Články k osobnosti

Ella Jones

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ella Jones »
 

Roky se na Renée Zellweger sice nevratně podepsaly, ale konečně si je zase podobná

 
Americká herečka Renée Zellweger si před půlrokem prošla drsnou kritikou na svůj změněný zevnějšek. Loni v říjnu se po delší době objevila na veřejnosti na předávání cen Elle Woman v Hollywoodu a mnozí herečku nemohli vůbec poznat. Filmová Bridget Jones pak v rozhovoru přiznala, jak je ráda, že ji lidé nepoznávají a proměnu odůvodnila jiným životním stylem. Ovšem na pondělním galavečeru One Starry Night to už zase byla ona, jen o poznání starší, než si ji pamatujeme.
22.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (125 článků) , Ella Jones (5 článků)

Plastikami ZNETVOŘENÁ Renée Zellweger: Jsem šťastná, že mě lidi nepoznávají! (FOTO)

 
Herečka Renée Zellweger se po dlouhé době ukázala na veřejnosti. A vzala s sebou rovnou svého nového přítele Doyla Bramhalla. Představitelku Bridget Jones však nepoznávali nejen na galavečeru Elle Women in Hollywood Awards, ale také její fanoušci na fotkách zveřejněných na internetu. O vizáži pětačtyřicetileté hvězdy se tak poslední dny hodně diskutuje. A ona se k tomu raději vyjádřila. Je prý hrdá na to, že ji nikdo nepoznává.
23.10.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (125 článků) , Ella Jones (5 článků)

Proměna Bridgitte Jones ve stvůru: Plastický chirurg prozradil, kde všude je Renée Zellweger přešitá!

 
Celý svět teď řeší plastiky "Renée Zellweger":http://www.extra.cz/tema/renee-zellweger (45), která se objevila v pondělí večer na party k 21. výročí Elle s podtitulem Ženy v Hollywoodu v Los Angeles s "úplně novým obličejem":http://www.extra.cz/brutalni-promena-renee-zellweger-je-to-jeste-vubec-ona-nebo-jeji-plastikova-dvojnice. Částečné transformace jsme si všimli "už před pár měsíci":http://www.extra.cz/co-to-je-za-umelotinu-renee-zellweger-to-zase-prehnala-s-botoxem-a-vypada-hroznei, ovšem tentokrát při pohledu na podivnou ženštinu představující se jménem herečky užasli snad všichni, kdo fotografie ze slavnostního večera zahlédli.
22.10.2014 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (125 článků) , Ella Jones (5 článků)

Filmová Bridget Jones po drastické proměně: Jsem ráda, že mě lidé nepoznávají

 
Herečka Renée Zellweger se po dlouhé době ukázala na veřejnosti. Představitelku Bridget Jones však nepoznávali nejen lidé na galavečeru Elle Women in Hollywood Awards, ale ani její fanoušci na fotkách zveřejněných na internetu. O vizáži pětačtyřicetileté hvězdy se tak poslední dny hodně diskutuje. A ona se k tomu raději vyjádřila. Je prý hrdá na to, že ji nikdo nepoznává.
22.10.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (125 článků) , Ella Jones (5 článků)

Byla filmová Bridget Jones na plastice? V obličeji je to úplně jiná žena!

 
Americká herečka Renée Zellweger si v pondělí večer nenechala ujít 21. ročník galavečera časopisu Elle, na němž jsou každoročně oceňovány nejvlivnější ženy Hollywoodu. Představitelku nezapomenutelné Bridget Jones doprovodil muzikant Doyle Bramhall, s nímž tvoří pár zhruba rok a půl. Hostům a následně ani médiím však neunikla její vizuální proměna a novým účesem to tentokrát nebylo.
21.10.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (125 článků) , Ella Jones (5 článků)
« Předchozí 1 Další »