Články k osobnosti

Elizabeth Kate

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Elizabeth Kate »
 

Vévodkyně Kate v slzách: Z rozkazu královny musí pryč!

 
Věčný souboj mezi britskou královnou Elizabeth II. a vévodkyní Kate nabírá na obrátkách! Královna jde přes mrtvoly a začíná plánovat Kate služební cesty, které by jí výrazným způsobem mohly zasáhnout do soukromého života.
17.01.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Kate by už rodit neměla, jenže asi bude muset! Ty důvody jsou odporné…

 
Je to jen pár týdnů, co Vévodkyně z Cambridge porodila princeznu Charlotte Elizabeth Dianu. Nedlouho na to Británii rozesmutněla zpráva, že Kate už další královské miminko na svět nepřivede. Jenže mnoho lidí by o další královské miminko stálo, jejich důvody bohužel nejsou nezištné…
01.06.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Kate už nebude rodit další královské děti: Důvod je smutný...

 
Narození britské princezny Charlotte Elizabeth Diany provázel a dosud provází velký zájem sdělovacích prostředků, příznivců i odpůrců monarchie na celém světě. Druhý potomek prominentního páru byl očekáván přinejmenším se stejným zájmem jako starší bratříček George (1). Ale jestli se někdo těší, jak se královská chovná rodinka bude nadále rozrůstat, musíme ho zklamat. Vévodkyně z Cambridge o dalším děťátku prý neuvažuje
20.05.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth George (4 články) , Elizabeth Kate (15 článků) , George George (551 článků)

Princezna Charlottka je »stará« 6 dní a už má vlastní květinu!

 
Jen pár hodin poté, co princ William s manželkou Kate oznámili, že jejich dcera se jmenuje Charlotte Elizabeth Diana, představilo světu zahradnictví Wayvale Garden Centres nový druh klematisu. Šlechtěnce pojmenoval Princess Charlotte a oznámil, že je letos k dostání jen pět tisíc kusů této rostliny. Britové jsou vášnivými zahradníky, takže z nabídky zahradnictví během pár minut zmizely všechny dostupné sazenice.
07.05.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Princezna Charlotte má vlastní klematis

 
Jen pár hodin poté, co princ William s manželkou Kate oznámili, že jejich dcera se jmenuje Charlotte Elizabeth Diana, představilo světu zahradnictví Wayvale Garden Centres nový druh klematisu. Šlechtěnce pojmenovalo Princess Charlotte a oznámilo, že je letos k dostání jen pět tisíc kusů této rostliny. Britové jsou vášnivými zahradníky, takže z nabídky zahradnictví během pár minut zmizely všechny dostupné sazenice.
07.05.2015 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Královský skandál: Princ William a Kate UKRADLI jméno pro svou dcerku!

 
Britský korunní princ William pojmenoval svou dceru jmény tří osob, které ve svém životě považuje za nejvýznamnější – po otci, babičce a matce. První křestní jméno Charlotte má princezna po dědečkovi Charlesovi, neboť je jeho ženskou variantou jako v češtině Karolína ke Karlovi. Druhé jméno Elizabeth – Alžběta je poctou současné panovnici a Williamově babičce Alžbětě II. Konečně třetí jméno je poctou matce, princezně Dianě. Právě toto jméno je trnem v oku některým osobnostem z královské rodiny, které by Dianu z dějin britské monarchie nejraději smazaly. Jenže místo toho musejí teď číst velké novinové články, v nichž Dianin bratr hrabě Charles Spencer zdůrazňuje, že také jeho dvouletá dcera – sestřenice prince Williama – se jmenuje Charlotte Diana.
06.05.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Diana Spencer (22 článků) , Elizabeth Kate (15 článků) , Kate Spencer (2 články) , Charles Karel (3 články)

Malá princezna Charlotte: Bude někdy královnou?

 
Velká Británie, a s ní i skoro celý Západní svět, žije od víkendu narozením malé princezny, která přišla na svět v sobotu 2. května. Jaké šance má holčička, již pyšní rodiče Kate a William pojmenovali Charlotte Elizabeth Diana, že jednou usedne na královský trůn?
05.05.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Rodný list princezničky Charlotte Elizabeth Diany: Než ho vyplnili, chvíli to trvalo…

 
Proč tak dlouho trvalo, než královský palác oznámil jméno novorozené dcery prince Williama a vévodkyně Kate? Úředníkům asi chvíli zabralo, než vyplnili rodný list děvčátka. Tolik jmen a titulů, že by to stačilo pro celou školku…
05.05.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Princ William a Kate pojmenovali svou buclatou princeznu: A má hned tři jména!

 
Dcera prince Williama, vévody z Cambridge, a Catherine, vévodkyně z Cambridge, se narodila 2. května 2015 v 8.34 londýnského času. Rodiče v pondělí 4. května informovali královnu Alžbětu II., že její pravnučka dostala jméno Charlotte Elizabeth Diana. Ihned poté se tuto informaci dozvěděl i zbytek světa. Královna Alžběta II. už před narozením malé Charlotte garantovala, že bude od svého prvního dechu držitelkou titulu Její královská výsost princezna a že se zařadí do seznamu následníků trůnu hned za svého staršího bratra prince George.
04.05.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Elizabeth George (4 články) , Elizabeth Kate (15 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (551 článků)

Jméno dcerky Williama a Kate odhaleno: Princezna má hned tři!

 
Malinkatá princezna, dcera prince Williama (32) a vévodkyně Kate (33), má jméno! Pyšní rodiče ji pojmenovali Charlotte Elizabeth Diana! Děvčátko tak má tři křestní jména, přičemž jedním z nich vzdali rodiče hold zesnulé Williamově matce. Všechna mají osobní význam. Kensingtonský palác oznámil jméno princezny poté, co ho osobně princ sdělil své babičce, královně Alžbětě II. (89).
04.05.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Charlotte Elizabeth Diana. Tak se jmenuje nová princezna

 
Británie netrpělivě čekala na oznámení jména novorozené dcery prince Williama a jeho manželky vévodkyně Kate od soboty.
04.05.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Kate a William stále tají jméno malé princezny. Bude to Alice, nebo Charlotte?

 
Británie čeká na oznámení jména novorozené dcery prince Williama a jeho manželky, vévodkyně Kate. Podle bookmakerů jsou favorizovanými jmény Alice a Charlotte, za nimi Olivia, Elizabeth a Victoria, uvedl web stanice BBC.
03.05.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Pippa Middleton vsadila na styl své sestry Kate a v modrém kabátku sama připomínala princeznu

 
Zatímco královští manželé William  (31) s Kate  (32) si právě užívají dovolenou na Maledivách, Pippa Middleton  (30) se alespoň částečně ujala jejich role a účastní se významných událostí, jako byla například pocta zesnulému anglickému žurnalistovi, komikovi, spisovateli a televiznímu moderátorovi Siru Davidu Frostovi. Ten zemřel loni v srpnu ve věku 74 let na zástavu srdce během plavby výletní lodí MS Queen Elizabeth.
13.03.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (409 článků) , Pippa Middleton (409 článků) , Elizabeth Kate (15 článků) , Kate Frost (1 článek)

Kate slaví 30 let: Tajemství její krásy? Barví si vlasy!

 
Catherine Elizabeth z Cambridge slaví třicet let. Jak bude královská oslava vypadat? O žádném velkém slavení prý nemůže být řeč. Podle vyjádření královské rodiny plánuje mladá vévodkyně slavit v soukromí se svým manželem Williamem, s rodinou a s několika přáteli…
09.01.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Kate (15 článků)

Kate, pozor, šaty od návrhářky Emanuel nosí smůlu!

 
Snoubenka prince Williama (29) Kate Middleton (29) v posledních měsících prožívá největší změny svého života. V listopadu jí následník trůnu navléknul na prst snubní prsten a v dubnu se stane princeznou Británie. Kate v nejbližší době čeká hodně starostí s přípravou svatby, takže na její oslavu narozenin, které má právě dnes (neděle), jí zřejmě vůbec nezbude čas. A k tomu všemu si tato kráska vybírá svatební šaty. Vybere si nakonec svatební oděv z dílny Elizabeth Emanuel? Snad ne, podle všeho nosí smůlu...
10.01.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (986 článků) , Elizabeth Kate (15 článků)
« Předchozí 1 Další »