzský tisk. Politiku šéfa Elysejského paláce nyní podporuje 29 procent Francouzů, což představuje proti srpnu pokles o šest procentních bodů. Macronovu vládu nedávno opustili dva oblíbení členové a prezident rovněž od léta čelí skandálu kolem svého poradce, který surově zbil demonstranta. Mnohým se nelíbí ani jeho ekonomické reformy.
24.09.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Když odmítáte solidaritu, tak vypadněte ze Schengenu. A na fondy už si nesáhnete, povolily Macronovi nervy

 
Ústavní právník a vysokoškolský pedagog Jan Kudrna na sociální síti odsoudil prohlášení francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na summitu v Salcburku o tom, že země, které v migrační otázce neprojevují solidaritu, by měly být vyloučeny ze schengenského prostoru.
22.09.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Macronův „milenec“ vypovídal v Senátu. Omluvil se a o napadení ani nehlesl

 
Bývalý spolupracovník francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (40) Alexandre Benalla (27) vypovídal před výborem Senátu. Benalla čelí vyšetřování kvůli květnovému incidentu, kdy v policejní výstroji napadl demonstranty v Paříži. Jeho útok zachytila kamera. Aféra se stala nejvážnější politickou krizí od Macronova zvolení. Objevily se totiž i spekulace, že je Benalla milencem francouzského prezidenta. Macron to ale veřejně popřel, informovala stanice BBC.
20.09.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Babiš se objímal s Junckerem a culil na Macrona. Lídři EU mají recept na migraci

 
Lepší ochrana vnější hranice Evropské unie a těsnější spolupráce s dalšími státy, především v Africe, je součástí nejnovějších plánů EU na řešení migrační problematiky. Shodli se na tom šéfové států a vlád osmadvacítky ve středu večer a ve čtvrtek na neformálním summitu v Salcburku. Česku tu zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO), který se podle fotografií například vřele usmál na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a nebo se objal s šéfem Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem.
20.09.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14284 článků) , Emmanuel Macron (270 článků)

Orbán vyzval Macrona na souboj. Zůstane EU liberální, nebo se vydá cestou populismu?

 
Maďarský premiér Viktor Orbán vyzval na osobní souboj francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Tématem jejich debaty má být ideologická budoucnost Evropy, kdy Macron má reprezentovat liberální hodnoty Evropské unie a Orbán populismus, který se v Evropě za poslední rok značně rozmohl, uvedl deník Telegraph.
17.09.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)

Kurz a Macron chtějí zabránit odchodu Britů z EU bez dohody

 
Evropská unie by měla udělat vše, co je v jejích silách, aby zabránila takzvanému „tvrdému brexitu“, tedy odchodu Británie z EU bez dohody o uspořádání vztahů. Při jednání s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem v Paříži to v pondělí řekl rakouský kancléř Sebastian Kurz, jehož země předsedá Radě EU. Také Macron se vyjádřil ve prospěch dohody při současném zachování pravidel EU.
17.09.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (270 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »