Články k osobnosti

Dylan Moran

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dylan Moran »
 

Kontroverzní komik Jimmy Carr přijede do Česka. Vysmívá se pedofilii i teroru

 
Na apríla, tedy 1. dubna 2016, zavítá poprvé do České republiky kontroverzní britský komik Jimmy Carr, aby v pražském Kongresovém centru předvedl svou show s názvem Funny Business. Carr proslul nevybíravě drsným humorem, kdy se nebojí brát na paškál témata jako znásilnění, pedofilie, ale i válka proti teroru. Což mu vynáší ostrou kritiku, ale i uznání, protože málokdo žije tezí, že humor nesnese cenzuru, tak doslovně jako on. České publikum s Carrem není obeznámeno jako s jeho kolegy Dylanem Moranem nebo Rickym Gervaisem, kteří se krom stand up výstupů angažovali i v populárních seriálech. Přesto pořadatelé hlásí, že o lístky je nebývalý zájem.
27.11.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků) , Jimmy Carr (3 články) , Ricky Gervais (42 článků)

Dylan Moran. Od Hasičů rovnou do Lucerny

 
S Dylanem Moranem (41) se letos v květnu české publikum jen těžko loučilo. O to bouřlivěji jej přivítalo v pondělí zpět. O jeho vystoupení Yeah! Yeah! byl opět velký zájem a o vstupenky byla nouze. To i navzdory tomu, že se z pražského Divadla U hasičů přesunulo do velkého sálu pražské Lucerny.
02.10.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků)

Irský komik Dylan Moran: Vy Češi jste vážně jiní

 
Irský komik Dylan Moran se vrací po květnovém úspěchu do Prahy, kde bude vystupovat 30. září ve Velkém sále pražské Lucerny. Lístky byly i nyní už za několik dní vyprodány. S Moranem jsme si kromě jeho životní role v seriálu Black Books povídali nejen o fenoménu stand-up komedií, ale i o tom, jak vnímá české publikum a Čechy obecně.
25.09.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků)

Irský komik Dylan Moran se na konci září vrátí do Prahy

 
Tři vyprodaná vystoupení v rámci několika minut přiměla organizátory pražských show baviče Dylana Morana uspořádat ještě jednu. A větší. Irský komik se tak do Prahy vrátí 30. září a vystoupí ve Velkém sálu Lucerny. Lístky jdou do prodeje ve středu v 10:00.
26.06.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků)

Irský komik Dylan Moran rozesmál Prahu, chvílemi perlil i v češtině

 
Existuje objektivní důvod pro rychlá vyprodání tří vystoupení, která se nakonec irský bavič Dylan Moran rozhodl v Praze uspořádat. Autor dobře známé komediální série Black Books předvedl vyprodanému pražskému kinu Lucerna v pátek večer humor ostrý místy jako břitva, který se nebál zakrojit snad do žádného tématu.
11.05.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků)

Dylan Moran vyprodal představení za pár minut

 
Po vstupenkách na první české vystoupení irského komika Dylana Morana se zaprášilo prakticky bez jakékoli reklamy za osm minut. Pořadatelé proto hned přidali vystoupení druhé, které se ale vyprodalo za necelých pět minut. Jednačtyřicetiletého baviče, herce a scenáristy se české publikum evidentně nemůže dočkat.
22.04.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Moran (7 článků)

Panika v Česku: Irský komik způsobil boj mezi fanoušky, za lístek na jeho show nabízejí i své ledviny!

 
Dylan Moran. Stačí jen, aby se někde objevila tahle dvě slova a mezi lidmi, kteří vědí, co je tenhle irský komik zač, nastává poprask. Ne jinak je tomu i v České republice, Moran přijal pozvání do Prahy se svou nejnovější one man show "Yeah, Yeah" a na českém internetu zavládla doslova panika. Původně bylo ohlášeno jenom jedno jeho vystoupení a lístky se okamžitě rozprodaly během osmi minut. Šokovaní pořadatelé byli proto nuceni přidat ještě dva další termíny, a i Madonna by záviděla jakou bleskovou rychlostí se po vstupenkách zaprášilo.
20.04.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Dylan Moran (7 článků)
« Předchozí 1 Další »