Články k osobnosti

Elon Musk

  podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Elon Musk »
 

Dcera Elona Muska si změnila jméno: Nechce už mít s tátou vůbec nic společného

 
Transgender dcera Elona Muska podala podle agentury Reuters žádost o změnu jména v souladu s její novou genderovou identitou, protože podle svých slov „již nežije se svým biologickým otcem ani si nepřeje být žádným způsobem, tvarem nebo formou s ním spřízněna“. 
21.06.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Čauky lidi, 65. díl: Videohra s Kalouskem a Eva Burešová v novém muzikálu jako Sluníčko

 
Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi tentokrát zahájil své vystoupením hraním videohry. Proti sobě měl velmi úskočného soupeře. Kdo jím byl? A co všechno plánuje Babiš koupit v reakci na nákup Twitteru Elonem Muskem?
09.05.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24461 článků) , Petr Jablonský (117 článků) , Elon Musk (201 článků) , Eva Burešová (637 článků) , Eva Petra (48 článků)

GLOSA: Koupí Coca Colu a vrátí do ní kokain! Musk je pro fanoušky modlou, ostatní miliardáři jsou nudní patroni

 
Šéf společností Tesla a SpaceX Elon Musk, který tento týden dosáhl dohody ohledně převzetí firmy Twitter, na stejnojmenné sociální síti v žertu napsal, že příště koupí společnost Coca-Cola a do jejího nápoje vrátí kokain. Musk je nejbohatším člověkem na světě a za Twitter zaplatí kolem 44 miliard dolarů (asi bilion korun). Nejde o první svérázný vtípek, Musk je známý svým specifickým smyslem pro humor, který se odráží nejen v image jeho značek, ale vede i k jeho prudce stoupající popularitě.
29.04.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků) , Coca Cola (134 článků)

Vyoral dostal předžalobní výzvu od Šarapatky za „zpívající plačku“. Zde je pokračování kauzy

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Bude Twitter svobodnější poté, co ho koupil miliardář Elon Musk? Vrátí se na něj Donald Trump? Pomůže konec povinné biosložky v pohonných hmotách spotřebitelům? Tomáš Vyoral přináší svůj pohled. Věnuje se i osobě Zdeňka Šarapatky. Ten ho vyzval k omluvě. A Tomáš Vyoral se rozhodl vyhovět.
29.04.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5855 článků) , Elon Musk (201 článků) , Tomáš Vyoral (175 článků)

Elon Musk prodal další akcie Tesly za čtyři miliardy dolarů

 
Generální ředitel výrobce elektromobilů Tesla Inc. Elon Musk prodal další akcie ve firmě, celkem za čtyři miliardy USD, tedy asi 93,2 miliardy Kč.
29.04.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Pomocné stráže a kšeft z boje proti dezinformacím. Ať Rakušan raději nečte. Štěpánek ke svobodě slova

 
Mediální expert a první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek přivítal informaci o tom, že miliardář Elon Musk koupil sociální síť Twitter. „Je tu obrovská naděje, že Musk, jenž názory pomatených pokrokářů, kteří dnes do značné míry ovládají veřejný prostor, nesdílí, učiní Twitter svobodnějším,“ domnívá se Štěpánek, který české Ministerstvo vnitra označil za novodobé orwellovské ministerstvo pravdy a nenechal niť suchou ani na České televizi.
28.04.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Elon Musk (201 článků)

Koupím Coca-Colu a vrátím do ní kokain, napsal v žertu Elon Musk

 
Musk svou poznámkou na Twitteru odkazoval na původní recepturu nápoje, který byl uveden na trh v roce 1886 jako posilující lék na různé neduhy.
28.04.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků) , Coca Cola (134 článků)

On neblokuje Rusy! Zděšený Wollner. Může mu být zle

 
Sociální síť Twitter zakoupil za 44 miliard dolarů (přes 1 bilion korun) americký miliardář Elon Musk, o kterém je známo, že věří v absolutní svobodu slova. A své odpůrce našel i v Česku. Šéf Reportérů ČT Marek Wollner o něm už prohlašuje, že je psychopat, protože řekl, že každé zprávy více či méně dělají propagandu. Muskova společnost totiž odmítla blokovat ruská média. A spekuluje se, co by mohl znamenat případný návrat Donalda Trumpa.
26.04.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5855 článků) , Elon Musk (201 článků)

Elon Musk koupil Twitter. Svoboda slova je základem fungující demokracie, říká. Vrátí účet Trumpovi?

 
Snahy amerického miliardáře a nejbohatšího muže světa o koupi Twitteru se nakonec ukázaly jako úspěšné. Musk koupil podle agentury Reuters sociální síť za 44 miliard dolarů. Ve svém prohlášení označil svobodu slova za základ fungující demokracie.
25.04.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Elon Musk chce koupit Twitter za bilion: Stane se z něj nový Bill Gates?

 
Nejbohatší člověk na světě a majitel automobilky Tesla Elon Musk (50) si dělá zálusk na Twitter. Poté, co ve velkém skupoval akcie sociální sítě a zahrával si s myšlenkou vstoupit do dozorčí rady Twitteru, teď přišla radikální změna. Známý podnikatel a v současnosti nejbohatší člověk světa chce síť koupit kompletně celou do soukromého vlastnictví. A nebojí se plácnout přes kapsu, za celý Twitter chce dát skoro bilion korun. O jeho úmyslu informovala agentura Reuters.
14.04.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (212 článků) , Elon Musk (201 článků)

„Připravil nás o peníze.“ Bývalí akcionáři Twitteru žalují Muska, oznámil pozdě nákup akcií

 
Bývalí akcionáři společnosti Twitter Inc. žalují Elona Muska, protože podle nich oznámil nákup akcií Twitteru později, než mu ukládá zákon.
13.04.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Marian Kechlibar: Elon Musk a Twitter – obtížné manželství, které je přesto asi potřeba

 
Milí čtenáři, odhlédneme na chvíli od té zcela konkrétní války, která se nám odehrává téměř za humny (a že je těžké odtrhnout od ní pozornost!), a podíváme se na chvíli někam jinam, do sféry válek kulturních a informačních. Nejbohatší podnikatel světa vstoupil do jedné z nejvýznamnějších sociálních sítí. Co z toho bude?
12.04.2022 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Kyberválka na Ukrajině: Rusové ruší signál družic, a to nejen těch miliardáře Muska

 
Součástí moderního konfliktu jsou telekomunikace, v odlehlých oblastech či při odstřižení normálních sítí se využívá satelitní spojení. A proto je součástí novodobé války rovněž snaha tato spojení narušit. Zakusuje to i Elon Musk a jeho firma SpaceX, jež ukrajinským úřadům poskytla terminály svého satelitního internetu Starlink, nebo zavedenější poskytovatel Viasat.
10.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Půvabná Maye Musk v Praze! Kdo měl tu čest se s ní setkat?

 
Maye Musk (73) navštívila Prahu! Majitelka jednoho z nejzajímavějších životopisů, mezinárodně uznávaná modelka, mentorka i autorka úspěšné knihy Když má žena plán. Tato nádherná, inspirativní dáma je (mimo jiné) i maminka jednoho z nejbohatších lidí světa Elona Muska. Jak sama napsala na Instagram, návštěva Prahy vždy patřila mezi její sny, a právě nyní si ho splnila! Kdo z českých osobností měl tu čest se s Maye setkat? 
07.04.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Žebříčku boháčů vládne Musk, předstihl Bezose. Po Kellnerovi (†56) je v Česku nejvýš vdova Renáta

 
Nejbohatším člověkem na světě je letos podle žebříčku časopisu Forbes šéf automobilky Tesla Elon Musk s majetkem 219 miliard dolarů (4,9 bilionu Kč). Z Čechů letos skončila nejvýše, na 104. místě, Renáta Kellnerová s rodinou (16,6 miliardy dolarů).
05.04.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (96 článků) , Elon Musk (201 článků)

Válka na Ukrajině: Kudy létá Putin? Díky geniálnímu nápadu teenagera můžete i vy sledovat letadla ruských papalášů

 
Technické možnosti dělají z války na Ukrajině děsivou reality show. Díky moderním technologiím lze sledovat situaci na bojišti téměř v přímém přenosu a díky geniálnímu nápadu amerického teenagera se před zvídavýma očima pozorovatelů neskryjí ani letadla těch nejbohatších Rusů. Američan, který se proslavil sledováním soukromého letadla Elona Muska, spustil twitterové profily, které vás automaticky na letícího oligarchu upozorní.
21.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Grimes má druhé dítě Elonem Muskem, ale... Randí s přeoperovanou ženou

 
Ve vztahu miliardáře Elona Muska (50) s kanadskou zpěvačkou Grimes (33) rozhodně není nuda. Na podzim se rozešli, pak to dali dohromady a oznámili, že čekají druhé dítě, znovu se rozešli a nakonec hudebnice začala randit se ženou, která bývala mužem!
16.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)

Elon Musk vyzval ruského prezidenta na souboj o Ukrajinu: Odpovědí mu bylo štěkání Putinova psa

 
Americký miliardář Elon Musk vyzval na souboj Vladimira Putina. Šéf společností SpaceX a Tesla se snažil ruského prezidenta pošťouchnout na Twitteru, aby si to takzvaně "na férovku" rozdali o Ukrajinu. Podle očekávání Putin nereagoval. Překvapivě se ale ozval jeho nechvalně proslulý nohsled, čečenský vůdce Ramzan Kadyrov.
15.03.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Elon Musk (201 článků) , Ramzan Kadyrov (36 článků)

Musk odmítl zablokovat ruské zpravodajské zdroje. Kvůli svobodě slova. Pravý důvod? Petr Žantovský ho našel

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Nejbohatší člověk světa Elon Musk se zapsal do dějin žurnalistiky. Odmítl vypnout ruská média s odůvodněním, že svobodu slova chápe absolutně a že každé zpravodajství je částečně propaganda, některé jenom víc než jiné. Petr Žantovský zařadil do pravidelného přehledu mediálních zajímavostí také ukázky z komentářů v Sovětském svazu vystudovaného žurnalisty, který jako by se dnes nakazil tou všeobjímající infekcí nenávisti k předem vytčeným cílům. A řeč bude i o návrhu nového zákona o České televizi, který vyvolává celou řadu otázek, aniž některé řeší.
12.03.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (201 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »