Články k osobnosti

Elizabeth Perry

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Elizabeth Perry »
 

To se nepovedlo: Katy Perry si ostříhala vlasy a vypadá jako matka Kim Kardashian!

 
Jmenuje se Katheryn Elizabeth Hudson (30) a vy vůbec netušíte, o koho jde, protože ji od věku věků znáte pod pseudonymem jako Katy Perry. Přejmenovala se, jelikož by se jméno Katy Hudson moc podobalo zpěvačce Cate Hudson. Katy Perry vzniklo zkrácením křestního jména a Perry se jmenovala její matka za svobodna. Katy má barvené černé vlasy (původní barva je blond), které jsou nově ostříhané do krátkého rozcuchu.
05.04.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1220 článků) , Katy Perry (561 článků) , Elizabeth Perry (4 články)

Katy Perry poprvé vystoupí v Praze

 
Popová hvězda Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudsonová, zavítá v rámci svého Prismatic World Tour do Prahy. Českým fanouškům se v O2 areně představí 23. února 2015.
20.02.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (561 článků) , Elizabeth Perry (4 články)

RECENZE: Moderní popová mozaika Katy Perry

 
Tři roky trvalo, než americká zpěvačka Katy Perry, jež má v dokladech zapsané civilní jméno Katheryn Elizabeth Hudsonová, vydala nové album. Z předcházející komerčně úspěšné desky Teenage Dream si totiž mohla dovolit celou tu dobu žít. Chvíle úspěchu starého odpovídá chvíli čekání na nové.
21.10.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (561 článků) , Elizabeth Perry (4 články)

Manžel Katy Perry zveřejnil fotku své odlíčené a rozespalé ženy

 
Originální smysl pro humor komika Russella Branda byl jeden z důvodů, proč jeho kouzlu podlehla i popová hvězda Katy Perry (vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudsonová), která je od října minulého roku i jeho manželkou. Zdaleka ne tak legrační už pro ni muselo být zjištění, že její milovaný Russell poslal na internet fotografii, kde leží odlíčená v posteli, má neupravené vlasy a ještě značně vyděšený výraz.
03.01.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (97 článků) , Katy Perry (561 článků) , Elizabeth Perry (4 články)
« Předchozí 1 Další »