Články k osobnosti

Emma Smetana

  herečka, moderátorka, muzikantka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Emma Smetana »
 

Emma Smetana probírala předkožky. Zevrubně

 
Na DVTV se v předvánočním čase řešilo pro jednou něco jiného než politika. Emma Smetana s estetickou dermatoložkou Věrou Terzijskou probírala kosmetické úpravy a praktiky na omlazování pleti. A zmínila i módní výstřelek hollywoodských hereček: vpichování kmenových buněk získaných z předkožek korejských novorozenců.
17.12.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)

Emma Smetana vyslechla výklad profesorky Válkové: Stíhání Babiše bude nejspíš zastaveno

 
Poslankyně hnutí ANO a bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková má za to, že Česko nebude muset vracet dotace z EU, které čerpal Babišův Agrofert v době, kdy byl Babiš předsedou vlády. Sám Babiš tvrdí, že na svou firmu, momentálně odloženou ve svěřenském fondu, nemá vliv. Tady by byla Válková opatrnější. Už teď je však také přesvědčená, že trestní stíhání Andreje Babiše v kauze spáchání dotačního podvodu bude zastaveno.
04.12.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Emma Smetana (459 článků) , Helena Válková (347 článků)

Politici na rautech na ruské ambasádě vyzrazují citlivé informace, říká ke zprávě BIS Kundra

 
Redaktor Respektu Ondřej Kundra se v rozhovoru s moderátorkou Emmou Smetana vyjádřil ke zprávě tajné služby. Podle jeho slov je ze zprávy patrné, že prezident Miloš Zeman hájí zájmy Kremlu a BIS je pro něj rizikem.
04.12.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Emma Smetana (459 článků) , Ondřej Smetana (5 článků)

Podívejte, za kolik Kč vás pustí na Emmu Smetanu. A Miroslava Němcová...

 
Kdo nemá zítra co dělat, má unikátní příležitost si poslechnout známé české novináře a také poslankyni ODS Miroslavu Němcovou spolu s Petrem Dolínkem za ČSSD. Již toto úterý se totiž pořádá seminář „Vliv současných českých médií na férovou politickou soutěž“. A to v prostorách Sněmovny. Seminář zaštiťuje internetový deník Forum24. Komu by se kvůli vystoupení Pavla Šafra nechtělo do Prahy, má i jiné možnosti vyžití. V Brně a v Plzni se koncem října a začátkem listopadu chystá Sametový speciál s Emmou Smetanou pořádaný DVTV. Nicméně, zde už musí počítat se vstupným.
15.10.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1443 článků) , Emma Smetana (459 článků) , Petr Pavel (521 článků)

A vy jste označil Evropskou unii za Sovětský svaz, nastoupila Emma Smetana na Kuberu. Odpověď se nedá popsat

 
Ve volebním duelu na DVTV, který moderovala Emma Smetana, se střetli Jaroslav Kubera a Zdeněk Bergman. Není to jejich první střet, oba vystoupili již na ČT24. Řešila se EU, financování kampaně i slova Miloše Zemana. Bergman Kuberu vyzval, ať ho klidně udá, pokud si myslí, že je s jeho kampaní něco v nepořádku. Kubera se do něj zase pustil za „nezávislost“. A nakonec šlo o církevní restituce...
11.10.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (722 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Emma Smetana (459 článků) , Zdeněk Smetana (15 článků)

„Vy jste anti-Babiš server, tak to víme, ne.“ Emma Smetana si ve štábu odchytila Babiše a začalo to lítat

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v sobotu pozdě večer netajil tím, že je zklamán z volebních výsledků v Praze. Volební lídr Petr Stuchlík tu navzdory masivní předvolební kampani dosáhl jen na pátou příčku. Babiš to přičetl na vrub i části médií, která jsou údajně vůči němu nepřátelská. Řadí do ní i internetovou televizi DVTV. Emma Smetana to v rozhovoru s Babišem pocítila na vlastní kůži. Podívejte se sami.
07.10.2018 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Emma Smetana přiznala, jak se chová k hostům, kteří se jí nelíbí

 
Na rádiu Wave proběhl rozhovor s novinářkou a hudebnicí Emmou Smetanou. Hovořilo se v něm o její úloze moderátorky, kterou teď zastává na DVTV, a také o jejím působení na Nově, které ji proslavilo. „Dostali jsme se do fáze, kdy můj šéf, když mě uviděl, tak dělal, že mu zvoní telefon nebo že musí odběhnout na záchod,“ popsala Smetana, proč nakonec dostala od TV Nova výpověď.
04.10.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)

Uprchlíci a sirotci? Arabista Pelikán zmrazil Emmu Smetanu totálním opakem slov Šojdrové

 
Arabista Petr Pelikán, bratr bývalého ministra spravedlnosti za hnutí ANO Roberta Pelikána, se přiklonil na stranu předsedy vlády Andreje Babiše a prohlásil, že je správné nepřijímat do České republiky žádné migranty. Zmínil i válečné sirotky ze Sýrie. Prý se to s nimi má takto...
03.10.2018 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Jestli vás to nezajímá, tak já tu nemusím být! Emma Smetana vytáčela v rozhovoru Semelovou. A ta vypěnila

 
Stejně jako jiná média si i internetová televize DVTV zve komunální politiky a ptá se jich, jak by chtěli změnit česká a moravská města. Včetně Prahy. Za komunisty do studia dorazila Marta Semelová, jednička na komunistické kandidátce v hlavním městě. Moderátorka Emma Smetana však rozhovor nezačala klasicky otázkami na poměry v Praze, nýbrž dotazy na minulost, na Miladu Horákovou, na rok 1968 a tak podobně. Podívejte se sami, jak Semelová zareagovala...
27.09.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (333 článků) , Marta Semelová (275 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Emir Kusturica, který utřel Emmu Smetana, jede na Krym: Jsou tam hezké holky

 
Srbský filmový režisér a hudebník Emir Kusturica přijíždí na poloostrov Krym připojený k Rusku. Západ i Ukrajina protestují, ale slavný režisér si z toho mnoho nedělá. Prý má rád zdejší počasí a zdejší pěkné holky.
22.08.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Emir Kusturica (53 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Emma Smetana: Budu bojovat za vítězství pravdy a lásky. Myslím lepším způsobem, než mladí Češi. Můj otec ve Francii musel vytírat záchody, ale nikdy ho nenapadlo jít zpět do totalitní ČSSR

 
Novinářka z DVTV Emma Smetana, “dcera revolucionářky a emigranta”, se na stránkách nové české mutace módního magazínu Vogue rozpovídala o tom, co pro ni znamená svoboda. Významná vliv Smetana přikládá k tomu, že studovala jinde a nemělo na ni vliv zdejší “postkomunistické školství” a uklidňuji ji, že má ještě francouzský pas a může kdykoli odjet jinam.
22.08.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)

Já nejsem politický aktivista! Jaromír Bosák se u Emmy Smetana pustil znovu do vysvětlování záležitosti s Ruskem

 
Slova známého sportovního komentátora České televize Jaromíra Bosáka, která pronesl v letošním přímém přenosu slavnostního ceremoniálu fotbalového mistrovství, že by se fotbalový šampionát, byť výborně zorganizován, neměl v Rusku z mnoha důvodů konat, nezůstala bez povšimnutí. Kvůli vyjádření o Rusku byl totiž oheň na střeše a na mnoha frontách Bosák čelil vlně kritiky. Přesto si za svým názorem stále stojí a rozhodně by jej vyslovil znovu. „Na Rusko jsou tu lidé příliš citliví,“ řekl v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV.
01.08.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Můžete to vypnout... Emma Smetana pustila Marku Černochovi záznam, který neunesl

 
Byla to chyba, to říká Marek Černoch o době, kdy s Martinem Konvičkou zpíval hymnu. Od Úsvitu přešel k ODS a o svém čase v Úsvitu říká zajímavé věci. Interview s Markem Černochem je k nalezení na DVTV a vedla ho Emma Smetana.
06.07.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků) , Martin Konvička (67 článků)

Co na to Dáša? Hnůj. Pravý Havel. Milenka exprezidenta dále hovoří

 
Psychoterapeutka Jitka Vodňanská se v rozhovoru pro DVTV vyjádřila ke své nové knize Voda, která hoří. Chce prý tímto způsobem podat svědectví o svém životě, do kterého velkou měrou patří bývalý prezident Václav Havel. Do knihy vložila i pasáž o podstoupeném potratu, kterou hojně šířila bulvární média. Velký ohlas ji prý nemile překvapil. Jitku Vodňanskou vyzpovídala Emma Smetana.
02.07.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Autor nahých lesbických fotek manželky amerického prezidenta Melanie Trump by mohl být součástí kriminální činnosti v ČR. Již byl odsouzen pro distribuci drog. Naletěla Emma Smetana? Čtěte více

 
EXKLUZIVNĚ Není tomu tak dlouho, co stránky světových novin zaplavily kontroverzní snímky manželky 45. amerického prezidenta Donalda Trumpa Melanie. První dáma USA je na nich zachycena nahá a v choulostivých pozicích s jinou ženou.
23.06.2018 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Emma Smetana (459 článků) , Melania Trump (54 článků)

Jan Hřebejk: Zeman je ohavný chlap. Vulgární ožrala, který čůrá na schodišti. Líbí se hňupům

 
Hostem DVTV byl režisér Jan Hřebejk, který se rozhodl kandidovat za hnutí STAN v podzimních komunálních volbách. Hřebejk je známý svým kritickým postojem k voličům Miloše Zemana. Po volbách v roce 2013 prohlásil pro TV Prima: „Rudá a hnědá prasata táhnou lháře a demagoga na Hrad.“ Moderátorka Emma Smetana se Jana Hřebejka ptala, jak to má se Zemanem, s jeho voliči i s údajnou politickou přelétavostí.
21.06.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (391 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Emma Smetana (459 článků)

Emma Smetana (30) ve spárech podvodníků! Její tvář zneužili k ohavnosti

 
Moderátorka Emma Smetana (30) se stala obětí podvodníků. Její tvář a tělo společnost Choco Lite využila na propagaci svého hubnoucího přípravku. Smetana je z jednání v šoku. Moderátorka se společností neměla uzavřenou žádnou smlouvu a samozřejmě nedostala ani zaplaceno.
19.06.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)

Důchodkyně v ohrožení. Bez neziskovek by nebyla demokracie... Misska Taťána Gregor Brzobohatá se rozjela nejen u Emmy Smetany ve studiu

 
Česká Miss World Taťána Gregor Brzobohatá před lety založila nadaci Krása pomoci. Ta se soustřeďuje na podporu domácí péče o tuzemské důchodce. Gregor Brzobohatá o tom přišla pohovořit na server DVTV.cz s Emmou Smetana.
05.06.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)

Emma Smetana si pozvala před kameru Dobrovského, který odmítl převzít cenu od Babiše. A začala kanonáda

 
Bývalý disident a politik, který odmítl převzít Cenu Bezpečnostní rady státu od premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), Luboš Dobrovský, se rozhovořil v pořadu DVtv.cz s moderátorkou Emmou Smetana.
02.06.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Emma Smetana (459 článků)

VIDEO Emma Smetana: Jsem hlavně Evropanka. Nechápu vlastenectví Čechů. Byla bych schopna zabít

 
Moderátorka DVTV Emma Smetana se v pořadu PeepShow svěřila se svými osobními názory. Pro Čechy je podle ní typická jejich malost a zbabělost. Tyhle vlastnosti ji na Češích vytáčí. Necítí se být Češkou, ale spíše Evropankou. Pro patriotismus v dnešní situaci nemá pochopení.
29.05.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »